• Jagunemine (kuni 20 vähemalt 5 vihjet postitanud kasutajat):
    • I koht 50% auhinnafondist: 54 EUR + bettimine.ee T-särk
    • II koht 30% auhinnafondist: 32.4 EUR
    • III koht 20% auhinnafondist: 21.6 EUR

Oktoobri Igakuisel võistlusel jätkus viimaste kuude kõrge konkurentsi tase nii teenitud kasumite kui ka osalemisaktiivsuse poolest. Kaheksal võistlejal õnnestus jääda kasumisse, kellest viis teenisid üle kuuekümne ühiku. Poodiumikohtade väljaselgitamine oli põnev ja tasavägine kuni viimaste ennustusvihjete otsustamiseni. Võistlusel osales 17 prooviperioodi läbinud kasutajat ja auhinnafond kasvas 108 euro suuruseks.

Alanud kuu suurim uudis spordimaailmas on jalgpalli MM-i algus 20. novembril. Avasime varakult Jalgpalli MM 2022 erivõistluse, kus parimate vahel läheb jagamisele 300€ auhinnafond. Lisaks saavad kõik meie kasutajad kuni maailmameistrivõistluste alguseni osaleda üldvõitja ennustusmängus ja teenida õige valikuga 100€. Suurturniir tõstab kindlasti märgatavalt osalemisaktiivust ja auhinnafonde nii novembri kui ka detsembri võistlustel. 2022. aasta parimate ennustusvihjete postitajate väljaselgitamiseni Iga-aastasel võistlusel ei ole samuti enam palju jäänud. Aasta lõpp saab olema väga põnev ja sündmusterohke.

Oktoobri arvestuses võitis Raix94 teenides 91.65 ühiku suuruse kasumi tulususega 81.1%. Tugev lõpuspurt suure koefitsiendiliste NBA ennustusvihjetega kuu viimastel päevadel tõi kasutajale neljanda igakuise võistluse kuldmedali. Teiseks tuli mütamüta 76.16 ühikulise kasumi ning 38.3% tulususega. Meie lehe pikaaegne aktiivne kasutaja näitas head efektiivsust ja tugevaid jäähoki teadmisi tabades 22st NHL ennustusvihjest tervelt 17. Kolmanda koha sai N4pster 65.85 ühiku ja 87.8% tulususega. Septembri võitja tuli taas poodiumile edestades kahte järgmist konkurenti vähem kui kuue kasumiühikuga. Auhinnad väljastatakse hiljemalt 10. novembriks.

Tulemused lisati võistluse lehe arhiivi. Õnnitleme kõiki võitjaid!