Betsafe

2727 / 4.59%
klienditugi@betsafe.ee (eesti keelne)
2002
Eesti, inglise, vene
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank, LHV), Trustly, krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill, Neteller, Revolut
Spordiennustuse liitumisboonus
100% kuni 100€ + 20 tasuta spinni
 1. Vaata boonuse infot Betsafe kampaanialehel vajutades nupul Tutvu boonusega ning registreeru.
 2. Tee oma esimene vähemalt 10€ suurune deposiit. Aktiveeri boonus sissemakselehel klikkides nupul "Võta boonus".
 3. Saad 100% boonust vastavalt oma sissemaksele kuni summas 100€. Lisaks saad 20 tasuta spinni mängus Book of Inferno.
 4. Boonus tuleb spordiennustuses läbi mängida kuus korda minimaalselt koefitsientidel 1.80.
Tugevused ja nõrkused
 • Usaldusväärsus
 • Hea boonus- ja lojaalsusprogramm
 • Lai valik spordialasid ja liigasid
 • Bet builder ja teised lisavõimalused panustajatele
 • Hea klienditeenindus
 • Mugav live panustamise koos otseülekannetega
 • Koefitsientide tase võib olla keskmine olenevalt spordialast ja liigast
Kasiino
100 tasuta spinni
Live kasiino
100 tasuta spinni
Pokker
Kuni 2000€ sissemakseboonus

Betsafe spordiennustuse arvustus

Betsafe on nii Eesti kui ka Põhja-Euroopa üks suurimaid spordiennustuse ning kasiino portaale. Ennustuslehe suurimateks plussideks on populaarse brändi usaldusväärsus ja hea boonus- ning lojaalsusprogramm. Panustajatele pakutakse laia valikut häid koefitsiente ja rohkelt lisavõimalusi oma panuste koostamisel ja haldamisel (näiteks Cash Out). Kiired sisse- ja väljamaksed enamlevinud maksemeetoditega, kvaliteetne auhinnatud klienditeenindus on samuti olulised lisandväärtused.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

Betsafe lehel saab ennustada kõikide suuremate liigade tulemusi erinevatel spordialadel. Eestis ja Baltikumis toimuvate spordisündmuste (lisaks tihti teised üritused näiteks valimistulemuste ennustamine) spetsiifilisi koefitsiente tasub otsida kindlasti Betsafe lehelt, sest selle tuntud vahendaja ennustusvalik on tihti suunatud spetsiaalselt eestlastele.

Betsafe koefitsientide tase on konkurentsivõimeline, kuid kohati võib see olla veidi madalam kui suuremate rahvusvaheliste ennustuslehtede tase.

Betsafe pakub traditsioonilisi ennustamisviise ja ka mugavat live ennustamist rohkete otseülekannetega.

Boonused, lojaalsusprogramm

Betsafe pakub uutele registreerujatele 100% kuni 100€ + 20 tasuta spinni esimese sissemakse vasteboonust. Vaata Betsafe lehelt kuidas tervitusboonus lunastada ning millised on selle reeglid ja tingimused. Lisaks tervitusboonusele tehakse olemasolevatele kasutajatele tihti eripakkumisi näiteks suuremate spordisündmuste raames. Betsafe üks suurimaid plusse on tugev boonus- ja lojaalsusprogramm. Vaata kõiki aktiivseid pakkumisi nende spetsiaalselt boonuste lehelt.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Betsafe käib ajaga kaasas ja nende ennustusleht on hästi arenenud. Nad omavad kõiki abivahendeid, mida ühel panustajal vaja võib minna. Olemas on statistika vaatamise võimalus, live score teenus, live stream ülekanded, cash out võimalus ja mugav mobiilne panustamine. On näha, et nad soovivad pidevalt areneda ja ajaga kaasas käija ning pakkuda parimat võimalikku kasutajakogemust.

Betsafe kasutajaliides on moodne ning lihtsasti kasutatav. Panustajad leivad olulise info kiirelt ning ennustuste koostamine on mugav protsess panusesedeli abil.

Betsafe kasutajaliides

Kokkuvõte

Betsafe saab bettimine.ee poolt hinnanguks 9/10-st. Panustajatele pakutakse kõike, mis teeb ennustamise nauditavaks: palju regulaarseid boonuseid ja väärtuslik VIP-lojaalsusprogramm, lai koefitsientide valik, kõrge usaldusväärsus, kiired sisse- ning väljamaksed ning rohkelt lisavõimalusi ennustuste koostamisel.

Betsafe ennustusvihjed

Ennustusvihjeid sellelt ennustuslehelt hetkel ei ole. Vaata kõiki ennustusvihjeid siit.

Betsafe spordiennustuse kampaaniad

Kuni 70% suurendus jalgpalli kombopanuste võitudele

Betsafe lehel saad jalgpalli valitud liigade mitmikpanuseid tehes teenida kuni 70% võitudele lisaks. Pakkumine kehtib turgudel "Täisaja mängutulemus" või "Mõlemad tiimid löövad värava".

Seotud uudised

Jalgpalli EM finaalis lüüakse värav koefitsiendiga 35 Betsafe'is

Ava konto Betsafe lehel ja saad teha panuse sellele, et jalgpalli EM finaalis Hispaania ja Inglismaa vahel lüüakse vähemalt üks värav koefitsiendiga 35.00. Lisaks saad 35 tasuta spinni mängus Ancient Fortunes Poseidon WowPot! Megaways olenemata panuse tulemusest.

(0)

Hispaania võidab jalgpalli EM-il Albaaniat koefitsiendiga 35 Betsafe'is

Ava konto Betsafe lehel ja saad teha panuse Hispaania võidule Albaania vastu jalgpalli EM-i alagrupimängus koefitsiendiga 35.00. Lisaks saad 35 tasuta spinni mängus Ancient Fortunes Poseidon WowPot! Megaways olenemata panuse tulemusest.

(0)

Saksamaa võidab jalgpalli EM-il Šveitsi koefitsiendiga 35 Betsafe'is

Ava konto Betsafe lehel ja saad teha panuse Saksamaa võidule Šveitsi vastu jalgpalli EM-i alagrupimängus koefitsiendiga 35.00. Lisaks saad 35 tasuta spinni mängus Ancient Fortunes Poseidon WowPot! Megaways olenemata panuse tulemusest.

(0)

Prantsusmaa võidab jalgpalli EM-il Hollandit koefitsiendiga 35 Betsafe'is

Ava konto Betsafe lehel ja saad teha panuse Prantsusmaa võidule Hollandi vastu jalgpalli EM-i alagrupimängus koefitsiendiga 35.00. Lisaks saad 35 tasuta spinni mängus Ancient Fortunes Poseidon WowPot! Megaways kui Prantsusmaa võidab.

(0)

Hispaania võidab jalgpalli EM-il Itaaliat koefitsiendiga 35 Betsafe'is

Ava konto Betsafe lehel ja saad teha panuse Hispaania võidule Itaalia vastu jalgpalli EM-i alagrupimängus koefitsiendiga 35.00. Lisaks saad 35 tasuta spinni mängus Ancient Fortunes Poseidon WowPot! Megaways kui Hispaania võidab.

(0)
X
Laeb