Kasutustingimused

Viimati muudetud: 02.12.2020

bettimine.ee lehte kasutades kohustud sa järgima meie keskkonna kasutustingimusi.

Kasutustingimused on järgmised:

  1. Tõrked ja vead lehel - me ei saa täielikult garanteerida, et lehel ei esine tehnilisi tõrkeid või vigu sisu osas. Anname nende vältimisel endast parima. Oleme tänulikud, kui annate probleemi esinemisel sellest meile teada. Parandame vead esimesel võimalusel.
  2. Vastutuse piirangud - bettimine.ee ei vastuta siin lehel postitatud ennustusvihjete järgimise tagajärjel või muu sisu kasutamisega (näiteks ennustuslehtede ning kasiinode boonuspakkumised) saadud rahaliste kaotuste eest. Sisu kasutamisega võtad personaalse vastutuse, millega kohustud leppima oma tegutsemise tagajärgedega. Me töötame, et pakkuda võimalikult kvaliteetset abivahendit spordiennustamisel, kuid me ei saa garanteerida positiivseid tulemusi.
  3. Lehe sisule viitamine - sul on lubatud kasutada meie lehel olevat sisu teistes veebikeskkondades seni, kuni sa viitad originaalallikale lingiga.
  4. Viited - meie lehel on palju viiteid (linke) teistele lehtedele. Samuti võidakse teistest veebikeskkondadest viidata siia. Me ei vastuta viitajate või viidatavate tegevuse eest, neil on oma kasutustingimused ja reeglid ning meil omad. Meie keskkonnas olevad viited kontrollitakse üle nii kiiresti kui võimalik, et vältida viitamist sellistele lehtedele, mille tegevusviisi me ei toeta.
  5. Sisu postitamine - postitades sisu (ennustusvihjed, kommentaarid) meie veebilehel, annate te selle kasutamise õigused meile üle, et saaksime seda rakendada veebikeskkonna arendamisel ja edendamisel.
  6. Privaatsed andmed ja e-maili kasutamise tingimused - väldime privaatsete andmete küsimist ning käitlemist igal võimalikul viisil. Kui see osutub siiski vajalikuks, siis ei levita me neid ühelgi tingimusel ning kasutame neid ainult teie huvides. Privaatseteks andmeteks peame kõiki andmeid, mida saate sisestada oma profiili lehel alamjaotuses "Isiklik info" ja ka teie e-maili aadressi. E-maili kasutatakse ainult selle lehe piires, et väljastada teile teavitusi, mille saamisega olete eelnevalt nõustunud. Täpsustame privaatsete andmete küsimisel alati põhjuse ning kasutame neid ainult eesmärgipõhiselt.
  7. Muudatused - veeb on pidevalt arenev ja meie eesmärgiks on areneda koos sellega, et pakkuda järjest kvaliteetsemat teenust. Meil on õigus muuta veebikeskkonda oma äranägemise järgi. Muutmine ei rakendu meie võetud kohustustele, mille täitmine on jätkuvalt meie ülesandeks vaatamata veebikeskkonna muudatustele.
  8. "Küpsised" (Cookies) - meie veebikeskkond kasutab "küpsiseid", et pakkuda personaalsemat kasutajakogemust.
  9. Meie veebileht on kaitstud autoriõigustega.

Küsimuste korral saate meiega ühendust võtta kontaktilehe kaudu.

X
Laeb