Toto

0 / 0%
info@toto.ee
2024
Eesti, inglise
Internetipank (Swedbank, SEB, LHV, Luminor), Trustly, pangaülekanne
Spordiennustuse liitumisboonus
100% kuni 100€
 1. Kliki nupul Saa boonus, mis suunab sind registreeruma.
 2. Ava kasutajakonto (Smart-ID, Mobiil-ID või parooliga).
 3. Tee esimene vähemalt 10€ suurune deposiit ja veendu, et "Spordiennustuse boonus" on valitud ning aktiivne sissemakse tegemise lehel.
 4. 100% kuni 100€ boonus lisatakse sinu mängukontole.
 5. Boonus tuleb läbi mängida 6x minimaalselt koefitsientidel 1.70. Lubatud on nii üksik- kui ka mitmikpanused, mängueelsed ja live panused.
Tugevused ja nõrkused
 • Kõrged koefitsiendid
 • Palju erinevaid ennustusturge
 • Hea liitumisboonus
 • Kiired sisse- ja väljamaksed
 • Mugav ja kergesti kasutatav veebileht
 • Hea klienditeenindus
 • Suunatud Eesti turule
 • Hobuennustus
 • E-wallet jt maksevõimaluste puudumine
 • Puuduvad live stream ülekanded

Toto spordiennustuse arvustus

Toto on uus Eesti online hobu- ja spordiennustust pakkuv portaal. Kui enamus uued ennustuslehed, mis avatakse eestlastele, on eelnevalt tegutsenud teistes riikides ning on seejärel omandanud Eesti litsentsi, siis Toto loodi esialgu ainult eestlastele.

Koefitsientide valik ja tase

Koefitsientide valik on mitmekesine, nii sündmuste kui ka ennustusturgude lõikes. Panustada on võimalik paljudele erinevatele spordialadele. Koefitsiente pakutakse enamlevinud liigadele ja turniiridele ning olemas on võimalus teha ennustusi madalama profiiliga üritustele. Mida suurem spordisündmus, seda mitmekesisem on selle ennustusturgude valik. Reeglina pakutakse tavalisi ennustustüüpe, erinevaid händikäp liine, mängijate soorituse ja teist tüüpi eriennustusi.

Kõrvutasime koefitsientide taset teiste ennustuslehtedega ja olime positiivselt üllatunud. Kui on soov leida parim võimalik väärtus oma panusele, siis tasub vastav koefitsient alati üle kontrollida Toto lehel. Nagu teistegi ennustuslehtede puhul, võib tase kõikuda sõltuvalt spordialast või sündmuse populaarsusest.

Toto on eraldi sektsiooni oma veebilehel pühendanud hobuennustusele. Sealt leiab kõigi suuremate hobuste võiduajamise ürituste koefitsiendid.

Boonused, lojaalsusprogramm

Uutele panustajatele pakutakse 100% kuni 100€ boonust esimesel deposiidil mõistliku läbimängutingimusega. Vaata ülalolevast boonuse tutvustusest kuidas see lunastada. Tervituspakkumisele lisaks ei ole hetkel veel saadaval eriti palju teisi kampaaniaid juba olemasolevatele klientidele, mis on mõistetav, sest tegu on uue ennustuslehega, mis alles loob oma kasutajaskonda.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Eestlased saavad kiireid deposiite ja väljamakseid teha internetipanga kaudu. Hetkel puudub populaarsemate e-walletite (Skrill, Neteller) kasutamise võimalus. Registreerumine ning konto verifitseerimine on turvaline ning kiire tänu Smart-ID ja Mobiil-ID kasutamise võimalusele.

Olemas on Cash Out funktsionaalsus. Tulevikus sooviksime näha näiteks ka Bet Builder lisamist või teisi levinumaid lisavalikuid panuste koostamisel.

Ennustuslehe disain on loodud nii, et panused saaksid koostatud võimalikult väikse vaevaga nii desktop kui ka mobiilses seadmes. Saidi kasutusmugavus väärib tunnustust ja kõik oluline info on hästi esitletud. Lehe ülesehitus on standardne: spordialade ja liigade valik on vasakul, koefitsentide vaade keskel ja paremal panusesedel.

Toto spordiennustuse kasutajaliides

Kokkuvõte

Toto saab bettimine.ee poolt hinnanguks 9/10-st. Meil on kõrged ootused selle uue ennustuslehe suhtes. Loodame, et eestlastele suunatud portaal areneb edasi ja pakub alternatiivi nimekatele konkurentidele. Soovitame lisada selle ennustuslehtede valikusse nii kogenud kui ka harrastuspanustajatel.

Toto ennustusvihjed

Ennustusvihjeid sellelt ennustuslehelt hetkel ei ole. Vaata kõiki ennustusvihjeid siit.

Toto spordiennustuse kampaaniad

Aktiivseid kampaaniaid hetkel ei ole.

Seotud uudised

Toto spordiennustus

Toto on uus Eesti online hobu- ja spordiennustust pakkuv portaal, mille peamiseks tugevuseks on kõrged koefitsiendid. Uusi panustajaid ootab esimesel deposiidil 100% kuni 100€ mõistliku läbimängutingimusega boonus.

(0)
X
Laeb