Betsafe

1885
4.96%
klienditugi@betsafe.ee (eesti keelne)
2002
Eesti, inglise, vene
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank), makse internetipangas (neile kellel pole pangalingiga maksmise võimalust), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill
100% kuni 200€
  1. Tutvu boonusega minnes Betsafe lehele vajutades nupul Vaata boonust.
  2. Registreeri end Betsafe kasutajaks.
  3. Tee esimene vähemalt 10€ suurune sissemakse ja Betsafe kahekordistab selle kuni summas 200€. Tervitusboonuse aktiveerimiseks peab klient sissemakse tegemisel sissemakse aknas vajutama „Võta boonus“ nupule.
Tugevused ja nõrkused
  • Usaldusväärne bränd
  • Hea boonus- ja lojaalsusprogramm
  • Lai valik spordialasid ja liigasid
  • Mugav live panustamise koos otseülekannetega
  • Koefitsientide tase on kohati keskmine
Kasiino
100% kuni 500€ + 10€ tasuta live kasiinos
Live kasiino
100% kuni 500€ + 10€ tasuta live kasiinos
Pokker
Kuni 2000€ sissemakseboonus + 10€ piletid

Betsafe spordiennustuse arvustus

Betsafe, endise nimega Triobet, võttis Eesti tuntuima ennustusbrändi lõplikult üle 2017. aastal. Üle 450 000 kliendi rohkem kui 100 riigist ning üle 10-aastane kogemus teevad Betsafe’st ühe tuntuima ning usaldusväärseima panustamisbrändi Eesti ennustusturul. Lisaks mitmekülgsele spordiennustusteenusele pakub Betsafe pokkeritoa, kasiino ja live diileritega kasiino kasutamise võimalust.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

Betsafe lehel saab ennustada kõikide suuremate liigade tulemusi erinevatel spordialadel. Eestis ja Baltikumis toimuvate spordisündmuste (lisaks tihti teised üritused näiteks valimistulemuste ennustamine) spetsiifilisi koefitsiente tasub otsida kindlasti Betsafe lehelt, sest selle tuntud vahendaja ennustusvalik on tihti suunatud spetsiaalselt eestlastele.

Betsafe koefitsientide tase on konkurentsivõimeline, kuid kohati võib see olla veidi madalam kui suuremate rahvusvaheliste ennustuslehtede tase.

Betsafe pakub traditsioonilisi ennustamisviise ja ka mugavat live ennustamist rohkete otseülekannetega.

Boonused, lojaalsusprogramm

Betsafe pakub uutele registreerujatele liitumisboonusena 100% kuni 200€ esimesel deposiidil. Lisaks tervitusboonusele tehakse olemasolevatele kasutajatele tihti eripakkumisi näiteks suuremate spordisündmuste raames. Betsafe üks suurimaid plusse on tugev boonus- ja lojaalsusprogramm. Vaata kõiki Betsafe aktiivseid pakkumisi nende spetsiaalselt boonuste lehelt.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Betsafe käib ajaga kaasas ja nende ennustusleht on hästi arenenud. Nad omavad kõiki abivahendeid, mida ühel panustajal vaja võib minna. Olemas on statistika vaatamise võimalus, live score teenus, live stream ülekanded, cash out võimalus ja mugav mobiilne panustamine. On näha, et nad soovivad pidevalt areneda ja ajaga kaasas käija ning pakkuda parimat võimalikku kasutajakogemust.

Betsafe kasutajaliides on moodne ning mugav ja lihtne kasutada.

Betsafe kasutajaliides

Kokkuvõte

bettimine.ee annab Betsafe ennustuslehele hinnanguks 9/10-st. Tugev boonussüsteem ning suunatus Eesti panustajatele on vahendaja suurimad plussid.

Betsafe ennustusvihjed

Sündmus Ennustusvihje Kasutaja Ennustusleht
FC Porto vs Benfica
15.01.2021 - 23:00
Porto viiki ei loe
Koefitsient 1.57Panus 9/10st
olmu Betsafe Mine lehele

Betsafe kampaaniad

Sünnipäeva puhul iga nädal 20€ riskivaba panus

31.01.2021 - 23:59

Betsafe 15. sünnipäeva puhul saad spordiennustuses kuu aja jooksul iga nädal teenida 20€ riskivaba panuse. Kasiinos saab iga nädal tasuta spinne või kasutada boonuspakkumist.

Kõik aktiivsed boonused

Vaata kõiki hetkel aktiivseid betsafe Eesti boonuseid. Spordiennustus, kasiino, live kasiino, pokker - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka olemasolevatele kasutajatele mugavalt ühel lehel.

Seotud uudised

Betsafe 15. sünnipäev - iga nädal 20€ riskivaba panus ja uus kasiinoboonus

Betsafe 15. sünnipäeva puhul saad spordiennustuses kuu aja jooksul iga nädal teenida 20€ riskivaba panuse. Kasiinos saad iga nädal kasutada uut tasuta spinnide, sissemakse või cashback boonust.

(0)

Meistrite Liiga ja Euroopa Liiga 20€ live riskivabad panused Betsafe'is

Betsafe lehel saad igal UEFA Meistrite Liiga ja Euroopa Liiga mänguvooru nädalal teenida 20€ live riskivaba panuse samade liigade panustamiseks.

(0)

Betsafe Kingiplaneet - spordiennustuse, kasiino ja pokkeri boonus iga päev

Betsafe Kingiplaneet kampaaniaga liitudes saad iga päev kasutada ühte boonust spordiennustuses, kasiinos ja pokkeris. Kampaania kestab kuni 27. detsember. Lisaks boonustele toimub kampaania ajal auhinnajaht.

Igapäevaste spordiennustuse pakkumiste hulgas on näiteks riskivabu panuseid ning boonusraha pakkumisi ja kasiinos on näiteks tasuta spinne ning sissemakseboonuseid.

(0)

Ott Tänaku WRC Monza ralli TOP 3 finiši koefitsient 35.00 Betsafe'is

Ava konto Betsafe lehel ja saad teha panuse Ott Tänaku WRC Monza ralli TOP 3 finišile koefitsiendiga 35.00. Lisaks saad 35 tasuta spinni mängus Starburst kui Otil õnnestub esikolmikus finišeerida.

(0)

Mike Tyson vs Roy Jones Jr - Tysoni võidu koefitsient 35.00 Betsafe'is

Ava konto Betsafe lehel ja saad teha panuse Mike Tyson vs Roy Jones Jr poksimatšis Tysoni võidule koefitsiendiga 35.00. Lisaks saad Tysoni võidu korral 35 tasuta spinni mängus Starburst.

(0)
X
Laeb