Unibet kasiino

10% iganädalane cashback

Unibet on kontserni Kindred lipulaev, mis on üks maailma suurimaid veebihasartmänguteenuseid pakkuvaid ettevõtteid. Mitmete auhinadadega pärjatud bränd pakub spordiennustuse, kasiino, live kasiino, bingo ning pokkeri teenust rohkem kui 15 miljonile regisreerunud kliendile üle kogu maailma.

Unibeti kasiinos registreerujaid ootab iganädalane 10% cashback kaotustelt ja palju regulaarseid eripakkumisi ning boonuseid. Unibet kõik hetkel aktiivsed kasiino pakkumised leiad siit.

Iganädalast cashbacki saad nii:

  1. Registreeru Unibet lehel. Pakkumisega saad lähemalt tutvuda klkkides Kasuta boonust nupul.
  2. Aktiveeri cashback pakkumine oma konto boonuste jaotise kaudu.
  3. Mängi tavapärasel moel mistahes toodetel. Pakkumise raames lähevad arvesse ainult pärisraha eest tehtud panused.
  4. Kui jääd nädala arvestuses vähemalt 10€ miinusesse (esmaspäevast kl 00:01 kuni pühapäevani kl 23:59 Eesti aja järgi), saad sellest summast 10% tagasi.
  5. Rahale ei kehti läbimängimisnõue.

Käimasolevad kampaaniad

Aktiivseid kampaaniaid hetkel pole.

Seotud uudised

Unibet Üllatuslaegas - igapäevane tasuta auhinnaloos

Unibet Üllatuslaegas on kampaania, mille käigus toimub igapäevane tasuta auhinnaloos kuni 05.12.23. Loosi läheb tänase kuupäevaga laeka sisu, mille hulgas on Unibeti logodega rõivaid, mängusärke ja muid üllatusi.

(0)

Õnneliku keerutuse turniirid 150 000€ auhinnafondiga Unibetis

Unibet kasiinos toimuvad jalgpalli MM-i ning saabuva jõuluaja puhul iga nädal kuni 2. jaanuarini 25 000€  õnneliku keerutuse turniirid. Kokku läheb kuue nädalapikkuse turniiri jooksul jagamisele seega 150 000€ suurune auhinnafond. Edetabelisse jõudmiseks tuleb ühe mänguvooru peale saada ühtlustatud panusega suurim võit. Ühtlustatud panus tähendab, et auhinna võib tuua ka minimaalne, 0.20€ suurune panus. Lisaks tavapärasele formaadile jagatakse eripreemiaid kindlal edetabelikohal lõpetavatele osalistele.

(0)

Unibeti jalgpalli MM liitumisboonus 200% kuni 60€ + 4x10€ tasuta panust

Unibet pakub jalgpalli MM-i toimumise puhul uutele liitujatele 200% kuni 60€ boonust esimesel sissemaksel, millega on võimalik panustada nii spordiennustuses, kasiinos kui ka bingos. Lisaks sellele saab pakkumist kasutades neli 10€ tasuta panust.

(0)

Iganädalased auhinnad ja Tesla Model Y Performance loos Unibetis

Kogu Unibeti spordiennustuses, kasiinos, pokkeris või bingos mängides pileteid iganädalastele loosidele, kus võid võita kuni 1000€ pärisraha. Kampaania kestab kuni oktoobri lõpuni mil toimub finaalloos, kus peaauhinnaks on Tesla Model Y Performance koos 10 000€ väärtuses isikupärastamispaketiga. Kui teed nädala peale spordiennustuses või kasiinos panuseid kokku vähemalt 50€ eest, saad vastavalt 5€ tasuta spordipanuse või 20 tasuta spinni slotil Temple Tumble 2 Dream Drop.

(0)

Augusti spordiennustuse või kasiino 200% kuni 60€ liitumisboonus Unibetis

Unibetis on augustis spordiennustuse või kasiino (sh live-kasiino) liitumisboonusena võimalik valida 200% kuni 60€ boonus tavapäraste tervituspakkumiste asemel. Boonust kasutades saad seega 30€ esimese sissemaksega mängimiseks 90€.

(0)
X
Laeb