Unibet

10
11343
19.85%
info@unibet.ee
1997 (online leht saadaval alates 1999)
Eesti, inglise, vene + veel 24 keelt
Internetipanga kaudu (Trustly), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill, NETeller jt
Spordiennustuse liitumisboonus
10% iganädalane cashback
 1. Registreeru Unibet lehel. Pakkumisega saad lähemalt tutvuda klkkides Kasuta boonust nupul.
 2. Aktiveeri cashback pakkumine oma konto boonuste jaotise kaudu.
 3. Mängi tavapärasel moel mistahes toodetel. Pakkumise raames lähevad arvesse ainult pärisraha eest tehtud panused.
 4. Kui jääd nädala arvestuses vähemalt 10€ miinusesse (esmaspäevast kl 00:01 kuni pühapäevani kl 23:59 Eesti aja järgi), saad sellest summast 10% tagasi.
 5. Rahale ei kehti läbimängimisnõue.
Tugevused ja nõrkused
 • Tugev usaldusväärne bränd
 • Moodne veebileht koos kõigi lisade ja mugavustega
 • Hea koefitsientide tase
 • Lai koefitsientide valik
 • Unibet TV - suur valik live stream ülekandeid
 • Head boonuspakkumised
 • Suurelt võitvaid kasutajaid võidakse limiteerida
Kasiino
10% iganädalane cashback
Live kasiino
10% iganädalane cashback
Pokker
10% iganädalane cashback
Bingo
10% iganädalane cashback

Unibet spordiennustuse arvustus

Unibet on Kindred Group ettevõttele kuuluv kaubamärk. Kindred Group on üks suurimaid hasartmängudega tegelevaid ettevõtteid maailmas rohkem kui 15 miljoni kliendiga. Ettevõte asutati 1997. aastal Andres Ström poolt ning aastal 2004 liikus firma Nasdaq aktsiaturule. Kindredi eesmärgiks on luua parim võimalik kasutajakogemus oma klientidele seejuures pakkudes ausat ja turvalist hasartmängu keskkonda. Unibet on teada tuntud oma innovaatiliste lahenduste poolest ja kasutajad võivad alati kindlad olla, et neid ootab parim võimalik hasartmängu kogemus.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

Unibet pakub väga laia valikut erinevaid liigasid, spordialasid ja alternatiivseid ennustusvõimalusi. Unibeti koefitsientite valik on üks paremaid. Lisaks tavalistele suurematele ja nimekamatele liigadele võib Unibetist leida erinevaid madalamaid liigasid. Live koefitsientide valik on samuti mitmekesine. Eksootiliste ennustuste otsimisel on Unibet üks esimesi kohti kuhu vaadata.

Koefitsientide tase on Unibetis stabiilselt kõrge. Koefitsientide võrdlemisel peaks Unibet ennustusleht olema alati valikus. Oma ennustustele on peaaegu alati võimalik saada hea väärtus.

Live panustamine on Unibet lehel üks paremaid. Live spordisündmuste nimekiri on alati pikk ning ühe sündmuse raames on koefitsientide valik lai. Unibet TV vahendusel jõuab kasutajateni enamus suurte spordisündmuste otseülekanded.

Boonused, lojaalsusprogramm

Lisaks liitumisboonusele (vaata tutvustust), mis on suunatud uutele registreerujatele, korraldab Unibet oma olemasolevatele kasutajatele regulaarselt erinevaid panustamise kampaaniaid. Tihti on võimalik kasutada erinevaid tasuta või riskivabade ennustuste pakkumisi, sissemakse või teist tüüpi boonuseid ning osaleda ennustusvõistlustel. Unibet kõik hetkel aktiivsed spordiennustuse pakkumised leiad siit.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Unibet spordiennustuse üheks peamiseks suunaks on ideaalse panustamiskogemuse pakkumine oma klientidele. See eeldab perfektselt toimivat veebilehte ning ennustamisteenust ja meie hinnangul on Unibet suutnud selle luua. Tohutu registreerunud kasutajate arv on selle tõestuseks. Olemas on mugav mobiilne ennustamine, detailsed sporditulemused kõikidele suurematele liigadele ja live tulemused.

Unibet spordiennustuse kasutajaliides läbis hiljuti põhjaliku uuenduskuuri. Kuna pakkumisel on väga lai valik koefitsiente erinevatelt spordialadelt ning liigadelt, peab kasutajaliides olema võimalikult efektiivne, et kasutaja saaks panuse asetada kiiresti ja mugavalt. Unibet on suutnud info hästi organiseerida ning teha ennustamise lihtsasti mõistetavaks. Ka teiste teenuste (kasiino, live kasiino, bingo, pokker) keskkonnad on tipptasemel.

Unibet kasutajaliides

Kokkuvõte

bettimine.ee annab Unibetile hinnanguks 10/10-st. Unibet on täitnud oma eesmärgi ning pakub oma kasutajatele täiuslikku panustamise, kasiino, live kasiino, pokkeri ning bingo mängimise keskkonda.

Unibet ennustusvihjed

Ennustusvihjeid sellelt ennustuslehelt hetkel ei ole. Vaata kõiki ennustusvihjeid siit.

Unibet spordiennustuse kampaaniad

Meistrite Liiga tasuta 25 000€ ennustusmäng Unibetisuus

05.03.2024 - 21:59

Vasta tasuta Unibetis kuuele UEFA Meistrite Liiga küsimusele tulevase vooru mängude kohta enne kohtumiste algust (05. märts 22:00) ja võida 25 000€!

Seotud uudised

Meistrite Liiga tasuta 25 000€ ennustusmäng Unibetisuus

Vasta tasuta Unibetis kuuele UEFA Meistrite Liiga küsimusele tulevase vooru mängude kohta enne kohtumiste algust (05. märts 22:00) ja võida 25 000€!

(0)

Koosta tasuta ennustus ja võida kuni 50€ tasuta panus Unibetis

Unibet tasuta "Ehita ja võida" ennustusmäng on tagasi. Koosta tasuta ennustus valitud matši kohta, vali raskusaste ning teeni õigete vastustega 5€ kuni 50€ tasuta panus.

(0)

5Miinust & Puuluup pääsevad Eurovisioonile koefitsiendiga 50.00 Unibet'is

Unibetis saavad kõik uued liitujad teha enne 17.02 toimuvat Eesti laulu finaali panuse 5Miinust & Puuluup 2024 Eurovisioonile pääsemisele 1€ panuse võimendatud koefitsiendiga 50.00.

(0)

Australian Open 2024 tenniseturniiri 5€ tasuta panus Unibetis

Unibet lehel saad Austraalia lahtiste tenniseturniirile 10€ panuse tehes teenida 5€ tasuta panuse.

(0)

BC Kalev/Cramo võit Rigas Zelli vastu koefitsiendiga 50.00 Unibet'is

Unibetis saavad kõik uued liitujad teha 23.12 toimuval Rigas Zelli vs Kalev/Cramo Eesti-Läti ühisliiga mängul 1€ panuse BC Kalev/Cramo võidule võimendatud koefitsiendiga 50.00.

(0)
X
Laeb