OlyBet

9
1608
2.89%
support@olybet.com
Veebileht alates 2010
Eesti, inglise, vene
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank, LHV, Danske Bank, Krediidipank), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill (endine Moneybookers), NETeller jt
Tugevused ja nõrkused
  • Lai ennustusturgude valik erinevatelt spordialadelt
  • Ainsad spordibaarid Eestis, kus on kohapeal võimalik asetada panuseid
  • Hea boonus- ja lojaalsusprogramm
  • Pidevalt arenev ennustuskeskkond
  • Konkurentsivõimeline koefitsientide tase
  • Panustamise abivahendite olemasolu (sh live stream ülekanded)
  • Fantasy Sports mängimise võimalus
  • Madalad maksimaalse panuse limiidid kohati
Live kasiino

OlyBet spordiennustuse arvustus

OlyBet omanikuks ning operaatoriks on Olympic Entertainment Group AS. Olympic Entertainment on Eesti juhtiv kasiinomeelelahutuse pakkuja, mis tegutseb 24 mänguautomaadikasiinoga Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas ja Jõhvis. Ettevõte alustas tegevust 1993. aastal. Tänaseks tegutsetakse 6 riigis ning antakse tööd üle 3000 inimesele. OlyBet on kasutusele võtnud online meelelahutuse tarkvara maailma juhtivatelt tarkvaratootjatelt nagu Microgaming, Playtech, Net Entertainment, Bet Construct ja iForium. Lisaks online ennustusteenuse pakkumisele on OlyBet'il spordibaarid, kus spordiennustajad saavad panuseid teha kohapeal.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

OlyBet ennustusleht kasutab Bet Construct spordiennustuse platvormi. Panustada saab väga erinevatele spordialadele ning liigatasemetele. Lisaks populaarsematele ennustamisartiklitele on võimalik asetada panuseid vähemlevinud aladele nagu näiteks E-sport, poliitika, meelelahutuse ja teised sündmused. Tasub otsida koefitsiente Eestiga seotud spordisündmustele. Sündmuste nimekiri, millele saab teha live panuseid, on reeglina pikk. Olybet koefitsientide valik erineb reeglina teistest Eesti ennustuslehtedest, seega tasub neid panuste otsimisel alati silmas pidada.

Koefitsientide kvaliteet on OlyBetis hea. Alates lehe loomisest on nad tõstnud pidevalt pakutavate koefitsientide taset. Enamus populaarsematele sündmustele saab teha kõrgeid panuseid, kuid mõndadel vähempopulaarsetel aladel võib maksimaalse panuse limiit olla suhteliselt madal.

Boonused, lojaalsusprogramm

Kasutajatele pakutakse rohkelt regulaarseid eripakkumisi ja boonuseid. Käimasolevad OlyBet pakkumised leiad OlyBet kampaaniate lehelt. Kõik kasutajad osalevad lojaalsusprogrammis, kus tegusamatele panustajatele tehakse sageli häid VIP pakkumisi.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

OlyBet spordiennustamise keskkond on pidevalt arenev. Esimese lehe väljalaskega on OlyBet teinud suure sammu edasi. Kõik populaarsemad spordiennustuse koostamise võimalused on panustajal olemas ning lisaks saab kasutada cashout'i. Olemas on detailsed sporditulemused ning statistika kõikidele suurematele liigadele ja live tulemused. Lisaks on võimalik vaadata erinevate spordisündmuste live stream ülekandeid.

OlyBet kasutajaliides on mõnevõrra erinev traditsioonilisest. Kasutatud on tervet ekraanipinda, et ühele ekraanikuvale ära mahutada võimalikult palju informatsiooni. Ennustuspuu asub vasakul, ekraani keskel on detailsem ennustuste informatsioon kahes tulbas ja paremal asub panusekorv ning kasutaja panusteajalugu. Panuste tegemine peaks olema kergesti arusaadav ning kiire.

OlyBet kasutajaliides

Kokkuvõte

bettimine.ee annab OlyBet'ile hinnanguks 9/10-st. OlyBet on peamiselt tuntud kui juhtiv kasiinoteenuse pakkuja nii oma mänguautomaadikasiinodega, mis asuvad üle Eesti kui ka mugava online kasiinoga. On näha, et järjest rohkem rõhku on pandud spordiennustusteenuse täiendamisele ja pidevad uuendused on teinud OlyBet'ist arvestatava tegija Eesti panustamisturul.

OlyBet ennustusvihjed

Sündmus Ennustusvihje Kasutaja Ennustusleht
Montenegro - Horvaatia
07.12.2023 - 16:30
Montenegro või viik
Koefitsient 1.85Panus 10/10st
Banker OlyBet Mine lehele
Montenegro - Horvaatia
07.12.2023 - 16:30
Montenegro
Koefitsient 2.36Panus 9/10st
Banker OlyBet Mine lehele

OlyBet spordiennustuse kampaaniad

Uus spordiennustuse boonus iga päev aasta lõpuni

01.01.2024 - 23:59

OlyBetis toimub Talvekarneval, kus iga päev kuni aasta lõpuni on nii spordiennustuses kui ka kasiinos võimalik kasutada uut boonust või pakkumist.

Jäähoki ennustamisega iga nädal kuni 50€ tasuta panustena

Tehes OlyBetis jäähoki panuseid kogud punkte, mille eest saad iga nädal teenida kuni 50€ tasuta panustena.

E-spordi pakkumised

OlyBetis loodi e-spordi teemaline leht, kuhu on koondatud kõik seotud pakkumised ja muu e-spordi panustamist puudutav. Uusi liitujaid ootab 30€ riskivaba panus. Registreerunud kliendid leiavad lehelt hetkel aktiivsed kampaaniad. Tutvu OlyBetis e-spordi panustamise ning sellega seotud kampaaniatega siin.

Seotud uudised

Talvekarneval OlyBetis - igapäevased spordiennustuse ja kasiino boonused

OlyBetis toimub Talvekarneval, kus iga päev kuni aasta lõpuni on nii spordiennustuses kui ka kasiinos võimalik kasutada uut boonust või pakkumist.

(0)

Jäähokiga iga nädal kuni 50€ tasuta panustena OlyBetis

Tehes OlyBetis jäähoki panuseid kogud punkte, mille eest saad iga nädal teenida kuni 50€ tasuta panustena.

(0)

Euroopa klubijalgpalliga 5€ FreeBet ja 10€ riskivaba panus OlyBetis

OlyBetis saad Meistrite Liiga, Euroopa Liiga ja Euroopa Konverentsi Liiga mängudele vähemalt 30€ üksik- või mitmikpanuse tehes teenida 10€ riskivaba panuse Meistrite Liiga ennustamiseks ja 5€ FreeBeti jalgpalli panustamiseks.

(0)

NBA panustamisega iga nädal kuni 50€ tasuta panus OlyBetis

Tehes NBA korvpalli panuseid saad OlyBetis iga nädal teenida 10€ või 2x25€ FreeBeti vastavalt tehtud panuste summale.

(0)

Tennise panustamisega US Open 25€ riskivaba panus OlyBetis

OlyBetis saad tennisele 175€ eest panuseid tehes teenida 25€ riskivaba panuse US Open ennustamiseks.

(0)
X
Laeb