bettimine.ee blogi ja uudised

Blogist leiad värskeimad spordiennustuse ja kasiino uudised. Lisaks postitame siia kõigest olulisest, mis bettimine.ee lehel toimub: ennustusvõistluste tulemused ja väljakuulutamised, lehe uuendused ning teised olulised teadaanded. Hoiame blogi jälgijaid kursis panustamise ja kasiino kampaaniate ning pakkumistega meie partneritelt.

Dortmund vs Bayern tasuta ennustusmäng Unibetis - võida 25 000€uus

Ennusta tasuta Unibetis Bundesliga Dortmund vs Bayern kohtumise esimese värava lööjat ja minutit ning võida 25 000€!

(0)

Dortmund vs Bayern - 5€ freebet iga värava eest OlyBetisuus

OlyBetis saad 26.05 19:30 toimuval Bundesliga Dortmund vs Bayern kohtumisel iga löödud värava eest teenida 5€ freebeti.

(0)

Saa Optibetis 5€ live riskivaba panus iga päevuus

Tehes Optibetis live ennustusi, saad iga päev kuni 14. juunini teenida ühe 5€ live riskivaba panuse.

(0)

OlyBetis 5€ Bundesliga freebet ja 2x15€ tasuta panust

OlyBet "Sport on tagasi" kampaaniaga liitudes saad 5€ Bundesliga freebeti ja kui teed enne 24. maid vähemalt 50€ väärtuses panuseid saad 2x15€ tasuta panust.

(0)

Premium Liiga tasuta ennustusmäng Coolbetis - iga nädal 300€ auhinnafond

Coolbetis saad tasuta osaleda iganädalasel 300€ auhinnafondiga Premium Liiga ennustusmängul. Lisaks saab osaleja, kes suudab mistahes raundis kõik skoorid korrektselt ennustada, 1000€ suuruse Jackpoti ja veel 500€ auhind inimesele, kellel on 10. raundi lõppedes suurim skoor.

(0)

Eesti jalgpalliga iga nädal 5€ tasuta panus Coolbetis

Tehes Coolbetis nädalas vähemalt 10€ väärtuses panuseid Eesti jalgpallile, saad järgneval esmaspäeval 5€ tasuta panuse ja nii terve jalgpallihooaja vältel.

(0)

Jalgpalli iganädalased pakkumised Unibetis

Bundesliga ja teiste jalgpalli suurliigade tagasituleku puhul on Unibetis võimalik kasutada kolme iganädalast jalgpalliteemalist pakkumist: kõrgeima koefitsiendi väljakutse, tasuta panuse komboklubi ja 25% live-kasumivõimendus.

(0)

Bundesligaga 20€ riskivaba panus Betsafe spordiennustuses

Tee Betsafe lehel taasalgavale Bundesligale 20€ panus ja saa vastu 20€ riskivaba panus mistahes spordi panustamiseks.

(0)

Jalgpalliga iga nädal 10€ riskivabade panustena Optibetis

Saksamaa jalgpalli kõrgliiga Bundesliga alustab taas tegevust 16. mail. Optibetis saad kolm nädalat järjest teenida 10€ väärtuses riskivabu panuseid jalgpallile panustades.

(0)

10 tasuta spinni iga päev - tasuta spinnide võistlus Coolbetis

Osale Coolbeti kasiinos tasuta spinnide võistlusel, kus saad 5€ sissemakse eest iga päev mängimiseks kümme tasuta spinni (ilma läbimängimistingimusteta). Eesmärk on tasuta spinnidega saada võimalikult suur  võit. Esmaspäeviti saad tasuta spinnid täiesti tasuta! Mängija kes keerutab kuu aja jooksul (11.05-07.06) kõige suurema võidu tasuta spinnidega, saab endale peaauhinna, 1000€ sularaha. Iga nädal läheb kümne parima kasutaja vahel jagamisele 550 tasuta spinni suurune auhinnafond.

(0)
X
Laeb