TipsterBattle.com - täiustatud uus ingliskeelne bettimine.ee

Avasime veebilehe TipsterBattle.com, mis on sisuliselt bettimine.ee uus täiustatud ingliskeelne versioon. Kutsume sellega eelisjärjekorras liituma kõiki meie lehe kasutajaid ja külastajaid. Kuni esimese 200 kasutaja täitumiseni on käimas kampaania (loe lähemalt), mille käigus registreerujad saavad 5€ liitumisboonusena.

Kõik bettimine.ee kasutajad, kes on võitnud vähemalt ühe rahalise auhinna, saavad ühendada oma kasutajakonto TipsterBattle.com omaga ning vahele jätta sealse personaalse info verifitseerimise protsessi, mis on kohustuslik "Verified" märgi saamisel ning väljamaksete tegemisel. Selleks on vaja sisestada oma kasutajanimi minnes personaalses menüüs Seadistused lehele ja edasi klikkida Isiklik info.

TipsterBattle

Nagu nimest võib järeldada, on TipsterBattle peamine eesmärk ennustusvihjete postitajate võistluste korraldamine. Kasutajad saavad tasuta osaleda pärisraha auhindadega võistlustel jagades panuste soovitusi (loe tervituspostitust), mida lehe külastajad saavad soovi korral kasutada panustamisel. bettimine.ee on Eestis saavutanud edu tänu aktiivsetele kasutajatele ning seega soovisime luua selle näitel rahvusvahelise veebilehe.

Ennustusvihjete postitajatele tähendab see võimalust jõuda senisest märksa laiema publikuni. Siin jagatud eestikeelsete ennustusvihjete tõlkimine inglise keelde ning TipsterBattle.com lehel postitamine on lubatud. Lisaks saavad uue konto loojad alustada nullist oma ennustuste statistika jälgimisega.

TipsterBattle.com peamised erinevused ning täiendused võrreldes bettimine.ee'ga:

 • Kõik saidi tegevus toimub inglise keeles, teiste keelte kasutamine ei ole lubatud.
 • Täiustatud kasutuskogemus. Kiirem lehe laadimine, parem disain, lihtsam navigeerimine ja palju uut funktsionaalsust.
 • Võistluste süsteem on väga sarnane:
  • Monthly competition ehk igakuine võistlus, kus osalevad kõik ennustusvihjed. Märtsi võistlus on juba avatud. Esimeste kuude jooksul on oodata vähe osalejaid, mis pakub head võimalust teenida väiksema vaevaga rahalisi auhindu. Auhinnafond sõltub osalejate arvust ning konkurentsi tasemest, aga 100€ on garanteeritud. Erinevused:
   • Puudub 50% 10-ste panuste reegel, teised ennustusvihjete postitamise nõuded on peaaegu identsed bettimine.ee igakuise võistluse omadega. Kõik reeglid leiad Rules and Conditions lehelt.
   • Auhinnafondi maksimaalne limiit on esialgu 250€ ja see suureneb 50€ võrra kui eelneva kuu jooksul limiit täitub.
  • Special competitions ehk erivõistlused, kus osalevad teatud suurema spordisündmuse ennustusvihjed (sarnased selle lehe erivõistlustele). Tulevikus lisatakse ka hooaja pikkusi turniire populaarsematele spordiliigadele. Esimesi erivõistlusi on oodata suvel.
  • Prediction games. Käesoleva lehe ennustusmängudega identsed võistlused, kus kõigi õige valiku teinud kasutajate vahel läheb loosi rahaline auhind. Esimesi ennustusmänge on samuti oodata suvel.
 • Kõigil kasutajatel on oma Wallet, kuhu kantakse kõik auhinnavõidud ja muu teenistus (sh liitumisboonus). Sellest on võimalik teha väljamakseid Skrill, Neteller ning PayPal kontodele.
 • Uued ennustuslehed. Esimeste kuude jooksul lisatakse palju uusi ennustuslehti. Suurel osal neist ei saa eestlased kahjuks registreeruda, aga nende koefitsientide kasutamine ennustusvihjete koostamisel on lubatud.

Mitmed eelmainitud uuendustest on plaanis tulevikus järk-järgult üle tuua ka siia lehele. Esmajärgus kasutusmugavust puudutavad täiendused.

TipsterBattle.com lehele

Kommentaarid

Re: TipsterBattle.com - täiustatud uus ingliskeelne bettimine.ee

Edu betime.ee tegijatele "maailma vallutamisel". Minu arvates on see ikka imetlusväärne kui kaua see leht on tegutsenud ja kui palju aega siia on kulutatud. Lisaks äärmiselt kiire ja täpne igapäevane vihjete kinnitamine, vigaste vihjete parandamine, auhindade üle kandmine ja kogu võistluse läbi viimine.

Eesti panustamise turg on liiga väike ja rangelt reguleeritud, et see leht kogu oma potentsiaali saaks ära kasutada. Laienemine toob kindlasti juurde rohkem ja paremaid koostöövõimalusi bookmakeritega ja rohkem kasutajaid. Loomulikult ka veel rohkem tööd. Loodan, et seda projekti saadab edu.

Kommenteerimiseks logi sisse või registreeru.

X
Laeb