• Jagunemine (kuni 20 vähemalt 5 vihjet postitanud kasutajat):
    • I koht 50% auhinnafondist: 50 EUR
    • II koht 30% auhinnafondist: 30 EUR
    • III koht 20% auhinnafondist: 20 EUR

Veebruari Igakuisel võistlusel oli osalejatel võimalik valida erinevate suurte spordisündmuste hulgast, mille kohta ennustusvihjeid postitada. Taliolümpiamängud, jalgpalli, korvpalli ning jäähoki peamiste liigade mänguvoorud pakkusid rohkelt valikuvõimalusi. Kuu keskpaigas selgus esikoha saatus, kui ühel kasutajal õnnestus koguda väga suur kasum. Võistlusel osales 15 prooviperioodi läbinud kasutajat ning auhinnafond oli garanteeritud minimaalne ehk 100 euro suurune.

Möödunud kuu arvestuses võitis Ypres teenides 263.05 ühiku suuruse kasumi tulususega 64.6%. Viienda igakuise võistluse veenva võidu tõid suurte koefitsientidega tabatud tennise ning NBA ennustusvihjed. Keskmine võidetud panuse koefitsient oli tervelt 4.50. Teiseks tuli bambino 70.47 ühikulise kasumi ning 60.2% tulususega. Kasutaja on tõestanud end Premier League eksperdina ja esimese auhinnalise koha meie võistlustelt tõid talle samuti peamiselt Inglise jalgpalli kõrgliiga ennustusvihjed. Kolmanda koha sai risto234 40.30 ühiku ja 14.5% tulususega. Lehe pikaaegne kasutaja sai järjekordse auhinnalise koha kasutades peamiselt jalgpalli, aga ka mitmete teiste spordialade sündmusi oma ennustusvihjetel. Auhinnarahad väljastatakse hiljemalt 10. märtsiks.

Tulemused lisati võistluse lehe arhiivi. Õnnitleme kõiki võitjaid!