OlyBet

771
1.97%
support@olybet.com
Veebileht alates 2010
Eesti, inglise, vene
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank, LHV, Danske Bank, Krediidipank), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill (endine Moneybookers), NETeller jt
100% kuni 100€ ja 20 tasuta keerutust
SPORT
 1. Liitu OlyBetiga vajutades nupul Võta boonus (sind suunatakse OlyBet registreerumislehele).
 2. Sisesta registreerumisel promokoodi lahtrisse kood SPORT.
 3. Tee oma kontole sissemakse krediitkaardiga või läbi pangalingi.
 4. Saad vastavalt oma sissemaksele 100% kuni 100 EUR boonust ja 20 tasuta keeurtust mängus Lights.
Tugevused ja nõrkused
 • Lai ennustusturgude valik erinevatelt spordialadelt
 • Ainsad spordibaarid Eestis, kus on kohapeal võimalik asetada panuseid
 • Hea boonus- ja lojaalsusprogramm
 • Pidevalt arenev ennustuskeskkond
 • Konkurentsivõimeline koefitsientide tase
 • Madalad maksimaalse panuse limiidid kohati
 • Puuduvad live-stream ülekanded
Kasiino
Kuni 1100€ boonust
CAS1100
Live kasiino
-
Pokker
$2000 boonus + $300 mesinädalad + $100 eest turniiripileteid + kuni 100€ cashback

OlyBet spordiennustuse arvustus

OlyBet omanikuks ning operaatoriks on Olympic Entertainment Group AS. Olympic Entertainment on Eesti juhtiv kasiinomeelelahutuse pakkuja, mis tegutseb 24 mänguautomaadikasiinoga Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas ja Jõhvis. Ettevõte alustas tegevust 1993. aastal. Tänaseks tegutsetakse 6 riigis ning antakse tööd üle 3000 inimesele. OlyBet on kasutusele võtnud online meelelahutuse tarkvara maailma juhtivatelt tarkvaratootjatelt nagu Microgaming, Playtech, Net Entertainment, Bet Construct ja iForium. Lisaks online ennustusteenuse pakkumisele on OlyBet'il spordibaarid, kus spordiennustajad saavad panuseid teha kohapeal.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

OlyBet ennustusleht kasutab Bet Construct spordiennustuse platvormi. Panustada saab väga erinevatele spordialadele ning liigatasemetele. Lisaks populaarsematele ennustamisartiklitele on võimalik asetada panuseid vähemlevinud aladele nagu näiteks E-sport, poliitika, meelelahutuse ja teised sündmused. Tasub otsida koefitsiente Eestiga seotud spordisündmustele. Sündmuste nimekiri, millele saab teha live panuseid, on reeglina pikk. Olybet koefitsientide valik erineb reeglina teistest Eesti ennustuslehtedest, seega tasub neid panuste otsimisel alati silmas pidada.

Koefitsientide kvaliteet on OlyBetis hea. Alates lehe loomisest on nad tõstnud pidevalt pakutavate koefitsientide taset. Enamus populaarsematele sündmustele saab teha kõrgeid panuseid, kuid mõndadel vähempopulaarsetel aladel võib maksimaalse panuse limiit olla suhteliselt madal.

Boonused, lojaalsusprogramm

OlyBetiga liitujad saavad 100% kuni 100€ suuruse esimese sissemakse vasteboonuse. Vaata ülalolevast boonuse tutvustusest kuidas tervitusboonus lunastada ning millised on selle reeglid ja tingimused. Lisaks pakutakse kasutajatele regulaarseid eripakkumisi ja boonuseid. Käimasolevad OlyBet pakkumised leiad OlyBet kampaaniate lehelt. Kõik kasutajad osalevad lojaalsusprogrammis, kus tegusamatele panustajatele tehakse sageli häid VIP pakkumisi.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

OlyBet spordiennustamise keskkond on pidevalt arenev. Esimese lehe väljalaskega on OlyBet teinud suure sammu edasi. Kõik populaarsemad spordiennustuse koostamise võimalused on panustajal olemas ning lisaks saab kasutada cashout'i. Olemas on detailsed sporditulemused ning statistika kõikidele suurematele liigadele ja live tulemused. Live ennustamisel otseülekandeid veel ei pakuta.

OlyBet kasutajaliides on mõnevõrra erinev traditsioonilisest. Kasutatud on tervet ekraanipinda, et ühele ekraanikuvale ära mahutada võimalikult palju informatsiooni. Ennustuspuu asub vasakul, ekraani keskel on detailsem ennustuste informatsioon kahes tulbas ja paremal asub panusekorv ning kasutaja panusteajalugu. Panuste tegemine peaks olema kergesti arusaadav ning kiire.

OlyBet kasutajaliides

Kokkuvõte

bettimine.ee annab OlyBet'ile hinnanguks 9/10-st. OlyBet on peamiselt tuntud kui juhtiv kasiinoteenuse pakkuja nii oma mänguautomaadikasiinodega, mis asuvad üle Eesti kui ka mugava online kasiinoga. On näha, et järjest rohkem rõhku on pandud spordiennustusteenuse täiendamisele ja pidevad uuendused on teinud OlyBet'ist arvestatava tegija Eesti panustamisturul.

OlyBet ennustusvihjed

Ennustusvihjeid sellelt ennustuslehelt hetkel ei ole. Vaata kõiki ennustusvihjeid siit.

OlyBet kampaaniad

NBA'ga 20€ tasuta panus iga nädal

22.07.2021 - 23:59

Panustades NBA'le saad OlyBetis iga nädal teenida 20€ tasuta panuse. Tehes nädala jooksul 10 mängueelset või live vähemalt 10€ panust, saad automaatselt 20€ freebeti.

KHL iganädalane kuni 25€ penaltite boonus

30.04.2021 - 22:59

Panustades KHL'ile on OlyBetis iga nädal võimalik teenida kuni 25€ tasuta panus lisaks. Liitu kampaaniaga, tee üksikpanus mistahes KHL pre-match turul (v.a. 1x2) ja sinu võit duubeldatakse kuni 25€ freebetina juhul, kui matš võidetakse penaltitega.

Kõik aktiivsed kampaaniad

Vaata kõiki hetkel aktiivseid OlyBet Eesti kampaaniaid. Spordiennustus, kasiino, live kasiino, pokker - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka olemasolevatele kasutajatele mugavalt ühes kohas.

Seotud uudised

Panusta UEFA Meistrite Liiga mängu võitjale koefitsiendiga 15.00 OlyBetis

Liitu OlyBetiga ja saad ühele sel nädalal toimuvale UEFA Meistrite Liiga mängu võitjale teha kuni 5€ panuse koefitsiendiga 15.00.

(0)

OlyBet 11. sünnipäev - liitujatele 11€ spordi- ja kasiinoboonust

OlyBeti 11. sünnipäeva puhul saavad uued liitujad 11€ sissemakse tehes 11€ kasiinoboonust ja 11€ boonust spordiennustuseks. Pärast kasiinoraha ühekordset läbimängimist lisatakse kasutaja kontole veel 11 tasuta keerutust mängus Book of Ra Deluxe ja 11 turniiridollarit pokkeri keskkonnas.

(0)

UFC McGregor vs Poirier 50€ riskivaba panus OlyBetis

OlyBetis saavad uued panustajad 50€ väärtuses riskivabalt ennustada UFC 257 McGregor vs Poirier 24.01 toimuva matši võitjat. Ehk kui teed 50€ panuse ja su ennustus kaotab, saad oma raha tagasi!

(0)

Tee NBA panuseid ja saa iga nädal 20€ tasuta panus OlyBetis

Panustades NBA'le saad OlyBetis iga nädal teenida 20€ tasuta panuse. Tehes nädala jooksul 10 mängueelset või live vähemalt 10€ panust, saad automaatselt 20€ freebeti.

(0)

OlyBet Jõulukalender - aasta lõpuni iga päev uus spordiennustuse ja kasiino pakkumine

OlyBet lehel on Jõulukalendri kampaania raames võimalik kuni aasta lõpuni iga päev kasutada uut spordiennustuse ja kasiino pakkumist. Valikus on erinevat tüüpi boonuseid. Kasiinos saad teenida tasuta keerutusi, mille võidud makstakse välja pärisrahas, ehk panustamisnõuded võitudele puuduvad.

(0)
X
Laeb