Kasiinode boonused, tasuta spinnid ja teised pakkumised

Vaata, millised kasiinode boonused, tasuta spinnide ja tasuta keerutuste kampaaniad, kasiinoturniirid ning teist tüüpi pakkumised on Eesti online kasiinodes hetkel saadaval. Lisaks liitumisboonustele, mis on mõeldud uutele registreerujatele, pakuvad kasiinod regulaarselt erinevaid boonuseid oma kasutajatele. Need lisavad mängimisele põnevust ja suuremaid võiduvõimalusi.

Uuendame siinset kampaaniate nimekirja pidevalt, et leiaksite erinevate kasiinode parimad boonused mugavalt ühest kohast. Vajutades Vaata nupul, saad põhjalikumalt tutvuda pakkujaga. Loe lähemalt link avab detailsema boonuse kirjelduse ja sinine nupp viib sind boonuse juurde vastavas kasiinos. Külastage seda lehte või meie blogi, et olla teadlikud uutest pakkumistest. Lisaks saad tellida meie uudiskirja, et saada kasiinode boonustest igakuine kokkuvõtlik ülevaade otse oma e-mailile.

NB! Tasuta spinnide, boonuste ning teist tüüpi kampaaniatega on pea alati seotud panustamisnõuded või täiendavad tingimused. Tutvu enne pakkumise kasutamist kindlasti reeglitega, et vältida hilisemaid võimalikke arusaamatusi.

:Liitumisboonused

Optibet kasiino - Miljonijaht - teeni kuldne pilet mängides tava ja live kasiinos

19.12.2024 - 23:59

Optibeti kasiinos toimub suur Miljonijaht, kus aasta lõpus läheb kõigi kuldse pileti teeninud kasutajate vahel loosi miljon eurot. Kasiinos, live kasiinos ning pokkeris mängides kogud pileteid igakuisele vaheloosile, kus üks kasutaja saab kuldse pileti detsembris toimuvale miljoni loosile. Lisaks saad pileteid kogudes ja tasemeid saavutades teha loosiratta keerutusi, mis võib sulle tuua kuni 5000€ auhinna.

Betsafe kasiino - Kõik aktiivsed boonused

Vaata kõiki hetkel aktiivseid betsafe Eesti boonuseid. Spordiennustus, kasiino, live kasiino, pokker - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka olemasolevatele kasutajatele mugavalt ühel lehel.

Paf kasiino - Kõik boonused ja kampaaniad

Vaata kõiki hetkel aktiivseid PAF boonuseid ning kampaaniaid. Spordiennustus, kasiino, live kasiino, pokker ja bingo - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka registreerunud kasutajatele mugavalt ühes kohas.

GrandX kasiino - 60% kuni 50€ igal esmaspäeval

Tee esmaspäeval deposiit ning naudi 60% kuni 50€ boonust (vaid Sinu esimesel esmaspäeval tehtud deposiidil). Palun veendu, et teed deposiidi tegemisel kontrollkasti "linnukese" boonuse saamiseks! GrandX VIP-klubi liikmed saavad esmaspäeval 80% kuni 100€ boonuse.

GrandX kasiino - 60% kuni 50€ igal reedel

Tee reedel deposiit ning naudi 60% kuni 50€ boonust (vaid Sinu esimesel reedel tehtud deposiidil). Palun veendu, et teed deposiidi tegemisel kontrollkasti "linnukese" boonuse saamiseks!

X
Laeb