Spordiennustuse abivahendid

Spordiennustus ei ole ainult põnev meelelahutus. Paljudele on see viis lisaraha või hoopis püsiva elatise teenimiseks. Tänapäeva kiire tehnoloogia arenguga on muudetud ka panustamismaailma. Saadaval on palju erinevaid tarkvara programme ja teenuseid, mis muudavad panustamise kasumlikumaks ja efektiivsemaks. Siin lehel toome välja hindamatud abivahendid panustajatele.

 1. Skrill
 2. Bankrolli ning ennustusstatistika haldamise Exceli fail
 3. Arbitraaži tarkvara
 4. Statistikal põhinevad abivahendid

Skrill

Skrill

Skrill on parim raha vahendaja internetis spordiennustajale.

Põhjuseid, miks kasutada Skrill teenuseid ja mitte näiteks otse oma pangakontolt rahasid üle kanda ennustuslehtedele on mitmeid:

 • Skrill võimaldab enamus ennustuslehtedel koheseid ülekandeid ilma ooteajata. Ennustusturu üheks standardiks on saanud nende toetamine deponeerimise ning väljamaksete võimalusena. Vastukaaluks Eesti pangalingid, mis võimaldavad automaatseid ülekandeid, ei ole enamus suurtel ennustuslehtedel toetatud. Pangalinkide asemel pakutakse võimalust teha ülekanne otse pangast ennustuslehe arvele, aga see võtab reeglina aega 5-7 tööpäeva ja selle aja peale on ennustus ilmselt ammu kadunud.
 • Proovi oma ennustamisrahad võimalikult lahus hoida oma pangakontost. See soovitus on nii praktiliselt tähtis kui ka psühholoogiliselt. Oletame, et soovite mingil eluperioodil taodelda pangast laenu. Sagedased sissemaksed ennustuslehtedele torkavad laenuandjatele esimese asjana silma ning vähendavad oluliselt teie usaldusväärsust. Samas sissemaksed Skrill kontole võivad olla ükskõik mis eesmärgil ning Skrilli siseseid sisse- ja väljamakseid ei ole õigus pangatöötajatel jälgida. Psühholoogiline pool seisneb selles, et raha sinu pangakontol on mõeldud elamiseks ning spordiennustuseks mõeldud raha peaks olema sellest rahast eraldi. Sagedased sissemaksed võivad su eriotstarbelised kontod segamini ajada ning põhjustada elamiseks mõeldud rahade kasutamist spordiennustamisele.

Mine Skrill lehele

Bankrolli ning ennustusstatistika haldamise Exceli fail

betttimine.ee on koostanud panustajatele raamatupidamiseks lihtsa Exceli rakenduse, mida kõik saavad tasuta alla laadida ja soovi korral kasutada. Vajuta järgneval ikoonil, kui soovid faili alla laadida kohe.

Exceli fail panustale bankrolli ja ennustusstatistika haldamiseks

Lae alla Excel 2007 ja uuematele

Exceli fail panustale bankrolli ja ennustusstatistika haldamiseks

Lae alla Excel 1997-2003 jaoks

NB! See fail kasutab makrosid ja seega tuleb need enne avamist lubada (kui küsitakse), muidu ei tööta korralikult kõik faili funktsioonid.

Loe lähemalt faili kohta järgnevalt lehelt (sama õpetus on lisatud alamlehele Kuidas kasutada) Kuidas kasutada bankrolli haldamise Exceli faili.

Arbitraaži tarkvara

Milline tähendus on arbitraažil ennustamises? Vaata meie spetsiaalselt panustamise arbitraažile pühendatud alamlehte - Arbitraaži ennustused - panusta ja võida iga kord.

RebelBetting

RebelBetting logo

RebelBetting on vaieldavalt parim arbitraažide leidmise tarkvara, mis praegu saadaval.

Eelised teiste sarnaste tarkvara programmide ees:

 1. Kiirus - arb'id avaldatakse konkurentidest kiiremini. Arb'i leidmisel suunatakse kasutaja automaalselt õigetele ennustuslehtedele, logitakse sisse (eelnevalt peab kontod programmis seadistama) ja ennustussedelile lisatakse õiged valikud. Kasutajal jääb üle ainult ennustused kinnitada. Enam kiiremaks seda protsessi ei ole võimalik teha ja sellepärast ongi RebelBetting parim. Kiirus on arbitraaži puhul nr. 1 prioriteet.
 2. Usaldusväärsus - avaldatavad arb'id läbivad mitmeid automaatseid kontrolle, mis veenduvad, et vahendja ei oleks koefitsentide postitamisel teinud vigu. See vähendab oluliselt eksimisruumi kasutajale ja see omakorda tähendab suuremat kasumlikkust.
 3. Tugi - RebelBetting meeskond on täielikult pühendunud oma tootele ja selle kasutajatele. Kõik küsimused saavad kiirelt lahendatud. Sellisel tasemel professionaalsust kohtab ainult parimate toodete puhul.

Tasuta versioon on saadaval kõigile huvilistele. Selles pakutakse kuni 0.6% suuruseid arb'e, mis on igati piisavad näiteks boonuste jahtimiseks (vaata meie Boonuste jahtimise teemat).

Täisversiooni maksumus:

 • 1. nädal tasuta
 • 129€/kuu, makstes 1 kuu eest korraga
 • 69€/kuu, makstes aasta eest korraga

Mine RebelBetting lehele

Statistikal põhinevad abivahendid

Eduka panustamise üheks peamiseks alustalaks on statistiline analüüs. Panustajatele on loodud mitmeid abivahendeid, mis hõlbustavad seda protsessi ning aitavad muuta ennustusotsuste tegemise efektiivsemaks.

StatisticSports

StatisticSports.com on uudne panustamisabivahend, mis võimaldab ennustajal säästa aega sobilike ennustuste otsimisel. Sisuliselt on tegemist live mängude statistilise andmebaasiga, mida on võimalik erinevatel viisidel kasutada panustamisotsuste tegemisel.

Kasutajakontot omades saad:

 • Kuvada ning sorteerida statistilisi näitajaid erinevatel viisidel suurest in play mängude andmebaasist.
 • Hõlpsasti vaadata tiimide positsiooni liigas, viimaste mängude tulemusi ning keskmisi näitajaid. Lisaks on võimalik vaadata kõiki viimaseid mänge mõlemal meeskonnal, omavahelisi mänge ja mänge samade tiimide vastu.
 • Vaadata koefitsientide muudatusi reaalajas (Bet365 koefitsiendid).
 • Suuremate liigade tiimidele on olemas nii Facebook kui Twitteri feedid ja samuti on lisamisel  liigade ametlikud leheküljed, et oleks lihtsam ja kiirem leida mitmesugust infot meeskondade kohta.
 • Märkmete tegemise võimalus.
 • Väljatöötamisel on ka mobiili äpp ja notifikatsioonide süsteem.

Kõik huvilised saavad saiti täies mahus tasuta kasutada esimesed 7 päeva! Ära jäta võimalust kasutamata kui arvad, et see on vahend, mis võiks sulle panustamisel abiks olla. Kõik bettimine.ee lehe poolt soovitatud kasutajad saavad 5% hinnaalanduse. Tasuta prooviperioodi ning allahindluse saamiseks kliki alumisel reklaambänneril või StatisticSports lehele nupul.

Rohkem informatsiooni leiad StatisticSports.com lehelt. Saidil on olemas abistavad videod ja artiklid koos pildimaterjaliga ning samuti võimalus küsimuste korral võtta ühendust saidi klienditoega.

StatisticSports lehele

X
Laeb