Kanuuna kasiino

200 tasuta keerutust

Kanuuna on uus Eestis registreeritud Pay N Play online kasiino. Pay N Play tähendab, et mängida on võimalik ilma registreerumata kasutades oma internetipanga kontot ning võidud saab kätte koheselt. Külastajaid ootab lai mängude valik (75+ pakkujat), hea liitumisboonus ning lojaalsuspreemiad, professionaalne klienditugi ja moodne mugav veebikeskkond. Uutele kasutajatele pakutakse 200 tasuta keerutust 10 päeva jooksul pärast esimese sissemakse tegemist. Kõik Kanuuna tasuta keerutuste võidud on ilma panustamistingimusteta.

Tervitusboonuse saad aktiveerida nii:

 1. Tee oma esimene vähemalt 20€ sissemakse internetipanga kaudu.
 2. Saad koheselt 20 tasuta keerutust mängus John Hunter and the Book of Tut.
 3. Järgmise üheksa päeva jooksul saad 20 tasuta keerutust järgmistes mängudes:
  • 2. päev: Jammin’ Jars 2
   3. päev: Money Train 2
   4. päev: Book of Oz
   5. päev: Razor Shark
   6. päev: Iron Bank
   7. päev: The Falcon Huntress
   8. päev: Ancient Fortunes: Poseidon
   9. päev: Vikings Go Berzerk
   10. päev: John Hunter and the Mayan God
 4. Kõik tasuta keerutustest saadud võidud on ilma panustamistingimusteta. Väljamakse taotlemiseks tuleb sissemakse kahekordselt läbi mängida.

Käimasolevad kampaaniad

Aktiivseid kampaaniaid hetkel pole.

Seotud uudised

Kanuuna - uus Eesti Pay N Play kasiino, boonuseks 200 tasuta keerutust

Lisasime kasiinode valikusse Kanuuna, mis on uus Pay N Play mängimise võimalust pakkuv Eestis litsentseeritud online kasiino. Pay N Play tähendab, et mängida on võimalik ilma registreerumata kasutades oma internetipanga kontot ning võidud saab kätte koheselt. Külastajaid ootab lai mängude valik (75+ pakkujat), hea liitumisboonus ning lojaalsuspreemiad, professionaalne klienditugi ja moodne mugav veebikeskkond. Uutele kasutajatele pakutakse 200 tasuta keerutust 10 päeva jooksul pärast esimese sissemakse tegemist. Kõik Kanuuna tasuta keerutuste võidud on ilma panustamistingimusteta.

(2)
X
Laeb