OlyBet

9
903
1.92%
support@olybet.com
Veebileht alates 2010
Eesti, inglise, vene
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank, LHV, Danske Bank, Krediidipank), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill (endine Moneybookers), NETeller jt
Spordiennustuse liitumisboonus
100% kuni 200€
SPORT
 1. Liitu OlyBetiga vajutades nupul Võta boonus (sind suunatakse OlyBet registreerumislehele).
 2. Sisesta registreerumisel promokoodi lahtrisse kood SPORT.
 3. Tee oma kontole sissemakse krediitkaardiga või läbi pangalingi.
 4. Saad vastavalt oma sissemaksele 100% kuni 200 EUR boonust.
Tugevused ja nõrkused
 • Lai ennustusturgude valik erinevatelt spordialadelt
 • Ainsad spordibaarid Eestis, kus on kohapeal võimalik asetada panuseid
 • Hea boonus- ja lojaalsusprogramm
 • Pidevalt arenev ennustuskeskkond
 • Konkurentsivõimeline koefitsientide tase
 • Panustamise abivahendite olemasolu (sh live stream ülekanded)
 • Madalad maksimaalse panuse limiidid kohati
Kasiino
Kuni 1100€ boonust
CAS1100
Live kasiino
10€ kasiinoboonusele lisaks
CAS1100
Pokker
$2000 boonus + $300 mesinädalad + $100 eest turniiripileteid + kuni 100€ cashback

OlyBet spordiennustuse arvustus

OlyBet omanikuks ning operaatoriks on Olympic Entertainment Group AS. Olympic Entertainment on Eesti juhtiv kasiinomeelelahutuse pakkuja, mis tegutseb 24 mänguautomaadikasiinoga Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas ja Jõhvis. Ettevõte alustas tegevust 1993. aastal. Tänaseks tegutsetakse 6 riigis ning antakse tööd üle 3000 inimesele. OlyBet on kasutusele võtnud online meelelahutuse tarkvara maailma juhtivatelt tarkvaratootjatelt nagu Microgaming, Playtech, Net Entertainment, Bet Construct ja iForium. Lisaks online ennustusteenuse pakkumisele on OlyBet'il spordibaarid, kus spordiennustajad saavad panuseid teha kohapeal.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

OlyBet ennustusleht kasutab Bet Construct spordiennustuse platvormi. Panustada saab väga erinevatele spordialadele ning liigatasemetele. Lisaks populaarsematele ennustamisartiklitele on võimalik asetada panuseid vähemlevinud aladele nagu näiteks E-sport, poliitika, meelelahutuse ja teised sündmused. Tasub otsida koefitsiente Eestiga seotud spordisündmustele. Sündmuste nimekiri, millele saab teha live panuseid, on reeglina pikk. Olybet koefitsientide valik erineb reeglina teistest Eesti ennustuslehtedest, seega tasub neid panuste otsimisel alati silmas pidada.

Koefitsientide kvaliteet on OlyBetis hea. Alates lehe loomisest on nad tõstnud pidevalt pakutavate koefitsientide taset. Enamus populaarsematele sündmustele saab teha kõrgeid panuseid, kuid mõndadel vähempopulaarsetel aladel võib maksimaalse panuse limiit olla suhteliselt madal.

Boonused, lojaalsusprogramm

OlyBetiga liitujad saavad 100% kuni 200€ suuruse esimese sissemakse vasteboonuse. Vaata ülalolevast boonuse tutvustusest kuidas tervitusboonus lunastada ning millised on selle reeglid ja tingimused. Lisaks pakutakse kasutajatele regulaarseid eripakkumisi ja boonuseid. Käimasolevad OlyBet pakkumised leiad OlyBet kampaaniate lehelt. Kõik kasutajad osalevad lojaalsusprogrammis, kus tegusamatele panustajatele tehakse sageli häid VIP pakkumisi.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

OlyBet spordiennustamise keskkond on pidevalt arenev. Esimese lehe väljalaskega on OlyBet teinud suure sammu edasi. Kõik populaarsemad spordiennustuse koostamise võimalused on panustajal olemas ning lisaks saab kasutada cashout'i. Olemas on detailsed sporditulemused ning statistika kõikidele suurematele liigadele ja live tulemused. Lisaks on võimalik vaadata erinevate spordisündmuste live stream ülekandeid.

OlyBet kasutajaliides on mõnevõrra erinev traditsioonilisest. Kasutatud on tervet ekraanipinda, et ühele ekraanikuvale ära mahutada võimalikult palju informatsiooni. Ennustuspuu asub vasakul, ekraani keskel on detailsem ennustuste informatsioon kahes tulbas ja paremal asub panusekorv ning kasutaja panusteajalugu. Panuste tegemine peaks olema kergesti arusaadav ning kiire.

OlyBet kasutajaliides

Kokkuvõte

bettimine.ee annab OlyBet'ile hinnanguks 9/10-st. OlyBet on peamiselt tuntud kui juhtiv kasiinoteenuse pakkuja nii oma mänguautomaadikasiinodega, mis asuvad üle Eesti kui ka mugava online kasiinoga. On näha, et järjest rohkem rõhku on pandud spordiennustusteenuse täiendamisele ja pidevad uuendused on teinud OlyBet'ist arvestatava tegija Eesti panustamisturul.

OlyBet ennustusvihjed

Ennustusvihjeid sellelt ennustuslehelt hetkel ei ole. Vaata kõiki ennustusvihjeid siit.

OlyBet spordiennustuse kampaaniad

Meistrite Liiga finaaliga 3x10€ tasuta panustuus

28.05.2022 - 23:29

OlyBetiga liitujatel on võimalik saada 3x10€ tasuta panust tehes 10€ panuse 2022 UEFA Meistrite Liiga finaalile Liverpooli ning Real Madrid vahel.

200€ tasuta panus

01.01.2023 - 00:59

OlyBetis saavad uued panustajad 200€ tasuta panuse liitumisboonusena, kui nad teevad pärast registreerumist esimese 7 päeva jooksul vähemalt 1000€ eest spordipanuseid.

Seotud uudised

Meistrite Liiga finaali 3x10€ tasuta panuse liitumisboonus OlyBetisuus

OlyBetiga liitujatel on võimalik saada 3x10€ tasuta panust tehes 10€ panuse 2022 UEFA Meistrite Liiga finaalile Liverpooli ning Real Madrid vahel.

(0)

King of Kings Tallinn 20€ tasuta panus kõigile OlyBetis

Kõik OlyBeti uued ja olemasolevad kasutajad saavad 07.05 toimuvale King of Kings võitluskunstisarja Tallinna etapi matšile vähemalt 10€ panuse tehes 20€ tasuta panuse sõltumata tehtud panuse tulemusest.

(0)

Tasuta Eurovisioon 2022 loos 1000€ peaauhinnaga OlyBetis

OlyBetis saad tasuta osaleda 2022. aasta Eurovisiooni loosis, kus peaauhinnaks 1000€, teine koht saab 500€ ja kolmas 250€. Lisaks loositakse 10x20€ tasuta panuseid kõigi osalejate vahel. Võitmiseks tuleb õigesti ennustada Eurovisiooni selle aasta esikolmik.

(0)

Tyson Fury vs Dillian Whyte matšiga 30€ tasuta panus OlyBetis

OlyBetis saavad uued panustajad Tyson Fury vs Dillian Whyte 23.04 toimuvale poksimatšile vähemalt 30€ panuse tehes 30€ tasuta panuse sõltumata tehtud panuse tulemusest.

(0)

Las Vegase NHL mängu reisiloos ja palju lisaauhindu OlyBetis

OlyBetis panustades saad teenida pileteid loosidele, kus peaauhinnaks reis Las Vegasesse NHL mängule. Lisaks loositakse välja iPhone 13 Pro Max ja üle 5000€ eest auhindu.

(0)

Telli uudised spordiennustuse ja kasiino kampaaniatest ning bettimine.ee lehel toimuvast otse oma e-mailile!

Pildi CAPTCHA
Sisesta pildil näidatud tähed või numbrid.
X
Laeb