Kanuuna kasiino

200 tasuta keerutust

Kanuuna on uus Eestis registreeritud Pay N Play online kasiino. Pay N Play tähendab, et mängida on võimalik ilma registreerumata kasutades oma internetipanga kontot ning võidud saab kätte koheselt. Külastajaid ootab lai mängude valik (75+ pakkujat), hea liitumisboonus ning lojaalsuspreemiad, professionaalne klienditugi ja moodne mugav veebikeskkond. Uutele kasutajatele pakutakse 200 tasuta keerutust 10 päeva jooksul pärast esimese sissemakse tegemist. Kõik Kanuuna tasuta keerutuste võidud on ilma panustamistingimusteta.

Tervitusboonuse saad aktiveerida nii:

  1. Tee oma esimene vähemalt 20€ sissemakse internetipanga kaudu.
  2. Esimesed 100 keerutust mängus Big Bass Splash saad kohe pärast esimese sissemakse tegemist ning teised 100 keerutust mängus Zeus vs Hades järgmisel päeval oma mängukontole sisse logides.
  3. Kõik tasuta keerutustest saadud võidud on ilma panustamistingimusteta.

Käimasolevad kampaaniad

Aktiivseid kampaaniaid hetkel pole.

Seotud uudised

Kanuuna - uus Eesti Pay N Play kasiino, boonuseks 200 tasuta keerutust

Lisasime kasiinode valikusse Kanuuna, mis on uus Pay N Play mängimise võimalust pakkuv Eestis litsentseeritud online kasiino. Pay N Play tähendab, et mängida on võimalik ilma registreerumata kasutades oma internetipanga kontot ning võidud saab kätte koheselt. Külastajaid ootab lai mängude valik (75+ pakkujat), hea liitumisboonus ning lojaalsuspreemiad, professionaalne klienditugi ja moodne mugav veebikeskkond. Uutele kasutajatele pakutakse 200 tasuta keerutust 10 päeva jooksul pärast esimese sissemakse tegemist. Kõik Kanuuna tasuta keerutuste võidud on ilma panustamistingimusteta.

(2)
X
Laeb