20Bet spordiennustus ja kasiino

20Bet on võrdlemisi uus spordiennustuse ja kasiino portaal, mis on viimaste aastate jooksul kogunud rohkelt populaarsust ning on hiljuti soetanud Eestis tegutsemise litsentsi. Spordiennustuse peamisteks tugevusteks on lai valik kõrgeid mängueelseid ja live koefitsiente ning rohkelt ennustusturge. Atraktiivne boonussüsteem ja VIP-programm rohkete eripakkumistega on tõmbenumber nii panustajatele kui ka kasiinohuvilistele. Kiired deposiidid ja väljamaksed enamlevinud maksemeetoditel ning krüptorahade toetus on samuti olulised plusspunktid. Lisainfot 20Bet spordiennustuse kohta saad meie arvustusest ja kasiino kohta infolehelt.

20Bet

Panustajatele pakutakse 100% kuni 100 EUR esimese sissemakse boonust. Boonuse saad nii:

  1. Kliki nupul Saa spordiboonus, mis suunab sind registreeruma ja teeb spordiennustuse boonuse valiku aktiivseks.
  2. Ava kasutajakonto.
  3. Tee esimene vähemalt 10€ suurune sissemakse ja 100% kuni 100€ suurune boonus lisatakse automaatselt sinu mängukontole.

Loe boonuse tingimuste kohta täpsemalt kampaanialehelt.

Saa spordiboonus

100% kuni 120€ + 120 tasuta keerutust esimesel ja 50% kuni 100€ + 50 tasuta keerutust teisel deposiidil. Esimese sissemakse boonus:

  1. Kliki nupul Saa kasiinoboonus, mis suunab sind registreeruma ja teeb kasiinoboonuse valiku aktiivseks.
  2. Ava kasutajakonto.
  3. Tee esimene vähemalt 20€ suurune sissemakse ja 100% kuni 120€ suurune boonus lisatakse automaatselt sinu mängukontole.
  4. Esimesed 30 tasuta keerutust lisatakse sinu kontole kohe pärast boonuse aktiveerimist. Järgmised 30 spinni lisatakse 24 tundi hiljem ja nii 3 päeva järjest. Kokku saad seega 120 tasuta keerutust mängus Elvis Frog in Vegas.

Teise sissemakse boonus:

  1. Tee oma teine, vähemalt 20€ suurune sissemakse promokoodiga 2DEP.
  2. 50% kuni 100€ suurune boonus lisatakse automaatselt sinu mängukontole.
  3. Esimesed 25 tasuta keerutust lisatakse sinu kontole kohe pärast deposiiti. Järgmised 25 spinni lisatakse 24 tundi hiljem. Kokku saad seega 50 tasuta keerutust mängus Book of Cats.

Loe esimese deposiidi boonuse tingimuste kohta täpsemalt siit ning teise kohta siit.

Saa kasiinoboonus

Kommentaarid

Kommenteerimiseks logi sisse või registreeru.

X
Laeb