OlyBet

9
1165
2.18%
support@olybet.com
Veebileht alates 2010
Eesti, inglise, vene
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank, LHV, Danske Bank, Krediidipank), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill (endine Moneybookers), NETeller jt
Spordiennustuse liitumisboonus
25€ riskivaba panus + 10€ FreeBet või 100% kuni 200€
SPORT25 või 2XSPORT
 1. Liitu OlyBetiga vajutades nupul Võta boonus (sind suunatakse OlyBet registreerumislehele).
 2. Sisesta registreerumisel selle pakkumise boonuskood, mida soovid kasutada:
  • Boonuskoodiga SPORT25 saad 25€ riskivaba panuse + 10€ FreeBeti, mis toimib nii:
   • Tee 7 päeva jooksul vähemalt 25€ sissemakse, see aktiveerib 25€ riskivaba panuse.
   • Seejärel tee 7 päeva jooksul matšieelne (pre-match) või live üksikpanus vabalt valitud spordisündmusele (v.a. E-sport).
   • Kui su panus peaks kaotama, saad selle eest raha tagasi kuni summas 25€.
   • Pärast riskivaba panuse kasutamist saad lisaks 10€ FreeBeti.
  • Boonuskoodiga 2XSPORT saad 100% kuni 200€ boonust esimesel sissemaksel:
   • Kogu boonusrahale = sissemakse (kuni 200€) + boonusraha, kehtib 10-kordne läbimängukohustus, mille peab täitma 14 päeva jooksul.
   • Läbimängimisel lähevad arvesse ainult matšieelsed või live üksik- või mitmikpanused, miinimumkoefidel 1.6 (valiku kohta). E-spordile tehtud panused ei kvalifitseeru.
   • Suurim lubatud panus boonusrahas on 100€.
Tugevused ja nõrkused
 • Lai ennustusturgude valik erinevatelt spordialadelt
 • Ainsad spordibaarid Eestis, kus on kohapeal võimalik asetada panuseid
 • Hea boonus- ja lojaalsusprogramm
 • Pidevalt arenev ennustuskeskkond
 • Konkurentsivõimeline koefitsientide tase
 • Panustamise abivahendite olemasolu (sh live stream ülekanded)
 • Fantasy Sports mängimise võimalus
 • Madalad maksimaalse panuse limiidid kohati
Kasiino
25€ riskivabalt + 10€ rahas või 100% kuni 400€ boonus
CAS25 või CAS400
Live kasiino
Panusta 12 500€ eest, saa 250€ sulas
VEGAS500
Pokker
$1000 boonus + $300 mesinädalad + kuni 100% cashback

OlyBet spordiennustuse arvustus

OlyBet omanikuks ning operaatoriks on Olympic Entertainment Group AS. Olympic Entertainment on Eesti juhtiv kasiinomeelelahutuse pakkuja, mis tegutseb 24 mänguautomaadikasiinoga Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas ja Jõhvis. Ettevõte alustas tegevust 1993. aastal. Tänaseks tegutsetakse 6 riigis ning antakse tööd üle 3000 inimesele. OlyBet on kasutusele võtnud online meelelahutuse tarkvara maailma juhtivatelt tarkvaratootjatelt nagu Microgaming, Playtech, Net Entertainment, Bet Construct ja iForium. Lisaks online ennustusteenuse pakkumisele on OlyBet'il spordibaarid, kus spordiennustajad saavad panuseid teha kohapeal.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

OlyBet ennustusleht kasutab Bet Construct spordiennustuse platvormi. Panustada saab väga erinevatele spordialadele ning liigatasemetele. Lisaks populaarsematele ennustamisartiklitele on võimalik asetada panuseid vähemlevinud aladele nagu näiteks E-sport, poliitika, meelelahutuse ja teised sündmused. Tasub otsida koefitsiente Eestiga seotud spordisündmustele. Sündmuste nimekiri, millele saab teha live panuseid, on reeglina pikk. Olybet koefitsientide valik erineb reeglina teistest Eesti ennustuslehtedest, seega tasub neid panuste otsimisel alati silmas pidada.

Koefitsientide kvaliteet on OlyBetis hea. Alates lehe loomisest on nad tõstnud pidevalt pakutavate koefitsientide taset. Enamus populaarsematele sündmustele saab teha kõrgeid panuseid, kuid mõndadel vähempopulaarsetel aladel võib maksimaalse panuse limiit olla suhteliselt madal.

Boonused, lojaalsusprogramm

Vaata ülalolevast boonuse tutvustusest milline liitumisboonus on hetkel saadaval ja kuidas see lunastada. Lisaks pakutakse kasutajatele rohkelt regulaarseid eripakkumisi ja boonuseid. Käimasolevad OlyBet pakkumised leiad OlyBet kampaaniate lehelt. Kõik kasutajad osalevad lojaalsusprogrammis, kus tegusamatele panustajatele tehakse sageli häid VIP pakkumisi.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

OlyBet spordiennustamise keskkond on pidevalt arenev. Esimese lehe väljalaskega on OlyBet teinud suure sammu edasi. Kõik populaarsemad spordiennustuse koostamise võimalused on panustajal olemas ning lisaks saab kasutada cashout'i. Olemas on detailsed sporditulemused ning statistika kõikidele suurematele liigadele ja live tulemused. Lisaks on võimalik vaadata erinevate spordisündmuste live stream ülekandeid.

OlyBet kasutajaliides on mõnevõrra erinev traditsioonilisest. Kasutatud on tervet ekraanipinda, et ühele ekraanikuvale ära mahutada võimalikult palju informatsiooni. Ennustuspuu asub vasakul, ekraani keskel on detailsem ennustuste informatsioon kahes tulbas ja paremal asub panusekorv ning kasutaja panusteajalugu. Panuste tegemine peaks olema kergesti arusaadav ning kiire.

OlyBet kasutajaliides

Kokkuvõte

bettimine.ee annab OlyBet'ile hinnanguks 9/10-st. OlyBet on peamiselt tuntud kui juhtiv kasiinoteenuse pakkuja nii oma mänguautomaadikasiinodega, mis asuvad üle Eesti kui ka mugava online kasiinoga. On näha, et järjest rohkem rõhku on pandud spordiennustusteenuse täiendamisele ja pidevad uuendused on teinud OlyBet'ist arvestatava tegija Eesti panustamisturul.

OlyBet ennustusvihjed

Sündmus Ennustusvihje Kasutaja Ennustusleht
Miami Heat - Denver Nuggets
08.06.2023 - 03:30
Nuggets
Koefitsient 1.73Panus 10/10st
mgm222 OlyBet Mine lehele
Miami Heat - Denver Nuggets
08.06.2023 - 03:30
Nuggets -4,5 AH
Koefitsient 2.24Panus 9/10st
mgm222 OlyBet Mine lehele

OlyBet spordiennustuse kampaaniad

Saa kuni 30€ Meistrite liiga koefitsientide võimendusega

10.06.2023 - 21:59

OlyBetis saavad uued panustajad Meistrite liiga 2023 finaali ennustada võimendatud koefitsientidega. Manchester City karikavõidule on võimalik teha panus koefitsiendiga 10.00 ja Inter Milan võidule 30.00. Maksimaalne võit on kuni 30€.

Panusta Meistrite liiga finaali ja saa löödud väravate eest tasuta panuseid ja riskivabu spinne

10.06.2023 - 21:59

OlyBetis saad Meistrite liiga finaalile panuse tehes teenida 5€ tasuta panuse iga normaalajal löödud värava eest ja lisaks kuni 50 x 0.50€ riskivaba spinni.

Teeni Prantsusmaa lahtistega 20€ tasuta panuseid

11.06.2023 - 23:59

OlyBetis saad Prantsusmaa lahtised 2023 tenniseturniiri live panuseid tehes teenida 20€ tasuta panuseid.

100% kuni 100€, 50% kuni 150€ ja 25% kuni 250€ deposiidiboonused nädalavahetuseks

OlyBetis saad nädalavahetustel boonust kolmel järjestikusel sissemaksel: esimesel deposiidil 100% kuni 100€, teisel 50% kuni 150€ ja kolmandal 25% kuni 250€.

Seotud uudised

Meistrite liiga finaali koefitsientide võimendus, võida kuni 30€ OlyBetis

OlyBetis saavad uued panustajad Meistrite liiga 2023 finaali ennustada võimendatud koefitsientidega. Manchester City karikavõidule on võimalik teha panus koefitsiendiga 10.00 ja Inter Milan võidule 30.00. Maksimaalne võit on kuni 30€.

(0)

Tasuta panuseid ja riskivabu spinne Meistrite liiga finaaliga OlyBetis

OlyBetis saad Meistrite liiga finaalile panuse tehes teenida 5€ tasuta panuse iga normaalajal löödud värava eest ja lisaks kuni 50 x 0.50€ riskivaba spinni.

(0)

Saa Prantsusmaa lahtiste live panustega 20€ tasuta panuseid OlyBetis

OlyBetis saad Prantsusmaa lahtised 2023 live panuseid tehes teenida 20€ tasuta panuseid tennisele.

(0)

Meistrite liiga poolfinaali live panusele väiksem risk OlyBetis

OlyBetis saad Meistrite liiga poolfinaalidele teha live panuse väiksema riskiga. Kui su vähemalt 30€ suurune panus peaks kaotama, saad 20€ tasuta live panusena tagasi.

(0)

Osale tasuta Eurovisioon 2023 ennustuses ja saa kuni 500€ OlyBetis

OlyBetis saad tasuta osaleda Eurovisioon 2023 ennustusmängus, kus osalemiseks tuleb õigesti ennustada 5 enim hääli saavat riiki. Loosis osalemiseks peavad viiest pakutust ükskõik millised kolm riiki olema õiged. Auhinnafond on rohkem kui 1000€ suurune ja võitja saab 500€ pärisraha.

(0)
X
Laeb