Winnerz kasiino

350 tasuta keerutust + iganädalane cashback

Winnerz on uus Eesti online kasiino ja spordiennustuse portaal, kus on kasutusel Zimpler maksesüsteem, mis võimaldab turvalist kiiret mängimist ning koheseid sisse- ja väljamakseid kasutades oma internetipanka (Swedbank, SEB, LHV, Luminor). Mängude valik on lai nii tava kui ka live kasiinos. Uusi kasutajaid ootab 350 tasuta keerutust esimesel kahel sissemaksel ja pärast seda kuni 20% suurune iganädalane cashback. Lisaks osalevad kõik mängijad lojaalsusprogrammis, kus aktiivseid ootab suurem cashback, rohkelt VIP-pakkumisi ja muid eeliseid.

Liitumisboonust saad kasutada nii:

  1. Mine Winnerz lehele vajutades nupul Saa boonus.
  2. Tee oma esimene vähemalt 20€ suurune sissemakse läbi oma internetipanga. Selle käigus luuakse sulle kasutajakonto.
  3. Aktiveeri tasuta spinnid saabunud teavituse kaudu ja saad 200 tasuta keerutust mängus Legacy of Dead.
  4. Tee oma teine vähemalt 20€ suurune deposiit.
  5. Aktiveeri tasuta spinnid saabunud teavituse kaudu ja saad 150 tasuta keerutust mängus Sweet Bonanza.
  6. Pärast esimest kahte sissemakset ja tasuta keerutuste kasutamist on võimalik kaotuste korral saada iga nädal kuni 20% cashback tasuta keerutuste või rahana, millel puuduvad läbimängimistingimused (loe lähemalt).

Käimasolevad kampaaniad

Kuni 20% cashback iga nädal

Winnerz kasiinos saab iga nädal kaotustelt kuni 20% cashbacki tasuta keerutuste või rahana. Cashback suurus tõuseb alates kümnest protsendist vastavalt saavutatud VIP tasemele.

Seotud uudised

Winnerz spordiennustus ja kasiinouus

Winnerz, mis oli eelnevalt eestlastele tuntud vaid online kasiinona, lisas hiljuti oma portaali spordiennustuse. Panustada ning mängida on võimalik otse läbi oma internetipanga. Winnerz pakub kõigile uutele spordiennustajatele võimaluse teha oma esimese 20€ suuruse panuse täiesti riskivabalt. Kasiinos ootab uusi kasutajaid 350 tasuta keerutust esimesel kahel sissemaksel ja pärast seda kuni 20% suurune iganädalane cashback.

(0)
X
Laeb