bettimine.ee küpsistepoliitika

bettimine.ee kasutab küpsiseid, et pakkuda oma külastajatele paremat ning isikupärasemat kogemust veebilehe kasutamisel.

Siin lehel leiad info meie küpsiste kasutamise ja nende kasutamise põhjuste kohta.

Mis on küpsised?

Küpsised (cookies) võimaldavad meil säilitada Sinu arvutis väikesemahulisi andmeid saidi külastamise kohta. Küpsiste ülesanne on aidata veebisaitidel toimida paremini ja tõhusamalt – näiteks Sind ära tundes ja mäletades informatsiooni, mis teeb Sinu jaoks veebisaidi kasutamise mugavamaks.

Veebilehitseja laadib küpsised alla, kui külastad saiti esmakordselt. Järgmisel korral, kui külastad saiti samast seadmest, saadetakse küpsis ja selles talletavad informatsioon tagasi selle loonud saidile (esimese osapoole küpsis) või mõnele muule veebisaidile, millele see kuulub (kolmanda osapoole küpsis).

Küpsised võivad olla ajutised (seansiküpsised) või püsivad. Seansiküpsised kaovad kohe, kui sulged brauseri, kuid püsiküpsiseid hoitakse sinu brauseris seni, kuni küpsis on aegunud, välja arvatud juhul, kui nende kehtivusaega pikendatakse iga kord, kui veebisaidile naased.

Milliseid küpsiseid me kasutame?

Järgnevalt on loetletud erinevat tüüpi küpsised, mida me oma saidil kasutame: rangelt vajalikud küpsised ning küpsised analüüsi ja statistika jaoks.

Rangelt vajalikud küpsised: tagavad funktsioonid, ilma milleta ei saaks Sa saiti ilma probleemideta kasutada.

Küpsised analüüsi ja statistika jaoks: võimaldavad meil mõõta ja analüüsida, kuidas meie veebilehte kasutatakse, ning aidata meil seda parandada.

Kuidas küpsiseid hallata?

Kui sa ei soovi, et veebisaidid saaksid sinu seadmesse küpsiseid salvestada, saad oma brauseris sätteid vastavalt oma soovidele kohandada. Seadete kohandamisega saad lasta ennast teavitada iga kord enne kui küpsised sinu seadmesse salvestatakse, samuti on sul võimalik oma veebibrauserit häälestada nii, et keelatakse kõik küpsised või keelatakse kõik kolmandatelt osapooltelt pärinevad küpsised.

Sama protsess kehtib ka siis, kui soovid oma seadmesse juba salvestatud küpsiseid kustutada. Palun pea meeles, et seadeid on vaja kohandada eraldi iga veebibrauseri jaoks, mida kasutad.

Ilma küpsiste kasutamiseta ei saa me sulle garanteerida optimaalset kasutuskogemust meie veebilehe külastamisel.

X
Laeb