Winnerz

0 / 0%
info@winnerz.com
2024 (spordiennustus)
Eesti, vene, inglise, soome
Internetipank - Swedbank, SEB, LHV, Luminor
Spordiennustuse liitumisboonus
20€ riskivaba panus
 1. Mine Winnerz lehele vajutades nupul Võta riskivaba panus.
 2. Tee oma esimene vähemalt 20€ suurune sissemakse läbi oma internetipanga. Selle käigus luuakse sulle kasutajakonto.
 3. Aktiveeri spordiennustuse tervitusboonus.
 4. Tee oma esimene 20€ suurune panus minimaalselt koefitsiendil 1.50.
 5. Kui see panus ei võida, tagastatakse 20€ sinu kontole. Rahal puudub läbimängutingimus, saad selle koheselt välja maksta kui soovid.
Tugevused ja nõrkused
 • Palju erinevaid ennustusturge
 • Lai spordialade, liigade ja turniiride valik
 • Hea väärtusega boonused
 • Kõrge koefitsientide tase
 • Kontota panustamine, kohesed väljamaksed
 • Mugav ja kergesti kasutatav veebileht
 • Kiire ja hea klienditeenindus
 • Iganädalane cashback kasiinos
 • E-wallet jt maksevõimaluste puudumine
 • Puuduvad live stream ülekanded
Kasiino
350 tasuta keerutust + iganädalane cashback
Live kasiino
Iganädalane cashback

Winnerz spordiennustuse arvustus

Winnerz on spordiennustuse ja kasiino veebileht Eestis, kus on kasutusel Zimpler maksesüsteem, mis võimaldab turvalist kiiret panustamist ning koheseid sisse- ja väljamakseid kasutades oma internetipanka. Eestlastele oli Winnerz esmalt tuntud kasiinona, aga hiljuti lisati mitmekülgne spordiennustus.

Koefitsientide valik ja tase

Koefitsientide valik on mitmekesine, nii sündmuste kui ka ennustusturgude lõikes. Panustada on võimalik paljudele erinevatele spordialadele. On selliseid spordialasid või kategooriaid, mida kõikidelt ennustuslehtedelt ei leia. Koefitsiente pakutakse enamlevinud liigadele ja turniiridele ning valikus on ka madalama profiiliga sündmused. Mida populaarsem üritus, seda mitmekesisem on selle ennustusturgude selektsioon. Olemas on tavalised ennustustüübid, händikäp liinid, mängijate soorituse ja teist tüüpi eriennustused ning võib kohata eksootilisemaid panusetüüpe.

Arvestades, et tegu on uue kiirpanustamise tüüpi ennustuslehega, võib koefitsientide taset pidada heaks. Selles lehtede kategoorias võib väärt koefitsientide leidmine olla keeruline. Nagu teistegi ennustuslehtede puhul, võib tase kõikuda sõltuvalt spordialast või sündmuse populaarsusest.

Boonused, lojaalsusprogramm

Winnerz pakub kõigile liitujatele võimaluse teha oma esimese 20€ suuruse panuse täiesti riskivabalt. Vaata ülalolevast boonuse tutvustusest kuidas panus lunastada. Arvutuse koostamisel jäi meile silma, et kõik kampaaniad ja nende tingimused on konkreetsed ning üheselt mõistetavad. See on boonuste puhul suureks plussiks. Kõik Winnerz hetkel aktiivsed kampaaniad leiad nende pakkumiste lehelt.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Autentimine, registreerumine ja maksed on kõik võimalik teostada koheselt läbi Swedbank, SEB, LHV või Luminor internetipanga. Zimpler süsteem võimaldab kiiret, turvalist ja mugavat panustamist. Deposiidid ning väljamaksed laekuvad reeglina koheselt. Süsteemi miinuseks on e-wallet maksete (näiteks Skrill) puudumine. Oma konto haldamine ja panuste tegemine on tänu moodsatele lahendustele ja intuitiivsele veebilehele tehtud võimalikult mugavaks ja lihtsaks. Olemas on cash out võimalus ja mugav mobiilne panustamine.

Ennustuslehe disain on loodud nii, et kõik oluline info oleks kergesti leitav ning hõlpsasti kasutatav. Olime arvustuse koostamisel positiivselt üllatunud selle poolest, kui hästi kõik oluline info on esitletud. Saidi ülesehitus on standardne: spordialade ja liigade valik on vasakul, koefitsentide vaade keskel ja paremal panusesedel. Nii desktop kui ka mobiilne versioon lehest väärivad tunnustust.

Winnerz spordiennustuse kasutajaliides

Kokkuvõte

Winnerz saab bettimine.ee poolt hinnanguks 9/10-st. Nii spordiennustus kui ka kasiino on väga mugav kasutada ja peaks jätma positiivse kasutuskogemuse igat tüüpi panustajale.

Winnerz spordiennustuse kampaaniad

Aktiivseid kampaaniaid hetkel ei ole.

Seotud uudised

Winnerz spordiennustus ja kasiino

Winnerz, mis oli eelnevalt eestlastele tuntud vaid online kasiinona, lisas hiljuti oma portaali spordiennustuse. Panustada ning mängida on võimalik otse läbi oma internetipanga. Winnerz pakub kõigile uutele spordiennustajatele võimaluse teha oma esimese 20€ suuruse panuse täiesti riskivabalt. Kasiinos ootab uusi kasutajaid 350 tasuta keerutust esimesel kahel sissemaksel ja pärast seda kuni 20% suurune iganädalane cashback.

(0)
X
Laeb