Betmaster spordiennustus ja kasiino

Betmaster spordiennustuse ja kasiino suurimaks tugevuseks on lai valik boonuseid ja pakkumisi. 2018. aastal tegevust alustanud portaalis tegutseb kasutajaid üle kogu maailma, aga hiljuti omandati Eestis tegutsemise litsents ja veebileht kohandati eestlastele sobivaks. Mugav registreerumine ja konto verifitseerimine läbi Smart-ID või Mobiil-ID, kiired sisse- ning väljamaksed kasutades enamlevinud maksemeetodeid ja võimalus kasu lõigata erinevatest kampaaniatest loob kõigile spordiennustajatele ning kasiinosõpradele põneva ja turvalise panustamiskogemuse. Lisainfot Betmaster spordiennustuse kohta saad meie arvustusest ning kasiino kohta infot lühitutvustusest.

Betmaster

Uusi spordiennustajaid ootab esimesel deposiidil 100% kuni 1000€ + 10€ tasuta panus. Boonuse saab lunastada nii:

  1. Kliki nupul Saa boonus, mis suunab sind registreeruma. Vali konto loomise lehel spordi tervitusboonus (pakkumisega lähemalt tutvumiseks kliki eelneval lingil).
  2. Ava kasutajakonto (Smart-ID, Mobiil-ID või e-mail).
  3. Tee esimene vähemalt 20€ suurune sissemakse ja 100% kuni 1000€ suurune boonus lisatakse automaatselt sinu mängukontole.
  4. Pärast boonuse läbimängimist saad 10€ tasuta panuse lisaks.

Saa boonus

Eelneva pakkumise asemel on võimalik valida kasiino tervitusboonusena 100% kuni 1000€ + 100 tasuta spinni esimesel sissemaksel:

  1. Kliki nupul Saa boonus, mis suunab sind registreeruma. Vali konto loomise lehel kasiino tervitusboonus (pakkumisega lähemalt tutvumiseks kliki eelneval lingil).
  2. Ava kasutajakonto (Smart-ID, Mobiil-ID või e-mail).
  3. Tee esimene vähemalt 20€ suurune sissemakse ja 100% kuni 1000€ suurune boonus lisatakse automaatselt sinu mängukontole. Skrill ja Neteller deposiidid ei osale selles kampaanias.
  4. Pärast boonuse läbimängimist saad 100 tasuta spinni Pragmatic Play slotil Big Bass Bonanza lisaks.

Saa boonus

Kommentaarid

Kommenteerimiseks logi sisse või registreeru.

X
Laeb