Spordiennustuse abivahendid

Spordiennustus ei ole ainult põnev meelelahutus. Paljudele on see viis lisaraha või hoopis püsiva elatise teenimiseks. Tänapäeva kiire tehnoloogia arenguga on panustamine samuti pidevas muutumises. Saadaval on palju erinevaid tarkvara programme ja teenuseid, mis muudavad spordiennustuse kasumlikumaks ja efektiivsemaks. Siin lehel tutvustame abivahendeid panustajatele.

 1. Skrill
 2. Bankrolli ning ennustusstatistika haldamise Exceli fail
 3. Arbitraaži tarkvara
 4. Statistikal põhinevad abivahendid

Skrill

Skrill

Skrill on spordiennustamiseks parim e-rahakott internetis. Kõik suuremad ennustuslehed toetavad Skrilli sisse- ja väljamakseid.

Põhjuseid, miks kasutada Skrilli ülekannete tegemisel ja mitte oma pangakontot, on mitmeid:

 • Väiksem ooteaeg. Skrill võimaldab enamus ennustuslehtedel ülekandeid ilma pikema ooteajata. Pangakonto ülekanded võtavad reeglina rohkem aega.
 • Suurem anonüümsus. Oletame, et soovite mingil eluperioodil taodelda pangast laenu. Sagedased sisse- ja väljamaksed ennustuslehtedelt ei jää suure tõenäosusega laenuandjatel märkamata ning seetõttu võib teile väljastatava laenu maksimaalne summa tublisti kahaneda. Samas sissemaksed Skrill kontole võivad olla ükskõik millisel eesmärgil ning Skrilli sisesed sisse- ja väljamaksed ei puutu laenuandjatesse.
 • Panustamiseks mõeldud rahad on targem lahus hoida teistest finantsvahenditest. See soovitus on nii praktilises mõttes tähtis kui ka psühholoogilises. Psühholoogiline pool seisneb eelkõige vastutustundlikus mängimises.

Mine Skrill lehele

Bankrolli ning ennustusstatistika haldamise Exceli fail

Koostasime panustajatele raamatupidamiseks lihtsa Exceli rakenduse, mida kõik saavad tasuta alla laadida ja soovi korral kasutada. Vajuta järgneval ikoonil, kui soovid faili alla laadida.

Exceli fail panustale bankrolli ja ennustusstatistika haldamiseks

Lae alla Excel 2007 ja uuematele

Exceli fail panustale bankrolli ja ennustusstatistika haldamiseks

Lae alla Excel 1997-2003 jaoks

NB! See fail kasutab makrosid ja seega tuleb need enne avamist lubada (kui küsitakse), muidu ei tööta korralikult kõik faili funktsioonid.

Loe lähemalt faili kohta järgnevalt lehelt (sama õpetus on failis lisatud alamlehele Kuidas kasutada) Spordiennustuse bankrolli haldamise Exceli fail.

Arbitraaži tarkvara

Milline tähendus on arbitraažil spordiennustamises? Vaata meie spetsiaalselt panustamise arbitraažile pühendatud infolehte - Arbitraaži spordiennustus - panusta ja võida iga kord.

RebelBetting

RebelBetting spordiennustuse tarkvara abil on panustamine võimalik muuta tulusaks investeerimisvahendiks. Tavaliseks igakuiseks kasumiks on hinnanguliselt 10-30% (ROI). Oma teenuses ollakse nii kindel, et uutele kasutajatele antakse raha tagasi kasumi garantii. Lisaks pakutakse kõigile 14-päevast tasuta prooviperioodi programmiga tutvumiseks. Loe lähemalt meie blogipostitusest.

RebelBetting

Statistikal põhinevad abivahendid

Eduka spordiennustamise üheks peamiseks alustalaks on statistiline analüüs. Panustajatele on loodud mitmeid abivahendeid, mis hõlbustavad seda protsessi ning aitavad muuta panustamisotsuste tegemise lihtsamaks.

StatisticSports

StatisticSports.com on uudne panustamisabivahend, mis võimaldab ennustajal säästa aega sobilike ennustuste otsimisel. Sisuliselt on tegemist live mängude statistilise andmebaasiga, mida on võimalik erinevatel viisidel kasutada panustamisotsuste tegemisel.

Kasutajakontot omades saad:

 • Kuvada ning sorteerida statistilisi näitajaid erinevatel viisidel suurest in play mängude andmebaasist.
 • Hõlpsasti vaadata tiimide positsiooni liigas, viimaste mängude tulemusi ning keskmisi näitajaid. Lisaks on võimalik vaadata kõiki viimaseid mänge mõlemal meeskonnal, omavahelisi mänge ja mänge samade tiimide vastu.
 • Vaadata koefitsientide muudatusi reaalajas (Bet365 koefitsiendid).
 • Suuremate liigade tiimidele on olemas nii Facebook kui Twitteri feedid ja samuti on lisamisel  liigade ametlikud leheküljed, et oleks lihtsam ja kiirem leida mitmesugust infot meeskondade kohta.
 • Märkmete tegemise võimalus.
 • Väljatöötamisel on ka mobiili äpp ja notifikatsioonide süsteem.

Kõik huvilised saavad saiti täies mahus tasuta kasutada esimesed 7 päeva! Ära jäta võimalust kasutamata kui arvad, et see on vahend, mis võiks sulle panustamisel abiks olla. Kõik bettimine.ee lehe poolt soovitatud kasutajad saavad 5% hinnaalanduse. Tasuta prooviperioodi ning allahindluse saamiseks kliki StatisticSports lehele nupul.

Rohkem informatsiooni leiad StatisticSports.com lehelt. Saidil on olemas abistavad videod ja artiklid koos pildimaterjaliga ning samuti võimalus küsimuste korral võtta ühendust saidi klienditoega.

StatisticSports lehele

X
Laeb