PAF

2325
5.78%
support.ee@paf.com
1966
Eesti, inglise, vene, rootsi, soome, hispaania
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill (endine Moneybookers) jt
Tasuta 25 keerutust ja 10€ pärisraha
  1. Ava kasutajakonto vajutades nupul Registreeru boonusele.
  2. Saad 25 kohest tasuta keerutust mängus Kreisiraadio kohe peale registreerimist (ainult 21+ vanustele). Tasuta mänguvooru võitudel mingeid läbimängimise nõudeid pole!
  3. 10€ pärisraha saamiseks tee oma esimese 10€ suurune sissemakse.
Tugevused ja nõrkused
  • Tugev seos heategevusega
  • Moodne veebileht kõigi lisavõimalustega
  • Suunatus Eesti ennustusturule
  • Lai valik häid koefitsiente
  • Hea boonussüsteem
  • Fantasy Sports mängimise võimalus
  • Liitumisboonus võiks olla parem
Kasiino
Tasuta 25 keerutust ja 10€ pärisraha
Live kasiino
-
Pokker
Tasuta 25 keerutust ja 10€ pärisraha
Bingo
Palju eripakkumisi

PAF spordiennustuse arvustus

PAF omanikuks on Ahvenamaa omavalitus. Ettevõte loodi aastal 1966, et koguda raha heategevuseks. Kui võidab klient, saab ta raha endale, aga kui võidab maja, läheb kasum elujärgede parandamiseks. Osaliselt on populaarsuse toonud erinevad sponsorlepingud spordiklubidega ning koostöö Eesti Olümpiakomiteega. PAF pakub kvaliteetset spordiennustuse, kasiino, pokkeri ning bingo mängimise võimalust.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

PAF pakub laia valikut erinevaid liigasid ning spordialasid nii pre match kui ka live ennustustele. Koefitsientide valik ühe sündmuse raames on samuti suhteliselt kõikehõlmav. Põhilised panusetüübid on kõik esindatud. Tihti pakutakse alternatiivseid koefitsiente erilisematele sündmustele, mida teistelt lehtedelt ei leia.

Koefitsientide tase on PAFis stabiilselt kõrge. Kasutatakse samu koefitsiente, mida pakub ka näiteks Unibet. Oma ennustustele on peaaegu alati võimalik saada hea väärtus.

PAF pakub võimalust osaleda erinevate spordialade Fantasy Sports (vt. mis see on wikipedia'st) turniiridel. Valikus on jalgpalli, korvpalli, Ameerika jalgpalli, tennise ja teiste spordialade populaarseimate liigade ning turniiride nii terve hooaja kui ka üksiku mänguvooru pikkusi turniire.

Boonused, lojaalsusprogramm

Vaata ülalolevast boonuse tutvustusest kuidas lunastada PAF tervitusboonus ning millised on selle reeglid ja tingimused. Olemasolevatele kasutajatele tehakse regulaarseid eripakkumisi suuremate spordisündmuste puhul ja samuti korraldatakse mitmeid hooajalisi kampaaniaid. Näiteks on populaarne PAF jõulukalender, kus 1. - 24. detsember ootab kasutajaid iga päev uus boonus või loos. Vaata kõiki hetkel aktiivseid pakkumisi PAF kampaaniate lehelt.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

PAF veebileht näeb hea välja ja on ka mugav kasutada. Ennustajale on saadaval lai valik erinevaid abivahendeid. Olemas on mobiilne ennustamine, detailsed sporditulemused kõikidele suurematele liigadele ja live tulemused. Live ennustamisel pakutakse tihti tasuta live stream'e erinevatele aladele.

PAF kasutajaliidest on täiustatud pidades silmas viimaseid trende veebilehtede disainimisel ning seda on hea ja lihtne kasutada. Soovitud koefitsiendid leiab hõlpsasti üles ning panused saavad asetatud kiiresti.

PAF kasutajaliides

Kokkuvõte

bettimine.ee annab PAFile hinnanguks 9/10-st. PAF on südamega loodud ennustusleht, mis täidab kõik panustajate põhilised nõudmised. Seotus spordi edendamise ning heategevusega tõstavad PAFi väärtust veelgi.

PAF ennustusvihjed

Sündmus Ennustusvihje Kasutaja Ennustusleht
Premier League 2020/21
23.05.2021 - 23:59
Tottenhami võit
Koefitsient 6.00Panus 6/10st
NotoriousPunter PAF Mine lehele

PAF kampaaniad

Fantasy Sports turniirid

PAF pakub Eestis ainsana võimalust osaleda erinevate spordialade Fantasy Sports (vt. mis see on wikipedia'st) turniiridel. Valikus on jalgpalli, korvpalli, Ameerika jalgpalli, tennise ja teiste spordialade populaarseimate liigade ning turniiride nii terve hooaja kui ka üksiku mänguvooru pikkusi turniire.

Kõik boonused ja kampaaniad (mitmed "panuste tagasimaksete" pakkumised)

Vaata kõiki hetkel aktiivseid PAF boonuseid ning kampaaniaid. Spordiennustus, kasiino, live kasiino, pokker ja bingo - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka registreerunud kasutajatele mugavalt ühes kohas.

PAF spordiennustuses on pidevalt aktiivsed näiteks mitmed panuste tagasimaksete kampaaniad.

Seotud uudised

Meistrite ja Euroopa Liiga vooru ajal loosib PAF panustajate vahel 50 x 100€

Tehes PAF lehel Meistrite Liiga ja Euroopa Liiga mänguvooru ajal vähemalt 20€ eest panuseid, osaled 50 x 100€ loosimisel.

(0)

PAF Jõulukalender 2020 - võida iga päev raha, auhindu ja tasuta spinne

Osale selle aasta PAF Jõulukalendri kampaanias ning võida iga päev erinevaid auhindu, raha ja tasuta spinne. Osalemine on tasuta!

(0)

1 000 000€ auhinnafondiga Fantasy Sports Premier League hooaja mäng PAFis

PAF Fantasy Sports Premier League 2020/21 hooajaturniiril läheb jagamisele 1 000 000€ suurune auhinnafond. Võitja saab endale tervelt 200 000€ ning auhinna saavad esimesed 5659 kohta. Osalemine maksab 25€.

(0)

Veikkausliiga panustajate vahel läheb PAFis loosimisele 100 x 50€

PAF lehel saad osaleda Veikkausliiga loosimises, kus kõigi kuni 2. juuli mänguvoorule panustajate vahel läheb jagamisele 100 50€ suurust auhinda.

(0)

SCOFF 2020 - 500 000€ garanteeritud Fantasy Sports turniir PAFis

PAF Fantasy Sports SCOFF (Spring Championship of Fantasy Football) 2020 turniiril läheb jagamisele 500 000€ suurune auhinnafond. Võitja saab enda kontole tervelt 150 000€.

(0)

Telli uudised spordiennustuse ja kasiino kampaaniatest ning bettimine.ee lehel toimuvast otse oma e-mailile!

Pildi CAPTCHA
Sisesta pildil näidatud tähed või numbrid.
X
Laeb