Betsafe

9
2364
4.56%
klienditugi@betsafe.ee (eesti keelne)
2002
Eesti, inglise, vene
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank), makse internetipangas (neile kellel pole pangalingiga maksmise võimalust), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill
Spordiennustuse liitumisboonus
100% kuni 100€
  1. Tutvu boonusega Betsafe kampaanialehel vajutades nupul Saa boonus ning registreeru.
  2. Tee oma esimene vähemalt 10€ suurune deposiit. Aktiveeri boonus sissemakselehel klikkides nupul "Võta boonus".
  3. Saad 100% boonust vastavalt oma sissemaksele kuni summas 100€.
  4. Boonus tuleb spordiennustuses läbi mängida kuus korda minimaalselt koefitsientidel 1.80.
Tugevused ja nõrkused
  • Usaldusväärne bränd
  • Hea boonus- ja lojaalsusprogramm
  • Lai valik spordialasid ja liigasid
  • Mugav live panustamise koos otseülekannetega
  • Koefitsientide tase on kohati keskmine
Kasiino
100 tasuta spinni
Live kasiino
100 tasuta spinni
Pokker
Kuni 2000€ sissemakseboonus + 10€ piletid

Betsafe spordiennustuse arvustus

Betsafe, endise nimega Triobet, võttis Eesti tuntuima ennustusbrändi lõplikult üle 2017. aastal. Üle 450 000 kliendi rohkem kui 100 riigist ning üle 10-aastane kogemus teevad Betsafe’st ühe tuntuima ning usaldusväärseima panustamisbrändi Eesti ennustusturul. Lisaks mitmekülgsele spordiennustusteenusele pakub Betsafe pokkeritoa, kasiino ja live diileritega kasiino kasutamise võimalust.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

Betsafe lehel saab ennustada kõikide suuremate liigade tulemusi erinevatel spordialadel. Eestis ja Baltikumis toimuvate spordisündmuste (lisaks tihti teised üritused näiteks valimistulemuste ennustamine) spetsiifilisi koefitsiente tasub otsida kindlasti Betsafe lehelt, sest selle tuntud vahendaja ennustusvalik on tihti suunatud spetsiaalselt eestlastele.

Betsafe koefitsientide tase on konkurentsivõimeline, kuid kohati võib see olla veidi madalam kui suuremate rahvusvaheliste ennustuslehtede tase.

Betsafe pakub traditsioonilisi ennustamisviise ja ka mugavat live ennustamist rohkete otseülekannetega.

Boonused, lojaalsusprogramm

Betsafe pakub uutele registreerujatele 100% kuni 100€ esimese sissemakse vasteboonust. Vaata Betsafe lehelt kuidas tervitusboonus lunastada ning millised on selle reeglid ja tingimused. Lisaks tervitusboonusele tehakse olemasolevatele kasutajatele tihti eripakkumisi näiteks suuremate spordisündmuste raames. Betsafe üks suurimaid plusse on tugev boonus- ja lojaalsusprogramm. Vaata kõiki aktiivseid pakkumisi nende spetsiaalselt boonuste lehelt.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Betsafe käib ajaga kaasas ja nende ennustusleht on hästi arenenud. Nad omavad kõiki abivahendeid, mida ühel panustajal vaja võib minna. Olemas on statistika vaatamise võimalus, live score teenus, live stream ülekanded, cash out võimalus ja mugav mobiilne panustamine. On näha, et nad soovivad pidevalt areneda ja ajaga kaasas käija ning pakkuda parimat võimalikku kasutajakogemust.

Betsafe kasutajaliides on moodne ning mugav ja lihtne kasutada.

Betsafe kasutajaliides

Kokkuvõte

bettimine.ee annab Betsafe ennustuslehele hinnanguks 9/10-st. Tugev boonussüsteem ning suunatus Eesti panustajatele on vahendaja suurimad plussid.

Betsafe ennustusvihjed

Ennustusvihjeid sellelt ennustuslehelt hetkel ei ole. Vaata kõiki ennustusvihjeid siit.

Betsafe spordiennustuse kampaaniad

Iganädalane 1500€ tasuta panuste loos

14.02.2023 - 00:59

Betsafe lehel saad vähemalt 20€ suuruseid spordipanuseid tehes iga nädal osaleda 1500€ auhinnafondiga tasuta panuste loosidel. Kokku läheb nelja nädala jooksul loosi 6000€ tasuta panustena. NHL, NBA, Ameerika jalgpalli või pesapalli nõuetekohased panused annavad topelt koguse loosipileteid.

Seotud uudised

Iganädalane 1500€ tasuta panuste loos spordiennustajatele Betsafe'is

Betsafe lehel saad vähemalt 20€ suuruseid spordipanuseid tehes iga nädal osaleda 1500€ auhinnafondiga tasuta panuste loosidel. Kokku läheb nelja nädala jooksul loosi 6000€ tasuta panustena. NHL, NBA, Ameerika jalgpalli või pesapalli nõuetekohased panused annavad topelt koguse loosipileteid.

(0)

Argentiina võidab jalgpalli MM-i finaalis Prantsusmaad koefitsiendiga 35.00 Betsafe'is

Ava konto Betsafe lehel ja saad teha panuse Argentiina võidule Prantsusmaa vastu jalgpalli MM-i finaalis koefitsiendiga 35.00. Lisaks saad 35 tasuta spinni mängus Starburst.

(0)

Betsafe Jõuluralli - igapäevased spordiennustuse ja kasiino boonused

Betsafe Jõuluralli pakub võimalust ülesandeid täites iga päev saada spordiennustuse-, kasiino- ja pokkeripreemiaid kuni 26. detsembrini. Preemiateks on tasuta ja riskivabad spinnid, tasuta panused, sissemakseboonused ja muu. Täites kampaania jooksul ülesandeid vähemalt 15 päeval (kasiinos, spordiennustuses ja/või pokkeris) saad lisaüllatusi pärast jõule.

(0)

Portugal võidab jalgpalli MM-il Lõuna-Koread koefitsiendiga 35.00 Betsafe'is

Ava konto Betsafe lehel ja saad teha panuse Portugali võidule Lõuna-Korea vastu jalgpalli MM-i alagrupimängus koefitsiendiga 35.00. Lisaks saad 35 tasuta spinni mängus Starburst kui Portugal võidab.

(0)

Inglismaa võidab jalgpalli MM-il Walesi koefitsiendiga 35.00 Betsafe'is

Ava konto Betsafe lehel ja saad teha panuse Inglismaa võidule Walesi vastu jalgpalli MM-i alagrupimängus koefitsiendiga 35.00. Lisaks saad 35 tasuta spinni mängus Starburst kui Inglismaa võidab.

(0)

Telli uudised spordiennustuse ja kasiino kampaaniatest ning bettimine.ee lehel toimuvast otse oma e-mailile!

Pildi CAPTCHA
Sisesta pildil näidatud tähed või numbrid.
X
Laeb