OlyBet

9
2361 / 4.04%
support@olybet.com
Veebileht alates 2010
Eesti, inglise, vene
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank, LHV, Coop, Luminor, Citadele), krediitkaardid (VISA, MasterCard), Apple Pay, Transferwise, Skrill, Neopay, Revolut, paysera
Tugevused ja nõrkused
  • Lai ennustusturgude valik erinevatelt spordialadelt
  • Ainsad spordibaarid Eestis, kus on kohapeal võimalik asetada panuseid
  • Hea boonus- ja lojaalsusprogramm
  • Pidevalt arenev ennustuskeskkond
  • Konkurentsivõimeline koefitsientide tase
  • Panustamise abivahendite olemasolu (sh live stream ülekanded)
  • Fantasy Sports mängimise võimalus
  • Madalad maksimaalse panuse limiidid kohati
Live kasiino

OlyBet spordiennustuse arvustus

OlyBet omanikuks ning operaatoriks on Olympic Entertainment Group AS. Olympic Entertainment on Eesti juhtiv kasiinomeelelahutuse pakkuja, mis tegutseb 24 mänguautomaadikasiinoga Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas ja Jõhvis. Ettevõte alustas tegevust 1993. aastal. Tänaseks tegutsetakse 6 riigis ning antakse tööd üle 3000 inimesele. OlyBet on kasutusele võtnud online meelelahutuse tarkvara maailma juhtivatelt tarkvaratootjatelt nagu Microgaming, Playtech, Net Entertainment, Bet Construct ja iForium. Lisaks online ennustusteenuse pakkumisele on OlyBet'il spordibaarid, kus spordiennustajad saavad panuseid teha kohapeal.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

OlyBet ennustusleht kasutab Bet Construct spordiennustuse platvormi. Panustada saab väga erinevatele spordialadele ning liigatasemetele. Lisaks populaarsematele ennustamisartiklitele on võimalik asetada panuseid vähemlevinud aladele nagu näiteks E-sport, poliitika, meelelahutuse ja teised sündmused. Tasub otsida koefitsiente Eestiga seotud spordisündmustele. Sündmuste nimekiri, millele saab teha live panuseid, on reeglina pikk. Olybet koefitsientide valik erineb reeglina teistest Eesti ennustuslehtedest, seega tasub neid panuste otsimisel alati silmas pidada.

Koefitsientide kvaliteet on OlyBetis hea. Alates lehe loomisest on nad tõstnud pidevalt pakutavate koefitsientide taset. Enamus populaarsematele sündmustele saab teha kõrgeid panuseid, kuid mõndadel vähempopulaarsetel aladel võib maksimaalse panuse limiit olla suhteliselt madal.

Boonused, lojaalsusprogramm

Kasutajatele pakutakse rohkelt regulaarseid eripakkumisi ja boonuseid. Käimasolevad OlyBet pakkumised leiad OlyBet kampaaniate lehelt. Kõik kasutajad osalevad lojaalsusprogrammis, kus tegusamatele panustajatele tehakse sageli häid VIP pakkumisi.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

OlyBet spordiennustamise keskkond on pidevalt arenev. Esimese lehe väljalaskega on OlyBet teinud suure sammu edasi. Kõik populaarsemad spordiennustuse koostamise võimalused on panustajal olemas ning lisaks saab kasutada cashout'i. Olemas on detailsed sporditulemused ning statistika kõikidele suurematele liigadele ja live tulemused. Lisaks on võimalik vaadata erinevate spordisündmuste live stream ülekandeid.

OlyBet kasutajaliides on mõnevõrra erinev traditsioonilisest. Kasutatud on tervet ekraanipinda, et ühele ekraanikuvale ära mahutada võimalikult palju informatsiooni. Ennustuspuu asub vasakul, ekraani keskel on detailsem ennustuste informatsioon kahes tulbas ja paremal asub panusekorv ning kasutaja panusteajalugu. Panuste tegemine peaks olema kergesti arusaadav ning kiire.

OlyBet kasutajaliides

Kokkuvõte

bettimine.ee annab OlyBet'ile hinnanguks 9/10-st. OlyBet on peamiselt tuntud kui juhtiv kasiinoteenuse pakkuja nii oma mänguautomaadikasiinodega, mis asuvad üle Eesti kui ka mugava online kasiinoga. On näha, et järjest rohkem rõhku on pandud spordiennustusteenuse täiendamisele ja pidevad uuendused on teinud OlyBet'ist arvestatava tegija Eesti panustamisturul.

OlyBet ennustusvihjed

Ennustusvihjeid sellelt ennustuslehelt hetkel ei ole. Vaata kõiki ennustusvihjeid siit.

OlyBet spordiennustuse kampaaniad

Jäähoki ennustamisega iga nädal kuni 50€ tasuta panustena

Tehes OlyBetis jäähoki panuseid kogud punkte, mille eest saad iga nädal teenida kuni 50€ tasuta panustena.

E-spordi pakkumised

OlyBetis loodi e-spordi teemaline leht, kuhu on koondatud kõik seotud pakkumised ja muu e-spordi panustamist puudutav. Uusi liitujaid ootab 30€ riskivaba panus. Registreerunud kliendid leiavad lehelt hetkel aktiivsed kampaaniad. Tutvu OlyBetis e-spordi panustamise ning sellega seotud kampaaniatega siin.

Seotud uudised

WSOP Circuit Tallinn 2024 pokker - 1 000 000€ peaturniir

Käesoleval aastal toimub Eestis Baltikumi ja Põhja-Euroopa suurim pokkerifestival World Series of Poker Circuit Tallinn 2024. 19. kuni 28. juuli leiab pealinnas aset 12 WSOPC üritust, mille hulgas on 1500€ sissemaksuga peaturniir, kus garanteeritud auhinnafond on miljon eurot. Kvalifitseeru läbi OlyBet pokkeri.

(0)

Jäähokiga iga nädal kuni 50€ tasuta panustena OlyBetis

Tehes OlyBetis jäähoki panuseid kogud punkte, mille eest saad iga nädal teenida kuni 50€ tasuta panustena.

(0)

OlyBet Kings of Tallinn 2024 pokkerifestival

Kings of Tallinn on tagasi. 23. veebruarist kuni 3. märtsini toimub pealinnas Põhja-Euroopa suurim ja prestiižseim pokkerifestival luksuslikus Olympic Park Casino ja Hilton Tallinn Park hotellis. Festivali krooniks on 1100€ suuruse sissemaksega Main Event turniir, mille garanteeritud auhinnafond on 500 000€ suurune.

(0)

Teeni Austraalia lahtiste tenniseturniiriga iga nädal 20€ FreeBet OlyBetis

OlyBetis saad Austraalia lahtised 2024 turniiriga teenida iga nädal 20€ tasuta panuse tennise panustamiseks.

(0)

Talvekarneval OlyBetis - igapäevased spordiennustuse ja kasiino boonused

OlyBetis toimub Talvekarneval, kus iga päev kuni aasta lõpuni on nii spordiennustuses kui ka kasiinos võimalik kasutada uut boonust või pakkumist.

(0)
X
Laeb