PAF kasiino

25 tasuta spinni ja 10€ pärisraha

PAF erineb teistest kasiinodest peamiselt sellepoolest, et neil on tugev seos heategevusega. Kui võidab klient, saab ta raha endale, aga kui võidab maja, läheb osa kasumist elujärgede parandamiseks. PAF kasiino hindab oma kasutajaid, pakkudes väga professionaalset mängukeskkonda. Vaata kõiki aktiivseid eripakkumisi siit.

Liitu PAF kasiinoga ning saad 10€ pärisraha pärast oma sesimese sissemakse tegemist. Lisaks saad 25 tasuta spinni mängus Knights and Dragons.

Käimasolevad kampaaniad

Kõik boonused ja kampaaniad

Vaata kõiki hetkel aktiivseid PAF boonuseid ning kampaaniaid. Spordiennustus, kasiino, live kasiino, pokker ja bingo - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka registreerunud kasutajatele mugavalt ühes kohas.

Seotud uudised

PAF Jõulukalender 2021 - võida iga päev raha või tasuta spinne

Osale 2021 PAF Jõulukalendri kampaanias keerutades iga päev kuni jõuludeni õnneratast, kus auhinnaks on osalemine pärisraha või tasuta keerutuste loosis ja kui saad keerutuse boonusrattal, siis võidad kohesed tasuta spinnid. Lisaks tuleb iga päev pakkumisi kasutamiseks kasiinos, spordiennustuses ja bingos. Osalemine on tasuta!

(0)

Novembris PAFiga liitujatele 55 tasuta keerutust ja 10€ pärisraha

Novembris PAFiga liitujad saavad tavapärase tervitusboonuse asemel rohkem tasuta keerutusi: 55 tasuta keerutust mängus Knights and Dragons ja 10€ pärisraha boonuse.

(0)

PAF Jõulukalender 2020 - võida iga päev raha, auhindu ja tasuta spinne

Osale selle aasta PAF Jõulukalendri kampaanias ning võida iga päev erinevaid auhindu, raha ja tasuta spinne. Osalemine on tasuta!

(0)

Halloween PAFis - pakkumised ja tasuta keerutused iga päev

PAF tähistab Halloweeni kasiinokampaaniaga, mille raames saavad kõik koguda tasuta keerutusi ja kasutada pakkumisi iga päev kuni 1. novembrini.

(0)

Summer Mania päevapakkumised - tasuta spinnid, raha ja auhinnad

PAF kasiino "Summer Mania" kampaania ajal (kuni 2. august) saad iga päev kasutada ühte päevapakkumist. Valikus on nii tasuta spinnide, sularaha ja teiste auhindadega seotud pakkumisi.

(0)

Telli uudised spordiennustuse ja kasiino kampaaniatest ning bettimine.ee lehel toimuvast otse oma e-mailile!

Pildi CAPTCHA
Sisesta pildil näidatud tähed või numbrid.
X
Laeb