Paf kasiino

100% kuni 100€ + 100 tasuta spinni

Paf erineb teistest kasiinodest peamiselt seepoolest, et neil on tugev seos heategevusega. Kui võidab klient, saab ta raha endale, aga kui võidab maja, läheb osa kasumist elujärgede parandamiseks. Kasutajaid hinnatakse pakkudes keskkonda, kus peamine rõhk on kasutusmugavusel ning turvalisel ja vastutustundlikul mängul. Lisaks tavalistele slottidele on olemas live kasiino. Vaata kõiki aktiivseid eripakkumisi siit.

Liitu Paf kasiinoga ning saad 100% kuni 100€ esimesel sissemaksel ja 100 tasuta keerutust mängus Double Joker Poker.

Liitumisboonuse saad nii:

  1. Mine Paf lehele vajutades nupul Võta boonus ning loo kasutajakonto (olemas on kiirregistreerumise võimalus kasutades Smart ID'd või ID kaarti).
  2. Aktiveeri tervituspakkumine kahe päeva jooksul pärast registreerumist avades oma profiili menüü, vajutades Boonus ning klikkides Võta vastu antud pakkumise juures.
  3. Tee vähemalt 10€ suurune esimene sissemakse ja saad oma deposiidile 100% boonusena juurde kuni summas 100€.
  4. Kohe pärast pakkumise aktiveerimist ja sissemakse tegemist saad 25 tasuta keerutust mängus Double Joker Poker ja 3x25 tasuta spinni samal slotil kolmel järgneval reedel. Tasuta keerutustel ja nendega saadud võitudel läbimängimiskohustusi ei ole.

Käimasolevad kampaaniad

Kõik boonused ja kampaaniad

Vaata kõiki hetkel aktiivseid PAF boonuseid ning kampaaniaid. Spordiennustus, kasiino, live kasiino, pokker ja bingo - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka registreerunud kasutajatele mugavalt ühes kohas.

Seotud uudised

50% kuni 25€ boonus deposiidil PAFis

PAF lehel on kõigil kasutajatel aprilli jooksul võimalik saada 50% kuni 25€ sissemakse boonus, mida on võimalik kasutada nii kasiinos kui ka spordiennustuses.

(0)

PAF Jõulukalender 2023 - iga päev uus boonus või pakkumine

Traditsioonilise PAF Jõulukalendriga saad iga päev kuni jõuludeni kasutada ühte kasiino või spordiennustuse pakkumist. Ava tänase kuupäevaga aken ja saad teada, milline boonus on hetkel saadaval.

(0)

Paf uus tervitusboonus - 100% kuni 100€ + 100 tasuta spinni

Paf uuendas tervitusboonust uutele liitujatele. Esimesel sissemaksel on võimalik saada 100% kuni 100€ boonus, mida on võimalik kasutada nii kasiinos kui ka spordiennustuses. Lisaks saavad pakkumise kasutajad 100 tasuta spinni mängus Book of Dead.

(0)

PAF Jõulukalender 2022 - iga päev uus boonus või pakkumine

Traditsioonilise PAF Jõulukalendriga saad iga päev kuni jõuludeni kasutada ühte kasiino või spordiennustuse pakkumist. Ava tänase kuupäevaga aken ja saad teada, milline boonus on hetkel saadaval.

(0)

No Account Bet ja PAF uued liitumisboonused

PAF ning nende kontota panustamise võimalust pakkuva tütarbrändi No Account Bet lehtedel toimus mitmeid olulisi muudatusi. Mõlemal on uued liitumisboonused. Lisaks viidi PAF Eesti lehel läbi uuenduskuur, mille eesmärgiks oli veebilehe kasutusmugavuse tõstmine.

(0)
X
Laeb