Spordiennustuse boonuste jahtimine - lihtne lisaraha vahendajate poolt pakutavatest boonustest

 1. Boonus rahaMis on boonuste jahtimine (skalpimine)?
 2. Erinevat tüüpi boonused ja kuidas neid kasutada
 3. Tavalise boonusraha jahtimine
 4. Tavalised boonuspakkumised
 5. Tasuta ennustuste jahtimine
 6. Tasuta ennustuste pakkumised
 7. Kas boonuste jahtimine on lubatud?
 8. Kokkuvõte

Mis on boonuste jahtimine (skalpimine)?

Boonuste jahtimine (ingl. keeles bonus hunting või bonus scalping) on viis, kuidas alati kindlustada ennustuslehe poolt pakutav boonus ning teenida selle abil kiiret lisaraha. Enamus spordiennustuste vahendajaid pakuvad sign-up boonuseid. Boonuse saamiseks tuleb reeglina täita palju tingimusi, mis tavalisele ennustajale on ülejõu käivad ja enamus juhtudel ei ole boonusest seega kasu. Vahendajad soovivad endale kaotavaid kasutajaid ja tasuta raha nad arusaadavalt välja jagada ei soovi. Tänu arbitraaži ennustamisele on levinud meetod, kuidas panustajal on boonustest alati võimalik kasu lõigata.

Erinevat tüüpi boonused ja kuidas neid kasutada

Pakutavad boonused jagunevad reeglina kahte kategooriasse:

 • Boonusraha arvestatakse võitude osana (edaspidi tavaline boonusraha) - kasutaja saab boonusraha ennustamiseks, millega panuste tegemine käib nagu tavaliselt. Paljud sign-up esimese deposiidi boonused on selles vormis.
 • Boonusraha ei arvestata võitude osana (edaspidi tasuta ennustused) - nn free bets, kus panuse summat ei arvestata võitude hulka. Tasuta ennustuste boonuseid pakutakse lisaks sign-up boonustele sageli erinevate kampaaniate käigus.

Mõlemal juhul on panustajal võimalik kasu lõigata ning kindlustada endale täies mahus boonuse suurune kasum.

Tavalise boonusraha jahtimine

Kasutame näitena Unibet poolt pakutavat 100% kuni 50€ esimese sissemakse boonust. Tegemist on tavalise boonusega, kus raha, mille ennustusleht teie kontole lisab, tuleb enne väljamaksmist teatavate tingimuste alusel läbi mängida. Tehes 50€ suuruse sissemakse saate 50€ boonusraha oma kontole juurde. Kokku on teie kontol seega 100€. Eeldame, et boonusraha tuleb 10x läbi mängida minimaalselt koefitsientidel 1.60 enne, kui seda on võimalik välja maksta.

NB! Enne igasuguse boonuse taotlemist lugege läbi boonuse tingimused, et te täielikult mõistaksite, millistel tingimustel boonus kehtib ja kuidas on kontolt võimalik raha välja kanda.

Nüüd kõige tähtsama osa juurde. Kõik, mis panustaja peab tegema on leidma vähemalt 0% suuruse arbitraaži (loe mis see on ja kuidas seda teha), kus üheks osapooleks on Unibet (koefitsient peab olema vähemalt 1.60) ja teiseks vahendajaks suvaline ennustusleht, kus kasutajal on konto ning deponeeritud raha. Näite eesmärgil eeldame, et selles ennustusleheks on Pinnacle. Kes ei ole arbitraažiga kursis piisab teadmisest, et vaja on Unibet lehel panustada sündmuse ühele poolele (näiteks korvpalli mängus võidab meeskond 1) ning teisel lehel selle sündmuse teisele poolele (näiteks võidab sama mängu meeskond 2). Nii veendutakse, et iga tulemuse korral jääb raha alles.

NB! Arbitraažide leidmiseks kasuta näiteks tasuta RebelBetting tarkvara, mis pakub kuni 0.6% suuruseid arb'e.

Eesmärgiks on ennustuse kaotamine sellel lehel, kus on saadud boonusraha. Seega peaks sündmuse koefitsient olema võimalikult suur. Midagi ei juhtu ka siis, kui boonuse lehel ennustus võidetakse, aga kohe esimese ennustuse kaotamisel ei pea panustaja muretsema läbimängimise kohustuse pärast ja boonusraha kantakse edukalt teisele ennustuslehele üle.

Eeldame, et leitud väike arbitraaž NBA kohtumises Washington Wizards'i ja Chicago Bulls'i vahel on järgmine:

 • Washington Wizards'i võit Unibet lehel koefitsiendiga 3,5
 • Chicago Bulls'i võit Pinnacle lehel koefitsiendiga 1,40

Suurema koefitsiendi korral boonuse lehel on ainuke negatiivsem asjaolu see, et teisel lehel tehtud ennustus peab olema suurema panusega, ehk seal lehel peab olema piisavalt raha.

Otsutate Unibet lehel teha täies summas 100€ suuruse ennustuse Washingtoni võidule. Seejärel saate vajaliku panuse teisel lehel teada, kui leiate summa, mis on vajalik 100€ kasumi saamiseks ennustuse võitmise korral (x * 0,4 = 100). Vajalik panus Pinnacle lehel on seega 250€.

Vaatleme võimalikke tulemusi.

Võidab Chicago Bulls

Sündmuse tõenäosus 71,43%. Panustaja kaotab Unibet lehel oma 50€ suuruse ennustuse, aga võidab Pinnacle lehe ennustuse saades 100€ kasumit. 50€ suurune boonusraha on edukalt Unibet lehelt kantud üle Pinnacle lehele ja panustaja ei pea muretsema läbimängimise kohustuse pärast.

Lihtne viis teenida kiirelt 50€ ainult paari ennustuse tegemise eest!

Võidab Washington Wizards

Sündmuse tõenäosus 28,57%. Panustaja võidab Unibet lehel kokku 350€, aga kaotab Pinnacle lehe 200€ suuruse ennustuse. Panustaja on vähendanud läbimängimise kohustust ja saab korrata sama meetodit, kuni raha kantakse üle mõnele teisele ennustuslehele või täitub läbimängimise kohustus.

Tavalised boonuspakkumised

NB! Boonuste nimekirja täiendatakse pidevalt.

KOKKU: ligikaudu 1400 EUR boonustena

Tasuta ennustuste jahtimine

Tasuta ennustuste jahtimisel on üks põhiline erinevus võrreldes tavaliste boonuspakkumistega. Panustaja peab sellel ennustuslehel, kus tasuta ennustus saadi, tegema arbitraaž ennustuse võimalikult suure koefitsiendiga. Soovitatavalt võiks kofitsent olla ligikaudu 10. Kuna tasuta ennustuse panus ei jää ennustajale, siis on vaja, et tasuta ennustus kindlasti kaotaks ja suure koefitsiendi puhul jääb suurem protsent tasuta ennustuse summast panustajale.

Kui tasuta ennustus on ühel lehel tehtud (näiteks kasuta Betfair pakutavat 20€ riskivaba ennustust), siis tuleb teisel ennustuslehel (näiteks Pinnacle lehel) panustada sündmuse vastu nagu iga tavalise arbitraaži ennustuse korral.

NB! Arbitraažide leidmiseks kasuta näiteks tasuta RebelBetting tarkvara, mis pakub kuni 0.6% suuruseid arb'e.

Näiteks oletame, et leidsid 1% arb'i Betfair ja Pinnacle lehtede vahel. Panustad seega Betfair lehel 20€ tasuta ennustuse koefitsiendil 10 ja Pinnacle lehel teed koefitsiendil 1.12 160€ suuruse ennustuse. 1.12 koefitsiendi võidu korral oled oma tasuta ennustuse summa kandnud üle Betfair lehelt Pinnacle lehele ja 10-se koefitsiendi võidu korral, pead Betfair lehel tavaliste arbitraaž ennustustega raha üle kandma teisele ennustuslehele kuni kaotuseni või läbimängimiskohustuse täitumiseni.

Tasuta ennustuste pakkumised

NB! Tasuta ennustuste nimekirja täiendatakse pidevalt.

KOKKU: ligikaudu 200 EUR boonusraha

Kas boonuste jahtimine on lubatud?

Boonuste jahtimine on lubatud, sest see põhineb tavaliste panuste asetamisel ennustuslehtedel. Vaadates boonusepakkuja perspektiivist, on see samuti soositav, sest eesmärgiks on eelkõige tasuta ennustuse kaotamine.

Kokkuvõte

Boonuste jahtimine on hea viis teenida kiirelt korralik lisaraha ennustuslehtede poolt pakutavate boonuste abil. Kuu ajaga 1000€ teenimine ei ole üldsegi võimatu ja pigem tavaline. Vaata meie lehel erinevate ennustuslehtede boonuseid, mida saaksid kasutada ja tee jahtimisega algust juba täna!

Telli uudised spordiennustuse ja kasiino kampaaniatest ning bettimine.ee lehel toimuvast otse oma e-mailile!

Pildi CAPTCHA
Sisesta pildil näidatud tähed või numbrid.
X
Laeb