Posido kasiino

100% kuni 500€ + 200 tasuta keerutust

Posido on Eesti litsentsiga online kasiino, live kasiino ja spordiennustuse portaal. Lisaks Trustly poolt toetatud Pay N Play süsteemile, mis võimaldab turvalist kiiret mängimist ning koheseid sisse- ja väljamakseid internetipanga kaudu, on võimalik kasutada Skrill ja Neteller e-walleteid. See eristab uut saiti paljudest teistest viimati tekkinud Pay N Play kasiinodest. Suurimaks tugevuseks lisaks laiale mänguvalikule on boonussüsteem, mis soosib nii uusi kui ka juba kontot omavaid kasutajaid. Esimesel deposiidil on boonusena võimalik saada 100% kuni 500€ ja 200 tasuta keerutust. Iga nädal saavad kontoomanikud kasu lõigata taaslaadimisboonusest ja tava ning live kasiino cashbackist.

Liitumisboonuse saad nii:

  1. Mine Posido lehele vajutades nupul Saa boonus.
  2. Tee oma esimene vähemalt 20€ suurune sissemakse läbi Trustly ja oma internetipanga. Selle käigus luuakse sulle verifitseeritud kasutajakonto. Skrill ja Neteller deposiidid ei aktiveeri boonust.
  3. Pärast nõuetekohase sissemakse tegemist saab mängija valida, kas aktiveerida 100% kuni 500€ boonusraha või tasuta keerutused.
  4. Tasuta keerutused jagatakse 20 keerutuse kaupa 10-le päevale - kokku 200 tasuta keerutust. Esimesed 20 keerutust muutuvad aktiivseks kohe.

Käimasolevad kampaaniad

Nädalavahetustel 50% kuni 700€ + 50 tasuta keerutust taaslaadimisboonus

Posido kasiinos on esimeselt sissemakselt, mis on tehtud vahemikus reedest kuni pühapäevani, võimalik saada 50% kuni 700€ boonus ja 50 tasuta keerutust. Pakkumist saab kasutada igal nädalal.

Seotud uudised

Posido spordiennustus ja kasiino

Posido on uusim Eestis litsentseeritud online spordiennustuse ja kasiino portaal. Panustada ning mängida on võimalik otse läbi oma internetipanga ja ka tavalisel viisil, kasutades e-wallet või krediitkaardi makseid. Spordiennustuses saab kasutada 100% kuni 100 EUR ja kasiinos 100% kuni 500 EUR + 200 tasuta keerutust esimese sissemakse boonust.

(0)
X
Laeb