X3000

68 / 0.12%
support@x3000.ee
2023
Eesti, vene, inglise
Trustly, Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop Pank, Citadele, krediitkaardid VISA ja MasterCard
Spordiennustuse liitumisboonus
100% kuni 100€ + 20€ SafeBet
 1. Mine X3000 lehele vajutades nupul Võta boonus.
 2. Vali spordiennustuse tervitusboonus. Kasiinoboonuse lunastamise sammud leiad siit.
 3. Registreeru kasutades Smart-ID, ID-kaardi või Mobiil-ID tuvastust.
 4. Tee oma esimene vähemalt 10€ suurune sissemakse.
 5. Saad 100% boonust vastavalt oma deposiidile kuni summas 100€. Näiteks kui tegid 100€ suuruse sissemakse, saad panustamiseks kokku 200€.
 6. Pärast boonuse kasutamist (täites 6x läbimängimise nõude või selle tühistamist), saad 20€ SafeBet panustena (4x5€).
Tugevused ja nõrkused
 • Hea liitumisboonus
 • Kõrged koefitsiendid
 • Mitmekesine koefitsientide valik
 • Kiired ja turvalised sisse- ja väljamaksed
 • Mugav konto loomine ning autentimine läbi Smart ID, ID-kaardi või Mobiil-ID
 • Usaldusväärne bränd (omanikele kuulub PAF ennustusleht)
 • Mugav ja moodne veebileht
 • Puuduvad Skrill jt e-wallet maksevõimalused
Kasiino
100% kuni 100€ + 100 tasuta keerutust
Live kasiino
100% kuni 100€ + 100 tasuta keerutust

X3000 spordiennustuse arvustus

X3000 on uus online spordiennustuse ja kasiinos mängimise võimalust pakkuv bränd Eestis. Eelnevalt No Account Bet nime all tuntud portaal läbis suure uuenduskuuri, mille käigus parandati oluliselt veebilehe kasutusmugavust ning lisati väärt liitumisboonused nii panustajatele kui ka kasiinohuvilistele. Usaldusväärsuse tagab see, et omanikuks on sama firma, kellele kuulub kõrgelt hinnatud portaal PAF. Spordiennustuses pakutavate koefitsientide valik on lai ja tase kõrge. Saidil mängimine on eestlastele tehtud ülimalt mugavaks ja turvaliseks kasutades Smart-ID, ID-kaardi või Mobiil-ID autentimist.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

Spordiennustuses pakutavate koefitsientide valik on mitmekesine ning kvaliteet kõrge. Kasutusel on samad koefitsiendid, mis PAF spordiennustuses. Panustada saab laiale valikule liigadele ja spordisündmustele üle kogu maailma. Esindatud on ka vähemtuntud spordialad ja turniirid. Mängu või sündmuse lõikes on rohkelt erinevaid panustamise võimalusi. Plussiks on hea valik aasia händikäppe enamikel spordisündmustel. Olemas on live spordiennustus, kus spordisündmuste ning koefitsientide valik on samuti mitmekesine.

X3000 koefitsientide tase on kõrge. Samu koefitsiente kasutavad nii PAF kui ka Unibet, mis on paljude panustajate poolt kõrgelt hinnatud ennustuslehed.

Boonused, lojaalsusprogramm

Esimesel sissemaksel on võimalik kasutada 100% kuni 100€ + 20€ SafeBet boonust. Vaata ülalolevast boonuse tutvustusest kuidas see lunastada ning millised on reeglid ja tingimused. X3000 kampaaniaid ja teisi hetkel aktiivseid spordiboonuseid võid leiad meie kampaaniate lehelt.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Autentimis- ja registreerumisprotsess toimub otse läbi Smart-ID, ID-kaardi või Mobiil-ID isikutuvastuse. See tagab turvalisuse ning kasutusmugavuse, sest puudub vajadus eraldi konto verifitseerimisprotsessi läbimiseks. Panuste tegemine on tänu moodsale portaalile lihtne ja intuitiivne. Kiireteks sisse- ning väljamakseteks saad kasutada eelistatud internetipanka või krediitkaarti. Hetkel ei ole toetatud e-wallet maksed (näiteks Skrill). Olemas on cash out võimalus ja mugav mobiilne panustamine.

Nii pre match kui ka live panustamise sektsioon on mugav kasutada ning lihtsalt mõistetav. Sama platvorm, mis on kasutusel teistel juhtivatel ennustuslehtedel, on läbinud pika protsessi, kus seda on vastavalt panustaja vajadustele pidevalt täiustatud. Infoesitus on efektiivne ja kasutatud on tervet ekraanipinda. Kõik oluline on kergesti leitav. Spordialade ja liigade valik asub vasakul, koefitsentide valik keskel ning paremal ja ennustussedel avaneb hüpikaknana pärast soovitud koefitsientidel klikkimist.

X3000 spordiennustuse kasutajaliides

Kokkuvõte

X3000 saab bettimine.ee poolt hinnanguks 9/10-st. Tegemist on tõeliselt kvaliteetse uue ennustuslehega, kus ära on jäetud kõik liigne ning fookusesse seatud panustajale kõige olulisem. Pärast brändimuudatust on lisaks võimalik kasutada ahvatlevat liitumisboonust nii spordiennustuses kui ka kasiinos.

X3000 spordiennustuse kampaaniad

Iganädalane kuni 20€ cashback

14.07.2024 - 23:59

X3000 korraldas Euro 2024 kampaania, kus kasutajatel on võimalik saada kuni 20€ iganädalane cashback eelmise nädala spordiennustuse kaotustelt.

Seotud uudised

Euro 2024 cashback - saa iga nädal kaotustelt kuni 20€ tagasi x3000 lehel

x3000 korraldas Euro 2024 kampaania, kus kasutajatel on võimalik saada kuni 20€ iganädalane cashback eelmise nädala spordiennustuse kaotustelt.

(0)

No Account Bet on nüüd X3000 - uus portaal, paremad boonused

No Account Bet sai uue nime ning läbis suure uuenduskuuri. Ennustusleht ning bränd on nüüdsest tuntud kui X3000. Spordiennustajad saavad liitumisboonusena esimesel sissemaksel 100% kuni 100€ + 20€ SafeBet panuseid ja kasiinos mängijad 100% kuni 100€ + 100 tasuta keerutust mängus Gates of Olympus.

(0)

No Account Bet ja PAF uued liitumisboonused

PAF ning nende kontota panustamise võimalust pakkuva tütarbrändi No Account Bet lehtedel toimus mitmeid olulisi muudatusi. Mõlemal on uued liitumisboonused. Lisaks viidi PAF Eesti lehel läbi uuenduskuur, mille eesmärgiks oli veebilehe kasutusmugavuse tõstmine.

(0)

No Account Bet spordiennustus ja kasiino

No Account Bet on uusim Eestis litsentseeritud online spordiennustuse ja kasiino veebileht. Konto avamine ei ole vajalik, sest mängida saab otse läbi oma internetipanga. Väljamaksed saad ülikiirelt oma pangakontole. 100% kuni 100 EUR esimese sissemakse boonust on võimalik kasutada kasiinos slottidel.

(0)
X
Laeb