Spordiennustus ja panustamine - lehtede arvustused

Tutvu veebilehtedega, mis pakuvad spordile panustamise võimalust ehk spordiennustamist. Loe meie arvustusi, et leida endale sobivaim ennustamiskeskkond ning saa teada, kellel on parimad boonused, koefitsiendid, tehniline platvorm ning panustamisteenus üldiselt. Ennustuslehed on reastatud hinnangu alusel. Vajutades Loe arvustust nupul, saad pikemalt tutvuda konkreetse spordiennustuste vahendajaga. Mine lehele nupp suunab sind otse ennustuslehele.

Eestis litsentseeritud spordiennustuste vahendajad

bet365

bet365 on maailma üks juhtivaid ning ühtlasi ka paremaid ennustuslehti. Lisaks spordiennustusele pakutakse kasiino, live kasiino ning pokkeri mängimise võimalust. Parim live ennustamine suure arvu otseülekannetega, lai valik kõrgeid koefitsiente ning täiuslik panustamiskogemus on suurimad bet365 spordiennustuse plussid.

Kuni 100€ panustamisühikutes
10

Coolbet

Coolbet on Eesti ettevõtte omanduses olev bränd. Juhtkonna pikaajaline kogemus kaughasartmängude vallas on võimaldanud välja töötada ülimalt professionaalse spordiennustamise, kasiino ning pokkeri keskkonna. Panustajatele pakutakse sageli turu kõrgemaid koefitsiente, väga head liitumisboonust ning boonusprogrammi.

100% kuni 150€ või maksa 10€ saad 50€
SPORT150 või 4XBOONUS
10

Unibet

Unibet on kontserni Kindred lipulaev, mis on üks maailma suurimaid veebihasartmänguteenuseid pakkuvaid ettevõtteid. Mitmete auhinadadega pärjatud bränd pakub spordiennustuse, kasiino, live kasiino, bingo ning pokkeri teenust rohkem kui 14 miljonile regisreerunud kliendile üle kogu maailma.

100% kuni 50€ ja 10€ riskivaba ennustus + 5 tasuta keerutust
10

PAF

PAF erineb teistest ennustuslehtedest peamiselt sellepoolest, et neil on tugev seos heategevusega. Kui võidab klient, saab ta raha endale, aga kui võidab maja, läheb osa kasumist elujärgede parandamiseks. PAF spordiennustus pakub häid koefitsiente erinevatel spordialadel ning ennustusturgudel.

25 tasuta keerutust ja 10€ boonust
9

OlyBet

OlyBet omanikuks ning operaatoriks on Olympic Entertainment Group AS. Olympic Entertainment on Eesti juhtiv kasiinomeelelahutuse pakkuja. OlyBet online spordiennustus on tänu pidevale arengule muutunud paljude panustajate lemmikuks.

100% kuni 100€
ESPORT20
9

Optibet

Optibet spordiennustus on eestlaste seas populaarseks saanud tänu kohalike spordimeeskondade sponsoreerimisele ja nende heale ennustuslehele, mille suurimaks tugevuseks on regulaarsed helded boonuspakkumised.

100€ eest riskivabu panuseid
SPORT
9

Betsafe

Betsafe, endise nimega Triobet, on Eesti ning Baltikumi üks suurima kasutajate arvuga spordiennustuste vahendajaid. Ennustuslehe suurimateks plussideks on populaarse brändi usaldusväärsus ja hea boonus- ning lojaalsusprogramm. Kasiino ning pokker on samuti Betsafe'il väga heal tasemel.

100% kuni 200€
9

TonyBet

TonyBet on Eestis võrdlemisi vähelevinud ennustusleht. Pakutakse panustamise, kasiino, live-kasiino ja pokkeri (sh maailmas ainsat Avatud Hiina pokkeri) mängimise võimalust. Korvpalli panustamisel peaks TonyBet kindlasti olema spordiennustajatel valikus.

100% kuni 50€
TONY50
8

Välismaised spordiennustuste vahendajad

1xBet

1xBet on kiiresti kasvav ennustusbränd rohkem kui 400 000 kasutajaga üle maailma. Peamiseks tugevuseks on koefitsientide kõrge tase ja väga lai valik erinevatel spordialadel. 1xBet lehel saad peaaegu alati oma panusele maksimaalse väärtuse. Lojaalsus- ja boonusprogrammi raames on võimalik kasutada rohkelt eripakkumisi.

100% kuni 130€
BETTIMINE
10

Pinnacle

Pinnacle paistab konkurentide seast välja eelkõige kõrgete koefitsientide ja limiitide poolest. Pinnacle on soositud paljude professionaalsete spordiennustajate poolt, sest nad pakuvad ennustustele kõrgemat väärtust kui nende konkurendid.

Kõrged koefitsiendid ja limiidid
9

888 spordiennustus

888 sport on tuntud brändinime 888 spordiennustamiskeskkond. Panustajatele pakutakse laia valikut hea tasemega koefitsiente. 888 pokkerituba on üks populaarsemaid ja paremaid ennustuslehtede hulgas. Lisaks on võimalik mängida bingot ning panna oma õnn proovile kasiinos.

-
9

Bet2U

Bet2U on uus ennustusleht, mis hakkab silma laia ennustusvaliku, moodsa ning mugava veebikeskkonna ning heade boonuspakkumiste poolest.

100% kuni 300€
8

TornadoBet

TornadoBet loodi 2019. aastal. Konkurentsivõimelised koefitsiendid, tugev liitumisboonus ja rohkelt kampaaniaid on värske ennustuslehe peamisteks tugevusteks.

Kuni 300€ esimesel kahel deposiidil
8
X
Laeb