Boost kasiino

100% kuni 250€ boonus ja 50 tasuta keerutust

Boost kasiinos registreerumine ei ole vajalik, sest mängida saab otse läbi oma intenetipanga. Võidud saad oma pangakontole koheselt. Esimese sissemaksega saavad liitujad tervitusboonusena 100% kuni 250€ ja 50 tasuta keerutust mängus Rich Wilde and the Tome of Madness.

Tervitusboonuse saad aktiveerida nii:

  1. Tee oma esimene vähemalt 20€ sissemakse internetipanga kaudu.
  2. Sinu mängukontole lisatakse vastavalt esimese deposiidi summale 100% kuni 250€ boonus ja 50 tasuta keerutust.
  3. Boonust saad kasutada slottidel (v.a. välistatud mängud, mille nimekirja leiad tingimustest) ja tasuta keerutused saad avades mängu Rich Wilde and the Tome of Madness.

Käimasolevad kampaaniad

Aktiivseid kampaaniaid hetkel pole.

Seotud uudised

Täiustatud Boost kasiino ja uus tervitusboonus

Eestis litsentseeritud Boost kasiino, kus mängimiseks registreerumine ei ole vajalik, läbis suure uuenduskuuri. Lisaks logole ja väljanägemisele on täielikult uuendatud boonuspakkumiste osa ja sealhulgas tervitusboonus. Esimese sissemaksega saavad liitujad 100% kuni 250€ ja 50 tasuta keerutust mängus Rich Wilde and the Tome of Madness.

(0)

Boost kasiino - 100% kuni 1000€ boonus ja 100 tasuta keerutust ilma registreerumata

Lisasime kasiinode valikusse Eestis litsentseeritud Boost kasiino. Mängida saab otse läbi oma intenetipanga ja võidud saad välja kanda koheselt. Esimese sissemaksega saavad liitujad tervitusboonusena 100% kuni 1000€ ja 100 tasuta keerutust.

(0)
X
Laeb