PAF

9
3026
6.43%
support.ee@paf.com
1966
Eesti, inglise, vene, rootsi, soome, hispaania
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill (endine Moneybookers) jt
Spordiennustuse liitumisboonus
Tasuta 25 keerutust ja 10€ pärisraha
 1. Ava kasutajakonto vajutades nupul Registreeru boonusele.
 2. Esmalt saad kätte pärisraha kingituse, selleks pead 3 päeva jooksul peale registreerumist tegema oma esimese sissemakse.
 3. 10€ makstakse Su kasutajakontole paari minuti jooksul pärast sissemakse sooritamist.
 4. Oma tasuta keerutused leiad mängust Knights & Dragons mõne minuti jooksul pärast päriraha kingituse saamist.
Tugevused ja nõrkused
 • Tugev seos heategevusega
 • Moodne veebileht kõigi lisavõimalustega
 • Suunatus Eesti ennustusturule
 • Lai valik häid koefitsiente
 • Hea boonussüsteem
 • Fantasy Sports mängimise võimalus
 • Liitumisboonus võiks olla parem
Kasiino
Tasuta 25 keerutust ja 10€ pärisraha
Live kasiino
-
Pokker
Tasuta 25 keerutust ja 10€ pärisraha
Bingo
Palju eripakkumisi

PAF spordiennustuse arvustus

PAF omanikuks on Ahvenamaa omavalitus. Ettevõte loodi aastal 1966, et koguda raha heategevuseks. Kui võidab klient, saab ta raha endale, aga kui võidab maja, läheb kasum elujärgede parandamiseks. Osaliselt on populaarsuse toonud erinevad sponsorlepingud spordiklubidega ning koostöö Eesti Olümpiakomiteega. PAF pakub kvaliteetset spordiennustuse, kasiino, pokkeri ning bingo mängimise võimalust.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

PAF pakub laia valikut erinevaid liigasid ning spordialasid nii pre match kui ka live ennustustele. Koefitsientide valik ühe sündmuse raames on samuti suhteliselt kõikehõlmav. Põhilised panusetüübid on kõik esindatud. Tihti pakutakse alternatiivseid koefitsiente erilisematele sündmustele, mida teistelt lehtedelt ei leia.

Koefitsientide tase on PAFis stabiilselt kõrge. Kasutatakse samu koefitsiente, mida pakub ka näiteks Unibet. Oma ennustustele on peaaegu alati võimalik saada hea väärtus.

PAF pakub võimalust osaleda erinevate spordialade Fantasy Sports (vt. mis see on wikipedia'st) turniiridel. Valikus on jalgpalli, korvpalli, Ameerika jalgpalli, tennise ja teiste spordialade populaarseimate liigade ning turniiride nii terve hooaja kui ka üksiku mänguvooru pikkusi turniire.

Boonused, lojaalsusprogramm

Vaata ülalolevast boonuse tutvustusest kuidas lunastada PAF tervitusboonus ning millised on selle reeglid ja tingimused. Olemasolevatele kasutajatele tehakse regulaarseid eripakkumisi suuremate spordisündmuste puhul ja samuti korraldatakse mitmeid hooajalisi kampaaniaid. Näiteks on populaarne PAF jõulukalender, kus 1. - 24. detsember ootab kasutajaid iga päev uus boonus või loos. Vaata kõiki hetkel aktiivseid pakkumisi PAF kampaaniate lehelt.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

PAF veebileht näeb hea välja ja on ka mugav kasutada. Ennustajale on saadaval lai valik erinevaid abivahendeid. Olemas on mobiilne ennustamine, detailsed sporditulemused kõikidele suurematele liigadele ja live tulemused. Live ennustamisel pakutakse tihti tasuta live stream'e erinevatele aladele.

PAF kasutajaliidest on täiustatud pidades silmas viimaseid trende veebilehtede disainimisel ning seda on hea ja lihtne kasutada. Soovitud koefitsiendid leiab hõlpsasti üles ning panused saavad asetatud kiiresti.

PAF kasutajaliides

Kokkuvõte

bettimine.ee annab PAFile hinnanguks 9/10-st. PAF on südamega loodud ennustusleht, mis täidab kõik panustajate põhilised nõudmised. Seotus spordi edendamise ning heategevusega tõstavad PAFi väärtust veelgi.

PAF ennustusvihjed

Ennustusvihjeid sellelt ennustuslehelt hetkel ei ole. Vaata kõiki ennustusvihjeid siit.

PAF spordiennustuse kampaaniad

Tee valitud spordile panuseid ja osale Las Vegase reiside loosil

01.12.2022 - 00:59

Tehes PAFis vähemalt 100€ eest panuseid valitud aladele osaled loosis, kus auhinnaks kaks reisipaketti kahele Las Vegasesse.

Seotud uudised

Meistrite Liiga mängunädala 25 x 100€ loos PAFis

Tehes PAF lehel UEFA Meistrite Liiga, Euroopa Liiga ja Konverentsiliiga mänguvoorude ajal vähemalt 20€ eest panuseid, osaled 25 x 100€ loosimisel.

(0)

Panusta valitud spordile ja võida reis Las Vegasesse PAFis

Tehes PAFis vähemalt 100€ eest panuseid valitud aladele osaled loosis, kus auhinnaks kaks reisipaketti kahele Las Vegasesse.

(0)

Võida reis Pariisi Roland-Garrose 2022 tenniseturniirile PAFis

PAFis on tennisele panuseid tehes võimalik osaleda loosides, kus auhinnaks kaks reisipaketti kahele Pariisi Roland-Garrose tenniseturniiri vaatama.

(0)

Igakuised korvpalli EM 2022 reisi loosid PAFis

Tehes PAFis kuu jooksul vähemalt 100€ eest panuseid korvpallile osaled loosis, kus auhinnaks reisipakett kahele Milanosse 2022 korvpalli EM-ile. Kampaania toimub alates jaanuarist kuni aprillini, seega kokku läheb loosimisele 4 reisipaketti.

(0)

PAF Jõulukalender 2021 - võida iga päev raha või tasuta spinne

Osale 2021 PAF Jõulukalendri kampaanias keerutades iga päev kuni jõuludeni õnneratast, kus auhinnaks on osalemine pärisraha või tasuta keerutuste loosis ja kui saad keerutuse boonusrattal, siis võidad kohesed tasuta spinnid. Lisaks tuleb iga päev pakkumisi kasutamiseks kasiinos, spordiennustuses ja bingos. Osalemine on tasuta!

(0)

Telli uudised spordiennustuse ja kasiino kampaaniatest ning bettimine.ee lehel toimuvast otse oma e-mailile!

Pildi CAPTCHA
Sisesta pildil näidatud tähed või numbrid.
X
Laeb