Alates detsembrist suureneb igakuise võistluse auhinnafond

Hea uudis kõigile meie lehe ennustusvihjete postitamise võistlustel osalejatele. Lisaks käimasolevale uuenduskuurile, mille käigus täiustame lehe kasutusmugavust ning laiendame võimalusi, oleme otsustanud alates järgmisest kuust suurendada Igakuise võistluse progresseeruvat auhinnafondi.

Igakuise võistluse auhinnafondi reeglite muudatused (alates detsember 2020):

  • Iga prooviperioodi läbinud võisteja lisab auhinnafondi senise 4€ asemel 5€.
  • Kui minimaalselt 5 ennustusvihjet postitanud kasutaja kuu kasum on vähemalt 50 ühikut, lisatakse senise 1€ asemel 2€.
  • Kui minimaalselt 5 ennustusvihjet postitanud kasutaja kuu kasum on vähemalt 100 ühikut, lisatakse senise 1€ asemel veel 2€ (ehk ühe kasutaja kasumi pealt kokku kuni 4€).

Käesoleva ja möödunud kuude auhinnafondid oleksid uute reeglite järgi:

  • Novembri hetkeseis - 79€ asemel 95€
  • Oktoober - 95€ asemel 121€
  • September - 90€ asemel 110€

Igakuine auhinnafond suureneb seega ligi 25%. Loodame auhinnafondi tõstmisega suurendada meie tublide ennustusvihjete postitajate motivatsiooni ning võistluse osalemisaktiivsuse ja konkurentsi taset. Endiselt kehtib reegel, et mida rohkem osalejaid ja kõrgem tase, seda suuremad auhinnad. Parim võimalus veelgi suurema auhinnafondi tekitamiseks on seega lehe tutvustamine potensiaalsetele uutele kasutajatele. Oleme tänulikud kõigile meie lojaalsetele kasutajatele ning loodame lehe viia koos järgmisele tasemele!

Kasutajad, kes meie lehte sageli külastavad, on kindlasti juba märganud erinevaid tehnilisi uuendusi. Täiustasime erinevate vaadete väljanägemist ja kasutusmugavust ning lisasime juurde paar ennustusvihjete vaadet. Nüüdsest on võimalik näha kõiki otsustatud (peamenüüs Ennustusvihjed -> Otsustatud, otselink siin) ja otsustamata ennustusvihjeid (peamenüüs Ennustusvihjed -> Otsustatud, otselink siin). Lähiajal on plaanis realiseerida veel suur hulk uuendusi.

Edu ennustustes!

X
Laeb