20Bet

9
0
0%
support@20bet.win
2020
Eesti, inglise
Internetipank (pangaülekanne, Rapid Transfer, Paysera), krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill, Neteller, populaarsemad krüptorahad
Spordiennustuse liitumisboonus
100% kuni 100€
 1. Kliki nupul Saa boonus, mis suunab sind registreeruma ja teeb spordiboonuse valiku aktiivseks (võimalik on valida ka kasiinoboonus).
 2. Ava kasutajakonto.
 3. Tee esimene vähemalt 10€ suurune sissemakse ja 100% kuni 100€ suurune boonus lisatakse automaatselt sinu mängukontole.
Tugevused ja nõrkused
 • Kõrged pre-match ja live koefitsiendid suurtel spordisündmustel
 • Lai valik spordialasid, liigasid ja turniire
 • Palju ennustusturge nii matšieelsetel kui ka live sündmustel
 • Rohkelt boonuseid ja pakkumisi
 • Spordiennustuse VIP programm
 • Kiired sisse- ja väljamaksed
 • Moodne ja mugav veebileht
 • Krüptorahade toetus
 • Valitud vähem populaarsetel sündmustel ja ennustusturgudel keskmine või madal koefitsientide tase
Kasiino
100% kuni 120€ + 120 tasuta keerutust esimesel, 50% kuni 100€ + 50 tasuta keerutust teisel sissemaksel
Live kasiino

20Bet spordiennustuse arvustus

20Bet on panustajate seas viimaste aastate jooksul kogunud rohkelt populaarsust üle kogu maailma ning on nüüd litsentseeritud ka Eestis. Lokaalne tegevusluba ja võimalus kasutada saiti Eesti keeles, on lisanud eestlastest kasutajate valikusse uue turvalise spordiennuse, kasiino ja live kasiino pakkuja.

Koefitsientide valik ja tase

Koefitsientide valik on mitmekesine nii pre-match kui ka live panustamisel. Valikus on rohkelt erinevaid spordialasid ning lisaks enamlevinud liigadele ja turniiridele, saab panuseid teha ka spordisündmustele, mida kõikidelt ennustuslehtedelt ei pruugi leida. Olemas on tavalised panusetüübid (sh rohkelt Aasia Händikäp ja teisi liine) ning palju eriennustusi. Ühe sündmuse lõikes on ennustusturgude valik võrdlemisi kõikehõlmav enamus sündmuste puhul.

Koefitsientide tase on väga hea ja seda eriti suurematel spordisündmustel. Nii mängueelsed kui ka live koefitsiendid on tihti samal tasemel või isegi paremad nimekamate konkurentidega võrreldes. Vähemlevinud turniiridel ning liigadel võib tase kohati olla keskmine või madal.

Boonused, lojaalsusprogramm

Esimesel sissemaksel on võimalik lunastada 100% kuni 100€ boonus. Vaata ülalolevast boonuse tutvustusest kuidas seda teha ning millised on reeglid ja tingimused. 20Bet kasutajad osalevad spordiennustuse VIP programmis, kus tasemeid saavutades on võimalik teenitud punktid iga kuu kuni 5000€ väärtuses tasuta panuste vastu vahetada.  Kõik käimasolevad spordiennustuse kampaaniad ning eripakkumised leiad 20Bet boonuste lehelt.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Eestlased saavad kiireid deposiite ja väljamakseid teha internetipanga, krediitkaartide või populaarsemate e-walletite (Skrill, Neteller jt) kaudu. Lisaks on võimalik kasutada enamlevinud krüptorahasid. Registreerumine ning konto verifitseerimine (KYC protsess) on turvaline ja toimub reeglina kiiresti.

Spordiennustajate kasutuses on kõik abivahendid, mida kogenud panustajad on harjunud nägema ennustuslehtedel. Panusesedel võimaldab erinevatel viisidel koefitsientide kombineerimist (sh Bet Builder). Olemas on spordisündmuste otseülekanded, panuste varajase rahaks tegemise ehk Cashout funktsionaalsus, statistika vaatamise võimalus ja muu.

Veebileht on mugav ja lihtne kasutada nii desktop versioonil kui ka mobiilsel seadmel. Ennustuslehe disain on loodud nii, et kõik oluline info oleks kergesti leitav ning hõlpsasti kasutatav. Saidi ülesehitus on standardne: spordialade ja liigade valik on vasakul, koefitsentide vaade keskel ja paremal panusesedel. Mobiilne variant lehest on samuti sarnane paljudele teiste ennustuslehtedega.

20Bet spordiennustuse kasutajaliides

Kokkuvõte

20Bet saab bettimine.ee poolt hinnanguks 9/10-st. Tegemist on väga hea lisandusega Eestis konkureerivate ennustuslehtede valikusse. Tugev alternatiiv nii panustajatele, kes hindavad ennustuslehte eelkõige nende koefitsientide järgi kui ka neile, kes otsivad peamiselt boonuspakkumisi.

20Bet ennustusvihjed

Ennustusvihjeid sellelt ennustuslehelt hetkel ei ole. Vaata kõiki ennustusvihjeid siit.

20Bet spordiennustuse kampaaniad

Laupäevane 100% kuni 100€ tasuta panus

20Bet lehel on igal laupäeval deposiiti tehes võimalik saada 100% kuni 100€ tasuta mitmikpanus.

Seotud uudised

20Bet spordiennustus ja kasiino

20Bet on võrdlemisi uus spordiennustuse ja kasiino portaal, mis on viimaste aastate jooksul kogunud rohkelt populaarsust ning on hiljuti soetanud Eestis tegutsemise litsentsi. Uued panustajad saavad esimesel sissemaksel kasutada 100% kuni 100 EUR boonust. Kasiinos on pakkumisel 100% kuni 120€ + 120 tasuta keerutust esimese ja 50% kuni 100€ + 50 tasuta keerutust teise deposiidi boonus.

(0)
X
Laeb