Betsafe

9
2283
4.59%
klienditugi@betsafe.ee (eesti keelne)
2002
Eesti, inglise, vene
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank), makse internetipangas (neile kellel pole pangalingiga maksmise võimalust), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill
Spordiennustuse liitumisboonus
Vali 10€, 50€ või 100€ tasuta panus ja lisaks spinnid
 1. Tutvu boonusega minnes Betsafe lehele vajutades nupul Võta boonus.
 2. Kliki "Kasuta pakkumist" nupul selle pakkumise juures, mida soovid kasutada. Variandid on järgmised:
  • Tee 10€ matšieelne või live-panus (ühe panusena) minimaalse koefitsiendiga 1.50 (kombopanuse puhul iga valiku kohta 1.50) ning saad 10€ tasuta panuse + 10 tasuta spinni mängus Joker Rush Gold
  • Tee 50€ matšieelne või live-panus (ühe panusena) minimaalse koefitsiendiga 1.50 (kombopanuse puhul iga valiku kohta 1.50) ning saad 50€ tasuta panuse + 25 tasuta spinni mängus Joker Rush Gold
  • Tee 100€ matšieelne või live-panus (ühe panusena) minimaalse koefitsiendiga 1.50 (kombopanuse puhul iga valiku kohta 1.50) ning saad 100€ tasuta panuse + 50 tasuta spinni mängus Joker Rush Gold
Tugevused ja nõrkused
 • Usaldusväärne bränd
 • Hea boonus- ja lojaalsusprogramm
 • Lai valik spordialasid ja liigasid
 • Mugav live panustamise koos otseülekannetega
 • Koefitsientide tase on kohati keskmine
Kasiino
100 tasuta spinni
Live kasiino
100 tasuta spinni
Pokker
Kuni 2000€ sissemakseboonus + 10€ piletid

Betsafe spordiennustuse arvustus

Betsafe, endise nimega Triobet, võttis Eesti tuntuima ennustusbrändi lõplikult üle 2017. aastal. Üle 450 000 kliendi rohkem kui 100 riigist ning üle 10-aastane kogemus teevad Betsafe’st ühe tuntuima ning usaldusväärseima panustamisbrändi Eesti ennustusturul. Lisaks mitmekülgsele spordiennustusteenusele pakub Betsafe pokkeritoa, kasiino ja live diileritega kasiino kasutamise võimalust.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

Betsafe lehel saab ennustada kõikide suuremate liigade tulemusi erinevatel spordialadel. Eestis ja Baltikumis toimuvate spordisündmuste (lisaks tihti teised üritused näiteks valimistulemuste ennustamine) spetsiifilisi koefitsiente tasub otsida kindlasti Betsafe lehelt, sest selle tuntud vahendaja ennustusvalik on tihti suunatud spetsiaalselt eestlastele.

Betsafe koefitsientide tase on konkurentsivõimeline, kuid kohati võib see olla veidi madalam kui suuremate rahvusvaheliste ennustuslehtede tase.

Betsafe pakub traditsioonilisi ennustamisviise ja ka mugavat live ennustamist rohkete otseülekannetega.

Boonused, lojaalsusprogramm

Betsafe pakub uutele registreerujatele võimalust valida liitumisboonusena 10€, 50€ või 100€ tasuta panuse + tasuta spinnid. Vaata Betsafe lehelt kuidas tervitusboonus lunastada ning millised on selle reeglid ja tingimused. Lisaks tervitusboonusele tehakse olemasolevatele kasutajatele tihti eripakkumisi näiteks suuremate spordisündmuste raames. Betsafe üks suurimaid plusse on tugev boonus- ja lojaalsusprogramm. Vaata kõiki aktiivseid pakkumisi nende spetsiaalselt boonuste lehelt.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Betsafe käib ajaga kaasas ja nende ennustusleht on hästi arenenud. Nad omavad kõiki abivahendeid, mida ühel panustajal vaja võib minna. Olemas on statistika vaatamise võimalus, live score teenus, live stream ülekanded, cash out võimalus ja mugav mobiilne panustamine. On näha, et nad soovivad pidevalt areneda ja ajaga kaasas käija ning pakkuda parimat võimalikku kasutajakogemust.

Betsafe kasutajaliides on moodne ning mugav ja lihtne kasutada.

Betsafe kasutajaliides

Kokkuvõte

bettimine.ee annab Betsafe ennustuslehele hinnanguks 9/10-st. Tugev boonussüsteem ning suunatus Eesti panustajatele on vahendaja suurimad plussid.

Betsafe ennustusvihjed

Ennustusvihjeid sellelt ennustuslehelt hetkel ei ole. Vaata kõiki ennustusvihjeid siit.

Betsafe spordiennustuse kampaaniad

Aktiivseid kampaaniaid hetkel ei ole.

Seotud uudised

Ott Tänaku WRC Uus-Meremaa ralli TOP 3 finiši koefitsient 35.00 Betsafe'is

Ava konto Betsafe lehel ja saad teha panuse Ott Tänaku WRC Uus-Meremaa ralli TOP 3 finišile koefitsiendiga 35.00. Lisaks saad 35 tasuta spinni mängus Starburst kui Otil õnnestub esikolmikus finišeerida.

(0)

Ott Tänaku WRC Kreeka ralli TOP 3 finiši koefitsient 35.00 Betsafe'is

Ava konto Betsafe lehel ja saad teha panuse Ott Tänaku WRC Kreeka ralli TOP 3 finišile koefitsiendiga 35.00. Lisaks saad 35 tasuta spinni mängus Starburst kui Otil õnnestub esikolmikus finišeerida.

(0)

Ennusta õigesti EuroBasket 2022 esikolmik ja saa 250€ Betsafe'is

Tee oma esimene sissemakse Betsafe lehel ja ennusta õigesti EuroBasket 2022 turniiri 3 parimat riiki õiges järjestuses ja saad 250€.

(0)

Ott Tänaku WRC Belgia ralli TOP 3 finiši koefitsient 35.00 Betsafe'is

Ava konto Betsafe lehel ja saad teha panuse Ott Tänaku WRC Belgia ralli TOP 3 finišile koefitsiendiga 35.00. Lisaks saad 35 tasuta spinni mängus Starburst kui Otil õnnestub esikolmikus finišeerida.

(0)

Ott Tänaku WRC Soome ralli TOP 3 finiši koefitsient 35.00 Betsafe'is

Ava konto Betsafe lehel ja saad teha panuse Ott Tänaku WRC Soome ralli TOP 3 finišile koefitsiendiga 35.00. Lisaks saad 35 tasuta spinni mängus Starburst kui Otil õnnestub esikolmikus finišeerida.

(0)

Telli uudised spordiennustuse ja kasiino kampaaniatest ning bettimine.ee lehel toimuvast otse oma e-mailile!

Pildi CAPTCHA
Sisesta pildil näidatud tähed või numbrid.
X
Laeb