bet365

10
10711
22.71%
support-est@customerservices365.com
2001
Eesti, inglise, saksa, hispaania, itaalia + veel 14 keelt
Pangalingi kaudu (Trustly), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill, NETeller jt
Spordiennustuse liitumisboonus
Kuni 100€ panustamisühikutes
 1. Registreeru bet365 lehel vajutades nupul Võta boonus.
 2. Tee vähemalt 5€ suurune sissemakse ja aktiveeri 30 päeva jooksul tervituspakkumine (ava oma konto rippmenüü, vali Minu pakkumised ja klõpsa soovitud pakkumise juures nupul Aktiveeri).
 3. Tee sissemaksega võrdses summas (kuni 100€) kvalifitseeruvaid panuseid ja oota, kuni need välja arvestatakse.
 4. Pärast panuste välja arvestamist kantakse panustamisühikud teie kontole.
 5. Panustamisühikuid saad kasutada kõigil vähemalt 1.20 koefitsiendiga ennustustel. Selleks vali panusesedelil Kasuta panustamisühikuid.
Tugevused ja nõrkused
 • Täiuslik veebileht koos kõigi abivahenditega
 • Enim live sündmusi koos suurima arvu live stream ülekannetega
 • Kõrged koefitsiendid
 • Lai valik ennustusturge
 • Usaldusväärsus
 • Tugev boonussüsteem
 • Kasutajaid võidakse limiteerida
Kasiino
100% kuni 100€
Live kasiino
-
Pokker
365€ boonus uuele mängijale

bet365 spordiennustuse arvustus

Suurbritannias loodud bet365 on maailma üks juhtivaid spordiennustuste vahendajaid pakkudes oma teenuseid rohkem kui seitsmele miljonile kliendile üle kahesajas riigis. Kõrgetasemeline professionaalsus ning ideaalilähedase spordiennustuse portaali välja töötamine on toonud neile edu terves maailmas. bet365 omab Eestis hasartmängude korraldamise litsentsi alates 2018. aastast. Eestlastele on avatud panustamine, kasiino, live kasiino, mängud ning pokkerituba.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

bet365 pakub panustamise võimalust nii populaarsematele kui ka vähem tuntud spordialadele. Spordiala vaates on tavaliselt kaetud ka madalamad liigatsemed. Palju on saadaval selliseid panustamisvõimalusi, mida teised ennustuslehed ei paku. Ennustusturgude valik ühe spordisündmuse lõikes on reeglina väga mitmekesine. Eriti muljetavaldav on bet365 live ennustamise teenus, kus sündmuste ning koefitsientide valik on väga suur. Samuti on suureks plussiks live streamide ehk spordisündmuste otseülekannete tohutu arv.

bet365 koefitsentide tase on ennustusturu üks paremaid. Kui panustajal on plaanis võrrelda koefitsiente erinevate ennustuslehtede vahel, siis bet365 tasub kindlasti võtta valikusse.

Boonused, lojaalsusprogramm

bet365 pakub korralikku liitumisboonust. Eriti heaks teeb pakkumise see, et panustaja peab boonuse saamiseks oma sissemakse vaid ühekordselt läbi mängima. Kõik võidud, mis boonusest saadud panustamisühikutega teenitakse, kantakse reaalrahaks kasutaja kontole. Vaata ülalolevast boonuse tutvustusest kuidas tervitusboonus lunastada ning millised on selle reeglid ja tingimused. bet365 hindab kõrgelt lisaks uute kasutajate värbamisele oma olemasolevate kasutajate hoidmist ja seega tehakse pidevalt erinevaid kampaaniaid ja boonuseid. bet365 hetkel aktiivseid spordiennustuse eripakkumisi võite leida meie kampaaniate lehelt. Kõik eelnev pluss tugev lojaalsusprogramm teevad bet365 ennustuslehe üheks parimaks ka boonuste kategoorias.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

bet365 on tehnoloogiliselt väga kõrgelt arenenud ja nad pakuvad kõiki abivahendeid, mida ühel panustajal vaja võib minna. Olemas on põhjalik statistika vaatamise võimalus, live score teenus, suurim arv live stream ülekandeid ja palju muud kasulikku. On nähtud vaeva, et spordiennustamine oleks võimalikult mugav. Mobiilse panustamise platvorm on samuti üks paremaid.

Kasutajaliides on lihtne ja loogiline ning ära on kasutatud terve ekraanipind, mis teeb keskkonna kasutamise mugavaks ja efektiivseks suurema resolutsiooniga ekraanide puhul. bet365 ennustuslehest on kujunenud standard, mille väärilised paljud konkurendid püüavad olla.

bet365 kasutajaliides

Kokkuvõte

bettimine.ee annab bet365-le hinnanguks 10/10-st. Turuliidrid spordiennustuse vallas ollakse põhjusega. Liitudes saab panustaja ülimalt meeldiva ning mugava ennustuskogemuse osaliseks.

bet365 ennustusvihjed

Sündmus Ennustusvihje Kasutaja Ennustusleht
Qarabag - Zira
27.05.2022 - 18:00
Qarabag -1 AH
Koefitsient 1.75Panus 8/10st
risto234 bet365 Mine lehele

bet365 spordiennustuse kampaaniad

Kõik spordiennustuse boonused, pakkumised ja kampaaniad

bet365 spordiennustuse boonused erinevad traditsioonilistest pakkumistest (sissemakse boonused, tasuta panused jms) selle poolest, et nende eesmärgiks on pakkuda spordiennustaja panustele rohkem võidutõenäosust või suurendada ennustuste võidusummat ja mitte pakkuda raha boonusena. Arvestades, et traditisoooniliste kampaaniatega on pea alati seotud raha läbimängimise tingimused, on seda tüüpi pakkumised edukale panustajale reeglina kasulikumad.

Jalgpalli panustel kaheväravalise eduga võit tagatud

bet365 pakkumisega "Kaheväravalise eduga võit tagatud" võidate oma jalgpalli panuse niipea kui teie valitud võistkond läheb mängus kahe väravaga juhtima. Pakkumine on saadaval üle 80 liigal ja võistlusel.

Kehtivad Reeglid ja tingimused.

Jalgpalli mitmikpanuste boonus kuni 70%

bet365 jalgpalli mitmikpanuste boonusega saate teenida üle 80 erinevale jalgpalliliigale ja võistlusele tehtud mitmikpanuste võitudelt kuni 70% boonust lisaks.

Kehtivad Reeglid ja tingimused.

Jalgpalli 0:0 viigi rahatagastus

bet365 pakkumisega "Igav viik – raha tagasi" on ka väravateta mäng põnev. Tehke mängueelne panus mistahes jalgpallimatši täpse skoori, poolaja ja normaalaja tulemuse või Scorecast-turul. Kui matš lõpeb tulemusega 0:0 ja teie panus kaotab, saate raha tagasi.

Kehtivad Reeglid ja tingimused.

Mitmikpanuste boonusega kuni 70% lisaks valitud spordile

bet365 mitmikpanuse boonusega saate teenida valitud Ameerika jalgpalli, korvpalli, jäähoki ja pesapalli liigadele tehtud mitmikpanuste võitudelt kuni 70% boonust lisaks.

Kehtivad Reeglid ja tingimused.

Tennise mitmikpanuste boonus kuni 70%

bet365 tennise mitmikpanuse boonusega saate peamistele tenniseturniiridele ja -võistlustele tehtud mitmikpanuste võitudelt teenida kuni 70% boonust lisaks.

Kehtivad Reeglid ja tingimused.

NBA panustel 20 punktilise eduga võit tagatud

20.06.2022 - 00:59

bet365 pakkumisega "NBAs eduga võit tagatud" võidate oma NBA üksikpanuse niipea kui teie valitud võistkond läheb mängus 20 punktiga juhtima. Mitmikpanuse puhul loetakse valik võitnuks.

Kehtivad Reeglid ja tingimused.

Korvpalli panustel 18 punktilise eduga võit tagatud

bet365 pakkumisega "Korvpallis eduga võit tagatud" võidate oma valitud liigade korvpalli üksikpanuse niipea kui teie valitud võistkond läheb mängus 18 punktiga juhtima. Mitmikpanuse puhul loetakse valik võitnuks.

Kehtivad Reeglid ja tingimused.

Jäähoki panustel kolmeväravalise eduga võit tagatud

bet365 pakkumisega "Jäähokis eduga võit tagatud" võidate oma valitud liigade jäähoki üksikpanuse niipea kui teie valitud võistkond läheb mängus kolme väravaga juhtima. Mitmikpanuse puhul loetakse valik võitnuks.

Kehtivad Reeglid ja tingimused.

Tennise panuse võit vastase vigastuse korral

bet365 pakkumisega "Tennisemängu katkestamise funktsioon" võidate tennise ATP, WTA ja suure slämmi panuse, kui vastane katkestab mängu vigastuse tõttu.

Kehtivad Reeglid ja tingimused.

Tippjalgpalli normaalaja tulemuse täiustatud koefitsiendid

bet365 "Normaalaja tulemus – täiustatud koefitsiendid" pakkumisega saate panustada jalgpalli tippsündmustele (sh Meistrite Liiga, Euroopa Liiga ja Inglismaa Premier League matšid) veelgi paremate koefitsientidega.

Seotud uudised

bet365 spordiennustuse boonused, pakkumised ja kampaaniad

Uuendasime bet365 hetkel aktiivsete spordiennustuse pakkumiste ja boonuste infot meie lehel. Vaata, milliseid erinevate spordialade ja -liigade pakkumisi on võimalik kasutada, et suurendada oma panuste võiduvõimalust ja kasumit.

(0)

bet365 Ameerika ja Kanada spordi mitmikpanuste boonus

bet365 lehel saad USA ja Kanada spordi mitmikpanustelt teenida kuni 50% rohkem.

(0)

bet365 kasiino ja pokkeri uued liitumisboonused

bet365 kasiinoga liitudes saad 100% kuni 100€ boonust ja pokkerihuvilisi ootab 365€ suurune boonus.

(0)

bet365 boonused ja eripakkumised

Vaata, milliseid boonuseid ja eripakkumisi pakub maailma suurim ennustusportaal bet365.

(0)

bet365 jalgpalli kampaania - kaheväravalise eduga võit tagatud

Panusta bet365-s jalgpallile ja taga panuse võit juba siis, kui sinu meeskond läheb kahe väravaga juhtima. Kehtivad reeglid ja tingimused.

(0)

Telli uudised spordiennustuse ja kasiino kampaaniatest ning bettimine.ee lehel toimuvast otse oma e-mailile!

Pildi CAPTCHA
Sisesta pildil näidatud tähed või numbrid.
X
Laeb