Kasutustingimused

bettimine.ee lehte kasutades kohustud sa järgima meie keskkonna kasutustingimusi, mis on välja toodud siin lehel. Kasutustingimused võivad ajas muutuda.

Kasutustingimused on järgmised:

  1. Tõrked ja vead lehel - bettimine.ee ei saa täielikult garanteerida, et lehel ei esine tehnilisi tõrkeid või vigu sisu osas. Anname endast parima, et neid vältida ja kui juhtute vigu kohtama, andke nendest kindlasti koheselt teada ja me parandame need esimesel võimalusel.
  2. Vastutuse piirangud - bettimine.ee ei vastuta siin lehel postitatud ennustusvihjete järgimise tagajärjel saadud rahaliste kaotuste eest. Igale kasutajale langeb meie lehel postitatud sisu kasutamisega individuaalne vastutus, mille kohaselt ta kohustub leppima oma tegutsemise tagajärgedega. Me töötame, et pakkuda kasutajatele kvaliteetset abivahendit, kuid ennustamismaailmas ei saa garanteerida sajaprotsendilisi tulemusi.
  3. Lehe sisule viitamine - sul on lubatud kasutada meie lehel olevat sisu teistes veebikeskkondades seni, kuni sa viitad originaalallikale lingiga.
  4. Viited - meie lehel on palju viiteid (linke) teistele lehtedele. Samuti võidakse teistest veebikeskkondadest viidata siia. Me ei vastuta viitajate või viidatavate tegevuse eest, neil on oma kasutustingimused ja reeglid ning meil omad. Meie kekskonnas olevad viited kontrollitakse üle nii kiiresti kui võimalik, et vältida viitamist sellistele lehtedele, mille tegevusviisi me ei toeta.
  5. Sisu postitamine - postitades sisu (ennustusvihjed, foorumi postitused, kommentaarid) meie veebilehel, annate te selle kasutamise õigused üle meile, et saaksime seda kasutada veebikekskonna arendamisel ja edendamisel.
  6. Privaatsed andmed ja e-maili kasutamise tingimused - bettimine.ee ei levita teie poolt meiega jagatud privaatseid andmeid ning me kasutame neid ainult teie huvides. Privaatseteks andmeteks peame kõiki andmeid, mida saate sisestada oma profiili lehel alamjoatuses "Isiklik info" ning me ei levita ka teie e-maili aadressi. E-maili kasutatakse ainult selle lehe piires, et väljastada teile teavitusi, mille saamisega olete eelnevalt nõustunud. Põhjendame privaatsete andmete küsimise põhjust alati ning kasutame neid ainult selle põhjuse rahuldamisel.
  7. Muudatused - veeb on pidevalt arenev ja meie eesmärgiks on areneda koos sellega, et pakkuda järjest kvaliteetsemat teenust. Meil on õigus muuta veebikeskkonda oma äranägemise järgi. Muutmine ei rakendu meie võetud kohustustele, mille täitmine on jätkuvalt meie ülesandeks vaatamata veebikeskkonna muudatustele.
  8. "Küpsised" (Cookies) - meie veebikeskkond kasutab "küpsiseid", et pakkuda personaalsemat kasutajakogemust.
  9. Meie veebileht on kaitstud autoriõigustega.

Küsimuste korral võtke ühendust: vajuta siia.

X
Laeb