• Jagunemine (kuni 20 vähemalt 5 vihjet postitanud kasutajat):
    • I koht 50% auhinnafondist: 39.5 EUR
    • II koht 30% auhinnafondist: 23.7 EUR
    • III koht 20% auhinnafondist: 15.8 EUR

Möödunud kuu Igakuisel võistlusel said osalejad taas postitada ennustusvihjeid UEFA Meistrite, Euroopa ja Konverentsi Liiga kohtumiste kohta. Lisaks alanud klubijalgpalli suurturniiridele olid peamised valikud populaarsemad riiklikud jalgpalliliigad ja erinevate tenniseturniiride mängud. Tase septembri võistlusel oli ühtlane ja võistlusel osales 13 prooviperioodi läbinud kasutajat. Auhinnafond oli 79 euro suurune.

Oktoobris nõuab lisaks jalgpallile panustajate ja spordisõprade tähelepanu korvpall. Eile toimusid EuroLeague alagrupiturniiri esimesed mängud ning 20. oktoobril algab kauaoodatud NBA 2021/22 põhihooaeg. Kõik meie lehe kasutajad saavad tasuta osaleda NBA meistritiitli ennustusmängus, kus õigesti ennustanute vahel loosime ühele õnnelikule auhinnaks välja 50€. Oma valiku saad teha kuni 20. oktoober 00:30. Lisaks ennustusmängule avasime nii NBA kui ka EuroLeague infolehed, kuhu on koondatud kõik nende liigadega seonduv.

Septembri arvestuses võitis gambler teenides 101.67 ühiku suuruse kasumi tulususega 68.2%. Augustis teiseks tulnud kasutaja võttis seekord veenva võidu. Teise koha sai erkki 44.86 ühikulise kasumi ning 69% tulususega. Hõbeda teenimiseks postitas kasutaja vaid seitse ennustusvihjet, millest kuus olid võitvad. Kolmandaks tuli Fk85 27.40 ühiku ja 15.3% tulususega. Nii esimese kui ka kolmanda koha omanik on käesoleva aasta jooksul olnud stabiilsed ning juhivad seetõttu hetkel 2021 võistluse arvestuses. Auhinnarahad väljastatakse hiljemalt 10. oktoobriks.

Tulemused lisati võistluse lehe arhiivi. Õnnitleme kõiki võitjaid!