Spordiennustuse boonuste jahtimine - teeni kasutades ennustuslehtede boonuseid

 1. Boonus rahaMis on boonuste jahtimine (skalpimine)?
 2. Erinevat tüüpi boonused ja kuidas neid kasutada
 3. Tavalise boonusraha jahtimine
 4. Tasuta ennustuste jahtimine
 5. Kust leida sobivaid boonuspakkumisi?
 6. Kas boonuste jahtimine on lubatud?
 7. Kokkuvõte

Mis on boonuste jahtimine (skalpimine)?

Boonuste jahtimine (ingl. keeles bonus hunting või bonus scalping) on viis, kuidas muuta ennustuslehtede poolt pakutavad boonused kindlaks rahaks kasutades arbitraaži panustamise või matched betting meetodit. Enamus ennustuslehti pakuvad liitumisboonuseid või kampaaniate käigus boonuspakkumisi. Boonustega on reeglina seotud läbimängimise tingimused, mis tähendab, et boonusena saadud raha tuleb teatav arv kordi läbi panustada. Kasutades siin välja toodud meetodit on saadav boonusraha või tasuta ennustus võimalik muuta kindalks rahaks sõltumata sellest, kas läbimängimise käigus tehtud panused on võitvad või kaotavad.

Erinevat tüüpi boonused ja kuidas neid kasutada

Boonused, mida saab selle meetodiga kasutada, jagunevad kahte kategooriasse:

 • Boonused, kus boonusraha arvestatakse võitude osana (edaspidi tavaline boonusraha) - kasutaja saab boonusraha ennustamiseks (näiteks sissemakse vasteboonused), mis tuleb läbi mängida teatav arv kordi ja pärast mida see muutub nn pärisrahaks, mille saab kanda ennustuslehelt välja. Enamik registreerumisel saadavad esimese deposiidi boonused on selles vormis.
 • Boonusraha ei arvestata võitude osana (edaspidi tasuta ennustused, inglise keeles free bets) - panuse summat ei arvestata võitude hulka. Tasuta ennustuste boonuseid pakutakse lisaks liitumisboonustele sageli erinevate kampaaniate käigus.

Mõlema boonuse tüübiga on panustajal võimalik kasu lõigata ning kindlustada endale täies mahus boonuse suurune kasum.

Tavalise boonusraha jahtimine

Kasutame näitena ennustuslehe poolt pakutavat 100% kuni 50€ esimese sissemakse boonust. Boonusraha, mille ennustusleht teie kontole pärast esimest deposiiti lisab, tuleb enne väljamaksmist teatav arv kordi vastavalt tingimustele läbi mängida. Oletame, et läbimängimise tingimus on 6x ja minimaalne koefitsient, mida tohib kasutada on 1.60. Tehes 50€ suuruse sissemakse saate 50€ boonusraha oma kontole juurde. Kokku on teie kontol seega 100€.

NB! Enne igasuguse boonuse kasutamist lugege läbi selle reeglid ja tingimused.

Nüüd kõige tähtsama osa juurde ehk kuidas saadud boonus muuta ilma riskimiseta pärisrahaks. Ideaalis peab panustaja leidma vähemalt 0% suuruse arbitraaži (loe arbitraaži panustamise kohta siit), kus üheks osapooleks on ennustusleht, kus saadi boonus ja teiseks vabalt valitud ennustusleht, kus kasutajal on konto ning deponeeritud raha. Arbitraaži kasutamine ei ole kohtustuslik, aga see on viis, kuidas kasum maksimeerida kaotamata ennustuslehe koefitsintide protsentuaalselt eeliselt (ingl. keeles juice). Sel lehel, kus saadi boonusraha, on vaja panustada sündmuse ühele poolele (näiteks meeskond A võit, ilma viigivõimaluseta) ning teisel ennustuslehel selle panuse vastu (samas kohtumises meeskond B võit ilma viigivõimaluseta).

NB! Arbitraažide leidmiseks kasuta näiteks RebelBetting tarkvara.

Eesmärgiks on panuse kaotamine sellel lehel, kus saadi boonusraha. Seega peaks sündmuse koefitsient olema võimalikult suur. Kuna teisel ennustuslehel tehti vastupidine panus, siis kaotamisel põhimõtteliselt kantakse saadud boonusraha üle sinna saidile. Midagi ei juhtu ka siis, kui boonuse lehel panus võidetakse, sest siis tehakse sama süsteemiga uued panused nii kaua kuni need lõpuks kaotavad või täidetakse läbimängimise tingimus muutes boonusraha pärisrahaks.

Eeldame, et panustaja kasutab boonuse jahtimisel väikest arbitraaži NBA kohtumises Washington Wizards'i ja Chicago Bulls'i vahel järgmiselt:

 • Washington Wizards'i võidu koefitsient on 3.50 ennustuslehel, kus saadi boonus
 • Chicago Bulls'i võidu koefitsient teisel ennustuslehel on 1.40

Kuna boonuse lehel on koefitsient suurem, siis peab teisel ennustuslehel olema piisavalt raha panuse katmiseks. Panustaja otsustab boonuse lehel teha täies summas 100€ suuruse ennustuse Washingtoni võidule. Seejärel saate vajaliku panuse teisel lehel teada, kui leiate summa, mis on vajalik 100€ kasumi saamiseks ennustuse võitmise korral (x * 0,4 = 100). Vajalik panus teisel lehel on seega 250€.

Vaatleme võimalikke tulemusi:

 • Võidab Chicago Bulls: Sündmuse tõenäosus 71,43%. Panustaja kaotab boonuse lehel oma 100€ suuruse panuse, aga võidab teise lehe ennustuse saades 100€ kasumit. 50€ suurune boonusraha on edukalt boonuse lehelt üle kantud teisele ja panustaja ei pea muretsema enam läbimängimise kohustuse pärast.

 • Võidab Washington Wizards: Sündmuse tõenäosus 28,57%. Panustaja võidab boonuse lehel kokku 350€, aga kaotab teise lehe 250€ panuse. Boonuse lehel on läbimängimise kohustus nüüd 6x asemel 4x ja saab korrata sama meetodit, kuni raha kantakse üle mõnele teisele ennustuslehele või täitub läbimängimise kohustus.

Tasuta ennustuste jahtimine

Tasuta ennustuste boonuste jahtimisel on üks tähtis erinevus võrreldes tavaliste boonuspakkumistega. Panustaja peab sellel ennustuslehel, kus tasuta ennustus saadi, tegema arbitraaž ennustuse võimalikult suure koefitsiendiga. Soovitatavalt võiks koefitsent olla vähemalt 10. Kuna tasuta ennustuse panust ei arvestata võitude hulka, siis oleks vaja, et tasuta ennustus kaotaks. Suure koefitsiendi puhul jääb suurem protsent tasuta ennustuse summast panustajale. Kui tasuta ennustus on tehtud, siis tuleb teisel ennustuslehel panustada sündmuse vastu sama moodi nagu tavalise boonusraha puhul.

Eeldame, et panustaja leidis oma 20€ suuruse tasuta ennustuse jaoks 1% arbitraaži NBA kohtumises Los Angeles Lakers'i ja Portland Trail Blazers'i vahel järgmiselt:

 • Portland'i võidu koefitsient on 10.00 ennustuslehel, kus saadi 20€ tasuta ennustus
 • Lakers'i võidu koefitsient teisel ennustuslehel on 1.12, mis tähendab, et tuleb teha ~160€ suurune panus

Vaatleme võimalikke tulemusi:

 • Võidab Lakers: Sündmuse tõenäosus 89,93%. Panustaja kaotab oma 20€ tasuta ennustuse, aga võidab teise lehe panuse saades ~20€ kasumit. 20€ suurune tasuta ennustus on seega edukalt boonuse lehelt üle kantud teisele.

 • Võidab Portland: Sündmuse tõenäosus 10,07%. Panustaja võidab tasuta ennustusega 180€ (tasuta panuse summa ei kuulu võitude hulka), aga kaotab teise lehe 160€ panuse. 20€ suurune kasum on seega esimesel lehel.

Kust leida sobivaid boonuspakkumisi?

Sobivaid liitumisboonuseid, mis on ennustuslehel uue konto avamisel saadavad boonused, leiad meie liitumisboonuste lehelt (peamenüüst Ennustuslehed -> Liitumisboonused). Kontot juba omavatele kasutajatele tehakse sageli erinevaid eripakkumisi, mis on koondatud meie spordiennustuse kampaaniate lehele (peamenüüst Ennustuslehed -> Kampaaniad). Telli meie uudiskiri ja jälgi uudiseid, et saada värsketest boonustest pidev ülevaade.

Kas boonuste jahtimine on lubatud?

Boonuste jahtimisel ei tee panustaja midagi keelatut ja seega on see lubatud. Boonust pakkuva ennustuslehe perspektiivist vaadates on see samuti soositav, sest eesmärgiks on eelkõige boonusraha või tasuta ennustuse kaotamine.

Kokkuvõte

Boonuste jahtimine on hea viis teenida kiirelt lisaraha. Arvestades kui palju erinevaid ennustuslehti ja boonuseid on saadaval, on võimalik teenida korralik summa lühikese ajaga. See on üks viise kuidas eemaldada risk, mis kaasneb spordiennustusega.

Eesti ennustuslehed

Ennustusleht Liitumisboonus Hinnang Külasta
Unibet Mine lehele
10% iganädalane cashback
10/10st
Coolbet Mine lehele
100% kuni 150€ või maksa 10€ saad 50€
Boonuskood: SPORT150 või 4XBOONUS
10/10st
VivatBet Mine lehele
150% kuni 260€
Boonuskood: bettimine
9/10st
Paf Mine lehele
100% kuni 100€ + 100 tasuta spinni
9/10st
OlyBet Mine lehele Ainsad spordibaarid Eestis 9/10st
X3000 Mine lehele
100% kuni 100€ + 20€ SafeBet
9/10st
Winnerz Mine lehele
20€ riskivaba panus
9/10st
Posido Mine lehele
100% kuni 100€
9/10st
20Bet Mine lehele
100% kuni 100€
9/10st
Optibet Mine lehele
Kuni 50€ riskivaba panus + 75€ sooduspanuseid
9/10st
Betsafe Mine lehele
100% kuni 100€ + 20 tasuta spinni
9/10st
Ninja Sports Mine lehele
Kuni 200% deposiidiboonus
8/10st
Jalla Casino Mine lehele
-
8/10st
TonyBet Mine lehele
100% kuni 100€ tasuta panus
8/10st

Teised ennustuslehed

Ennustusleht Liitumisboonus Hinnang Külasta
888starz Mine lehele
100% kuni 130€
Boonuskood: BETTIMINE
9/10st
TornadoBet Mine lehele
Kuni 400€ tervitusboonus
Boonuskood: BETTIMINE
9/10st
Mystake Mine lehele
100% kuni 500€
8/10st
ReloadBet Mine lehele
100% kuni 120€
8/10st
Goldenbet Mine lehele
100% kuni 500€
8/10st
Kikobet Mine lehele
100% kuni 200€ ja 50% kuni 300€
8/10st
LSbet Mine lehele
100% kuni 120€
8/10st
Bitsler Mine lehele
200% kuni $2000 + 500 tasuta spinni
8/10st
X
Laeb