OlyBet kasiino

Kuni 1100€ boonust
CAS1100

OlyBet omanikuks ning operaatoriks on Olympic Entertainment Group AS. Olympic Entertainment on Eesti juhtiv kasiinomeelelahutuse pakkuja. OlyBet online kasiino pakub laia mängude valikut ning väga head boonus- ja lojaalsusprogrammi. Vaata kõiki aktiivseid kampaaniaid siit.

OlyBet kasiino pakub uutele klientidele kuni 1100€ boonust esimesel neljal sissemaksel.

Boonused saad nii:

 1. Registreeru OlyBet lehel vajutades siia (sind suunatakse OlyBet registreerumisvormile).
 2. Kasuta konto loomisel boonuskoodi CAS1100.
 3. Boonused jagunevad esimesel neljal sissemaksel nii:
  • Esimene sissemakse annab 100% boonust kuni summas 200€. See tähendab, et makstes sisse näiteks 200€, saad 200€ boonusraha.
  • Teine sissemakse annab 75% boonust kuni summas 300€. See tähendab, et makstes sisse näiteks 400€, saad 300€ boonusraha.
  • Kolmas sissemakse annab 50% boonust kuni summas 200€. See tähendab, et makstes sisse näiteks 400€, saad 200€ boonusraha.
  • Neljas sissemakse annab 100% boonust kuni summas 400€. See tähendab, et makstes sisse näiteks 400€, saad 400€ boonusraha.

Käimasolevad kampaaniad

Iganädalased tasuta spinnid ja boonused

OlyBet kasiinos saad igal nädalapäeval kasutada ühte pakkumist. Esmaspäevast kuni nädalavahetuseni on võimalik saada tasuta spinne ning teisi boonuseid.

Kõik aktiivsed kampaaniad

Vaata kõiki hetkel aktiivseid OlyBet Eesti kampaaniaid. Spordiennustus, kasiino, live kasiino, pokker - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka olemasolevatele kasutajatele mugavalt ühes kohas.

Seotud uudised

10€ eest kindlustatud keerutusi 8 Golden Skulls of the Holly Roger™ mängus OlyBet kasiinos

OlyBet kasiinos saad uut Microgaming mängu Golden Skulls of the Holly Roger™ proovida 10€ eest kindlustatud keerutustega.

(0)

Tagurpidi kasiinoturniir 3000€ ja 3000 tasuta keerutust auhinnafondiga OlyBetis

OlyBet tagurpidi kasiinoturniiril võidavad need, kes saavad kampaanias osalevaid mänge mängides enim kaotatud keerutusi järjest. Kokku läheb 8. aprillil jagamisele 3000€ ja 3000 tasuta keerutuse suurune auhinnafond. Lisaks saavad TOP 20 mängijad igal neljapäeval 50 tasuta keerutust Divine Fortune Megaways mängus.

(0)

OlyBet 11. sünnipäev - liitujatele 11€ spordi- ja kasiinoboonust

OlyBeti 11. sünnipäeva puhul saavad uued liitujad 11€ sissemakse tehes 11€ kasiinoboonust ja 11€ boonust spordiennustuseks. Pärast kasiinoraha ühekordset läbimängimist lisatakse kasutaja kontole veel 11 tasuta keerutust mängus Book of Ra Deluxe ja 11 turniiridollarit pokkeri keskkonnas.

(0)

OlyBet kasiino talvised meistrivõistlused

OlyBet talvistel meistrivõistlustel teenid kasiinos mängides punkte ning jõudes parima 30 kasutaja sekka ootavad sind rahalised auhinnad või tasuta spinnid. Auhinnafond on kokku 10 000€ suurune. Iga panustatud 20€ annab Sulle 1 punkti edetabelisse. Võistlusel on neli erinevat panustamise taset kasvavate auhindadega (vt allolevat tabelit).

(0)

OlyBet Jõulukalender - aasta lõpuni iga päev uus spordiennustuse ja kasiino pakkumine

OlyBet lehel on Jõulukalendri kampaania raames võimalik kuni aasta lõpuni iga päev kasutada uut spordiennustuse ja kasiino pakkumist. Valikus on erinevat tüüpi boonuseid. Kasiinos saad teenida tasuta keerutusi, mille võidud makstakse välja pärisrahas, ehk panustamisnõuded võitudele puuduvad.

(0)

Telli uudised spordiennustuse ja kasiino kampaaniatest ning bettimine.ee lehel toimuvast otse oma e-mailile!

Pildi CAPTCHA
Sisesta pildil näidatud tähed või numbrid.
X
Laeb