Coolbet

10
4518
7.78%
klienditugi@coolbet.com
2016
Eesti, Vene, Inglise, Soome ja Rootsi + veel 4 keelt
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank, LHV Pank), krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill, NETeller, Trustly
Spordiennustuse liitumisboonus
100% kuni 150€ või maksa 10€ saad 50€
SPORT150 või 4XBOONUS
 1. Tutvu Coolbet tervitusboonustega klikkides nupul Vali boonus ning loo oma kasutajakonto.
 2. Vali endale sobiv boonus ja tee sissemakse (saad kasutada ainult ühte):
  • Kood SPORT150 annab 100% kuni 150€ boonuse. Maksa sisse vähemalt 10€ ja sinu deposiit duubeldatakse kuni summas 150€.
  • Maksa sisse 10€ koodiga 4XBOONUS ning saad panustada 50€ eest.
Tugevused ja nõrkused
 • Väga head liitumisboonused
 • Kõrged koefitsendid
 • Lai ennustusvalik
 • Palju regulaarseid boonuseid ja pakkumisi
 • Moodne ja mugav veebileht paljude lisavõimalustega
 • Live stream ülekandeid pakutakse hetkel ainul eSpordile
Kasiino
100% kuni 150€ + 50 tasuta spinni või maksa 10€ saad 40€
CME või CME2
Live kasiino
100% kuni 150€ + 50 tasuta spinni või maksa 10€ saad 40€
CME või CME2
Pokker
500€ boonust + 1 Tervitusratta keerutus + 1€ Twister pilet

Coolbet spordiennustuse arvustus

Coolbet on uusim ennustusleht, mis omab litsentsi Eestis spordiennustuse, kasiino ning pokkeri pakkumiseks. Coolbet bränd on Eesti ettevõtte Stay Cool OÜ omanduses ning nende veebileht ja spordiennustuse tarkvara on nende enda poolt välja arendatud. Firma peakontor asub Tallinnas ja hetkel on nende meeskonnas üle 140 töötaja. Coolbeti töötajaskonnal ja juhatusel on pikaajaline kogemus online spordiennustuse vallas. Seega teatakse mida moodne panustaja eelistab ja hindab. Coolbeti tunnuslauseks on "Stay Cool. Bet Reponsibly.".

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

Spordialade ja liigade valik on muljetavaldav. Lisaks populaarsematele spordisündmustele pakutakse palju koefitsente madalamates ning vähem tuntud liigades. Mängu või sündmuse lõikes on palju erinevaid ennustamisvõimalusi. Plussiks on aasia händikäppide olemasolu. Coolbeti live ennustamise konsool väärib eraldi mainimist, sest seda on väga mugav kasutada ja koefitsentide valik on mitmekülgne.

Coolbet koefitsentide tase on Eesti ennustusturu üks paremaid. Selle tõestuseks reklaamitakse end tihti võrreldes enda pakutavaid koefitsente teiste ennustuslehtede omadega. Coolbet sobib ennustajale, kes hindab maksimaalset väärtust oma panustele. Koefitsentide võrdlemisel peaks Coolbet olema alati valikus.

Boonused, lojaalsusprogramm

Coolbet lehel saad valida endale meelepärase spordiennustuse boonuse. Esimene varjant on duubeldatud sissemakse, ehk 100% kuni 150 EUR boonuskoodiga SPORT150. Tehes 10€ sissemakse ja kasutades boonuskoodi 4XBOONUS saad alustada panustamist tervelt 50€ eest. Loe liitumisboonuste kohta lähemalt Coolbet boonuse lehelt ning käimasolevate kampaaniate kohta pakkumiste lehelt.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Coolbet üheks suurimaks tugevuseks on nende enda poolt välja arendatud panustamise ja kasiino tarkvara. On näha, et tarkvara loomisel on arvesse võetud seda, mida spordiennustajad kõige rohkem hindavad. Olemas on nii statistika vaatamise võimalus (tulpdiagrammi ikoon) ning vajutades "€" märgil koefitsentide valiku juures on võimalik näha, kuidas on jagunenud teiste kasutajate panused samale sündmusele (panuste arv ja käive). Live ennustuste konsool on kvaliteedilt võrreldav suurimate ennustuslehtedega. Live stream ülekandeid pakutakse hetkel ainult eSpordile. Coolbet veebileht on nutiseadmetele kohandatud, seega mobiili või tahvelarvutiga lehe kasutamisel probleeme ei teki.

Mängijate panused - Coolbet pakub oma kasutajatele võimalust reaalajas jälgida, mis panuseid teised mängijad teevad ning soovi korral nende piletit kopeerida. Panuste nimekiri uueneb iga 15 sekundi tagant.

Võitjate kaart - veel üks väga kasulik ja huvitav lisafunktsioon, mis pakub võimalust reaalajas uuendataval kaardil jälgida, kus keegi võidab ja kui palju (nii kasiinos kui spordis). Näha on ka igapäevased Top 5 võidud nii spordis kui ka kasiinos. Spordiennustuse puhul on võimalik vaadata, millise panusega võit saadi.

Veebilehte on väga mugav kasutada ja see näeb stiilne välja. Info on presenteeritud nii, et panustaja saaks võimalikult kiiresti oma ennustused tehtud. Kasutatud on tervet ekraanipinda. Kõik oluline info on spordiennustajale kergesti kättesaadav. Ülesehituselt on kasutatud klassikalist lähenemist: spordialade ja liigade valik vasakul, koefitsentide valik keskel ja paremal panusesedel.

Coolbet kasutajaliides

Kokkuvõte

bettimine.ee annab Coolbetile hinnanguks 10/10-st. Eesti kasutajale on Coolbet ideaalseks valikuks. Suurimateks plussideks on parim liitumisboonus Eestis, palju regulaarseid boonuseid olemasolevatele klientidele, kõrged koefitsendid ja moodne ja mugav veebileht.

Coolbet ennustusvihjed

Ennustusvihjeid sellelt ennustuslehelt hetkel ei ole. Vaata kõiki ennustusvihjeid siit.

Coolbet spordiennustuse kampaaniad

Premier League tasuta iganädalane 1100€ ennustusmäng

30.05.2024 - 17:59

Coolbet lehel saad tasuta osaleda Premier League mänguvoorude ajal 1100€ auhinnafondiga ennustusmängus. Mäng kestab 8 vooru kuni hooaja lõpuni ja turniiri üldvõitja saab auhinnaks 2000€.

Tasuta Premium Liiga ennustusmäng - iga nädal 300€ auhinnafond

12.05.2024 - 00:59

Coolbetis saab tasuta osaleda iganädalasel 300€ auhinnafondiga Premium Liiga ennustusmängul. Lisaks saab osaleja, kes suudab mistahes raundis kõik skoorid korrektselt ennustada, 1000€ suuruse Jackpoti ja veel 500€ auhind inimesele, kellel on 10. raundi lõppedes suurim skoor. Osalemiseks on vaja ainult Coolbet kontot, mille saad luua vajutades Osale ennustusmängus nupul.

Seotud uudised

Manchester City vs Real Madrid mängu võidukoefitsient 100.00 Coolbetis

Coolbetis saavad kõik uued kliendid Manchester City vs Real Madrid Meistrite Liiga 17.04 toimuvale veerandfinaali võitjale teha 0.5€ panuse võimendatud koefitsiendiga 100.00.

(0)

Meistrite Liiga viktoriiniga 10€ tasuta panus Coolbetis

Vasta Coolbet lehel tasuta viktoriini küsimustele UEFA Meistrite Liiga tulevase vooru kohtumiste kohta ning võida 10€ tasuta panus.

(0)

Premier League tasuta iganädalane 1100€ ennustusmäng Coolbetis

Coolbet lehel saad tasuta osaleda Premier League mänguvoorude ajal 1100€ auhinnafondiga ennustusmängus. Mäng kestab 8 vooru kuni hooaja lõpuni ja turniiri üldvõitja saab auhinnaks 2000€.

(0)

Võida reisipakett kahe piletiga jalgpalli EM finaalile Coolbetis

Coolbet spordiennustus loosib välja reisipaketi kahe piletiga 2024 jalgpalli EM finaalile Saksamaal Berliini Olümpiastaadionil. 15. aprillil toimuval loosil osalemiseks on vaja teha spordipanuseid.

(0)

Poola vs Eesti EM kvalifikatsiooni poolfinaali koefitsient 100 Coolbetis

Coolbetis saavad kõik uued kliendid Poola vs Eesti jalgpalli EM-i (EURO 2024) kvalifikatsiooni poolfinaali mängu võitjale teha 0.5€ panuse võimendatud koefitsiendiga 100.00.

(0)
X
Laeb