Spordiennustuse boonused, tasuta panused ja teised kampaaniad

Spordile panustamise võimalust pakkuvad veebilehed korraldavad regulaarselt oma kasutajatele erinevaid kampaaniaid ning boonuseid. Kasutades häid pakkumisi saavad spordiennustajad muuta oma panustamise kasumlikumaks. Siin esitletud kampaaniate hulgast võib tihti leida tasuta panuste, sissemakseboonuste ja spordiennustuse turniiride pakkumisi.

Tasuta panused (freebetid) on panused, mille kasutaja saab teha ennustuslehe poolt antud rahaga. Riskivabade panuste puhul saab kasutaja kaotuse korral oma raha tagasi. Sissemakseboonused annavad reeglina tehtud deposiidile lisaks teatud protsendi boonusraha. Spordiennustuse turniire on erinevat tüüpi. Sageli korraldatakse näiteks kõrgeima koefitsiendi võistlusi. Lisaks võib leida kampaaniaid, kus osalemine on täiesti tasuta (näiteks ennustusvõistlused suuremate spordisündmuste puhul).

NB! Kampaaniatega on pea alati seotud reeglid ja tingimused. Tutvu nendega enne pakkumise kasutamist, et vältida hilisemaid võimalikke arusaamatusi.

Hoiame kampaaniate nimekirja värskena, et leiaksite erinevate spordiennustuslehtede pakkumised mugavalt ühest kohast. Külastage seda lehte regulaarselt, et olla teadlikud uutest eripakkumistest.

Trump vs Biden valimiste võidukoefitsient 35.00

03.11.2020 - 07:59

Ava konto SuperCasino.ee lehel ja saad teha panuse Trump vs Biden Ameerika presidendivalimiste võidule koefitsiendiga 35.00. Lisaks saad panuse võidu korral 35 tasuta spinni mängus Hotline 2.

Kuni 40€ riskivaba panus iga nädal

01.11.2020 - 22:59

Betsafe lehel saad iga nädal valida ühe riskivaba panuse pakkumise. Panustades jäähokile vähemalt 20€ saad 10€ riskivaba panuse jäähokile, tennisele vähemalt 40€ panustades saad 20€ riskivaba panuse tennisele ja jalgpallile vähemalt 100€ panustades saad 40€ riskivaba panuse jalgpallile.

BMW X2, iPhone 11 Pro, Apple Watch 5 loosimised

29.11.2020 - 22:59

Kogu Optibeti spordiennustuses ja kasiinos pileteid loosimistele, kus peaauhinnaks on sõiduauto BMW X2 sDrive18i ja lisaks loositakse kolm kuud järjest välja üks iPhone 11 Pro ning Apple Watch 5.

Meistrite Liiga kõrged koefitsiendid ja 5€ tasuta live panused

UEFA Meistrite Liiga on tagasi ja Unibet pakub klubijalgpalli prestiižseimale turniirile kõrgeid koefitsiente ning tasuta live panuseid Bet Builder panuste tegijatele.

Tasuta Premium Liiga ennustusmäng - iga nädal 300€ auhinnafond

08.11.2020 - 22:59

Coolbetis saad tasuta osaleda iganädalasel 300€ auhinnafondiga Premium Liiga ennustusmängul. Lisaks saab osaleja, kes suudab mistahes raundis kõik skoorid korrektselt ennustada, 1000€ suuruse Jackpoti ja veel 500€ auhind inimesele, kellel on 6. raundi lõppedes suurim skoor. Osalemiseks on vaja ainult Coolbet kontot, mille saad luua vajutades Osale ennustusmängus nupul.

Jäähokiga iga nädal 25€ riskivabade panustena

08.11.2020 - 22:59

Optibetis saad jäähokile panuseid tehes iga nädal teenida 25€ väärtuses riskivabu panuseid.

Kaks 25 000€ e-spordi ennustusvõistlust

02.11.2020 - 22:59

Oktoobris toimub kaks CS:GO suurturniiri (IEM New York ja DreamHack Open Fall), BLAST Premieri sügishooaeg ning League of Legends maailmameistrivõistlused. Unibetis saad osaleda kahel e-spordi 25 000€ auhinnafondiga ennustusvõistlusel. Esimene toimub 5. kuni 19. oktoobrini ja teine 19. oktoobrist kuni 2. novembrini. Teenid punkte võimalikult suure koefitsiendiga võitnud panuste eest.

5€ tasuta

Goalbet pakub kõigile uutele läbi bettimine.ee lehe registreerunud kasutajatele 5€ tasuta! Lisaks tasuta boonusele saad kasutada tavapärast 100% kuni 100 EUR esimese sissemakse boonust (loe lähemalt siit).

WRC 50€ riskivaba panus

22.11.2020 - 23:59

Coolbet lehel saavad kõik uued kasutajad kuni 50€ riskivaba panuse WRC-le. Kampaania kestab kuni 2020 rallihooaja lõpuni (22.11).

5€ tasuta panus Eesti jalgpalliga iga nädal

08.11.2020 - 22:59

Tehes Coolbetis nädalas vähemalt 10€ väärtuses panuseid Eesti jalgpallile, saad järgneval esmaspäeval 5€ tasuta panuse ja nii terve jalgpallihooaja vältel.

KHL iganädalane kuni 25€ penaltite boonus

30.04.2021 - 22:59

Panustades KHL'ile on OlyBetis iga nädal võimalik teenida kuni 25€ tasuta panus lisaks. Liitu kampaaniaga, tee üksikpanus mistahes KHL pre-match turul (v.a. 1x2) ja sinu võit duubeldatakse kuni 25€ freebetina juhul, kui matš võidetakse penaltitega.

Iganädalane NFL 5€ tasuta live panus

Unibetis teenid reedeöisele NFL-i kohtumisele matšieelse 10€ panuse tehes tasuta 5€ live-panuse, mida saad kasutada pühapäeval toimuva mis tahes NFL mängu ajal.

Võida panustades tuunitud auto

22.11.2020 - 23:59

PAF lehel saad osaleda loosimises, mille peaauhinnaks on tuunitud Hyundai i20. Pääsu lõpploosimisele saavad iga nädal kolm panustajat, kes on täitnud nädala ülesande.

Teeni e-spordi panuseid tehes tasuta ennustusi ja spinne

01.01.2021 - 22:59

Tee OlyBetis edukaid e-spordi panuseid ning saa tasuta panuseid ja spinne iga nädal. Võites nädalas kindla arvu e-spordi ennustusi täidad missiooni ning liigud järgmisele preemiatasemele.

NBA/NFL/NHL/MLB mitmikpanuste boonus kuni 70%

bet365 USA spordi mitmikpanuse pakkumisega saate teenida Ameerika spordile tehtud mitmikpanustelt kuni 70% boonust.

Pakkumine kehtib mängueelsetele mitmikpanustele järgnevatel NFLi/NBA/MLB/NHLi kahe valikuga põhiturgudel: händikäp, mängu koguarvud, 1. poolaja händikäp, 2. poolaja händikäp, 1. poolaja koguarvud, 2. poolaja koguarvud.

Kehtivad Reeglid ja tingimused.

Jalgpalli mitmikpanuste boonus kuni 70%

bet365 jalgpalli mitmikpanuste boonusega saate teenida jalgpallikohtumistele tehtud mitmikpanustelt kuni 70% boonust.

Pakkumine kehtib järgnevatele liigadele/võistlustele: Inglismaa Premier League, Inglismaa Championship, Inglismaa League One, Inglismaa League Two, Inglismaa FA Cup (alates 1. ringist), Inglismaa EFL Cup, Šotimaa Premier League, Hispaania La Liga, Saksamaa Bundesliga I, Itaalia Serie A, Prantsusmaa Ligue 1, UEFA meistrite liiga (alates grupifaasist), UEFA Euroopa liiga (alates grupifaasist), AFC meistrite liiga (alates grupifaasist), Copa Libertadores, Copa Sudamericana.

Pakkumine kehtib vähemalt kolme valikuga matšieelsete mitmikpanuste võitudele ülaltoodud tabelis märgitud liigade ja võistluste standardturgudel "Normaalaja tulemus", "Mõlemad võistkonnad löövad värava" ja "Tulemus ja mõlemad võistkonnad löövad värava".

Kehtivad Reeglid ja tingimused.

Mitmikpanuste kasumivõimendus ComboBoost

Optibeti ComboBoostiga saad suurendada võidusummat ja kasumit oma mitmikpanuste pealt. Mida rohkem valikuid on ennustuskupongil, seda suurema lisakasumi saad.

Fantasy Sports turniirid

PAF pakub Eestis ainsana võimalust osaleda erinevate spordialade Fantasy Sports (vt. mis see on wikipedia'st) turniiridel. Valikus on jalgpalli, korvpalli, Ameerika jalgpalli, tennise ja teiste spordialade populaarseimate liigade ning turniiride nii terve hooaja kui ka üksiku mänguvooru pikkusi turniire.

Euroopa korvpalli mitmikpanuste boonus kuni 70%

bet365 Euroopa korvpalli mitmikpanuse pakkumisega saate teenida Euroopa suurimatele korvpallivõistlustele tehtud mitmikpanustelt kuni 70% boonust.

Pakkumine kehtib meeste Euroliiga, Eurocupi, Hispaania Liga ACB, Itaalia Lega 1 ja Saksamaa Bundesliga mängudele tehtud mängueelsete mitmikpanuste puhasvõitudele. Arvesse lähevad panused mängu händikäpi kahe valikuga ja koguarvude kahe valikuga põhiturgudel.

Kehtivad Reeglid ja tingimused.

Kõik boonused ja kampaaniad (mitmed "panuste tagasimaksete" pakkumised)

Vaata kõiki hetkel aktiivseid PAF boonuseid ning kampaaniaid. Spordiennustus, kasiino, live kasiino, pokker ja bingo - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka registreerunud kasutajatele mugavalt ühes kohas.

PAF spordiennustuses on pidevalt aktiivsed näiteks mitmed panuste tagasimaksete kampaaniad.

Normaalaja tulemuse täiustatud koefitsiendid

bet365 "Normaalaja tulemus – täiustatud koefitsiendid" pakkumisega saate panustada jalgpalli tippsündmustele (sh Meistrite Liiga, Euroopa Liiga ja Inglismaa Premier League matšid) veelgi parema koefitsiendiga.

0-0 viigi rahatagastus

bet365 pakkumisega "Igav viik – raha tagasi" on ka väravateta mäng põnev.

Kui matš lõpeb tulemusega 0 : 0, tagastatakse KÕIGI jalgpallimatšide puhul KÕIK kaotanud mängueelsed täpse skoori, poolaja ja normaalaja tulemuse ning Scorecast-panused. Pakkumine on saadaval ainult uutele ja valitud klientidele.

Kehtivad Reeglid ja tingimused.

10€ boonust virtuaalspordi panustamiseks

Coolbet lehel saavad kasutajad, kes ei ole varasemalt võtnud virtuaalspordi tervitusboonust, 10€ sissemaksega 10€ boonust virtuaalspordi panustamiseks.

Esimese väravalööja võidu-kohapanused

Tehke bet365 lehel esimese väravalööja võidu-kohapanus mistahes matšile ja bet365 maksab kõigi väravate eest. Kui teie valitud mängija lööb mängus värava, siis teie panus võidab, ükskõik kui palju väravaid ka ei löödaks!

Võidu-kohapanuste puhul makstakse normaalaja ulatuses kõigi väravalööjate eest 1/3 koefitsiendi alusel.

Kehtivad Reeglid ja tingimused.

8€ tasuta panus

Bet2U pakub kõigile läbi bettimine.ee lehe registreerunutele ilma läbimängimiskohustusteta 8€ tasuta panuse!

Lojaalsusprogramm - teeni punkte ja saa boonust

Goalbet lojaalsusprogrammi abil teenid iga panuse eest punkte. Punktid saad konverteerida boonusrahaks. Teenid boonuseid nii mängueelsete kui ka live panuste eest. Kalkuleerimisel võetakse arvesse ka kaotatud panuseid. Iga kaotatud panuse pealt koguneb Sulle 5% boonuskrediiti. Lisaks saad 6% lisaboonust nädala alguses, kui kaotasid eelmisel nädalal kuni 300€.

Reedel 100% kuni 300€

Bet2U lehel on igal reedel võimalik kasutada 100% kuni 300€ deposiidiboonust.

Tennise mitmikpanuste boonus kuni 70%

bet365 tennise mitmikpanuse boonusega saate teenida tennisematšidele tehtud mitmikpanustelt kuni 70% boonust.

Pakkumine kehtib mängueelsete tennise mitmikpanuste puhasvõitudele matši võitja, esimese seti võitja ja setipanuste turgudel suure slämmi turniiride ning ATP, WTA, Challenger Touri, Davise karika ja Fed Cupi võistluste üksik- ja paarismängude puhul.

Kehtivad Reeglid ja tingimused.

Kõik boonused ja kampaaniad

Vaata kõiki Ninja Sports Eesti hetkel aktiivseid boonuseid ja kampaaniaid mugavalt ühelt lehelt.

Kõik aktiivsed boonused

Vaata kõiki hetkel aktiivseid Bet2U boonuseid. Spordiennustus, kasiino ja live kasiino - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka olemasolevatele kasutajatele mugavalt ühel lehel.

Kõik aktiivsed boonused

Vaata kõiki hetkel aktiivseid betsafe Eesti boonuseid. Spordiennustus, kasiino, live kasiino, pokker - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka olemasolevatele kasutajatele mugavalt ühel lehel.

Kõik aktiivsed kampaaniad

Vaata kõiki hetkel aktiivseid OlyBet Eesti kampaaniaid. Spordiennustus, kasiino, live kasiino, pokker - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka olemasolevatele kasutajatele mugavalt ühes kohas.

Kõik aktiivsed boonused

Vaata kõiki hetkel aktiivseid TornadoBet boonuseid vajutades nupul Vaata boonuseid. Lehelt leiad spordiennustuse ja kasiino boonused nii uutele kui ka olemasolevatele kasutajatele mugavalt ühest kohast.

X
Laeb