• Jagunemine (kuni 20 vähemalt 5 vihjet postitanud kasutajat):
    • I koht 50% auhinnafondist: 52.5 EUR
    • II koht 30% auhinnafondist: 31.5 EUR
    • III koht 20% auhinnafondist: 21 EUR

Veebruari Igakuisel võistlusel pakkusid osalejad taas tasavägist ja põnevat heitlust kõrgemate kohtade nimel terve kuu vältel. Ennustusvihjete postitamisel olid peamised spordialade valikud jalgpall, korvpall, tennis ja jäähoki. UEFA suurturniirid ja riiklikud kõrgliigad eesotsas Inglismaa Premier League'iga olid populaarseimad jalgpalli ennustusvihjete hulgas, korvpallis NBA ja Euroliiga ning tennises Australian Open. Möödunud kuu võistlusel osales 17 prooviperioodi läbinud kasutajat. Auhinnafond oli 105 euro suurune.

Märtsis selguvad UEFA Meistrite Liiga ja Euroopa Liiga kaheksandikfinaalidest edasipääsejad. Champions League korduskohtumised algavad 9. märtsil. Lisaks jätkuvad ning hakkavad vaikselt jõudma otsustavasse faasi kõik suuremad klubijalgpalli ning -korvpalli hooajad.

Lõppenud kuu arvestuses võitis Raix94 teenides 82.31 ühiku suuruse kasumi tulususega 4%. Võitja sai teise kuldmedali meie igakuistelt võistlustelt postitades tervelt 218 ennustusvihjet, millest enamus olid NBA mängudele. Teiseks tuli jaanuari arvestuses võitnud kasutaja gambler 75.24 ühiku ja 22.7% tulususega. See oli temale seitsmeteistkümnes auhinnaline koht. Kolmanda koha sai mgm222 41.97 ühikulise kasumi ning 57.5% tulususega. Jaanuari arvestuses samuti pronksile tulnud kasutajal piisas auhinnalise koha teenimiseks vaid kaheksa ennustusvihje postitamisest. Auhinnarahad väljastatakse hiljemalt 10. märtsiks.

Tulemused lisati võistluse lehe arhiivi. Õnnitleme kõiki võitjaid!