15% kuni 200 EUR
1-1
Võidetud
+6.66

Kaljul endiselt palju vigastatud mängijaid, võib öelda, et nende koosseisu tugevus on hetkel kuskil 7/10st, kuna igast liinist on olulisi puudujaid. Infonet peaks olema jällegi põhimõtteliselt oma parimas koosseisus, ainukesena on ilmselt puudu terve hooaja põhikoosseisus olnud Nahk, aga kuna meeskonna pink on pikk, siis pean teda kergesti asendatavaks ehk siis 10/10.

Omavahelised kohtumised sellel aastal on lõppenud liigas 1-0 Kaljule (+ - Infonetile) ja 0-0 ning lisaks talvine sõpruskohtumine lõppes väravateta viigiga. Hooaja esimeses mängus oli Kalju selgelt domineerivam pool, siis teises omavahelises kohtumises oli jõuvahekord muutunud.

Infonetile on iseloomulik hea esimene poolaeg, mis on mitmetes nende mängudes olnud positiivse resultaadi aluseks. Sama näitas ka Infoneti viimane mäng Tammekaga, kus poolajaks juhiti 2-0, mängupilt oli hea, Tammekal polnud variantigi aga teisel poolajal enam sellist mängupilti ei näidatud ja lasti omale lõpuminutitel 2 väravat tagasi lüüa, sarnane stsenaarium juhtus ka mängudes Levadia ja Floraga.

Kalju viimane mäng 5-1 Jõhvi vastu, ehk siis kindel võit ning vaadates väravaid, siis tundub et Jõhvi viskas juba varakult püssi põõsasse. Ehk siis seda tulemust nii väga heaks pidada ei tasu. Kalju mänguplaan on natuke liiga lihtne, üritatakse nii öelda jõuga punktid ära võtta.

Hetkel mulle tundub, et tänane mäng tuleb väga tasavägine, võib arvata isegi et domineerivamaks pooleks on Infonet, kuna tabeliseis on mõlemale hetkel selline, et punkte kaotada ei taheta, siis eeldan et mängu lõpptulemuseks võib olla üheväravaline võit emmale-kummale poolele ja ilmselt näeme ka vähe väravaid.