Unibet

11898 / 20.13%
info@unibet.ee
1997 (online leht saadaval alates 1999)
Eesti, inglise, vene + veel 24 keelt
Internetipanga kaudu (Trustly), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill, NETeller jt
Spordiennustuse liitumisboonus
100% kuni 200€ + iganädalane 10% cashback
  1. Liitu Unibetiga vajutades siin või Võta boonus nupul. Sind suunatakse kampaanialehele, kus vajuta LIITU ning seejärel registreeru. Pead registreeruma eelneval viisil, vastasel juhul esimese sissemakse boonus ei aktiveeru.
  2. Tee oma esimene vähemalt 10€ suurune deposiit.
  3. Unibet duubeldab sinu sissemakse kuni 200€ ulatuses. Lisaks ootab kõiki kasutajaid iganädalane 10% cashback. Tagasi saadud rahal puudub läbimängimise nõue.
Tugevused ja nõrkused
  • Tugev usaldusväärne bränd
  • Moodne veebileht koos kõigi lisade ja mugavustega
  • Hea koefitsientide tase
  • Lai koefitsientide valik
  • Unibet TV - suur valik live stream ülekandeid
  • Head boonuspakkumised
  • Suurelt võitvaid kasutajaid võidakse limiteerida
Kasiino
100% kuni 200€ või 100 tasuta keerutust
Live kasiino
100% kuni 200€
Pokker
10% iganädalane cashback
Bingo
100% kuni 200€

Unibet spordiennustuse arvustus

Unibet on Kindred Group ettevõttele kuuluv kaubamärk. Kindred Group on üks suurimaid hasartmängudega tegelevaid ettevõtteid maailmas rohkem kui 15 miljoni kliendiga. Ettevõte asutati 1997. aastal Andres Ström poolt ning aastal 2004 liikus firma Nasdaq aktsiaturule. Kindredi eesmärgiks on luua parim võimalik kasutajakogemus oma klientidele seejuures pakkudes ausat ja turvalist hasartmängu keskkonda. Unibet on teada tuntud oma innovaatiliste lahenduste poolest ja kasutajad võivad alati kindlad olla, et neid ootab parim võimalik hasartmängu kogemus.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

Unibet pakub väga laia valikut erinevaid liigasid, spordialasid ja alternatiivseid ennustusvõimalusi. Unibeti koefitsientite valik on üks paremaid. Lisaks tavalistele suurematele ja nimekamatele liigadele võib Unibetist leida erinevaid madalamaid liigasid. Live koefitsientide valik on samuti mitmekesine. Eksootiliste ennustuste otsimisel on Unibet üks esimesi kohti kuhu vaadata.

Koefitsientide tase on Unibetis stabiilselt kõrge. Koefitsientide võrdlemisel peaks Unibet ennustusleht olema alati valikus. Oma ennustustele on peaaegu alati võimalik saada hea väärtus.

Live panustamine on Unibet lehel üks paremaid. Live spordisündmuste nimekiri on alati pikk ning ühe sündmuse raames on koefitsientide valik lai. Unibet TV vahendusel jõuab kasutajateni enamus suurte spordisündmuste otseülekanded.

Boonused, lojaalsusprogramm

Lisaks liitumisboonusele (vaata tutvustust), mis on suunatud uutele registreerujatele, korraldab Unibet oma olemasolevatele kasutajatele regulaarselt erinevaid panustamise kampaaniaid. Tihti on võimalik kasutada erinevaid tasuta või riskivabade ennustuste pakkumisi, sissemakse või teist tüüpi boonuseid ning osaleda ennustusvõistlustel. Unibet kõik hetkel aktiivsed spordiennustuse pakkumised leiad siit.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Unibet spordiennustuse üheks peamiseks suunaks on ideaalse panustamiskogemuse pakkumine oma klientidele. See eeldab perfektselt toimivat veebilehte ning ennustamisteenust ja meie hinnangul on Unibet suutnud selle luua. Tohutu registreerunud kasutajate arv on selle tõestuseks. Olemas on mugav mobiilne ennustamine, detailsed sporditulemused kõikidele suurematele liigadele ja live tulemused.

Unibet spordiennustuse kasutajaliides läbis hiljuti põhjaliku uuenduskuuri. Kuna pakkumisel on väga lai valik koefitsiente erinevatelt spordialadelt ning liigadelt, peab kasutajaliides olema võimalikult efektiivne, et kasutaja saaks panuse asetada kiiresti ja mugavalt. Unibet on suutnud info hästi organiseerida ning teha ennustamise lihtsasti mõistetavaks. Ka teiste teenuste (kasiino, live kasiino, bingo, pokker) keskkonnad on tipptasemel.

Unibet kasutajaliides

Kokkuvõte

bettimine.ee annab Unibetile hinnanguks 10/10-st. Unibet on täitnud oma eesmärgi ning pakub oma kasutajatele täiuslikku panustamise, kasiino, live kasiino, pokkeri ning bingo mängimise keskkonda.

Unibet spordiennustuse kampaaniad

2024 suve 100% kuni 200€ liitumisboonus

Unibet pakub 2024 aasta suve suurte spordisündmuste puhul piiratud ajaks uutele liitujatele 100% kuni 200€ esimese sissemakse boonust. Lisaks saavad kõik kasutajad endiselt 10% iganädalast cashbacki.

Seotud uudised

Suve 100% kuni 200€ liitumisboonus Unibet spordiennustuses

Unibet pakub 2024 aasta suve suurte spordisündmuste puhul piiratud ajaks uutele liitujatele 100% kuni 200€ esimese sissemakse boonust. Lisaks saavad kõik kasutajad endiselt 10% iganädalast cashbacki.

(0)

Holland vs Prantsusmaa tasuta 25 000€ ennustusmäng Unibetis

Ennusta tasuta Unibetis reedel 21.06 22:00 toimuva Holland vs Prantsusmaa jalgpalli EMi alagrupimängu esimese värava lööjat ja minutit ning võida 25 000€!

(0)

Hispaania vs Itaalia tasuta 10 000€ ennustusmäng Unibetis

Ennusta tasuta Unibetis neljapäeval 20.06 22:00 toimuva Hispaania vs Itaalia jalgpalli EMi alagrupimängu esimese värava lööjat ja minutit ning võida 10 000€!

(0)

Saksamaa vs Šotimaa tasuta 25 000€ ennustusmäng Unibetis

Ennusta tasuta Unibetis reedel 14.06 22:00 toimuva Saksamaa vs Šotimaa jalgpalli EMi alagrupimängu esimese värava lööjat ja minutit ning võida 25 000€!

(0)

Unibet kasiino uued boonused - 100% kuni 200€ või 100 tasuta keerutust

Unibeti kasiinos saavad liitujad valida kahe uue tervitusboonuse vahel. Esimene valik on 100% kuni 200€ esimese sissemakse vasteboonus, mis kehtib ka live kasiinos ning teine 100 tasuta keerutust tehes 25€ sissemakse. Lisaks ootab kõiki kasutajaid iganädalane 10% cashback, millel puudub läbimängimise nõue.

(0)
X
Laeb