PAF kasiino

100 tasuta keerutust

PAF erineb teistest kasiinodest peamiselt seepoolest, et neil on tugev seos heategevusega. Kui võidab klient, saab ta raha endale, aga kui võidab maja, läheb osa kasumist elujärgede parandamiseks. Kasutajaid hinnatakse pakkudes keskkonda, kus peamine rõhk on kasutusmugavusel ning turvalisel ja vastutustundlikul mängul. Lisaks tavalistele slottidele on olemas live kasiino. Vaata kõiki aktiivseid eripakkumisi siit (peamenüüst Pakkumised).

Liitu PAF kasiinoga ning saad 100 tasuta keerutust mängus Book of Dead pärast oma esimese sissemakse tegemist.

Liitumisboonuse saad nii:

  1. Mine Paf lehele vajutades nupul Võta boonus ning loo kasutajakonto (olemas ka kiirregistreerumise võimalus kasutades Smart ID'd või ID kaarti).
  2. Tee 7 päeva jooksul pärast registreerumist oma esimene sissemakse.
  3. Saad 100 tasuta keerutust mängus Book of Dead, tasuta keerutuste võitudel läbimängimise kohustus puudub.

Käimasolevad kampaaniad

Kõik boonused ja kampaaniad

Vaata kõiki hetkel aktiivseid PAF boonuseid ning kampaaniaid. Spordiennustus, kasiino, live kasiino, pokker ja bingo - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka registreerunud kasutajatele mugavalt ühes kohas.

Seotud uudised

PAF Jõulukalender 2022 - iga päev uus boonus või pakkumine

Traditsioonilise PAF Jõulukalendriga saad iga päev kuni jõuludeni kasutada ühte kasiino või spordiennustuse pakkumist. Ava tänase kuupäevaga aken ja saad teada, milline boonus on hetkel saadaval.

(0)

No Account Bet ja PAF uued liitumisboonused

PAF ning nende kontota panustamise võimalust pakkuva tütarbrändi No Account Bet lehtedel toimus mitmeid olulisi muudatusi. Mõlemal on uued liitumisboonused. Lisaks viidi PAF Eesti lehel läbi uuenduskuur, mille eesmärgiks oli veebilehe kasutusmugavuse tõstmine.

(0)

PAF Jõulukalender 2021 - võida iga päev raha või tasuta spinne

Osale 2021 PAF Jõulukalendri kampaanias keerutades iga päev kuni jõuludeni õnneratast, kus auhinnaks on osalemine pärisraha või tasuta keerutuste loosis ja kui saad keerutuse boonusrattal, siis võidad kohesed tasuta spinnid. Lisaks tuleb iga päev pakkumisi kasutamiseks kasiinos, spordiennustuses ja bingos. Osalemine on tasuta!

(0)

Novembris PAFiga liitujatele 55 tasuta keerutust ja 10€ pärisraha

Novembris PAFiga liitujad saavad tavapärase tervitusboonuse asemel rohkem tasuta keerutusi: 55 tasuta keerutust mängus Knights and Dragons ja 10€ pärisraha boonuse.

(0)

PAF Jõulukalender 2020 - võida iga päev raha, auhindu ja tasuta spinne

Osale selle aasta PAF Jõulukalendri kampaanias ning võida iga päev erinevaid auhindu, raha ja tasuta spinne. Osalemine on tasuta!

(0)

Telli uudised spordiennustuse ja kasiino kampaaniatest ning bettimine.ee lehel toimuvast otse oma e-mailile!

Pildi CAPTCHA
Sisesta pildil näidatud tähed või numbrid.
X
Laeb