Optibet

9
1926 / 3.29%
support@optibet.ee
2008
Eesti, inglise, vene
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank, Coop Pank, LHV), krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill, NETeller
Spordiennustuse liitumisboonus
Kuni 50€ riskivaba panus + 75€ sooduspanuseid
 1. Kliki nupul Kasuta boonust (sind suunatakse liitumisboonuse lehele) või ava registreerumisvorm vajutades siia.
 2. Ava Optibet konto ja mine oma "Minu Boonus" lehele.
 3. Vali Sporditervitus pakkumine ja vajuta "VÕTA BOONUS" nupul ning tee oma esimene vähemalt 20€ sissemakse ning täida panustamisnõue:
  • 20€ deposiit + panusta 10€ (min. koefitsient 1.6) = 10€ riskivaba panus
  • 50€ deposiit + panusta 25€ (min. koefitsient 1.6) = 25€ riskivaba panus
  • 100€ deposiit + panusta 50€ (min. koefitsient 1.6) = 50€ riskivaba panus
 4. Täites järgnevad panustamisnõuete tasemed saad lisaks sooduspanuseid:
  • 100€ = 5€ (1 x 5€) sooduspanus mistahes spordialal
  • 250€ = 10€ (1 x 10€) sooduspanus mistahes spordialal
  • 500€ = 20€ (1 x 20€) sooduspanus mistahes spordialal
  • 1000€ = 40€ (1 x 40€) sooduspanus mistahes spordialal
Tugevused ja nõrkused
 • Suur valik eripakkumisi ja boonuseid
 • Head koefitsiendid
 • Lai ennustuste valik
 • Suunatud Baltikumi kasutajatele
 • Soositakse võitjaid, vähene limiteerimine
 • Mugav pidevalt arenev portaal
 • Väga hea e-spordi panustamise platvorm
 • Koefitsientide tase kõikuv vähempopulaarsetes liigades
Kasiino
Kuni 500€ tervistusboonus
Live kasiino
-
Pokker
Kuni $2000 boonusraha

Optibet spordiennustuse arvustus

Optibet oli esimene litsentseeritud online spordiennustuste vahendaja Lätis. Paari aastaga suudeti saada turuliidriks ning väidetavalt on ligi 75% Läti klientuurist nende valduses. Peamine tuntus saavutati läbi suurte sponsorlepingute ning sama taktikaga on kinnitatud kand Eesti spordiennustusturul. Optibet on mitme Eesti tuntud sporditiimi sponsor ning omatakse palju reklaampinda teles.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

Optibetis saab panuseid teha laiale valikule spordisündmustele. Koefitsiente pakutakse populaarsetele spordialadele ning liigadele ja olemas on ka vähemtuntud sündmuste panustamise võimalus. Mängu või sündmuse lõikes on palju erinevaid ennustamisvõimalusi. Plussiks on aasia händikäppide olemasolu. Kuna tegemist on peamiselt Baltikumi turule suunatud ennustuslehega, siis võib tihti leida selliseid koefitsiente kohalikele sündmustele, mida mujalt ei leia. Live panustamise võimalust pakutakse enamikele populaarsematele spordisündmustele.

Koefitsientide väärtus on Optibetis aastatega oluliselt paranenud ning tänaseks on jõutud heale tasemele. Olenevalt spordist ning liigast võib teiste ennustuslehtedega võrreldes leida tihti kõrgemaid koefitsiente. Positiivne on ka see, et võitvaid kasutajaid ei limiteerita nii agressiivselt nagu seda tehakse osade konkurentide poolt.

Boonused, lojaalsusprogramm

Optibetiga iitumisel saad kuni 50€ riskivaba panuse ja 75€ eest sooduspanuseid. Vaata ülalolevast boonuse tutvustusest kuidas tervitusboonus lunastada ning millised on selle reeglid ja tingimused. Lisaks tehakse mitmeid hooajalisi kampaaniaid ning pakutakse boonuseid tähtsamate spordisündmuste puhul. Vaata kõiki hetkel aktiivseid kampaaniaid Optibeti eripakkumiste lehelt. Optibetis on kasutusel VIP programm, mille tasemed sõltuvad punktidest, mis kogunevad ennustuste tegemisel ning kasiinos mängimisel. Punkte on võimalik vahetada  raha vastu teatava punktisumma täitumisel. Palju regulaarseid häid boonuspakkumisi on kindlasti üks Optibeti peamisi tugevusi.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Optibeti veebikeskkond on aastatega kõvasti arenenud. Panustaja saab kasutada mitmeid lisavõimalusi ning abivahendeid ennustuste tegemisel. Näiteks on olemas Cash Out võimalus raha väljavõtmiseks enne panuse lõppemist. Erinevatele sündmustele on võimalik teha varieeruva suurusega panuseid ja seega on mugav, et panustajale näidatakse enne ennustuse tegemist maksimaalset panuselimiiti. Live panustamisel on mitmetel mängudel olemas otseülekannete vaatamise võimalus. Olemas on mugav mobiilirakendus.

Optibet kasutajaliides on hoitud suhteliselt lihtsana. Kõik on väga standardne, spordialade ja liigade valik vasakul tulbas, keskel detailsem ennustuste vaade ning paremal tulbas ennustuskupong. Info on kergesti arusaadav ning panuste tegemine mugav.

Optibet kasutajaliides

Kokkuvõte

bettimine.ee annab OptiBetile hinnanguks 9/10-st. Suurimateks plussideks on väga hea boonussüsteem ja suunatus Baltikumi ning Eesti kasutajatele.

Optibet ennustusvihjed

Ennustusvihjeid sellelt ennustuslehelt hetkel ei ole. Vaata kõiki ennustusvihjeid siit.

Optibet spordiennustuse kampaaniad

Miljonijaht - teeni kuldne pilet võitvate mitmikpanustega

19.12.2024 - 23:59

Optibetis toimub suur Miljonijaht, kus aasta lõpus läheb kõigi kuldse pileti teeninud kasutajate vahel loosi miljon eurot. Spordiennustuses on kuldset piletit võimalik lunastada tehes järjestikuseid võitvaid mitmikpanuseid.

Teeni jäähoki MM-iga kuni 265€ riskivabade panustena

26.05.2024 - 23:59

Tehes Optibetis panuseid 2024 jäähoki MM-ile kogud punkte ja saavutades etteantud tasemeid, on võimalik teenida kuni 265€ väärtuses riskivabu panuseid.

Seotud uudised

Võida miljon eurot Optibet spordiennustuses tabades mitmikpanuseid

Optibetis toimub suur Miljonijaht, kus aasta lõpus läheb kõigi kuldse pileti teeninud panustajate vahel loosi miljon eurot. Spordiennustuses on kuldset piletit võimalik lunastada tehes järjestikuseid võitvaid mitmikpanuseid.

(0)

Teeni jäähoki MM-iga kuni 265€ riskivabade panustena Optibetis

Tehes Optibetis panuseid 2024 jäähoki MM-ile kogud punkte ja saavutades etteantud tasemeid, on võimalik teenida kuni 265€ väärtuses riskivabu panuseid.

(0)

Saa spordiennustuses ja kasiinos punkte kogudes kuni 16 600€ Optibetis

Optibetis teenid spordiennustusi tehes ja kasiinos valitud slottidel ("Sügiskampaania" kategoorias) mängides punkte ja saavutades kõrgemaid punktitasemeid, on kuni 12.11 võimalik teenida järjest väärtuslikemaid auhindu. Kokku on kampaania jooksul võimalik teenida kuni 16 600€ pärisrahas, WinSpinne ja riskivabu panuseid.

(0)

Saa augustis kuni 3400€ riskivabade panustena Optibetis

Augustis Optibetis panuseid tehes ning saavutades etteantud tasemeid, teenid iga nädal kuni 850€ väärtuses riskivabu panuseid. Kokku on kuu jooksul võimalik teenida kuni 3400€ riskivabade panustena.

(0)

Euroopa tippjalgpalliga kuni 20€ sooduspanuseid iga nädal Optibetis

Optibetis saad UEFA Meistrite Liiga, Euroopa Liiga ja Konverentsiliiga mängude panustamisega teenida kuni 20€ väärtuses sooduspanuseid igal mängude toimumise nädalal.

(0)
X
Laeb