Kasiinode boonused, tasuta spinnid ja teised pakkumised

Vaata, millised kasiinode boonused, tasuta spinnide ja tasuta keerutuste kampaaniad, kasiinoturniirid ning teist tüüpi pakkumised on Eesti online kasiinodes hetkel saadaval. Lisaks liitumisboonustele, mis on mõeldud uutele registreerujatele, pakuvad kasiinod regulaarselt erinevaid boonuseid oma kasutajatele. Need lisavad mängimisele põnevust ja suuremaid võiduvõimalusi.

Uuendame siinset kampaaniate nimekirja pidevalt, et leiaksite erinevate kasiinode parimad boonused mugavalt ühest kohast. Vajutades Vaata nupul, saad põhjalikumalt tutvuda pakkujaga. Loe lähemalt link avab detailsema boonuse kirjelduse ja sinine nupp viib sind boonuse juurde vastavas kasiinos. Külastage seda lehte või meie blogi, et olla teadlikud uutest pakkumistest. Lisaks saad tellida meie uudiskirja, et saada kasiinode boonustest igakuine kokkuvõtlik ülevaade otse oma e-mailile.

NB! Tasuta spinnide, boonuste ning teist tüüpi kampaaniatega on pea alati seotud panustamisnõuded või täiendavad tingimused. Tutvu enne pakkumise kasutamist kindlasti reeglitega, et vältida hilisemaid võimalikke arusaamatusi.

:Liitumisboonused

Jõulukalender - iga päev uus kasiino pakkumine

25.12.2023 - 23:59

Betsafe Jõulukalender pakub iga päev võimalust kasutada uut kasiino pakkumist kuni 25. detsembrini. Valikus on erinevad preemialoosid, tagastusboonused, tasuta spinnide ja teised pakkumised.

Jõulukalender - iga päev uus boonus või pakkumine

24.12.2023 - 23:59

Traditsioonilise PAF Jõulukalendriga saad iga päev kuni jõuludeni kasutada ühte kasiino või spordiennustuse pakkumist. Ava tänase kuupäevaga aken ja saad teada, milline boonus on hetkel saadaval.

50 tasuta keerutust

Posido kasiinos on esimeselt sissemakselt, mis on tehtud vahemikus esmaspäevast kuni neljapäevani, võimalik saada 50 tasuta keerutust. Pakkumist saab kasutada iga nädal.

Nädalavahetustel 50% kuni 700€ + 50 tasuta keerutust taaslaadimisboonus

Posido kasiinos on esimeselt sissemakselt, mis on tehtud vahemikus reedest kuni pühapäevani, võimalik saada 50% kuni 700€ boonus ja 50 tasuta keerutust. Pakkumist saab kasutada igal nädalal.

Igapäevane vähemalt 10% cashback

Winnerz kasiinos saab iga päev kaotustelt vähemalt 10% cashbacki tasuta keerutuste või rahana. Cashback suurus tõuseb alates kümnest protsendist vastavalt VIP tasemele.

Konto avamisel 25 tasuta spinni ilma panustamisnõudeta

Coolbeti kasiinos saavad kõik uued liitujad 25 tasuta spinni mängus 10 Swords, mille võitudel puuduvad läbimängimisnõuded.

Live kasiino iganädalane 25% kuni 200€ cashback

Posido kasiinos on iga nädal eelmise nädala live kasiino kaotustelt võimalik saada 25% kuni 200€ cashbacki.

Iganädalane 10% cashback kuni 15€

No Account Bet kasiinos saad iga nädal 10% cashbacki kuni summas 15€, kui Su nädalased slotimängude kaotused ületavad võite.

Kõik aktiivsed boonused

Vaata kõiki hetkel aktiivseid betsafe Eesti boonuseid. Spordiennustus, kasiino, live kasiino, pokker - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka olemasolevatele kasutajatele mugavalt ühel lehel.

Kõik boonused ja kampaaniad

Vaata kõiki hetkel aktiivseid PAF boonuseid ning kampaaniaid. Spordiennustus, kasiino, live kasiino, pokker ja bingo - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka registreerunud kasutajatele mugavalt ühes kohas.

Kõik aktiivsed kampaaniad

Vaata kõiki Ninja Casino Eesti hetkel aktiivseid boonuseid ja pakkumisi mugavalt ühelt lehelt.

60% kuni 200€ igal esmaspäeval

Tee esmaspäeval deposiit ning naudi 60% kuni €200 boonust (vaid Sinu esimesel esmaspäeval tehtud deposiidil). Palun veendu, et teed deposiidi tegemisel kontrollkasti "linnukese" boonuse saamiseks! GrandX VIP-klubi liikmed saavad esmaspäeval 80% kuni 200€ boonuse.

60% kuni 200€ igal reedel

Tee reedel deposiit ning naudi 60% kuni €200 boonust (vaid Sinu esimesel reedel tehtud deposiidil). Palun veendu, et teed deposiidi tegemisel kontrollkasti "linnukese" boonuse saamiseks!

X
Laeb