PAF kasiino

25 tasuta spinni ja 10€ pärisraha

PAF erineb teistest kasiinodest peamiselt sellepoolest, et neil on tugev seos heategevusega. Kui võidab klient, saab ta raha endale, aga kui võidab maja, läheb osa kasumist elujärgede parandamiseks. PAF kasiino hindab oma kasutajaid, pakkudes väga professionaalset mängukeskkonda. Vaata kõiki aktiivseid eripakkumisi siit.

Liitu PAF kasiinoga ning saad 25 tasuta spinni mängus Kreisiraadio kohe pärast registreerimist (ainult 21+ vanustele). Tasuta spinnide võitudel mingeid läbimängimise nõudeid pole! Saad 10€ pärisraha lisaks kui teed oma esimese 10€ suuruse sissemakse.

Käimasolevad kampaaniad

Kõik boonused ja kampaaniad

Vaata kõiki hetkel aktiivseid PAF boonuseid ning kampaaniaid. Spordiennustus, kasiino, live kasiino, pokker ja bingo - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka registreerunud kasutajatele mugavalt ühes kohas.

Seotud uudised

PAF Jõulukalender 2020 - võida iga päev raha, auhindu ja tasuta spinne

Osale selle aasta PAF Jõulukalendri kampaanias ning võida iga päev erinevaid auhindu, raha ja tasuta spinne. Osalemine on tasuta!

(0)

Halloween PAFis - pakkumised ja tasuta keerutused iga päev

PAF tähistab Halloweeni kasiinokampaaniaga, mille raames saavad kõik koguda tasuta keerutusi ja kasutada pakkumisi iga päev kuni 1. novembrini.

(0)

Summer Mania päevapakkumised - tasuta spinnid, raha ja auhinnad

PAF kasiino "Summer Mania" kampaania ajal (kuni 2. august) saad iga päev kasutada ühte päevapakkumist. Valikus on nii tasuta spinnide, sularaha ja teiste auhindadega seotud pakkumisi.

(0)

Rock the Slots - suurima spinnivõidu turniirid PAF kasiinos

PAF kasiino "Rock the Slots 2020" kampaania ajal saad rokiteemalistel slottidel osaleda suurima spinnivõidu turniiridel, kus iga kahe päeva tagant läheb jagamisele sularahaauhindu.

(0)

PAF Jõulukalender - võida iga päev raha, auhindu ja tasuta spinne

Osale tasuta PAF Jõulukalendri kampaanias ning võida iga päev erinevaid auhindu, raha ja tasuta spinne.

(0)

Telli uudised spordiennustuse ja kasiino kampaaniatest ning bettimine.ee lehel toimuvast otse oma e-mailile!

Pildi CAPTCHA
Sisesta pildil näidatud tähed või numbrid.
X
Laeb