Paf

9
3492 / 5.97%
klienditugi@paf.ee
1966
Eesti, vene, inglise
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank, LHV, Coop, Citadele ja Luminor läbi Trustly), krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill, Revolut
Spordiennustuse liitumisboonus
100% kuni 100€ + 100 tasuta spinni
 1. Mine Paf lehele vajutades nupul Võta boonus ning loo kasutajakonto (olemas on kiirregistreerumise võimalus kasutades Smart ID'd või ID kaarti).
 2. Aktiveeri tervituspakkumine kahe päeva jooksul pärast registreerumist avades oma profiili menüü, vajutades Boonus ning klikkides Võta vastu antud pakkumise juures.
 3. Tee vähemalt 10€ suurune esimene sissemakse ja saad oma deposiidile 100% boonusena juurde kuni summas 100€.
 4. Kohe pärast pakkumise aktiveerimist ja sissemakse tegemist saad 25 tasuta keerutust mängus Double Joker Poker ja 3x25 tasuta spinni samal slotil kolmel järgneval reedel. Tasuta keerutustel ja nendega saadud võitudel läbimängimiskohustusi ei ole.
Tugevused ja nõrkused
 • Lai valik kõrgeid koefitsiente
 • Kiired ja turvalised sisse- ja väljamaksed
 • Hea boonussüsteem
 • Tugev seos heategevusega
 • Moodne ja mugav veebileht
 • Rohkelt lisavõimalusi panustajatele - BetBuilder, Cash Out jmt
 • Suunatus Eesti ennustusturule
 • Fantasy Sports mängimise võimalus
 • Vähempopulaarsetes liigades koefitsientide tase kõikuv
Kasiino
100% kuni 100€ + 100 tasuta spinni
Live kasiino
-
Pokker
-
Bingo
Palju eripakkumisi

Paf spordiennustuse arvustus

Paf omanikuks on Ahvenamaa omavalitus. Ettevõte loodi aastal 1966, et koguda raha heategevuseks. Kui võidab klient, saab ta raha endale, aga kui võidab maja, läheb kasum elujärgede parandamiseks. Osaliselt on populaarsuse toonud erinevad sponsorlepingud spordiklubidega ning koostöö Eesti Olümpiakomiteega. Paf pakub kvaliteetset spordiennustuse, kasiino, pokkeri ning bingo mängimise võimalust.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

Paf pakub laia valikut erinevaid liigasid ning spordialasid nii pre match kui ka live ennustustele. Koefitsientide valik ühe sündmuse raames on samuti suhteliselt kõikehõlmav. Põhilised panusetüübid on kõik esindatud. Tihti pakutakse alternatiivseid koefitsiente erilisematele sündmustele, mida teistelt lehtedelt ei leia.

Koefitsientide tase on Paf'is stabiilselt kõrge. Kasutatakse samu koefitsiente, mida pakub ka näiteks Unibet. Oma ennustustele on peaaegu alati võimalik saada hea väärtus.

Paf pakub võimalust osaleda erinevate spordialade Fantasy Sports (vt. mis see on wikipedia'st) turniiridel. Valikus on jalgpalli, korvpalli, Ameerika jalgpalli, tennise ja teiste spordialade populaarseimate liigade ning turniiride nii terve hooaja kui ka üksiku mänguvooru pikkusi turniire.

Boonused, lojaalsusprogramm

Vaata ülalolevast boonuse tutvustusest kuidas lunastada Paf tervitusboonus ning millised on selle reeglid ja tingimused. Olemasolevatele kasutajatele tehakse regulaarseid eripakkumisi suuremate spordisündmuste puhul ja samuti korraldatakse mitmeid hooajalisi kampaaniaid. Näiteks on populaarne Paf jõulukalender, kus 1. - 24. detsember ootab kasutajaid iga päev uus boonus või loos. Vaata kõiki hetkel aktiivseid pakkumisi Paf kampaaniate lehelt.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Paf veebilehe ülesehituses ning disainis on rõhutud lihtsusele ja kasutusmugavusele. Lehte uuendatakse pidevalt, et panustamine oleks võimalikult efektiivne. Ennustajale on saadaval lai valik erinevaid abivahendeid. Olemas on mobiilne ennustamine, detailsed sporditulemused kõikidele suurematele liigadele ja live tulemused. Live ennustamisel pakutakse tihti tasuta live stream'e erinevatele aladele.

Paf kasutajaliidest on järk-järgult täiustatud pidades silmas viimaseid veebidisaini trende ning tänu sellele on seda hea ja lihtne kasutada. Soovitud koefitsiendid leiab hõlpsasti üles ning panused saavad kiiresti tehtud.

PAF kasutajaliides

Kokkuvõte

bettimine.ee annab Paf'ile hinnanguks 9/10-st. Paf on südamega loodud ennustusleht, mis täidab kõik panustajate põhilised nõudmised. Seotus spordi edendamise ning heategevusega tõstavad Paf'i väärtust veelgi.

Paf ennustusvihjed

Ennustusvihjeid sellelt ennustuslehelt hetkel ei ole. Vaata kõiki ennustusvihjeid siit.

Paf spordiennustuse kampaaniad

Aktiivseid kampaaniaid hetkel ei ole.

Seotud uudised

50% kuni 25€ boonus deposiidil PAFis

PAF lehel on kõigil kasutajatel aprilli jooksul võimalik saada 50% kuni 25€ sissemakse boonus, mida on võimalik kasutada nii kasiinos kui ka spordiennustuses.

(0)

PAF Jõulukalender 2023 - iga päev uus boonus või pakkumine

Traditsioonilise PAF Jõulukalendriga saad iga päev kuni jõuludeni kasutada ühte kasiino või spordiennustuse pakkumist. Ava tänase kuupäevaga aken ja saad teada, milline boonus on hetkel saadaval.

(0)

Paf uus tervitusboonus - 100% kuni 100€ + 100 tasuta spinni

Paf uuendas tervitusboonust uutele liitujatele. Esimesel sissemaksel on võimalik saada 100% kuni 100€ boonus, mida on võimalik kasutada nii kasiinos kui ka spordiennustuses. Lisaks saavad pakkumise kasutajad 100 tasuta spinni mängus Book of Dead.

(0)

Panusta mais tennisele ja võida reis Wimbledon 2023 turniirile PAFis

Tehes mais PAFis vähemalt 100€ eest panuseid tennisele osaled loosis, kus auhinnaks reisipakett kahele Wimbledon 2023 Grand Slam turniirile.

(0)

Igapäevane 5 x 20€ loos spordiennustajatele PAFis

PAF lehel loositakse iga päev kõigi eile lahenenud spordipanuse tegijate vahel välja 5 x 20€ pärisraha.

(0)
X
Laeb