bet365

5061
15.6%
support-est@customerservices365.com
2001
Eesti, inglise, saksa, hispaania, itaalia + veel 14 keelt
Pangalingi kaudu (Trustly), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill, NETeller jt
Spordiennustuse liitumisboonus
Kuni 100€ panustamisühikutes
 1. Registreeru bet365 lehel kasutades allolevat nuppu Võta boonus.
 2. Tee vähemalt 5€ suurune sissemakse ja aktiveeri 30 päeva jooksul tervituspakkumine (ava Teenused rippmenüü, vali Minu pakkumised ja klõpsa soovitud pakkumise juures nupul Aktiveeri).
 3. Tee sissemaksega võrdses summas (kuni 100€) kvalifitseeruvaid panuseid ja oota, kuni need välja arvestatakse.
 4. Pärast panuste välja arvestamist kantakse panustamisühikud teie kontole.
 5. Panustamisühikuid saad kasutada kõigil vähemalt 1.20 koefitsiendiga ennustustel. Selleks vali panusesedelil Kasuta panustamisühikuid.
Tugevused ja nõrkused
 • Täiuslik veebileht koos kõigi abivahenditega
 • Enim live sündmusi koos suurima arvu live stream ülekannetega
 • Kõrged koefitsiendid
 • Lai valik ennustusturge
 • Usaldusväärsus
 • Tugev boonussüsteem
 • On juhtumeid, kus suurelt võitvaid kasutajaid on limiteeritud
Kasiino
100€ uue mängija boonus
Pokker
365€ boonus uuele mängijale

bet365 spordiennustuse arvustus

Suurbritannias loodud bet365 on maailma üks juhtivaid spordiennustuste vahendajaid pakkudes oma teenuseid rohkem kui seitsmele miljonile kliendile üle kahesajas riigis. Kõrgetasemeline professionaalsus ning ideaalilähedase spordiennustuse portaali välja töötamine on toonud neile edu terves maailmas. bet365 omab Eestis hasartmängude korraldamise litsentsi alates 2018. aastast. Eestlastele on avatud panustamine, kasiino, live kasiino, mängud ning pokkerituba.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

bet365 pakub panustamise võimalust nii populaarsematele kui ka vähem tuntud spordialadele. Spordiala vaates on tavaliselt kaetud ka madalamad liigatsemed. Palju on saadaval selliseid panustamisvõimalusi, mida teised ennustuslehed ei paku. Ennustusturgude valik ühe spordisündmuse lõikes on reeglina väga mitmekesine. Eriti muljetavaldav on bet365 live ennustamise teenus, kus sündmuste ning koefitsientide valik on väga suur. Suureks plussiks on live streamide ehk spordisündmuste otseülekannete kokurentsitult suur saadavus.

bet365 koefitsentide tase on ennustusturu üks paremaid. Kui panustajal on plaanis võrrelda koefitsiente erinevate ennustuslehtede vahel, siis bet365 tasub kindlasti võtta valikusse.

Boonused, lojaalsusprogramm

bet365 pakub korralikku liitumisboonust. Eriti heaks teeb pakkumise see, et panustaja peab boonuse saamiseks oma sissemakse vaid ühekordselt läbi mängima. Kõik võidud, mis boonusest saadud panustamisühikutega teenitakse, kantakse reaalrahaks kasutaja kontole. Loe liitumisboonuse kohta täpsemalt lehe ülalosas. bet365 hindab kõrgelt lisaks uute kasutajate värbamisele oma olemasolevate kasutajate hoidmist ja seega tehakse pidevalt erinevaid kampaaniaid ja boonuseid. bet365 hetkel aktiivseid spordiennustuse kampaaniaid võite leida meie eripakkumiste lehelt. Kõik eelnev pluss tugev lojaalsusprogramm teevad bet365 ennustuslehe üheks parimaks ka boonuste kategoorias.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

bet365 on tehnoloogiliselt väga kõrgelt arenenud ja nad pakuvad kõiki abivahendeid, mida ühel panustajal vaja võib minna. Olemas on põhjalik statistika vaatamise võimalus, live score teenus, suurim arv live stream ülekandeid ja palju muud kasulikku. On nähtud vaeva, et spordiennustamine oleks võimalikult mugav. Mobiilse panustamise platvorm on samuti üks paremaid.

Kasutajaliides on lihtne ja loogiline ning ära on kasutatud terve ekraanipind, mis teeb keskkonna kasutamise mugavaks ja efektiivseks suurema resolutsiooniga ekraanide puhul. bet365 ennustuslehest on kujunenud standard, mille väärilised paljud konkurendid püüavad olla.

bet365 kasutajaliides

Kokkuvõte

bettimine.ee annab bet365-le hinnanguks 10/10-st. Turuliidrid spordiennustuse vallas ollakse põhjusega. Liitudes saab panustaja ülimalt meeldiva ning mugava ennustuskogemuse osaliseks.

bet365 ennustusvihjed

Aktiivseid ennustusvihjeid hetkel ei ole.

bet365 kampaaniad

Euroopa jalgpalli mitmikpanuste boonus kuni 70%

bet365 suurepärane Euroopa jalgpalli mitmikpanuste pakkumine annab teile võimaluse teenida Euroopa tippliigade ning UEFA meistrite liiga alagrupi- ja väljalangemisfaasi mitmikpanustelt kuni 70% boonust.

Pakkumine kehtib vähemalt 3 valikuga matšieelsetele mitmikpanustele Inglise Premier League'i, Itaalia Serie A, Hispaania La Liga, Saksa Bundesliga 1 ja UEFA meistrite liiga mängude turgudel "Normaalaja tulemus" ja "Tulemus ja mõlemad võistkonnad löövad värava". Pakkumine on saadaval ainult uutele ja valitud klientidele.

Kehtivad reeglid ja tingimused.

Ameerika spordi mitmikpanuste boonus kuni 50%

Teenige bet365s Ameerika ja Kanada spordi, sealhulgas jalgpalli põhihooaja ja play-off'ide, korvpalli, jäähoki ja pesapalli mängueelsetelt mitmikpanustelt preemiat. Pakume teile kuni 50% boonust mängueelsete mitmikpanuste võitudelt järgnevatel NFLi/NCAAFi/CFLi/NBA/NCAAB/MLB/NHLi kahe valikuga turgudel: händikäp, mängu koguarvud, 1. poolaja händikäp, 2. poolaja händikäp, 1. poolaja koguarvud, 2. poolaja koguarvud ja matši võitja.

Boonus ei kehti, kui panusest on raha täielikult välja võetud. Kui panusest on raha osaliselt välja võetud, arvutatakse boonus välja järelejäänud panusesumma alusel. Maksimaalne boonus on 100 000 € või samaväärne summa muus vääringus. Kui muudate kvalifitseerumispanust funktsiooniga "Muuda panust", arvutame boonuse välja uue panusesumma alusel. Boonus ei kehti, kui lisate või muudate käimasoleva mängu valikuid funktsiooniga "Muuda panust".

Pakkumine ei kehti panustamisühikutega tehtud panustele, mitmikpanuse kaartidele, Teaseritele ega boonusega süsteempanustele nagu Lucky 15 ja Lucky 31.

Kehtivad kasutustingimused. Vaid uutele ja valitud klientidele.

Euroopa korvpalli mitmikpanuste boonus

bet365 Euroopa korvpalli mitmikpanuse pakkumisega saate teenida Euroopa suurimatele korvpallivõistlustele tehtud mitmikpanustelt kuni 50% boonust.

Pakkumine kehtib meeste Euroliiga, Eurocupi, Hispaania Liga ACB, Itaalia Lega 1 ja Saksa Bundesliga mängueelsete kahe või enama valikuga mitmikpanuste puhasvõitudele. Arvesse lähevad mängu händikäpi (2 valikuga) ja mängu koguarvude (2 valikuga) panused. Pakkumine on saadaval ainult uutele ja valitud klientidele.

Kehtivad Reeglid ja tingimused.

0-0 viigi rahatagastus

bet365 pakkumisega "Igav viik – raha tagasi" on ka väravateta mäng põnev.

Kui matš lõpeb tulemusega 0 : 0, tagastatakse KÕIGI jalgpallimatšide puhul KÕIK kaotanud mängueelsed täpse skoori, poolaja ja normaalaja tulemuse ning Scorecast-panused. Pakkumine on saadaval ainult uutele ja valitud klientidele.

Kehtivad Reeglid ja tingimused.

Esimese väravalööja võidu-kohapanused

Tehke bet365 lehel esimese väravalööja võidu-kohapanus mis tahes matšile ja bet365 maksab kõigi väravate eest. Kui teie valitud mängija lööb mängus värava, siis teie panus võidab, ükskõik kui palju väravaid ka ei löödaks!

Kehtivad Reeglid ja tingimused.

Tennise mitmikpanuste boonus

bet365 fantastilise tenniseboonusega võite suurimate tenniseturniiride ja -võistluste mitmikpanustelt kuni 50% boonust teenida.

Pakkumine kehtib suure slämmi turniiride ning ATP, WTA, Challenger Touri, Davise karika, Fed Cupi ja Hopmani karika võistluste üksik- ja paarismängude mängueelsete vähemalt kahe valikuga mitmikpanuste puhasvõitudele matši võitja, esimese seti võitja ja setipanuste turgudel. Pakkumine on saadaval ainult uutele ja valitud klientidele.

Kehtivad Reeglid ja tingimused.

Seotud uudised

bet365 Ameerika ja Kanada spordi mitmikpanuste boonus

bet365 lehel saad USA ja Kanada spordi mitmikpanustelt teenida kuni 50% rohkem.

(0)

bet365 kasiino ja pokkeri uued liitumisboonused

bet365 kasiinoga liitudes saad 100% kuni 100€ boonust ja pokkerihuvilisi ootab 365€ suurune boonus.

(0)

bet365 boonused ja eripakkumised

Vaata, milliseid boonuseid ja eripakkumisi pakub maailma suurim ennustusportaal bet365.

(0)

bet365 jalgpalli kampaania - kaheväravalise eduga võit tagatud

Panusta bet365-s jalgpallile ja taga panuse võit juba siis, kui sinu meeskond läheb kahe väravaga juhtima. Kehtivad reeglid ja tingimused.

(0)

bet365 - maailma populaarseim ennustusportaal avati eestlastele

Maailma suurim ennustusleht bet365 on nüüd avatud eestlastele! Liitu ja saa kuni 100€ panustamisühikutes.

(0)
X
Laeb