Osalejaid:

• Osalejaid kokku: 27
  • Tingimused täitis ära: 15
  • Arvestusest jäid välja:
    • Alla kuuekümne ennustuse: FtBl (enne eemaldamist 4. kohal), bambino, rantzz, Pets91, bulletspiupiu, janarpragi, xena, Kama97, Kolmasliig, bumblefoot, Limitless18
    • Rohkem kui 50% 10seid panuseid: annes

2021 aasta parimad ennustusvihjete postitajad bettimine.ee lehel olid:

1. Fk85, kasumiga +191.31 ühikut - 150€ & 1250 boonuspunkti
  2. mütamüta, kasumiga +185.37 ühikut - 80€ & 1000 boonuspunkti
  3. mgm222, kasumiga +96.51 ühikut - 50€ & 750 boonuspunkti
  4. saatan, kasumiga +18.54 ühikut - 20€ & 500 boonuspunkti

Lõppenud Iga-aastase võistluse parimaks ennustusvihjete postitajaks tuli Fk85 191.31 ühiku suuruse kasumi ja 12.9% tulususega. 2021 parima ennustaja tiitli omanik näitas terve aasta vältel võimet teenida stabiilselt kasumit vähem populaarsetelt ennustusturgudelt. Fk85 on meie lehe pikaaegne kasutaja ja tema kõige edukam spordiala on olnud e-sport. Igakuisetelt võistlustelt teenis ta kokku viis auhinnalist kohta, aga mitte ühtegi võitu. Teise koha sai võitjale napilt alla jäänud mütamüta postitades 134 ennustusvihjet ja teenides nendega 185.37 ühikut kasumit 15.2% tulususega. Kasutaja on meie lehel tegutsenud peaaegu algusest peale ja teeninud mitmeid auhindu, aga aasta arvestuses oli see temale esimene auhinnaline koht. Kolmandaks tuli mgm222 96.51 ühiku suuruse kasumi ja 15.3% tulususega. 2020 teenis sama kasutaja võidu ja ka tema olnud meiega peaaegu lehe avamisest saati. Möödunud aasta võistluse saab ristida "vanade olijate" aastaks, sest viimasele auhinnalisele kohale tulnud saatan on samuti lehe vanimate kasutajate hulgas. Võitjate auhinnarahad väljastatakse hiljemalt 15. jaanuariks.

Tulemused lisati võistluse lehe arhiivi. Õnnitleme kõiki võitjaid!