Jalgpalli matšide panustelt kuni 20€ tagasi poolaja 0-0 viigiga VivatBet'is

Kehtib kuni: 01.01.2025 - 00:59
Saa kuni 20€ tasuta panusena jalgpalli matšide kaotatud panustelt tagasi poolaja 0-0 viigi korral

VivatBet lehel saad valitud jalgpalli matšide kaotatud panustelt kuni 20€ tasuta panusena tagasi poolaja 0-0 viigi korral.

Pakkumist saad kasutada nii:

1. Registreeru VivatBet kasutajaks kui sul konto puudub. Logi sisse. Veendu, et oled nõustunud boonuskampaaniates osalema jaotises "Minu konto" ("Konto seaded" - "Osalemine boonuskampaaniates").
  2. Vajuta Kasuta pakkumist nupul või kliki siin, sind suunatakse kampaanialehele. Sealt leiad osalevad valitud jalgpalli kohtumised, millele see pakkumine kehtib.
  3. Tehke V1 või V2 üksikpanus valitud mängule.
  4. Kui teie esimene panus mängule kaotab ja esimene poolaeg lõpeb väravateta viigiga, saate tasuta panuse promokoodi, mis on võrdne kaotatud panuse suurusega, maksimaalselt kuni 20 EUR.