Betmaster

0 / 0%
support@betmaster.ee
2018
Eesti, vene, inglise
Internetipank (Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop, Citadele, Revolut), krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill, Neteller
Spordiennustuse liitumisboonus
100% kuni 1000€ + 10€ tasuta panus
 1. Kliki nupul Saa boonus, mis suunab sind registreeruma. Vali konto loomise lehel spordi tervitusboonus (pakkumisega lähemalt tutvumiseks kliki eelneval lingil).
 2. Ava kasutajakonto (Smart-ID, Mobiil-ID või e-mail).
 3. Tee esimene vähemalt 20€ suurune sissemakse ja 100% kuni 1000€ suurune boonus lisatakse automaatselt sinu mängukontole.
 4. Pärast boonuse läbimängimist saad 10€ tasuta panuse lisaks.
Tugevused ja nõrkused
 • Rohkelt boonuseid ja kampaaniaid
 • Valitud spordialadel palju ennustusturge nii matšieelsetel kui ka live sündmustel
 • Head tennise koefitsiendid
 • Mugav ja kiire registreerumine ja verifitseerimine (Smart-ID, Mobiil-ID)
 • Kiired sisse- ja väljamaksed
 • Moodne ja mugav veebileht
 • Enamus spordialadel keskmine koefitsientide tase
 • Puudu live stream ülekanded ja veel mõned panustamise lisavõimalused (Cash Out jmt)
Kasiino
100% kuni 1000€ + 100 tasuta spinni
Live kasiino
100% kuni 1000€ + 100 tasuta spinni

Betmaster spordiennustuse arvustus

Betmaster alustas tegevust 2018. aastal ning tänaseks on sellega liitunud palju kasutajaid üle kogu maailma. Hiljuti soetati Eesti litsents ja kohandati portaal eestlastele sobivaks. Ennustuslehe peamiseks tugevuseks võib kindlasti pidada laia boonuspakkumiste ning kampaaniate valikut.

Koefitsientide valik ja tase

Koefitsientide mitmekesisus sõltub spordialast ning liiga või turniiri populaarsusest. Suuremate spordisündmuste puhul on rohkelt ennustusturge millele panustada, aga vähemlevinud sündmuste puhul võib valik olla üpris väike. Reeglina on olemas kõik tavalised panusetüübid (sh rohkelt Aasia Händikäp ja teisi liine) ning mõned erilisemad ennustusvõimalused.

Koefitsientide tase on enamus spordialade puhul keskmine. Tasub meeles pidada, et suur rõhk on pandud boonuspakkumistele, mille kasutamisel saab lisada väärtust oma panustele. Tennise ja suuremate jalgpalli sündmuste puhul võib siiski leida konkurentsivõimelisi koefitsiente.

Boonused, lojaalsusprogramm

Esimesel deposiidil ootab uusi spordiennustajaid boonusena 100% kuni 1000€ + 10€ tasuta panus. Vaata ülalolevast boonuse tutvustusest kuidas see lunastada ning millised on sellega seotud reeglid ja tingimused. Boonuspakkumiste valik on peaaegu alati mitmekesine ja seda täiendatakse käimasolevate spordisündmustega seotud või teiste pakkumistega regulaarselt. Kõik hetkel saadaolevad kampaaniad ning eripakkumised leiad Betmaster boonuste lehelt.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Eestlased saavad kiireid deposiite ja väljamakseid teha internetipanga, krediitkaartide või populaarsemate e-walletite (Skrill, Neteller) kaudu. Registreerumine ning konto verifitseerimine on turvaline ning kiire tänu Smart-ID ja Mobiil-ID olemasolule.

Sooviksime tulevikus näha rohkem lisavõimalusi panuste koostamisel ning lahendamisel, näiteks Cash Out tegemise võimalust ja Bet Builder ennustuste koostamise valikut. Puudu on ka otseülekannete vaatamise võimalus live panustamisel.

Betmaster veebileht ja mobiiliäpp on mugav ning lihtne kasutada. Desktop ennustuslehe disain on loodud nii, et kõik oluline info oleks kergesti leitav ning soovitud panuse koostamine oleks võimalikult lihtne. Saidi ülesehitus on standardne: spordialade ja liigade valik on vasakul, koefitsentide vaade keskel ja paremal panusesedel.

Betmaster spordiennustuse kasutajaliides

Kokkuvõte

Betmaster saab bettimine.ee poolt hinnanguks 9/10-st. Koefitsientide valik ning tase ja mõnede enamlevinud lisavõimaluste puudumine jätab arenguvõimaluse tulevikuks, aga pühapäeva ennustaja ja boonuspakkumiste sõber leiab sellelt ennustuslehelt kõik vajaliku ning enamgi.

Betmaster ennustusvihjed

Ennustusvihjeid sellelt ennustuslehelt hetkel ei ole. Vaata kõiki ennustusvihjeid siit.

Betmaster spordiennustuse kampaaniad

Aktiivseid kampaaniaid hetkel ei ole.

Seotud uudised

Betmaster spordiennustus ja kasiino

Betmaster spordiennustus ja kasiino omandas hiljuti Eestis tegutsemise litsentsi. Uusi spordiennustajaid ootab 100% kuni 1000€ + 10€ tasuta panus ja kasiinos mängijaid 100% kuni 1000€ + 100 tasuta spinni tervitusboonus esimesel sissemaksel.

(0)
X
Laeb