Spordiennustuse boonused, tasuta panused ja teised pakkumised

Boonused, tasuta panused, riskivabad panused, panustamise võistlused ja teised spordiennustuse kampaaniad on ennustuslehtede registreerunud kasutajatele loodud pakkumised. Liitumisboonused on saadaval ainult neile, kes ei ole vastavas portaalis veel kontot avanud, aga siin loetletud kampaaniaid saavad kasutada kõik soovijad. Pakkumised muudavad panustamise põnevamaks ja kasumlikumaks.

Uuendame siinset kampaaniate nimekirja pidevalt, et leiaksite erinevate spordiennustuslehtede parimad pakkumised mugavalt ühest kohast. Vajutades Arvustus nupul, saad põhjalikumalt tutvuda boonuse pakkujaga. Loe lähemalt link avab detailsema pakkumise kirjelduse ja sinine nupp viib sind boonuse juurde vastaval ennustuslehel. Külastage seda lehte või meie blogi regulaarselt, et olla teadlikud uutest kampaaniatest. Lisaks saad tellida meie uudiskirja, et saada pakkumistest igakuine kokkuvõtlik ülevaade otse oma e-mailile.

NB! Pakkumistega on pea alati seotud reeglid ja tingimused. Tutvu nendega enne boonuse kasutamist, et vältida hilisemaid võimalikke arusaamatusi.

Iganädalane 1500€ tasuta panuste loos

14.02.2023 - 00:59

Betsafe lehel saad vähemalt 20€ suuruseid spordipanuseid tehes iga nädal osaleda 1500€ auhinnafondiga tasuta panuste loosidel. Kokku läheb nelja nädala jooksul loosi 6000€ tasuta panustena. NHL, NBA, Ameerika jalgpalli või pesapalli nõuetekohased panused annavad topelt koguse loosipileteid.

Jäähokiga iga nädal 10€ tasuta panusuus

02.04.2023 - 23:59

Coolbet lehel saad iga nädal jäähokile vähemalt 30€ eest panuseid tehes teenida 10€ tasuta panuse.

Igapäevane 5 x 20€ loos

PAF lehel loositakse iga päev kõigi eile lahenenud spordipanuse tegijate vahel välja 5 x 20€ pärisraha.

100% kuni 100€, 50% kuni 150€ ja 25% kuni 250€ deposiidiboonused nädalavahetuseks

OlyBetis saad nädalavahetustel boonust kolmel järjestikusel sissemaksel: esimesel deposiidil 100% kuni 100€, teisel 50% kuni 150€ ja kolmandal 25% kuni 250€.

Iganädalane 10% kuni 500€ cashback

Posido lehel on iga nädal eelmise nädala spordiennustuse kaotustelt võimalik saada 10% kuni 500€ cashbacki.

Iganädalane 50% kuni 500€ taaslaadimisboonus

Posido lehel on iga nädala esimeselt sissemakselt võimalik teenida 50% kuni 500€ boonust spordiennustamiseks.

Iganädalane 3% kuni 1000€ cashback

VivatBet lehel saad iga nädal kaotatud panuste kogusummalt 3% cashbacki kuni 1000€.

Kõik aktiivsed boonused

Vaata kõiki 888starz boonuseid ja kampaaniaid vajutades nupul Vaata boonuseid. Lehelt leiad spordiennustuse ja kasiino boonused nii uutele kui ka olemasolevatele kasutajatele mugavalt ühest kohast. 888starz kasiino on esimene, kes kasutusele võtnud krüptovaluuta kaevandamisega sarnaneva boonusüsteemi (loe selle kohta lähemalt siit).

Mitmikpanuste kasumivõimendus ComboBoost

Optibeti ComboBoostiga saad suurendada võidusummat ja kasumit oma mitmikpanuste pealt. Mida rohkem valikuid on ennustuskupongil, seda suurema lisakasumi saad.

Telli uudised spordiennustuse ja kasiino kampaaniatest ning bettimine.ee lehel toimuvast otse oma e-mailile!

Pildi CAPTCHA
Sisesta pildil näidatud tähed või numbrid.
X
Laeb