X3000 kasiino

100% kuni 100€ + 100 tasuta keerutust

X3000 on uus Eestis litsentseeritud spordiennustust ja kasiinot pakkuv veebileht. Eelnevalt No Account Bet nime all tuntud portaal läbis suure uuenduskuuri, mille käigus parandati oluliselt veebilehe kasutusmugavust ning lisati väärt liitumisboonused nii kasiinohuvilistele kui ka panustajatele. Saidil mängimine on eestlastele tehtud ülimalt mugavaks ja turvaliseks kasutades Smart-ID, ID-kaardi või Mobiil-ID autentimist. Kasiinomängude valik on väga lai (60+ pakkujat) ja pidevalt kasvav.

X3000 omanikuks on sama firma, kellele kuulub eestlastele hästituntud PAF, seega vaatamata brändi uudsusele on tagatud usaldusväärsus. Liitumisel on võimalik kasutada 100% kuni 100€ + 100 tasuta keerutuse esimese sissemakse boonust, mis kehtib nii slottidel kui ka live kasiinos.

Boonuse saad nii:

  1. Mine X3000 lehele vajutades nupul Võta boonus.
  2. Vali kasiino tervitusboonus. Spordiboonuse lunastamise sammud leiad siit.
  3. Registreeru kasutades Smart-ID, ID-kaardi või Mobiil-ID tuvastust.
  4. Tee oma esimene vähemalt 10€ suurune sissemakse.
  5. Saad 100% boonust vastavalt oma deposiidile kuni summas 100€. Näiteks kui tegid 100€ suuruse sissemakse, saad mängimiseks kokku 200€.
  6. Lisaks saad 100 tasuta keerutust mängus Gates of Olympus järgmiste osadena (saadud võitudel puudub läbimängukohustus):
    • Esimesed 25 tasuta keerutust saad kohe pärast pakkumise aktiveerimist ja sissemakse sooritamist.
    • Järgnevad 3 x 25 tasuta keerutust saad kolmel järgneval reedel.

Käimasolevad kampaaniad

Iganädalane 10% cashback kuni 15€

No Account Bet kasiinos saad iga nädal 10% cashbacki kuni summas 15€, kui Su nädalased slotimängude kaotused ületavad võite.

Seotud uudised

No Account Bet on nüüd X3000 - uus portaal, paremad boonused

No Account Bet sai uue nime ning läbis suure uuenduskuuri. Ennustusleht ning bränd on nüüdsest tuntud kui X3000. Spordiennustajad saavad liitumisboonusena esimesel sissemaksel 100% kuni 100€ + 20€ SafeBet panuseid ja kasiinos mängijad 100% kuni 100€ + 100 tasuta keerutust mängus Gates of Olympus.

(0)

No Account Bet ja PAF uued liitumisboonused

PAF ning nende kontota panustamise võimalust pakkuva tütarbrändi No Account Bet lehtedel toimus mitmeid olulisi muudatusi. Mõlemal on uued liitumisboonused. Lisaks viidi PAF Eesti lehel läbi uuenduskuur, mille eesmärgiks oli veebilehe kasutusmugavuse tõstmine.

(0)

No Account Bet spordiennustus ja kasiino

No Account Bet on uusim Eestis litsentseeritud online spordiennustuse ja kasiino veebileht. Konto avamine ei ole vajalik, sest mängida saab otse läbi oma internetipanga. Väljamaksed saad ülikiirelt oma pangakontole. 100% kuni 100 EUR esimese sissemakse boonust on võimalik kasutada kasiinos slottidel.

(0)
X
Laeb