Võistluste reeglid ja tingimused

bettimine.ee võistluste ja spordiennustuste reeglid ja tingimusedKõkidel bettimine.ee poolt pakutavatel spordiennustuste võistlustel tuleb järgida sellel lehel välja toodud reegleid ja tingimusi. bettimine.ee'l on õigus karistada reeglite rikkujaid enda äranägemise järgi.

Muudetud: 14.02.2020

 

Sisukord:

 1. Üldised reeglid
 2. Ennustusvihjete postitamine ja võistluste reeglid
 3. bettimine.ee poolt reserveeritud õigused

 

1. Üldised reeglid

1.1. bettimine.ee kontrollib võistluse kulgemist regulaarselt ja juhul kui avastatakse üritusi võistlustulemuste muutmiseks, rakendatakse rikkujale kõige karmimaid meetmeid. Sama kehtib kõikide teiste muutmisürituste puhul.

1.2. Lubatud on üks konto inimese, aadressi, seadme (arvuti või nutiseade), e-posti, IP aadressi ning ühise võrgu (mida arvutid ühiselt jagavad, näiteks kool või töökoht) kohta.

1.3. Kõik postitused peavad olema kirjutatud viisakas kirjas. Kasutada ei tohi solvavaid, rassistlikke, homofoobseid või muul viisil diskrimineerivaid väljendeid. Olge teiste kasutajate suhtes aupaklik ja respekteerige teisi lehe külastajaid.

1.4. Teiste kasutajate laimamine, solvamine või arvamuste õõnestamine ei ole lubatud. Omapoolse hinnangu võib näiteks ennustusvihjete kommentaarides avaldada, aga seda tuleb teha konstruktiivse kriitikana ja tuleb lisada põhjendus.

 

2. Ennustusvihjete postitamine ja võistluste reeglid

2.1. Võistluses osalemiseks on kasutajetel kohustuslik läbida proovperiood. Proovperioodi läbimine eeldab vähemalt viie ennustusvihje postitamist ja bettimine.ee reeglite ja tingimuste järgimist.

2.2. Kasutajad peavad võistluse perioodi jooksul postitama vähemalt nii palju ennustuste vihjeid, kui on sätestatud võistluse osalemise tingimustes (igakuisel 5 ja iga-aastasel 60 vihjet).

2.3. Kasutaja saab lisada maksimaalselt 8 ennustusvihjet päevas.

2.4. Pärast ennustusvihje postitamist ei ole seda enam võimalik muuta. Kui kasutaja proovib seda teha, käsitletakse seda muutmisüritusena punkti 1.1 alusel. Kui kasutaja tegi lisamisel vea, saab sellest märku anda postitades kommentaari sama ennustusvihje kommentaaride sektsiooni või saates kirja otse info@bettimine.ee e-maili aadressile või kontaktilehe kaudu. Administraator teostab veaparanduse nii kiiresti kui võimalik ning võtab muudatusesoovi arvesse juhul, kui ennustusvihje sündmus on juba alanud või lõppenud ning muudatust enne sündmuse algust ei teostatud.

2.5. Ennustusvihjete võltsimine (mitte eksisteerivate koefitsientide kasutamine, teiste vihjete kopeerimine või muul keelatud viisil vihjete postitamine) on rangelt keelatud. Kõik ennustuste vihjed kontrollitakse meie meeskonna poolt ja rikkujaid karistatakse. Ole aus teiste suhtes ja ära püüa saavutada ebavõrdset eelist.

2.6. Mitme ennustusvihje postitamine ühe sündmuse samale valikule on keelatud. Ühele sündmusele tohib postitada maksimaalselt kaks ennustusvihjet. Valitud koefitsientide vahe nendel ennustusvihjetel peab olema vähemalt 0.50. Erandiks on turniiri või hooajaennustused, kus tohib postitada rohkem kui kaks ennustusvihjet seni, kuni need ei ole samaliigilised.

Mitte samaliigiliste panuste näide:

 • Oletame, et algamas on jalgpalli MM ja soovitakse ennustada alagrupivõitjaid. Kuigi sündmus oleks sellisel juhul "Jalgpalli MM" ja valik näiteks "Meeskond 1 alagrupi A võit", "Meeskond 2 alagrupi B võit" jne, siis sellisel juhul ei ole tegu samaliigiliste ennustustega ning võib näiteks teha ennustusvihje iga alagrupi võitja kohta. Kuigi ennustusliik ja sündmus on sama, ei puuduta see ühte konkreetset meeskonda ja ei ole seega samaliigiline.

Samaliigiliste panuste näide:

 • Eelneva näite põhjal oleks samaliigiline ennustus "Meeskond 1 alagrupi A võit", "Meeskond 1 jõudmine veerandfinaali", "Meeskond 1 jõudmine poolfinaali" jne. Sellisel juhul panustatakse meeskond 1 edule sellel turniiril ja seetõttu on tegu samaliigilise ennustusvihjega.

2.7. Kombineeritud või süsteemipanused erinevate spordisündmuste koefitsientidest on keelatud. Erandiks on juhud, kui ennustuslehed pakuvad kahe erineva spordisündmuse koefitsiente ühe valikuna. Näiteks on toimumas kaks jalgpallimatši ning kahest mängust on koostatud "fantaasiaennustus" ühe valikuna (näiteks mõlemas mängus lüüakse vähemalt 2 väravat).

2.8. Kui meie valikus oleval ennustuslehel on võimalik koondada ühe spordisündmuse erinevad valikud üheks koefitsiendiks (näiteks bet365 Panusegeneraator (loe lähemalt), Unibet ja PAF Bet Builder (loe lähemalt)), siis võib postitada ennustusvihje sellisel viisil koostatud panusele juhul, kui on kasutatud ainult ühe spordisündmuse raames koefitsiente ning maksimaalselt võib kombineerida kaks valikut. Kui üks valikutest võib lõppeda tühistamisega (näiteks "Üle 2 värava AH"), siis tuleb mõlema valiku koefitsiendid ennustusvihje analüüsis või valikus eraldi välja tuua. Sündmuse lõppedes ning ühe valiku tühistamisel ja ühe võitmisel, saab sellisel juhul välja arvestada osalise panusevõidu vastava koefitsiendiga. Kui osaliselt võitnud ennustusvihjel eraldi koefitsiente välja ei ole toodud, tunnistatakse see tühistatuks. Kõik kombineeritud valikud peavad olema põhjendatud ennustusvihje analüüsis ning sellele vihjele rakenduvad samad nõuded, mis tavalistele ennustusvihjetele.

2.9. Iga ennustuse vihje peab olema unikaalne. Enda või teiste ennustust ei tohi kopeerida või kasutada osi sellest. Ühele koefitsiendile võib mitu kasutajat küll vihje postitada, aga põhjendus peab olema unikaalne ja kasutaja enda looming.

2.10. Teistelt veebilehtedelt ennustusvihjete või muu informatsiooni, mis moodustab ennustusvihje analüüsi, kopeerimine on keelatud.

2.11. Ennustusvihjes toodud sündmus peab hakkama minimaalselt kaks tundi pärast ennustusvihje postitamist. Näiteks kui mäng algab kell 18:00, peab ennustusvihje olema postitatud hiljemalt kell 15:59 ja 59 sekundit.

2.12. Ennustusvihje sündmus peab olema väljendatud arusaadavalt (nimekiri ei ole täielik):

 • Kahe meeskonna või võistleja vaheline matš: [Tiim 1 nimi/Võistleja 1 nimi] vs [Tiim 2 nimi/Võistleja 2 nimi], näiteks FC Barcelona vs FC Real Madrid
 • Turniir, võistlus või etapp: [Sündmuse nimi], näiteks FIFA 2014 Jalgpalli MM

2.13. Ennustusvihje valik peab lühidalt kokku võtma selle, mida kasutaja soovib ennustada (nimekiri ei ole täielik):

 • 1x2 ennustused
  • tiimi või võistleja 1 võit - [Tiim 1 nimi/Võistleja 1 nimi], näiteks FC Barcelona (kui ennustatakse FC Barcelona võitu)
  • viik - Viik või X (kui ennustatakse et jääb viiki)
  • tiimi või võistleja 2 võit - [Tiim 2 nimi/Võistleja 2 nimi], näiteks FC Real Madrid (kui ennustatakse FC Real Madrid võitu)
 • Euroopa händikäp ennustused
  • tiimi või võistleja 1 või 2 võit/kaotus - [Tiim 1 või 2 nimi +/-händikäp EH/Võistleja 1 või 2 nimi +/-händikäp EH], näiteks FC Barcelona -1 EH (kui ennustatakse FC Barcelona võitu enam kui ühe väravaga)
 • Aasia händikäp ennustused (mis see on)
  • Tiimi või võistleja 1 või 2 võit/kaotus - [Tiim 1 või 2 nimi +/-händikäp AH/Võistleja 1 või 2 nimi +/-händikäp AH], näiteks FC Barcelona -0,25 AH (kui ennustatakse FC Barcelona võitu või viiki mille korral on pool panustatud summa kaotust)
 • Üldvõitja (turniir, etapp, võistlus, alagrupp jne) ennustused
  • [Võitja nimi], näiteks FC Barcelona (kui sündmuseks oli näiteks Hispaania meistriliiga hooaeg 2013)
 • Alla/üle ennustused
  • [Valikuline meeskonna või võistleja nimi A/Ü punkti/väravate/jms summa], näiteks Miami Heat Ü 100,5 punkti (Miami Heat viskab kohtumises üle 100 punkti)
 • Täpse skoori ennustus
  • [Skoor], näiteks 3:0 (kodumeeskonna väravate arv on alati enne)
 • Poolaja, veerandaja jms ennustused
  • kõikidele A/Ü, händikäp või teist tüüpi poolaja või muu perioodi ennustustele juurde märkida HT (poolaeg), 1/4 (I veerand), 1/3 (esimene kolmandik), 1. sett (tennises 1. sett) jne. Poolaja pluss mängu tulemus märkida näiteks HT/FT 1/X
 • Mängijate eriennustused
  • märkida kindlasti mängija nimi (nimed) ja ennustuse tüüp [Mängija nimi (nimed kui H2H tüüpi näiteks) ennustus] eelmainitud viisil või arusaadavalt kui seda tüüpi ennustust ei ole eelnevalt välja toodud. Näiteks Lebron James Ü 30,5 punkti (Lebron James viskab kohtumises üle 30 punkti)
 • Mõlema meeskonna ennustused
  • [Mõlemad meeskonnad löövad/ei löö värava]

NB! Toodud nimekiri ei ole täielik ja see sisaldab soovitatud formaati ennustusvihjete valiku väljatoomiseks. Põhiline on see, et ennustusvihje vaataja saab koheselt aru, millele olete ennustuse teinud.

2.14. Ennustusvihje analüüs peab olema vähemalt 50 sõna pikk. See peab olema vormistatud arusaadavas keeles ja peab põhjendama ennustusvihje postitamist. Kui ennustuse analüüsist ei järeldu piisavalt, miks selle lugeja peaks vihje järgi panustama, siis võidakse ennustus tunnistada kehtetuks. Kas analüüs on piisav või mitte, jääb täielikult administraatori või ennustusvihje ülevaatamise õigusega kasutaja otsuseks. Registreerunud kasutajad saavad kasutada ennustusest teada andmise võimalust (lingiga "Teata vigasest ennustusest") kui nad arvavad, et analüüs on ebapiisav.

2.15. Ennustusvihje panus peab väljendama kasutaja enesekindlust antud koefitsienti. Ei ole lubatud panustada 10 ühikut kõigile oma ennustusvihjetele. 10-ne panus peab jääma vihjetele, milles kasutaja on väga kindel, et selles koefitsiendis peitub väärtus, mis toob tulu ennustajale. Kasutaja ennustusvihjetest tohivad kuni 50% olla maksimumpanusega. 10ste panuste osakaalu protsenti saab kontrollida oma personaalsest menüüst lehe paremal tulbas või kasutades profiililehel olevat plokki Statistika, kus osas Kokkuvõte on see näitaja välja toodud.

2.16. Exchange keskkondadest (näiteks Betfair), millel on olemas traditsiooniline Sportsbook, tohib ennustusvihje postitamisel koefitsiente valida ainult Sportsbook osast ja mitte exchange keskkonnast.

2.17. Ennustusvihje koefitsient x valitud panus = maksimaalselt 40 (kui koefitsient on näiteks 10, siis maksimumpanuseks on 4). Suurte koefitsientide ja panuste piiramine on oluline, et toetada kvaliteetseid vihjeid regulaarselt jagavaid kasutajaid.

2.18. Ennustusvihje peab olema postitatud eesti või inglise keeles.

2.19. Rahalise auhinna võitnud kasutaja või poest meie krediidi eest raha ostnud kasutaja peab raha kättesaamiseks eelnevalt registreerima oma Skrill konto ning ees- ja perekonnanime (minnes personaalses menüüs Minu profiil -> Muuda -> Isiklik info). Kõik kasutajale määratud rahad kantakse sellele kontole.

2.20. Kõik kontod läbivad enne reaalrahaliste maksete väljastamist põhjaliku kontrolli. Kasutajal võidakse paluda oma isiku verifitseerimiseks saata meile koopia oma isikut tõendavat dokumendist.

 

3. bettimine.ee poolt reserveeritud õigused

3.1. bettimine.ee administraatorid kontrollivad kõiki postitatud ennustuvihjeid. Vigade avastamisel liigitatakse vead tahtlikeks ja mittetahtlikeks. Tahtlikud vead on vead, mida kasutaja teeb, et saavutada ebavõrdne eelis teiste kasutajate üle. Tahtlikud vead karistatakse sageli ilma eelneva hoiatuseta kõige karmimal viisil. Mittetahtlikud vead reeglina ei vii kasutaja blokeerimiseni.

3.2. bettimine.ee'l on reserveeritud õigus karistada oma kasutajaid reeglite rikkumisel oma nägemuse järgi. Kasutajat alati teavitatakse meiepoolsetest otsustest.

3.3. Rikkumisel kasutab bettimine.ee reeglina järgnevaid vahendeid: vigase ennustuse eemaldamine ja sellest kasutaja teavitamine, kasutaja noomitamine või hoiatuse andmine rikkumise korral, raskema rikkumise korral mängija blokeerimine võistlustelt ajutiselt või igaveseks, suuremate rikkumiste korral mängija konto blokeerimine ajutiselt või igaveseks.

 

Küsimuste korral saate meiega ühendust kontakti lehel vajuta siia.

X
Laeb