Posido

17 / 0.03%
support@posido.com
2022
Eesti, inglise, vene, soome + veel 6 keelt
Trustly kaudu pangalingimakse (Swedbank, SEB, LHV, Luminor), Skrill, krediitkaardid (VISA, MasterCard), NETeller, Rapid Transfer, MiFinity, MuchBetter
Spordiennustuse liitumisboonus
100% kuni 100€
 1. Mine Posido lehele vajutades nupul Saa boonus.
 2. Tee oma esimene vähemalt 20€ suurune sissemakse läbi Trustly ja oma internetipanga. Selle käigus luuakse sulle verifitseeritud kasutajakonto. Skrill ja Neteller deposiidid ei aktiveeri boonust.
 3. Mängi sissemakse vähemalt ühe korra läbi minimaalselt koefitsiendil 1.50.
 4. Taotle boonus ja saad 100% boonust vastavalt oma sissemaksele kuni summas 100€.
Tugevused ja nõrkused
 • Palju regulaarseid boonuseid
 • Iganädalane cashback
 • Konkurentsivõimeline koefitsientide tase
 • Palju erinevaid ennustusturge
 • E-wallet maksevõimalused (Skrill) lisaks Trustly kiirmaksetele (Pay N Play)
 • Mugav ja lihtne veebileht
 • Kiire klienditeenindus
 • Eestis uus, seega vähe testitud
 • Puuduvad live stream ülekanded
Kasiino
100% kuni 500€ + 200 tasuta keerutust
Live kasiino
25% kuni 200€ iganädalane cashback

Posido spordiennustuse arvustus

Posido on uus Eesti litsentsiga spordiennustuse, online kasiino ja live kasiino portaal. Kasutusel olev Trustly Pay N Play süsteem võimaldab turvalist isikutuvastust ning ülikiireid sisse- ja väljamakseid läbi internetipanga, mis teeb panustamise ja kasiinos mängimise eriti mugavaks. Lisaks sellele on võimalik registreeruda ja mängida tavalisel viisil ning kasutada e-wallet makseid (Skrill, Neteller). See eristab uut saiti paljudest teistest hiljuti tekkinud Pay N Play portaalidest, kus mängimine on võimalik ainult läbi internetipanga.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

Posido spordiennustuse sektsioonist leiad kõik peamised ennustusturud nii spordialade, liigatasemete kui ka sündmuste lõikes. Olemas on kõik populaarsemad panusetüübid. Live sündmuste ning koefitsientide valik on samuti korralik. Panustajad, kes otsivad spetsiifilisemaid ja eksootilisemaid koefitsiente, võivad kohati valikus pettuda.

Koefitsientide tase on uue ennustuslehe kohta konkurentsivõimeline. Kui panustamisel kasutada boonuspakkumisi, millest teeme juttu järgmisena, on võimalik tagasi teha veidi madalamatest koefitsientidest tulenev vahe, kui võrrelda taset suurimate konkurentidega.

Boonused, lojaalsusprogramm

Tasuv boonussüsteem ning lojaalsusprogramm on Posido ühed peamised tugevused. Lisaks uue kliendi pakkumistele (vaata lähemalt ülalolevast tutvustusest) on iga nädal võimalik kasutada deposiidi taaslaadimisboonust ja kaotuste korral saada osalist cashbacki. Veel korraldatakse ajutisi kampaaniaid ning kõrgemaid VIP tasemeid saavutades ootab kasutajaid järjest paremad boonuspakkumised. Vaata, millised kampaaniad on hetkel saadaval allolevast ülevaatest.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Autentimis- ja registreerumisprotsess on võimalik teostada otse läbi oma internetipanga kasutades Trustly Pay N Play süsteemi. Panuste tegemine on seega kiire ja mugav ja mis veel tähtsam, võidud saab koheselt välja kanda pangakontole. Registreerumisprotsessi saab läbida ka tavalisel viisil ning kasutada krediitkaarte või e-wallet kontosid maksete tegemisel. Portaal toimib hästi nii desktop kui ka mobiilses versioonis. Ennustussedelil on võimalik koostada panus kasutades kõiki levinumaid viise ning olemas on Cash Out võimalus.

Posido on pannud palju rõhku saidi lihtsusele ning kasutusmugavusele. Veebisaidi disainimisel on rõhutud info selgele esitlusele, mis teeb soovitud koefitsientide leidmise lihtsaks. Desktop verisooni lehe ülesehitus on standardne: spordialade ja liigade valik on vasakul, koefitsentide valik keskel ja paremal panusesedel.

Posido spordiennustuse kasutajaliides

Kokkuvõte

Posido saab bettimine.ee poolt hinnanguks 9/10-st. Uuel ennustuslehel on olemas kõik, mida spordiennustaja vajab ning hea boonussüsteem pakub lisavõimalusi edukaks panustamiseks.

Posido spordiennustuse kampaaniad

Iganädalane 10% kuni 500€ cashback

Posido lehel on iga nädal eelmise nädala spordiennustuse kaotustelt võimalik saada 10% kuni 500€ cashbacki.

Iganädalane 50% kuni 500€ taaslaadimisboonus

Posido lehel on iga nädala esimeselt sissemakselt võimalik teenida 50% kuni 500€ boonust spordiennustamiseks.

Seotud uudised

Jalgpalli EM 22.06 mängude 200% kuni 50€ riskivaba panus Posido'suus

Posido lehel on laupäeval (22.06.24) toimuvate jalgpalli EM mängude panustamisel võimalik kasutada 200% kuni 50€ riskivaba panust.

(0)

Jalgpalli EM 100% kuni 200€ tasuta panus Posido'suus

Posido lehel on täna (21.06.24) toimuvale jalgpalli EM mängule panuse tehes võimalik teenida 100% kuni 200€ tasuta panus.

(0)

Saksamaa vs Šotimaa 100% kuni 200€ tasuta panus Posido's

Posido lehel on tänasele (14.06.24) jalgpalli EM mängule Saksamaa ja Šotimaa vahel panuse tehes võimalik teenida 100% kuni 200€ tasuta panus.

(0)

UEFA poolfinaalide 50% kuni 100€ tasuta panus Posido's

Posido lehel on Meistrite Liiga, Euroopa Liiga või Konverentsiliiga poolfinaalile (kuni 09.05.24) panuse tehes võimalik teenida 50% kuni 100€ tasuta panus.

(0)

Meistrite Liiga live või mängueelne 100% kuni 50€ riskivaba panus Posido's

Posido lehel on Meistrite Liiga käesoleva vooru mängu võimalik panustada 100% kuni 50€ ulatuses riskivabalt.

(0)
X
Laeb