VivatBet

9
344
0.63%
support@vivatbet.ee
2019
Eesti, inglise, vene
Trustly kaudu pangalingimakse (Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill
Spordiennustuse liitumisboonus
100% kuni 260€
bettimine
 1. Tutvus boonusega ja loo oma kasutajakonto kasutades nuppu Võta boonus. Sisesta registreerumisel boonuskood bettimine. Unikaalne kood annab tavalise kuni 200€ boonuse asemel suurendatud 100% kuni 260€ boonuse.
 2. Täida kõik isikuandmete väljad Isiklik profiil lehel vajutades Minu konto ja kinnita oma e-mail ning telefoninumber. Veendu, et minnes Konto seaded jaotisesse on aktiveeritud "Osale boonuskampaaniates" valik.
 3. Tee vähemalt 10€ suurune esimene sissemakse läbi pangalingi (Trustly) või krediitkaardiga.
 4. VivatBet kahekordistab sinu esimese sissemakse kuni summas 260€.
 5. Boonuse summa koos deposiidiga (võrdne saadud boonusega) kantakse mängija boonuskontole ja sellele rakendub läbimängimise nõue.
Tugevused ja nõrkused
 • Väga kõrged pre-match ja live koefitsiendid
 • Lai valik spordialasid, liigasid ja turniire
 • Hea liitumisboonus
 • Palju live panustamise sündmusi
 • Rohkelt ennustusturge sündmuse lõikes
 • Kiired sisse- ja väljamaksed
  • Mõned lisavõimalused panustajatele puuduvad (nt live ülekanded)
  Kasiino
  Kuni 1500€ esimesel neljal deposiidil
  Live kasiino
  Kuni 1500€ esimesel neljal deposiidil

  VivatBet spordiennustuse arvustus

  VivatBet on uus Eestis litsentseeritud online spordiennustuse ja kasiino portaal, mille suurimateks tugevusteks on koefitsientide kõrge tase ja lai valik.

  Ennustusvalik ja koefitsientide tase

  Spordiennustuse koefitsientide valik on mitmekesine nii pre-match kui ka live panustamisel. Lisaks enamlevinud spordialadele, turniiridele ning liigadele, mida pakuvad enamus portaalid, on panuseid võimalik teha ka vähempopulaarsetele spordisündmustele. Olemas on tavalised panusetüübid (sh rohkelt Aasia Händikäp ja teisi liine) ning erilisemad valikud. Ühe sündmuse lõikes on võimalik valida paljude erinevate ennustusturgude vahel.

  Koefitsientide tase on VivatBet suurimaks eeliseks. Nii mängueelsed kui ka live koefitsiendid on tihti konkurentidega võrreldes kõrgemad. Nõudlikud panustajad, kes soovivad saada maksimaalset väärtust oma spordiennustustele, ei pea pettuma.

  Boonused, lojaalsusprogramm

  Esimesel sissemaksel on võimalik kasutada 100% kuni 260€ boonust. Vaata ülalolevast boonuse tutvustusest kuidas see lunastada ning millised on reeglid ja tingimused. Kõik käimasolevad spordiennustuse kampaaniad ning eripakkumised leiad VivatBet boonuste lehelt.

  Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

  Eestlased saavad kiireid deposiite ja väljamakseid teostada läbi internetipanga kasutades Trustlyt (Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop), krediitkaarte või Skrill makseteenust. Registreerumine ning konto verifitseerimine on kiire ja turvaline.

  Ennustussedelile lisatud koefitsientidest saab koostada panuse kasutades kõiki levinumaid viise. Lisaks on saidil põhjalik statistika vaatamise võimalus, mobiiliäpp, võimalus valida erinevate vaadete vahel (Euroopa, Aasia ja Itaalia vaade) ning teisi kasulikke abivahendeid.

  Portaali kasutusmugavuse tase on kõrge nii desktop versioonis kui ka mobiiliäpis. Ennustuslehe disain on lihtne ja heale infoesitusele suunatud. Soovitud koefitsientide leidmine ning panuse koostamine on hõlpsasti teostatav ja intuitiivne. Desktop verisooni lehe ülesehitus on standardne: spordialade ja liigade valik on vasakul, koefitsentide valik keskel ja paremal panusesedel. Mobiiliäpp on samuti sarnane paljudele teiste ennustuslehtede omadega.

  VivatBet spordiennustuse kasutajaliides

  Kokkuvõte

  VivatBet saab bettimine.ee poolt hinnanguks 9/10-st. Ennustusleht on Eestis suhteliselt uus, aga lühikese ajaga on selle populaarsus kõvasti suurenenud. Täiustatud on nii oma liitumisboonust kui ka lisatud uusi võimalusi panustajatele (nt Skrill maksevõimalus). Pakutavate koefitsientide valik ja kõrge tase ning hea liitumisboonus on piisavad kriteeriumid kõrgeks hinnanguks ja uue ennustuslehe soovitamiseks kõigile panustajatele.

  VivatBet ennustusvihjed

  Sündmus Ennustusvihje Kasutaja Ennustusleht
  Brighton v Liverpool
  08.10.2023 - 16:00
  Liverpool
  Koefitsient 2.23Panus 9/10st
  bambino VivatBet Mine lehele
  West Ham v Newcastle
  08.10.2023 - 16:00
  Newcastle
  Koefitsient 2.22Panus 9/10st
  bambino VivatBet Mine lehele
  Arsenal v Manchester City
  08.10.2023 - 18:30
  Manchester City
  Koefitsient 2.57Panus 9/10st
  bambino VivatBet Mine lehele

  VivatBet spordiennustuse kampaaniad

  Tee kaks kuni 35€ riskivaba panust mängu skoorileuus

  14.12.2023 - 23:59

  VivatBet lehel saad iga päev ühele Meistrite Liiga mängu täpsele skoorile teha kuni 35€ riskivaba panuse. Kuni 14.12.2023 toimuvate mänguvoorude ajal (teisipäeval ja kolmapäeval) saad seega teha kaks kuni 35€ riskivaba panust valitud Champions League mängude skooridele.

  Iganädalane 3% kuni 1000€ cashback

  VivatBet lehel saad iga nädal kaotatud panuste kogusummalt 3% cashbacki kuni 1000€.

  Seotud uudised

  Meistrite Liiga kaks 35€ riskivaba panust igas mänguvoorus VivatBet'isuus

  VivatBet lehel saad iga päev ühele Meistrite Liiga mängu täpsele skoorile teha kuni 35€ riskivaba panuse. Kuni 14.12.2023 toimuvate mänguvoorude ajal (teisipäeval ja kolmapäeval) saad seega teha kaks kuni 35€ riskivaba panust valitud Champions League mängude skooridele.

  (0)

  VivatBet uus 100% kuni 260€ spordiennustuse boonus unikaalse koodiga

  Eestis kiirelt populaarsust koguv ennustusleht VivatBet uuendas panustajate tervitusboonust ning lisas Skrill sisse- ja väljamaksete tegemise võimaluse. Kasutades bettimine.ee unikaalset boonuskoodi bettimine saavad liitujad spordiennustamiseks 100% kuni 260 EUR boonust esimesel deposiidil.

  (0)

  Meistrite Liiga panustajate loosid 11 420€ auhinnafondiga VivatBet'is

  VivatBet lehel saad Meistrite Liiga panustega teenida pileteid hooaja lõpus toimuvatele 11 420€ auhinnafondiga loosidele.

  (0)

  Aastavahetuse igapäevane 50% kuni 100 EUR sissemakseboonus VivatBet'is

  VivatBet lehel saad aastavahetuse puhul iga päev (kuni 12.01.2023) kasutada 50% kuni 100€ deposiidiboonust.

  (0)

  Iganädalane spordiennustuse 3% kuni 1000€ cashback VivatBet'is

  VivatBet lehel saad iga nädal kaotatud panuste kogusummalt 3% cashbacki kuni 1000€.

  (0)
  X
  Laeb