VivatBet

9
714 / 1.22%
support@vivatbet.ee
2019
Eesti, inglise, vene
Trustly või Brite kaudu pangalingimakse (Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop, Nordea), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill
Spordiennustuse liitumisboonus
150% kuni 260€
bettimine
 1. Tutvu boonusega ja loo oma kasutajakonto kasutades nuppu Võta boonus. Sisesta registreerumisel boonuskood bettimine. Unikaalne kood annab tavalise kuni 200€ boonuse asemel suurendatud 150% kuni 260€ boonuse.
 2. Täida kõik isikuandmete väljad Isiklik profiil lehel vajutades Minu konto ja kinnita oma e-mail ning telefoninumber. Veendu, et minnes Konto seaded jaotisesse on aktiveeritud "Osale boonuskampaaniates" valik.
 3. Tee vähemalt 10€ suurune esimene sissemakse läbi pangalingi (Trustly, Brite) või krediitkaardiga.
 4. VivatBet lisab 150% boonust sinu esimesele sissemaksele kuni summas 260€.
 5. Boonuse summa koos deposiidiga (võrdne saadud boonusega) kantakse mängija boonuskontole ja sellele rakendub läbimängimise nõue.
Tugevused ja nõrkused
 • Väga kõrged pre-match ja live koefitsiendid
 • Lai valik spordialasid, liigasid ja turniire
 • Hea liitumisboonus
 • Palju live panustamise sündmusi
 • Rohkelt ennustusturge sündmuse lõikes
 • Kiired sisse- ja väljamaksed
  • Mõned lisavõimalused panustajatele puuduvad (nt live ülekanded)
  Kasiino
  Kuni 1500€ esimesel neljal deposiidil
  Live kasiino
  Kuni 1500€ esimesel neljal deposiidil

  VivatBet spordiennustuse arvustus

  VivatBet on uus Eestis litsentseeritud online spordiennustuse ja kasiino portaal, mille suurimateks tugevusteks on koefitsientide kõrge tase ja lai valik.

  Ennustusvalik ja koefitsientide tase

  Spordiennustuse koefitsientide valik on mitmekesine nii pre-match kui ka live panustamisel. Lisaks enamlevinud spordialadele, turniiridele ning liigadele, mida pakuvad enamus portaalid, on panuseid võimalik teha ka vähempopulaarsetele spordisündmustele. Olemas on tavalised panusetüübid (sh rohkelt Aasia Händikäp ja teisi liine) ning erilisemad valikud. Ühe sündmuse lõikes on võimalik valida paljude erinevate ennustusturgude vahel.

  Koefitsientide tase on VivatBet suurimaks eeliseks. Nii mängueelsed kui ka live koefitsiendid on tihti konkurentidega võrreldes kõrgemad. Nõudlikud panustajad, kes soovivad saada maksimaalset väärtust oma spordiennustustele, ei pea pettuma.

  Boonused, lojaalsusprogramm

  Esimesel sissemaksel on võimalik kasutada 150% kuni 260€ boonust. Vaata ülalolevast boonuse tutvustusest kuidas see lunastada ning millised on reeglid ja tingimused. Kõik käimasolevad spordiennustuse kampaaniad ning eripakkumised leiad VivatBet boonuste lehelt.

  Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

  Eestlased saavad kiireid deposiite ja väljamakseid teostada läbi internetipanga kasutades Trustlyt või Britet (Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop, Nordea), krediitkaarte või Skrill makseteenust. Registreerumine ning konto verifitseerimine on kiire ja turvaline.

  Ennustussedelile lisatud koefitsientidest saab koostada panuse kasutades kõiki levinumaid viise. Lisaks on saidil põhjalik statistika vaatamise võimalus, mobiiliäpp, võimalus valida erinevate vaadete vahel (Euroopa, Aasia ja Itaalia vaade) ning teisi kasulikke abivahendeid.

  Portaali kasutusmugavuse tase on kõrge nii desktop versioonis kui ka mobiiliäpis. Ennustuslehe disain on lihtne ja heale infoesitusele suunatud. Soovitud koefitsientide leidmine ning panuse koostamine on hõlpsasti teostatav ja intuitiivne. Desktop verisooni lehe ülesehitus on standardne: spordialade ja liigade valik on vasakul, koefitsentide valik keskel ja paremal panusesedel. Mobiiliäpp on samuti sarnane paljudele teiste ennustuslehtede omadega.

  VivatBet spordiennustuse kasutajaliides

  Kokkuvõte

  VivatBet saab bettimine.ee poolt hinnanguks 9/10-st. Ennustusleht on Eestis suhteliselt uus, aga lühikese ajaga on selle populaarsus kõvasti suurenenud. Täiustatud on nii oma liitumisboonust kui ka lisatud uusi võimalusi panustajatele (nt Skrill maksevõimalus). Pakutavate koefitsientide valik ja kõrge tase ning hea liitumisboonus on piisavad kriteeriumid kõrgeks hinnanguks ja uue ennustuslehe soovitamiseks kõigile panustajatele.

  VivatBet ennustusvihjed

  Ennustusvihjeid sellelt ennustuslehelt hetkel ei ole. Vaata kõiki ennustusvihjeid siit.

  VivatBet spordiennustuse kampaaniad

  Saa jäähoki MM mängude ennustustelt 5€ tasuta panuseid iga päev

  26.05.2024 - 23:59

  Tehes VivatBet lehel iga päev valitud jäähoki MM mängudele vähemalt 10€ suuruseid 1X2 panuseid, saad kaotuste korral 5€ tasuta panustena tagasi.

  Meistrite Liiga play-off panustajate 5824€ auhinnafondiga loos

  05.06.2024 - 16:59

  VivatBet lehel saad Meistrite Liiga play-off panustega teenida pileteid pärast finaali toimuvale 5 824€ auhinnafondiga loosile.

  Kolmapäeviti 100% kuni 100€ boonus

  01.01.2025 - 00:59

  VivatBet lehel saavad kõik kasutajad igal kolmapäeval sissemaksel 100% kuni 100€ boonuse panustamiseks.

  Saa kuni 20€ tasuta panusena jalgpalli matšide kaotatud panustelt tagasi poolaja 0-0 viigi korral

  01.01.2025 - 00:59

  VivatBet lehel saad valitud jalgpalli matšide kaotatud panustelt kuni 20€ tasuta panusena tagasi poolaja 0-0 viigi korral.

  Seotud uudised

  Jäähoki MM 2024 igapäevased 5€ tasuta panused VivatBet'is

  Tehes VivatBet lehel iga päev valitud jäähoki MM mängudele vähemalt 10€ suuruseid 1X2 panuseid, saad kaotuste korral 5€ tasuta panustena tagasi.

  (0)

  Kolmapäeviti 100% kuni 100€ boonus VivatBet'is

  VivatBet lehel saavad kõik kasutajad igal kolmapäeval sissemaksel 100% kuni 100€ boonuse panustamiseks.

  (0)

  Meistrite Liiga play-off panustajate loos VivatBet'is

  VivatBet lehel saad Meistrite Liiga play-off panustega teenida pileteid pärast finaali toimuvale 5 824€ auhinnafondiga loosile.

  (0)

  Jalgpalli matšide panustelt kuni 20€ tagasi poolaja 0-0 viigiga VivatBet'is

  VivatBet lehel saad valitud jalgpalli matšide kaotatud panustelt kuni 20€ tasuta panusena tagasi poolaja 0-0 viigi korral.

  (0)

  VivatBet jõululoos - tee spordipanuseid ja võida auhindu

  VivatBet lehel saad koguda pileteid jõululoosile tehes kuni 24. detsembrini spordipanuseid. Auhinnafond on 9312 EUR suurune, loosi läheb Philips OLED telekas, Apple Macbook Air, iPhone ning palju teisi auhindu.

  (0)
  X
  Laeb