Nutz kasiino

200% kuni 100€ + 50 riskivaba spinni

Nutz.ee on 2021. aastal loodud Eestis litsentseeritud online kasiino ja live kasiino teenust pakkuv veebileht. Vaatamata kasiino lühikesele elueale on tagatud usaldusväärsus ja teenuse kvaliteet, sest Nutz kuulub eestlastele hästi tuntud Optibetiga samasse kontserni. Peamisteks tugevusteks on väga hea liitumisboonus ja regulaarsed kampaaniad, kiired väljamaksed, lai mängude valik ning ülimalt mugav ning lihtsasti kasutatav veebileht.

Nutz pakub uutele liitujatele tervitusboonusena 200% kuni 100€ esimesel sissemaksel ja 50 riskivaba spinni (WinSpinni) lisaks.

Boonuse saad nii:

  1. Registreeru Nutz lehel klikkides eelneval lingil või tutvu enne boonusega vajutades Võta boonus nupul, mis suunab sind boonuse lehele.
  2. Mine oma Nutz konto "Minu boonus" vahelehele. Vali boonus, kliki "Võta boonus" nupul ning tee vähemalt 10€ sissemakse.
  3. Maksimaalne boonus on 100€. Näited:
    • 10€ sissemakse tehes saad mängimiseks 30€
    • 20€ sissemakse tehes saad mängimiseks 60€
    • 100€ sissemakse tehes saad mängimiseks 200€
  4. Mängi sissemakse ja boonus vähemalt ühe korra läbi ja saad järgmisel päeval 50 riskivaba spinni (WinSpinni) mängus Nitropolis, Chaos Crew, San Quentin, East Coast vs West Coast või Money Train 2.

Käimasolevad kampaaniad

Aktiivseid kampaaniaid hetkel pole.

Seotud uudised

Nutz kasiino jõulupuu - teeni slottidel mängides kuni 5 000€ eest auhindu

Nutz kasiino jõulupuu kampaanias osaledes saad jõuluteemalistel slottidel mängides teenida järjest suuremaid auhindu, kokku rohkem kui 5000€ eest.

(0)

Jõuluväljakutse Nutz kasiinos - teeni punkte, et saada kuni 10 000€

Nutz kasiinos toimub jõuluväljakutse, kus slottidel mängides teenid punkte ja jõuad uutele auhinnatasemetele. Kokku on võimalik saada kuni 9900 eurot ja 120 tasuta spinni.

(0)

Saa kuni 200 tasuta keerutust mängus Hell's Kitchen Nutz kasiinos

Nutz kasiinos saad 20€ sissemakse tehes kaks korda teenida 100 tasuta keerutust mängus Gordon Ramsay Hell's Kitchen.

(0)

Nutz kasiino - liitumisel 200% kuni 100€ boonus ja 50 riskivaba spinni

Lisasime kasiinode valikusse uusima Eestis litsentseeritud online kasiino ja live kasiino teenust pakkuva veebilehe Nutz.ee. Nutz pakub uutele liitujatele tervitusboonusena 200% kuni 100€ esimesel sissemaksel ja 50 riskivaba spinni (WinSpinni) lisaks.

(0)
X
Laeb