Betsafe

1993
4.96%
klienditugi@betsafe.ee (eesti keelne)
2002
Eesti, inglise, vene
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank), makse internetipangas (neile kellel pole pangalingiga maksmise võimalust), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill
100% kuni 200€
  1. Tutvu boonusega minnes Betsafe lehele vajutades nupul Vaata boonust.
  2. Registreeri end Betsafe kasutajaks.
  3. Tee esimene vähemalt 10€ suurune sissemakse ja Betsafe kahekordistab selle kuni summas 200€. Tervitusboonuse aktiveerimiseks peab klient sissemakse tegemisel sissemakse aknas vajutama „Võta boonus“ nupule.
Tugevused ja nõrkused
  • Usaldusväärne bränd
  • Hea boonus- ja lojaalsusprogramm
  • Lai valik spordialasid ja liigasid
  • Mugav live panustamise koos otseülekannetega
  • Koefitsientide tase on kohati keskmine
Kasiino
100% kuni 500€ + 10€ tasuta live kasiinos
Live kasiino
100% kuni 500€ + 10€ tasuta live kasiinos
Pokker
Kuni 2000€ sissemakseboonus + 10€ piletid

Betsafe spordiennustuse arvustus

Betsafe, endise nimega Triobet, võttis Eesti tuntuima ennustusbrändi lõplikult üle 2017. aastal. Üle 450 000 kliendi rohkem kui 100 riigist ning üle 10-aastane kogemus teevad Betsafe’st ühe tuntuima ning usaldusväärseima panustamisbrändi Eesti ennustusturul. Lisaks mitmekülgsele spordiennustusteenusele pakub Betsafe pokkeritoa, kasiino ja live diileritega kasiino kasutamise võimalust.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

Betsafe lehel saab ennustada kõikide suuremate liigade tulemusi erinevatel spordialadel. Eestis ja Baltikumis toimuvate spordisündmuste (lisaks tihti teised üritused näiteks valimistulemuste ennustamine) spetsiifilisi koefitsiente tasub otsida kindlasti Betsafe lehelt, sest selle tuntud vahendaja ennustusvalik on tihti suunatud spetsiaalselt eestlastele.

Betsafe koefitsientide tase on konkurentsivõimeline, kuid kohati võib see olla veidi madalam kui suuremate rahvusvaheliste ennustuslehtede tase.

Betsafe pakub traditsioonilisi ennustamisviise ja ka mugavat live ennustamist rohkete otseülekannetega.

Boonused, lojaalsusprogramm

Betsafe pakub uutele registreerujatele liitumisboonusena 100% kuni 200€ esimesel deposiidil. Vaata Betsafe lehelt kuidas tervitusboonus lunastada ning millised on selle reeglid ja tingimused. Lisaks tervitusboonusele tehakse olemasolevatele kasutajatele tihti eripakkumisi näiteks suuremate spordisündmuste raames. Betsafe üks suurimaid plusse on tugev boonus- ja lojaalsusprogramm. Vaata kõiki aktiivseid pakkumisi nende spetsiaalselt boonuste lehelt.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Betsafe käib ajaga kaasas ja nende ennustusleht on hästi arenenud. Nad omavad kõiki abivahendeid, mida ühel panustajal vaja võib minna. Olemas on statistika vaatamise võimalus, live score teenus, live stream ülekanded, cash out võimalus ja mugav mobiilne panustamine. On näha, et nad soovivad pidevalt areneda ja ajaga kaasas käija ning pakkuda parimat võimalikku kasutajakogemust.

Betsafe kasutajaliides on moodne ning mugav ja lihtne kasutada.

Betsafe kasutajaliides

Kokkuvõte

bettimine.ee annab Betsafe ennustuslehele hinnanguks 9/10-st. Tugev boonussüsteem ning suunatus Eesti panustajatele on vahendaja suurimad plussid.

Betsafe ennustusvihjed

Ennustusvihjeid sellelt ennustuslehelt hetkel ei ole. Vaata kõiki ennustusvihjeid siit.

Betsafe kampaaniad

Võida kombopanustega ja saa iga nädal kuni 2500€

02.05.2021 - 23:59

Tabades Betsafe spordiennustuses vähemalt viie valiku ja 5€ panusega mängueelseid kombopanuseid, mis on tehtud suvalisel spordialal, saad iga nädal osa 2500€ jackpotist kuni aprilli lõpuni.

Kõik aktiivsed boonused

Vaata kõiki hetkel aktiivseid betsafe Eesti boonuseid. Spordiennustus, kasiino, live kasiino, pokker - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka olemasolevatele kasutajatele mugavalt ühel lehel.

Seotud uudised

Võida kombopanustega ja saa iga nädal kuni 2500€ Betsafe'is

Tabades Betsafe spordiennustuses vähemalt viie valiku ja 5€ panusega mängueelseid kombopanuseid, mis on tehtud suvalisel spordialal, saad iga nädal osa 2500€ jackpotist kuni aprilli lõpuni.

(0)

Eesti lööb Tšehhile värava koefitsient 35.00 Betsafe'is

Ava konto Betsafe lehel ja saad teha panuse, et Eesti lööb värava Eesti vs Tšehhi jalgpalli MM kvalifikatsioonimängus (24.03 21:45) koefitsiendiga 35.00. Panuse võidu korral saad lisaks 35 tasuta spinni mängus Starburst.

(0)

Apple auhindadega Betsafe spordiennustuse ja kasiino läbimängu turniir

Betsafe lehel toimub kuni märtsi lõpuni ainult eestlastele mõeldud spordiennustuse ja kasiino läbimängu turniir, kus parimad võidavad Apple tooteid või rahaboonuseid. Iga slotimängudes panustatud 100€ ja iga spordiennustuses lahenenud 100€ panus (min. koef 1.3) annab edetabelisse 1 punkti.

(0)

Wingman Eesti Laul TOP 7 koefitsient 35.00 Betsafe'is

Ava konto Betsafe lehel ja saad teha panuse Wingman Eesti Laulu TOP 7 hulka jõudmisele koefitsiendiga 35.00. Lisaks saad 35 tasuta spinni mängus Starburst kui Wingmanil õnnestub seitsme parema sekka jõuda.

(0)

Ott Tänaku WRC Soome ralli TOP 3 finiši koefitsient 35.00 Betsafe'is

Ava konto Betsafe lehel ja saad teha panuse Ott Tänaku WRC Soome ralli TOP 3 finišile koefitsiendiga 35.00. Lisaks saad 35 tasuta spinni mängus Starburst kui Otil õnnestub esikolmikus finišeerida.

(0)

Telli uudised spordiennustuse ja kasiino kampaaniatest ning bettimine.ee lehel toimuvast otse oma e-mailile!

Pildi CAPTCHA
Sisesta pildil näidatud tähed või numbrid.
X
Laeb