bettimine.ee blogi ja uudised

Blogist leiad värskeimad spordiennustuse ja kasiino uudised. Lisaks postitame siia kõigest olulisest, mis bettimine.ee lehel toimub: ennustusvõistluste tulemused ja erivõistluste väljakuulutamised, lehe uuendused ning teised olulised teadaanded. Hoiame blogi jälgijaid kursis panustamise ja kasiino kampaaniate ning pakkumistega meie partneritelt. Telli meie uudiskiri, et saada uudistest igakuine kokkuvõtlik ülevaade otse oma e-mailile. Lisaks saad tellida teavitused, mis väljastatakse iga kord kui lisame uue uudise, vajutades alloleval nupul.

NBA ja NHL 25% kuni 50€ cashback boonus Ninja Sports'isuus

Ninja Sports lehel saad kuni 12.02 toimuvale NBA või NHL mängule teha 25% kuni 50€ ulatuses riskivaba mängueelse või live, üksiku või kombineeritud panuse. Kui su kvalifitseeruv panus kaotab, saad 25% cashback boonuse kuni 50€.

(0)

Tänaku WRC Rootsi ralli võidu koefitsient 10.00 Unibet'isuus

Unibetis saavad kõik uued liitujad teha panuse Ott Tänaku 2023 WRC Rootsi ralli võidule võimendatud koefitsiendiga 10.00.

(0)

Philadelphia vs Kansas City Super Bowli võidu koefitsient 10.00 Unibet'isuus

Unibetis saavad kõik uued liitujad teha panuse 2023 Super Bowl mängu võitjale Philadelphia Eagles ja Kansas City Chiefs vahel võimendatud koefitsiendiga 10.00.

(0)

NFL finaali 10 000€ ennustusmäng Coolbetisuus

Kõik Coolbeti kasutajad saavad osaleda 2023 NFL-i finaali ehk Super Bowli 10 000€ auhinnafondiga ennustusmängus. 57. finaal toimub 13. veebruar 01:30 Philadelphia Eagles ja Kansas City Chiefs vahel.

(0)

Kogu punkte ja teeni auhindu Optibeti kasiinos - Apple seade iga nädaluus

Optibetis teenid kasiinos valitud slottidel mängides punkte, mille eest on kuni 26.02.2023 iga päev tasemeid saavutades võimalik saada auhindu. Kogudes kampaaniaperioodil vastava arvu punkte piisaval arvul päevadel, on võimalik saada iganädalaseid preemiaid, sealhulgas Apple seadmeid (iPhone 14 Pro, Apple iPad Pro 11 või Apple MacBook Air).

(0)

NBA, NFL või NHL 1€ panuse eest 2 x 5€ live tasuta panust OlyBetisuus

OlyBetiga liitujatel on veebruaris võimalik saada 2 x 5€ live tasuta panust NBA, NFL ja NHL panustamiseks, tehes vähemalt 1€ panuse samade liigade vabalt valitud mängule.

(0)

Valitud spordiala iganädalane 20€ sooduspanus Optibetisuus

Tehes Optibetis selle nädala valitud spordialale 20€ panuse saad 20€ sooduspanuse sama spordiala panustamiseks.

(0)

Iga päev valitud slotil kuni 30 tasuta spinni Betsafe kasiinosuus

Betsafe kasiinos saad iga päev valitud slotil vähemalt 20€ panustades teenida 10 tasuta spinni. Pakkumist saad päeva jooksul kasutada kolm korda ehk teenida kuni 30 tasuta spinni.

(0)

RebelBetting - garanteeritud kasum spordiennustusega

RebelBetting spordiennustuse tarkvara abil on panustamine võimalik muuta tulusaks investeerimisvahendiks. Tavaliseks igakuiseks kasumiks on hinnanguliselt 10-30% (ROI). Oma teenuses ollakse nii kindel, et uutele kasutajatele antakse raha tagasi kasumi garantii. Lisaks pakutakse kõigile 14-päevast tasuta prooviperioodi programmiga tutvumiseks.

(0)

Veebruaris iga nädal kuni 50€ sooduspanuseid Optibetisuus

Tehes Optibetis veebruaris võitvaid panuseid vabalt valitud spordile saad iga nädal teenida kuni 50€ sooduspanuse.

(0)

Telli uudised spordiennustuse ja kasiino kampaaniatest ning bettimine.ee lehel toimuvast otse oma e-mailile!

Pildi CAPTCHA
Sisesta pildil näidatud tähed või numbrid.
X
Laeb