VivatBet kasiino

Kuni 1500€ esimesel neljal deposiidil

VivatBet on uus Eestis litsentseeritud online spordiennustuse ja kasiino veebileht. Kasiinohuvilistele on valikus nii tava kui ka live kasiino mängud. Lisaks uutele registreerujatele mõeldud tervitusboonusele on juba liitunud kasutajatel võimalik osa saada erinevatest lojaalsus ning hooajalistest pakkumistest. Kiireid sisse- ja väljamakseid on võimalik teostada läbi internetipanga, krediitkaartide või Skrilli.

 1. Tutvu boonusega ja loo oma kasutajakonto kasutades nuppu Saa boonus. Registreerumisel vali tervitusboonusena kasiino.
 2. Täida VivatBetis kõik isikuandmete väljad Isiklik profiil lehel vajutades Minu konto ja kinnita oma e-mail ning telefoninumber. Veendu, et minnes Konto seaded jaotisesse on aktiveeritud "Osale boonuskampaaniates" valik.
 3. Saad esimesel neljal sissemaksel järgmised boonused:
  • 1. vähemalt 10€ deposiidi eest 100% kuni 300€ boonus
  • 2. vähemalt 15€ deposiidi eest 50% kuni 350€ boonus
  • 3. vähemalt 15€ deposiidi eest 25% kuni 400€ boonus
  • 4. vähemalt 15€ deposiidi eest 25% kuni 450€ boonus

Käimasolevad kampaaniad

Aktiivseid kampaaniaid hetkel pole.

Seotud uudised

VivatBet spordiennustus ja kasiino

VivatBet on uus Eestis litsentseeritud online spordiennustuse ja kasiino portaal, mille suurimaks tugevuseks on lai valik kõrgeid pre-match ja live koefitsiente erinevatel spordialadel, liigatasemetel ning turniiridel. Uued panustajad saavad esimesel sissemaksel kasutada 100% kuni 130 EUR boonust.

(0)
X
Laeb