Optibet

1903
5.69%
support@optibet.ee
2008
Eesti, inglise, vene
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank, Krediidipank, LHV Pank), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill (endine Moneybookers), NETeller, Paysafecard
Spordiennustuse liitumisboonus
100€ eest riskivabu panuseid
SPORT
 1. Kliki alloleval nupul Võta boonus (sind suunatakse liitumisboonuse lehele) või ava registreerumisvorm otse vajutades siia.
 2. Tee esimene vähemalt 10€ suurune sissemakse boonuskoodiga SPORT.
 3. Saad 30€ eest riskivabu panuseid (3x10€) koheselt.
 4. Kui teed 100€ eest üksikpanuseid saad lisaks 2x10€ riskivaba panust.
 5. Tee vähemalt 50€ eest kahe valikuga mitmikpanuseid ja saad 2x10€ riskivaba panust lisaks.
 6. Tee vähemalt 50€ eest kolme või rohkema valikuga mitmikpanuseid ja saad 3x10€ riskivaba panust lisaks.

NB! Kaotatud panused tagastatakse 100% ulatuses pärisrahana, millel puuduvad läbimängimiskohustused.

Tugevused ja nõrkused
 • Suur valik häid eripakkumisi ja boonuseid
 • Lai ennustuste valik
 • Eesti kasutajatele suunatud
 • Soositakse võitjaid, vähene limiteerimine
 • Koefitsientide tase võiks kohati olla parem
Kasiino
Kuni 1000€ tervistusboonus
Optibet1 + Optibet2 + Optibet3
Live kasiino
-
Pokker
Kuni 2000$ liitumisboonus

Optibet spordiennustuse arvustus

Optibet oli esimene litsentseeritud online spordiennustuste vahendaja Lätis. Paari aastaga suudeti saada turuliidriks ning väidetavalt on ligi 75% Läti klientuurist nende valduses. Peamine tuntus saavutati läbi suurte sponsorlepingute ning sama taktikaga on kinnitatud kand Eesti spordiennustusturul. Optibet on mitme Eesti tuntud sporditiimi sponsor ning omatakse palju reklaampinda teles.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

Optibeti erinevate spordialade ja liigade valik on lai. Loomulikult saab panuseid teha suurematele spordisündmustele ja lisaks on palju koefitsiente pakkumisel madalamates ning vähem tuntud liigades. Mängu või sündmuse lõikes on palju erinevaid ennustamisvõimalusi. Plussiks on aasia händikäppide olemasolu. Kuna tegemist on peamiselt Baltikumi turule suunatud vahendajaga, siis võib tihti leida selliseid ennustusvalikuid kohalikele spordi- või meelelahutus sündmustele, mida mujalt ei leia. Live sündmused on samuti hästi kaetud.

Koefitsientide tase on Optibetis suhteliselt kõikuv. Olenevalt sündmusest ning panuse eksootilisusest võib tase olla võrreldav suuremate konkurentidega, kuid kohati jääb tase nõrgemaks. Positiivne on aga see, et võitvaid kasutajaid ei limiteerita nii agressiivselt nagu seda tehakse mõne teise nimeka konkurendi ennustuslehtedel.

Optibet pakub võimalust osaleda erinevate spordialade Fantasy Sports (loe meie tutvustavat uudist) turniiridel. Valikus on terve hooaja kestvaid, üksiku mänguvooru ning ühe mängupäeva garanteeritud auhinnafondidega turniire.

Boonused, lojaalsusprogramm

Optibetil on pakkumisel üks parimaid boonuseid Eesti ennustuslehtedest. Liitumisel saad kuni 100€ eest riskivabu panuseid. Registreeru ning vaata tingimusi lehe ülalosas. Lisaks tehakse mitmeid hooajalisi pakkumisi ning boonuseid tähtsamate spordisündmuste puhul. Hetkel käimasolevaid kampaaniaid võid leida meie eripakkumiste lehelt. Optibetis on kasutusel VIP programm, mille tasemed sõltuvad punktidest, mis kogunevad ennustuste tegemisel. Punkte on võimalik vahetada  raha vastu teatava punktisumma täitumisel. Palju regulaarseid häid boonuspakkumisi on Optibeti üheks peamiseks tugevuseks.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Optibet lehel on olemas mitmeid abivahendeid nõudlikule ennustajale. Statistikat, tulemusi ning live score teenust pakub Eesti ennustajale tuttav betradar. Plussiks on kindlasti nähtavad limiidid ennustuse tegemisel. Erinevatele sündmustele on võimalik teha erineva suurusega maksimaalseid panuseid ja seega on mugav, kui ennustajale on limiit enne panuse tegemist teada. Live panustamisel on osadel mängudel olemas otseülekannete vaatamise võimalus. Olemas on mugav mobiilirakendus.

Optibet kasutajaliides on hoitud suhteliselt lihtsana. Kõik on väga standardne, spordialade ja liigade valik vasakul tulbas, keskel detailsem ennustuste vaade ning paremal tulbas ennustuskupong. Info on lihtsasti ülesleitav ning mugav.

Optibet kasutajaliides

Kokkuvõte

bettimine.ee annab OptiBetile hinnanguks 9/10-st. Arenemisruumi veel on, kuid suurimateks plussideks on väga hea liitumisboonus, hulgaliselt regulaarseid eripakkumisi, lai ennustusvalik ning suunatus Eesti klientuurile.

Optibet ennustusvihjed

Ennustusvihjeid sellelt ennustuslehelt hetkel ei ole. Vaata kõiki ennustusvihjeid siit.

Optibet kampaaniad

Meistrite ja Euroopa Liiga veerandfinaalidega 15€ riskivaba panus

15.08.2020 - 23:59

Optibetis saad Meistrite ja Euroopa Liiga veerandfinaalidega teenida 15€ riskivaba panuse.

NHLiga 120€ tasuta panustena

30.08.2020 - 23:59

Optibetis saad neli nädalat järjest teenida 30€ väärtuses jalgpalli tasuta panuseid NHL ennustusi tehes.

Mitmikpanuste kasumivõimendus ComboBoost

Optibeti ComboBoostiga saad suurendada võidusummat ja kasumit oma mitmikpanuste pealt. Mida rohkem valikuid on ennustuskupongil, seda suurema lisakasumi saad.

Seotud uudised

Meistrite ja Euroopa Liiga veerandfinaalidega 15€ riskivaba panus Optibetis

Optibetis saad Meistrite ja Euroopa Liiga veerandfinaalidega teenida 15€ riskivaba panuse.

(0)

Teeni riskivabu panuseid Meistrite ja Euroopa Liigaga Optibetis

Optibetis saad Meistrite ja Euroopa Liiga playoff mängudega teenida riskivabu panuseid. Iga panustatud 50€ kohta saad 5€ riskivaba panuse.

(0)

NHL ennustamisega kuni 120€ tasuta panustena Optibetis

Optibetis saad neli nädalat järjest teenida 30€ väärtuses jalgpalli tasuta panuseid NHL ennustusi tehes.

(0)

Mitmikpanuste kasumivõimendus ComboBoost Optibetis

Optibeti ComboBoostiga saad suurendada võidusummat ja kasumit oma mitmikpanuste pealt. Mida rohkem valikuid on ennustuskupongil, seda suurema lisakasumi saad.

(0)

Optibet Fantasy Sports - garanteeritud auhinnafondidega turniirid

Optibetis saad nüüd osaleda igapäevastel Fantasy Sports turniiridel. Valikus on terve hooaja kestvaid, üksiku mänguvooru ning ühe mängupäeva garanteeritud auhinnafondidega turniire.

(0)
X
Laeb