OlyBet

683
1.99%
support@olybet.com
Veebileht alates 2010
Eesti, inglise, vene
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank, LHV, Danske Bank, Krediidipank), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill (endine Moneybookers), NETeller jt
Spordiennustuse liitumisboonus
100% kuni 100€
ESPORT20
 1. Liitu OlyBetiga kasutades allolevat nuppu Võta boonus (sind suunatakse OlyBet registreerumislehele).
 2. Sisesta registreerumisel promokoodi lahtrisse kood ESPORT20.
 3. Tee oma kontole sissemakse krediitkaardiga või läbi pangalingi.
 4. Saad vastavalt oma sissemaksele 100% kuni 100 EUR boonust.
Tugevused ja nõrkused
 • Lai ennustusturgude valik erinevatelt spordialadelt
 • Ainsad spordibaarid Eestis, kus on kohapeal võimalik asetada panuseid
 • Hea boonus- ja lojaalsusprogramm
 • Pidevalt arenev ennustuskeskkond
 • Konkurentsivõimeline koefitsientide tase
 • Madalad maksimaalse panuse limiidid kohati
 • Puuduvad live-stream ülekanded
Kasiino
200% kuni 100€ + kuni 600 tasuta spinni
CAS200
Live kasiino
-
Pokker
$2000 boonus + $300 mesinädalad + $100 eest turniiripileteid + kuni 100€ cashback

OlyBet spordiennustuse arvustus

OlyBet omanikuks ning operaatoriks on Olympic Entertainment Group AS. Olympic Entertainment on Eesti juhtiv kasiinomeelelahutuse pakkuja, mis tegutseb 24 mänguautomaadikasiinoga Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas ja Jõhvis. Ettevõte alustas tegevust 1993. aastal. Tänaseks tegutsetakse 6 riigis ning antakse tööd üle 3000 inimesele. OlyBet on kasutusele võtnud online meelelahutuse tarkvara maailma juhtivatelt tarkvaratootjatelt nagu Microgaming, Playtech, Net Entertainment, Bet Construct ja iForium. Lisaks online ennustusteenuse pakkumisele on OlyBet'il spordibaarid, kus spordiennustajad saavad panuseid teha kohapeal.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

OlyBet ennustusleht kasutab Bet Construct spordiennustuse platvormi. Panustada saab väga erinevatele spordialadele ning liigatasemetele. Lisaks populaarsematele ennustamisartiklitele on võimalik asetada panuseid vähemlevinud aladele nagu näiteks E-sport, poliitika, meelelahutuse ja teised sündmused. Tasub otsida koefitsiente Eestiga seotud spordisündmustele. Sündmuste nimekiri, millele saab teha live panuseid, on reeglina pikk. Olybet koefitsientide valik erineb reeglina teistest Eesti ennustuslehtedest, seega tasub neid panuste otsimisel alati silmas pidada.

Koefitsientide kvaliteet on OlyBetis hea. Alates lehe loomisest on nad tõstnud pidevalt pakutavate koefitsientide taset. Enamus populaarsematele sündmustele saab teha kõrgeid panuseid, kuid mõndadel vähempopulaarsetel aladel võib maksimaalse panuse limiit olla suhteliselt madal.

Boonused, lojaalsusprogramm

OlyBetiga liitujad saavad 100% kuni 100€ suuruse esimese sissemakse vasteboonuse. Lisaks pakutakse kasutajatele regulaarseid eripakkumisi ja boonuseid. Kõiki käimasolevaid OlyBet kampaaniaid saad vaadata vajutades siin lingil. Kõik kasutajad osalevad lojaalsusprogrammis, kus tegusamatele panustajatele tehakse sageli häid VIP pakkumisi.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

OlyBet spordiennustamise keskkond on pidevalt arenev. Esimese lehe väljalaskega on OlyBet teinud suure sammu edasi. Kõik populaarsemad spordiennustuse koostamise võimalused on panustajal olemas ning lisaks saab kasutada cashout'i. Olemas on detailsed sporditulemused ning statistika kõikidele suurematele liigadele ja live tulemused. Live ennustamisel otseülekandeid veel ei pakuta.

OlyBet kasutajaliides on mõnevõrra erinev traditsioonilisest. Kasutatud on tervet ekraanipinda, et ühele ekraanikuvale ära mahutada võimalikult palju informatsiooni. Ennustuspuu asub vasakul, ekraani keskel on detailsem ennustuste informatsioon kahes tulbas ja paremal asub panusekorv ning kasutaja panusteajalugu. Panuste tegemine peaks olema kergesti arusaadav ning kiire.

OlyBet kasutajaliides

Kokkuvõte

bettimine.ee annab OlyBet'ile hinnanguks 9/10-st. OlyBet on peamiselt tuntud kui juhtiv kasiinoteenuse pakkuja nii oma mänguautomaadikasiinodega, mis asuvad üle Eesti kui ka mugava online kasiinoga. On näha, et järjest rohkem rõhku on pandud spordiennustusteenuse täiendamisele ja pidevad uuendused on teinud OlyBet'ist arvestatava tegija Eesti panustamisturul.

OlyBet ennustusvihjed

Ennustusvihjeid sellelt ennustuslehelt hetkel ei ole. Vaata kõiki ennustusvihjeid siit.

OlyBet kampaaniad

10% kuni 50€ freebettidena tagasi Roland Garros panusteltuus

11.10.2020 - 23:59

OlyBetis saad iga nädal tennise Prantsusmaa lahtiste (Roland Garros) panustelt 10% tagasi tasuta ennustustena. Kuni 50€ suurune FreeBet lisatakse mängija kontole igal esmaspäeval. Kokku on
võimalik saada kuni 150€.

NBA'ga 20€ tasuta panus iga nädal

13.10.2020 - 23:59

Panustades NBA'le saad OlyBetis iga nädal teenida 20€ tasuta panuse. Tehes nädala jooksul 10 mängueelset või live vähemalt 10€ panust, saad automaatselt 20€ freebeti.

NHL panuste võitudele 10% juurde

04.10.2020 - 23:59

OlyBetis saad iga nädal võidetud NHL panustega 10% juurde teenida tasuta ennustustena. Kampaania tingimustele vastavad kõik mängueelsed ja live panused (vähemalt 1.60 koefitsiendiga), mis sisaldavad vähemalt ühte NHL mängu.

Teeni e-spordi panuseid tehes tasuta ennustusi ja spinne

01.01.2021 - 23:59

Tee OlyBetis edukaid e-spordi panuseid ning saa tasuta panuseid ja spinne iga nädal. Võites nädalas kindla arvu e-spordi ennustusi täidad missiooni ning liigud järgmisele preemiatasemele.

Kõik aktiivsed kampaaniad

Vaata kõiki hetkel aktiivseid OlyBet Eesti kampaaniaid. Spordiennustus, kasiino, live kasiino, pokker - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka olemasolevatele kasutajatele mugavalt ühes kohas.

Seotud uudised

Tennise Prantsusmaa lahtiste panustelt kuni 50€ freebettidena tagasi OlyBetisuus

OlyBetis saad iga nädal tennise Prantsusmaa lahtiste (Roland Garros) panustelt 10% tagasi tasuta ennustustena. Kuni 50€ suurune FreeBet lisatakse mängija kontole igal esmaspäeval. Kokku on
võimalik saada kuni 150€.

(0)

WRC Eesti Ralli võitja 50€ riskivaba panus OlyBetis

OlyBetis saavad uued panustajad 50€ väärtuses riskivabalt ennustada WRC Rally Estonia võitjat. Ehk kui teed 50€ panuse ralli võitjale ja su ennustus kaotab, saad oma raha tagasi!

(0)

Meistrite Liiga finaali PSG 20.0 vs Bayern 10.0 võimendatud koefitsiendid OlyBetis

Liitu OlyBetiga ja saad 23.08 22:00 toimuvale UEFA Meistrite Liiga finaali PSG vs Bayern kohtumise võitjale teha kuni 5€ panuse võimendatud koefitsiendiga. PSG võidu koefitsient on 20.00 ja Bayerni 10.00.

(0)

Meistrite Liiga 10€ tasuta live panus OlyBetis

Tee OlyBetis 20€ mängueelne panus Meistrite Liiga mängule ja saad preemiaks 10€ tasuta live panuse.

(0)

Meistrite Liiga 50€ riskivaba panus OlyBetis

OlyBet pakub uutele liitujatele Meistrite Liiga tagasituleku puhul 50€ riskivaba live või mängueelse panuse UEFA Champions League mängule 1X2 formaadis.

(0)
X
Laeb