TonyBet

636
1.85%
info@tonybet.ee
2009
Eesti, inglise, vene, leedu, saksa, taani, hollandi
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill (endine Moneybookers), NETeller, Giropay jt
Spordiennustuse liitumisboonus
100% kuni 50€
TONY50
  1. Ava TonyBet kasutajakonto kasutades allolevat nuppu Võta boonus.
  2. Tee pärisraha sissemakse kasutades boonuskoodi TONY50.
  3. Saad 100% kuni 50€ tervitusboonuse!
Tugevused ja nõrkused
  • Moodne ja mugav veebileht
  • Head koefitsiendid korvpallile
  • Pidevalt arenev ennustuskeskkond
  • Lai koefitsientide valik mängu lõikes
  • Madalad maksimaalse panuse limiidid kohati
Kasiino
200% kuni 400€ + 100 tasuta spinni
Playtrustly
Live kasiino

TonyBet spordiennustuse arvustus

TonyBet on kuulsa pokkeriprofi Tony Guoga (lühidalt Tony G) poolt loodud bränd, mis tegeleb nii online kui ka live panuste vahendamisega. Eestis on TonyBet kogumas järjest suuremat tuntust, toetades mitmeid spordiüritusi ja -meeskondi. Lisaks spordiennustuste vahendamisele pakub TonyBet online ja live kasiino teenust ning pokkeri mängimise võimalust. Ainult TonyBet pokkeritoas on võimalik mängida Avatud Hiina pokkerit.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

TonyBet pakub koefitsiente erinevatele spordialadele ning reeglina on kaetud nii kõrgemad kui ka madalamad liigatasemed. Lisaks populaarsematele spordialadele ja liigadele pakutakse ennustamisvõimalust vähempopulaarsetele aladele. E-spordi koefitsientide valik on mitmekesine. Live ennustamisel on kaetud kõik põhilised panusetüübid. Kuna tegemist on peamiselt Leedu ja Eesti spordiennustuste vahendajaga, siis võib tihti leida selliseid koefitsiente kohalikele spordisündmustele, mida mujalt ei leia. Korvpalli panustamisel peaks TonyBet alati olema valikus.

Koefitsientide kvaliteet on TonyBetis spordialade lõikes kõikuv, kuid üldine tase on hea.

Hiljuti lisati uus teenus nimega Bet On Poker, mis võimaldab kasutajatel ennustada live ülekande vahendusel võitvat Hold'em pokkeri kätt. Teenus sobib kasutajatele, kes huvituvad nii pokkerist kui ka ennustamisest.

Boonused, lojaalsusprogramm

Lisaks liitumisboonusele, mis on suunatud uutele registreerujatele, teeb TonyBet oma olemasolevatele kasutajatele regulaarselt erinevaid kampaaniaid. Tasuta ennustusi või muid boonuseid pakutakse tihti suuremate spordisündmuste puhul.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

TonyBet veebileht on moodne ja mugav kasutada. Kasutusele on võetud terve ekraani pind, mis teeb panustamise mugavaks eriti suurema resolutsiooniga kuvarite kasutajatele. Olemas on detailsed sporditulemused kõikidele suurematele liigadele ja live tulemused. Live ennustamisel pakutakse tihti tasuta otseülekandeid erinevatele aladele.

TonyBeti kasutajaliides peaks sobima ka nõudlikumale ennustajale.

TonyBet kasutajaliides

Kokkuvõte

bettimine.ee annab TonyBetile hinnanguks 8/10-st. E-spordi ja korvpalli panustajatele julgeme TonyBet lehte kindlasti soovitada, kuid arenguruumi on nii pakutavate boonuste kui ka kohati panustamisteenuse kvaliteedi osas.

TonyBet ennustusvihjed

Ennustusvihjeid sellelt ennustuslehelt hetkel ei ole. Vaata kõiki ennustusvihjeid siit.

TonyBet kampaaniad

Aktiivseid kampaaniaid hetkel ei ole.

Seotud uudised

TonyBet spordiennustuse, kasiino ja live kasiino boonused

Vaata milliseid spordiennustuse, kasiino ja live kasiino liitumisboonuseid pakub TonyBet.

(0)

TonyBet boonuspakkumine

(0)
X
Laeb