OlyBet kasiino

Kuni 1100€ boonust
CAS1100

OlyBet omanikuks ning operaatoriks on Olympic Entertainment Group AS. Olympic Entertainment on Eesti juhtiv kasiinomeelelahutuse pakkuja. OlyBet online kasiino pakub laia mängude valikut ning väga head boonus- ja lojaalsusprogrammi. Vaata kõiki aktiivseid kampaaniaid siit.

OlyBet kasiino pakub uutele klientidele kuni 1100€ boonust esimesel neljal sissemaksel.

Boonused saad nii:

 1. Registreeru OlyBet lehel vajutades siia (sind suunatakse OlyBet registreerumisvormile).
 2. Kasuta konto loomisel boonuskoodi CAS1100.
 3. Boonused jagunevad esimesel neljal sissemaksel nii:
  • Esimene sissemakse annab 100% boonust kuni summas 200€. See tähendab, et makstes sisse näiteks 200€, saad 200€ boonusraha.
  • Teine sissemakse annab 75% boonust kuni summas 300€. See tähendab, et makstes sisse näiteks 400€, saad 300€ boonusraha.
  • Kolmas sissemakse annab 50% boonust kuni summas 200€. See tähendab, et makstes sisse näiteks 400€, saad 200€ boonusraha.
  • Neljas sissemakse annab 100% boonust kuni summas 400€. See tähendab, et makstes sisse näiteks 400€, saad 400€ boonusraha.

Käimasolevad kampaaniad

Iganädalased tasuta spinnid ja boonused

OlyBet kasiinos saad igal nädalapäeval kasutada ühte pakkumist. Esmaspäevast kuni nädalavahetuseni on võimalik saada tasuta spinne ning teisi boonuseid.

Kõik aktiivsed kampaaniad

Vaata kõiki hetkel aktiivseid OlyBet Eesti kampaaniaid. Spordiennustus, kasiino, live kasiino, pokker - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka olemasolevatele kasutajatele mugavalt ühes kohas.

Seotud uudised

OlyBet Jõulukalender - aasta lõpuni iga päev uus spordiennustuse ja kasiino pakkumine

OlyBet lehel on Jõulukalendri kampaania raames võimalik kuni aasta lõpuni iga päev kasutada uut spordiennustuse ja kasiino pakkumist. Valikus on erinevat tüüpi boonuseid. Kasiinos saad teenida tasuta keerutusi, mille võidud makstakse välja pärisrahas, ehk panustamisnõuded võitudele puuduvad.

(0)

Yggdrasil nüüd OlyBeti kasiinos - proovi mänge kümne erineva pakkumisega

OlyBet kasiinos saab nüüd mängida Yggdrasil slottidel. Uute mängude tutvustamiseks on võimalik kuni 7. detsembrini kasutada kümmet pakkumist. Kes kasutavad kõik 10 pakkumist, saavad lisaks 50 tasuta keerutust slotis Valley of The Gods.

(0)

Cashback aardejaht OlyBet kasiinos - saa kuni 3000€ lisaks

OlyBet kasiinos toimub cashback aardejaht. Mängi valitud mänge aardejahi kategooriast ja teeni panustatud summalt kuni 3000€ cashbacki.

(0)

1100€ suurune kasiino boonus OlyBetiga liitujatele

OlyBet kasiinos on piiratud aega võimalik uutel liitujatel saada 1100€ suurune boonus esimesel neljal sissemaksel. Pakkumine on saadaval juuli lõpuni.

(0)

Liitu OlyBetiga ja võida iPhone 11

Liitudes OlyBetiga ja tehes vähemalt 10€ sissemakse osaled iPhone 11 128GB loosis. Kampaania kestab kuni 16.06.2020.

(0)
X
Laeb