Spordiennustuse boonused, tasuta panused ja teised kampaaniad

Spordile panustamise võimalust pakkuvad veebilehed korraldavad regulaarselt oma kasutajatele erinevaid kampaaniaid ning boonuseid. Kasutades häid pakkumisi saavad spordiennustajad muuta oma panustamise kasumlikumaks. Siin esitletud kampaaniate hulgast võib tihti leida tasuta panuste, sissemakseboonuste ja spordiennustuse turniiride pakkumisi.

Tasuta panused (freebetid) on panused, mille kasutaja saab teha ennustuslehe poolt antud rahaga. Riskivabade panuste puhul saab kasutaja kaotuse korral oma raha tagasi. Sissemakseboonused annavad reeglina tehtud deposiidile lisaks teatud protsendi boonusraha. Spordiennustuse turniire on erinevat tüüpi. Sageli korraldatakse näiteks kõrgeima koefitsiendi võistlusi. Lisaks võib leida kampaaniaid, kus osalemine on täiesti tasuta (näiteks ennustusvõistlused suuremate spordisündmuste puhul).

NB! Kampaaniatega on pea alati seotud reeglid ja tingimused. Tutvu nendega enne pakkumise kasutamist, et vältida hilisemaid võimalikke arusaamatusi.

Hoiame kampaaniate nimekirja värskena, et leiaksite erinevate spordiennustuslehtede pakkumised mugavalt ühest kohast. Külastage seda lehte regulaarselt, et olla teadlikud uutest eripakkumistest.

Meistrite Liiga veerandfinaalide tasuta 25 000€ ennustusmäng

Vasta tasuta Unibetis neljale Meistrite Liiga veerandfinaalide küsimusele ja võida 25 000€!

UEFA Meistrite Liiga 50€ riskivaba panus

OlyBet pakub uutele liitujatele Meistrite Liiga tagasituleku puhul 50€ riskivaba live või mängueelse panuse UEFA Champions League mängule 1X2 formaadis.

Meistrite Liiga viktoriiniga 10€ tasuta panus Coolbetis

Vasta Coolbet lehel tasuta viktoriini küsimustele UEFA Meistrite Liiga kohtumiste kohta ning võida 10€ tasuta panus.

Meistrite ja Euroopa Liiga veerandfinaalidega 15€ riskivaba panus

15.08.2020 - 23:59

Optibetis saad Meistrite ja Euroopa Liiga veerandfinaalidega teenida 15€ riskivaba panuse.

Meistrite Liiga 10€ tasuta live panus

23.08.2020 - 23:59

Tee OlyBetis 20€ mängueelne panus Meistrite Liiga mängule ja saad preemiaks 10€ tasuta live panuse.

10€ tasuta livebet UEFA Meistrite ja Euroopa liigaga

Coolbetis saad 10€ tasuta livebeti käesoleva nädala jalgpallikohtumistele, kui teed 25€ väärtuses live üksikpanuseid UEFA Meistrite Liiga ja/või Euroopa Liiga mängudele.

NBA'ga 20€ tasuta panus iga nädal

13.10.2020 - 23:59

Panustades NBA'le saad OlyBetis iga nädal teenida 20€ tasuta panuse. Tehes nädala jooksul 10 mängueelset või live vähemalt 10€ panust, saad automaatselt 20€ freebeti.

Euroopa või Meistrite liigaga iga nädal 20€ riskivaba panus

23.08.2020 - 23:59

Tee Betsafe lehel taasalgavale Meistrite või Euroopa liigale matšieelne või live 20€ panus ja saa vastu 20€ riskivaba panus mistahes spordi panustamiseks. Pakkumist saad kasutada 3 nädalat järjest.

USA spordi 10 000€ iganädalane loos

Unibet korraldab USA spordi naasmise puhul iganädalase 10 000€ auhinnaloosi. Üks vähemalt 5€ panus MLB, NBA, NHL või USA tennisele annab loosimisele ühe pileti. Mänge saad jälgida Unibet TV vahendusel.

NBA ja NHL iganädalane 10€ riskivaba panus

30.09.2020 - 23:59

Coolbetis saad NBA ja NHL hooaja lõpuni teenida iganädalaselt riskivabu panuseid. Tee nädalas vähemalt 10€ mängueelne või live üksikpanus NBA või NHL mängudele ning saad 10€ riskivaba panuse kohe pärast panuse lahendamist.

Tasuta Premium Liiga ennustusmäng - iga nädal 300€ auhinnafond

21.09.2020 - 23:59

Coolbetis saad tasuta osaleda iganädalasel 300€ auhinnafondiga Premium Liiga ennustusmängul. Lisaks saab osaleja, kes suudab mistahes raundis kõik skoorid korrektselt ennustada, 1000€ suuruse Jackpoti ja veel 500€ auhind inimesele, kellel on 10. raundi lõppedes suurim skoor. Osalemiseks on vaja ainult Coolbet kontot, mille saad luua vajutades Osale ennustusmängus nupul.

NHLiga 120€ tasuta panustena

30.08.2020 - 23:59

Optibetis saad neli nädalat järjest teenida 30€ väärtuses jalgpalli tasuta panuseid NHL ennustusi tehes.

Suurima koefitsiendi võistlused - võida kuni 1000€ riskivaba panus

30.08.2020 - 23:59

Betsafe lehel toimuvad neli nädalat järjest suurima koefitsiendi võistlused, kus esikoht võidab 1000€ riskivaba panuse. Võidab see, kes suudab suurima koefitsiendi vähemalt 5€ panusega tabada.

Teeni Bet Builder panustega Meistrite liiga tasuta live panuseid

23.08.2020 - 23:59

Unibet lehel saad Bet Builderi abil koostatud 10€ UEFA CL finaalturniiri panustega teenida 5€ tasuta live panuseid Meistrite liiga ennustamiseks. Järelejäänud nelja finaalturniiri faasi abil saad kokku teenida neli tasuta panust.

NHL panuste võitudele 10% juurde

04.10.2020 - 23:59

OlyBetis saad iga nädal võidetud NHL panustega 10% juurde teenida tasuta ennustustena. Kampaania tingimustele vastavad kõik mängueelsed ja live panused (vähemalt 1.60 koefitsiendiga), mis sisaldavad vähemalt ühte NHL mängu.

Võida panustades tuunitud auto

23.11.2020 - 00:59

PAF lehel saad osaleda loosimises, mille peaauhinnaks on tuunitud Hyundai i20. Pääsu lõpploosimisele saavad iga nädal kolm panustajat, kes on täitnud nädala ülesande.

WRC 50€ riskivaba panus

23.11.2020 - 00:59

Coolbet lehel saavad kõik uued kasutajad kuni 50€ riskivaba panuse WRC-le. Kampaania kestab kuni 2020 rallihooaja lõpuni (22.11).

Teeni e-spordi panuseid tehes tasuta ennustusi ja spinne

01.01.2021 - 23:59

Tee OlyBetis edukaid e-spordi panuseid ning saa tasuta panuseid ja spinne iga nädal. Võites nädalas kindla arvu e-spordi ennustusi täidad missiooni ning liigud järgmisele preemiatasemele.

Mitmikpanuste kasumivõimendus ComboBoost

Optibeti ComboBoostiga saad suurendada võidusummat ja kasumit oma mitmikpanuste pealt. Mida rohkem valikuid on ennustuskupongil, seda suurema lisakasumi saad.

Jalgpalli mitmikpanuste boonus kuni 70%

bet365 jalgpalli mitmikpanuste boonusega saate teenida jalgpallikohtumistele tehtud mitmikpanustelt kuni 70% boonust.

Pakkumine kehtib järgnevatele liigadele/võistlustele: Inglismaa Premier League, Inglismaa Championship, Inglismaa League One, Inglismaa League Two, Inglismaa FA Cup (alates 1. ringist), Inglismaa EFL Cup, Šotimaa Premier League, Hispaania La Liga, Saksamaa Bundesliga I, Itaalia Serie A, Prantsusmaa Ligue 1, UEFA meistrite liiga (alates grupifaasist), UEFA Euroopa liiga (alates grupifaasist), AFC meistrite liiga (alates grupifaasist), Copa Libertadores, Copa Sudamericana.

Pakkumine kehtib vähemalt kolme valikuga matšieelsete mitmikpanuste võitudele ülaltoodud tabelis märgitud liigade ja võistluste standardturgudel "Normaalaja tulemus", "Mõlemad võistkonnad löövad värava" ja "Tulemus ja mõlemad võistkonnad löövad värava".

Kehtivad Reeglid ja tingimused.

NBA/NFL/NHL/MLB mitmikpanuste boonus kuni 70%

bet365 USA spordi mitmikpanuse pakkumisega saate teenida Ameerika spordile tehtud mitmikpanustelt kuni 70% boonust.

Pakkumine kehtib mängueelsetele mitmikpanustele järgnevatel NFLi/NBA/MLB/NHLi kahe valikuga põhiturgudel: händikäp, mängu koguarvud, 1. poolaja händikäp, 2. poolaja händikäp, 1. poolaja koguarvud, 2. poolaja koguarvud.

Kehtivad Reeglid ja tingimused.

Fantasy Sports turniirid

PAF pakub Eestis ainsana võimalust osaleda erinevate spordialade Fantasy Sports (vt. mis see on wikipedia'st) turniiridel. Valikus on jalgpalli, korvpalli, Ameerika jalgpalli, tennise ja teiste spordialade populaarseimate liigade ning turniiride nii terve hooaja kui ka üksiku mänguvooru pikkusi turniire.

Kõik boonused ja kampaaniad (mitmed "panuste tagasimaksete" pakkumised)

Vaata kõiki hetkel aktiivseid PAF boonuseid ning kampaaniaid. Spordiennustus, kasiino, live kasiino, pokker ja bingo - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka registreerunud kasutajatele mugavalt ühes kohas.

PAF spordiennustuses on pidevalt aktiivsed näiteks mitmed panuste tagasimaksete kampaaniad.

Euroopa korvpalli mitmikpanuste boonus kuni 70%

bet365 Euroopa korvpalli mitmikpanuse pakkumisega saate teenida Euroopa suurimatele korvpallivõistlustele tehtud mitmikpanustelt kuni 70% boonust.

Pakkumine kehtib meeste Euroliiga, Eurocupi, Hispaania Liga ACB, Itaalia Lega 1 ja Saksamaa Bundesliga mängudele tehtud mängueelsete mitmikpanuste puhasvõitudele. Arvesse lähevad panused mängu händikäpi kahe valikuga ja koguarvude kahe valikuga põhiturgudel.

Kehtivad Reeglid ja tingimused.

Normaalaja tulemuse täiustatud koefitsiendid

bet365 "Normaalaja tulemus – täiustatud koefitsiendid" pakkumisega saate panustada jalgpalli tippsündmustele (sh Meistrite Liiga, Euroopa Liiga ja Inglismaa Premier League matšid) veelgi parema koefitsiendiga.

0-0 viigi rahatagastus

bet365 pakkumisega "Igav viik – raha tagasi" on ka väravateta mäng põnev.

Kui matš lõpeb tulemusega 0 : 0, tagastatakse KÕIGI jalgpallimatšide puhul KÕIK kaotanud mängueelsed täpse skoori, poolaja ja normaalaja tulemuse ning Scorecast-panused. Pakkumine on saadaval ainult uutele ja valitud klientidele.

Kehtivad Reeglid ja tingimused.

Esimese väravalööja võidu-kohapanused

Tehke bet365 lehel esimese väravalööja võidu-kohapanus mistahes matšile ja bet365 maksab kõigi väravate eest. Kui teie valitud mängija lööb mängus värava, siis teie panus võidab, ükskõik kui palju väravaid ka ei löödaks!

Võidu-kohapanuste puhul makstakse normaalaja ulatuses kõigi väravalööjate eest 1/3 koefitsiendi alusel.

Kehtivad Reeglid ja tingimused.

8€ tasuta panus

Bet2U pakub kõigile läbi bettimine.ee lehe registreerunutele ilma läbimängimiskohustusteta 8€ tasuta panuse!

Reedel 100% kuni 300€

Bet2U lehel on igal reedel võimalik kasutada 100% kuni 300€ deposiidiboonust.

Tennise mitmikpanuste boonus kuni 70%

bet365 tennise mitmikpanuse boonusega saate teenida tennisematšidele tehtud mitmikpanustelt kuni 70% boonust.

Pakkumine kehtib mängueelsete tennise mitmikpanuste puhasvõitudele matši võitja, esimese seti võitja ja setipanuste turgudel suure slämmi turniiride ning ATP, WTA, Challenger Touri, Davise karika ja Fed Cupi võistluste üksik- ja paarismängude puhul.

Kehtivad Reeglid ja tingimused.

Kõik aktiivsed boonused

Vaata kõiki hetkel aktiivseid Bet2U boonuseid. Spordiennustus, kasiino ja live kasiino - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka olemasolevatele kasutajatele mugavalt ühel lehel.

Kõik aktiivsed boonused

Vaata kõiki hetkel aktiivseid betsafe Eesti boonuseid. Spordiennustus, kasiino, live kasiino, pokker - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka olemasolevatele kasutajatele mugavalt ühel lehel.

Kõik aktiivsed kampaaniad

Vaata kõiki hetkel aktiivseid OlyBet Eesti kampaaniaid. Spordiennustus, kasiino, live kasiino, pokker - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka olemasolevatele kasutajatele mugavalt ühes kohas.

Kõik aktiivsed boonused

Vaata kõiki hetkel aktiivseid TornadoBet boonuseid vajutades nupul Vaata boonuseid. Lehelt leiad spordiennustuse ja kasiino boonused nii uutele kui ka olemasolevatele kasutajatele mugavalt ühest kohast.

X
Laeb