OlyBet

736
2.02%
support@olybet.com
Veebileht alates 2010
Eesti, inglise, vene
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank, LHV, Danske Bank, Krediidipank), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill (endine Moneybookers), NETeller jt
100% kuni 100€ ja 20 tasuta keerutust
SPORT
 1. Liitu OlyBetiga kasutades allolevat nuppu Võta boonus (sind suunatakse OlyBet registreerumislehele).
 2. Sisesta registreerumisel promokoodi lahtrisse kood SPORT.
 3. Tee oma kontole sissemakse krediitkaardiga või läbi pangalingi.
 4. Saad vastavalt oma sissemaksele 100% kuni 100 EUR boonust ja 20 tasuta keeurtust mängus Lights.
Tugevused ja nõrkused
 • Lai ennustusturgude valik erinevatelt spordialadelt
 • Ainsad spordibaarid Eestis, kus on kohapeal võimalik asetada panuseid
 • Hea boonus- ja lojaalsusprogramm
 • Pidevalt arenev ennustuskeskkond
 • Konkurentsivõimeline koefitsientide tase
 • Madalad maksimaalse panuse limiidid kohati
 • Puuduvad live-stream ülekanded
Kasiino
Kuni 1100€ boonust ja 600 tasuta spinni
CAS1100
Live kasiino
-
Pokker
$2000 boonus + $300 mesinädalad + $100 eest turniiripileteid + kuni 100€ cashback

OlyBet spordiennustuse arvustus

OlyBet omanikuks ning operaatoriks on Olympic Entertainment Group AS. Olympic Entertainment on Eesti juhtiv kasiinomeelelahutuse pakkuja, mis tegutseb 24 mänguautomaadikasiinoga Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas ja Jõhvis. Ettevõte alustas tegevust 1993. aastal. Tänaseks tegutsetakse 6 riigis ning antakse tööd üle 3000 inimesele. OlyBet on kasutusele võtnud online meelelahutuse tarkvara maailma juhtivatelt tarkvaratootjatelt nagu Microgaming, Playtech, Net Entertainment, Bet Construct ja iForium. Lisaks online ennustusteenuse pakkumisele on OlyBet'il spordibaarid, kus spordiennustajad saavad panuseid teha kohapeal.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

OlyBet ennustusleht kasutab Bet Construct spordiennustuse platvormi. Panustada saab väga erinevatele spordialadele ning liigatasemetele. Lisaks populaarsematele ennustamisartiklitele on võimalik asetada panuseid vähemlevinud aladele nagu näiteks E-sport, poliitika, meelelahutuse ja teised sündmused. Tasub otsida koefitsiente Eestiga seotud spordisündmustele. Sündmuste nimekiri, millele saab teha live panuseid, on reeglina pikk. Olybet koefitsientide valik erineb reeglina teistest Eesti ennustuslehtedest, seega tasub neid panuste otsimisel alati silmas pidada.

Koefitsientide kvaliteet on OlyBetis hea. Alates lehe loomisest on nad tõstnud pidevalt pakutavate koefitsientide taset. Enamus populaarsematele sündmustele saab teha kõrgeid panuseid, kuid mõndadel vähempopulaarsetel aladel võib maksimaalse panuse limiit olla suhteliselt madal.

Boonused, lojaalsusprogramm

OlyBetiga liitujad saavad 100% kuni 100€ suuruse esimese sissemakse vasteboonuse. Lisaks pakutakse kasutajatele regulaarseid eripakkumisi ja boonuseid. Kõiki käimasolevaid OlyBet kampaaniaid saad vaadata vajutades siin lingil. Kõik kasutajad osalevad lojaalsusprogrammis, kus tegusamatele panustajatele tehakse sageli häid VIP pakkumisi.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

OlyBet spordiennustamise keskkond on pidevalt arenev. Esimese lehe väljalaskega on OlyBet teinud suure sammu edasi. Kõik populaarsemad spordiennustuse koostamise võimalused on panustajal olemas ning lisaks saab kasutada cashout'i. Olemas on detailsed sporditulemused ning statistika kõikidele suurematele liigadele ja live tulemused. Live ennustamisel otseülekandeid veel ei pakuta.

OlyBet kasutajaliides on mõnevõrra erinev traditsioonilisest. Kasutatud on tervet ekraanipinda, et ühele ekraanikuvale ära mahutada võimalikult palju informatsiooni. Ennustuspuu asub vasakul, ekraani keskel on detailsem ennustuste informatsioon kahes tulbas ja paremal asub panusekorv ning kasutaja panusteajalugu. Panuste tegemine peaks olema kergesti arusaadav ning kiire.

OlyBet kasutajaliides

Kokkuvõte

bettimine.ee annab OlyBet'ile hinnanguks 9/10-st. OlyBet on peamiselt tuntud kui juhtiv kasiinoteenuse pakkuja nii oma mänguautomaadikasiinodega, mis asuvad üle Eesti kui ka mugava online kasiinoga. On näha, et järjest rohkem rõhku on pandud spordiennustusteenuse täiendamisele ja pidevad uuendused on teinud OlyBet'ist arvestatava tegija Eesti panustamisturul.

OlyBet ennustusvihjed

Ennustusvihjeid sellelt ennustuslehelt hetkel ei ole. Vaata kõiki ennustusvihjeid siit.

OlyBet kampaaniad

Aasta lõpuni iga päev uus pakkumineuus

31.12.2020 - 23:59

OlyBet spordiennustuses on Jõulukalendri kampaania raames võimalik kuni aasta lõpuni iga päev saada uus pakkumine. Kasuta erinevaid spordiennustuse boonuseid ja eripakkumisi.

KHL iganädalane kuni 25€ penaltite boonus

30.04.2021 - 22:59

Panustades KHL'ile on OlyBetis iga nädal võimalik teenida kuni 25€ tasuta panus lisaks. Liitu kampaaniaga, tee üksikpanus mistahes KHL pre-match turul (v.a. 1x2) ja sinu võit duubeldatakse kuni 25€ freebetina juhul, kui matš võidetakse penaltitega.

Teeni e-spordi panuseid tehes tasuta ennustusi ja spinne

01.01.2021 - 22:59

Tee OlyBetis edukaid e-spordi panuseid ning saa tasuta panuseid ja spinne iga nädal. Võites nädalas kindla arvu e-spordi ennustusi täidad missiooni ning liigud järgmisele preemiatasemele.

Kõik aktiivsed kampaaniad

Vaata kõiki hetkel aktiivseid OlyBet Eesti kampaaniaid. Spordiennustus, kasiino, live kasiino, pokker - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka olemasolevatele kasutajatele mugavalt ühes kohas.

Seotud uudised

OlyBet Jõulukalender - aasta lõpuni iga päev uus spordiennustuse ja kasiino pakkumineuus

OlyBet lehel on Jõulukalendri kampaania raames võimalik kuni aasta lõpuni iga päev kasutada uut spordiennustuse ja kasiino pakkumist. Valikus on erinevat tüüpi boonuseid. Kasiinos saad teenida tasuta keerutusi, mille võidud makstakse välja pärisrahas, ehk panustamisnõuded võitudele puuduvad.

(0)

Mike Tyson vs Roy Jones Jr matši puhul 50€ riskivaba panus OlyBetisuus

OlyBet ei saa korraldajate poolt tehtud muudatuste tõttu Mike Tyson vs Roy Jones Jr poksimatšile panustamise võimalust pakkuda, aga kõik uued kasutajad saavad kuni novembri lõpuni 50€ riskivaba panuse ükskõik millisel teisel spordialal. Ehk kui teed 50€ panuse ja su ennustus kaotab, saad oma raha tagasi!

(0)

UFC Nurmagomedov vs Gaethje 50€ riskivaba panus OlyBetis

OlyBetis saavad uued panustajad 50€ väärtuses riskivabalt ennustada UFC 254 Nurmagomedov vs Gaethje matši võitjat. Ehk kui teed 50€ panuse ja su ennustus kaotab, saad oma raha tagasi!

(0)

KHL iganädalane kuni 25€ penaltite boonus OlyBetis

Panustades KHL'ile on OlyBetis iga nädal võimalik teenida kuni 25€ tasuta panus lisaks. Liitu kampaaniaga, tee üksikpanus mistahes KHL pre-match turul (v.a. 1x2) ja sinu võit duubeldatakse kuni 25€ freebetina juhul, kui matš võidetakse penaltitega.

(0)

Tennise Prantsusmaa lahtiste panustelt kuni 50€ freebettidena tagasi OlyBetis

OlyBetis saad iga nädal tennise Prantsusmaa lahtiste (Roland Garros) panustelt 10% tagasi tasuta ennustustena. Kuni 50€ suurune FreeBet lisatakse mängija kontole igal esmaspäeval. Kokku on
võimalik saada kuni 150€.

(0)
X
Laeb