• Jagunemine (kuni 20 vähemalt 5 vihjet postitanud kasutajat):
    • I koht 50% auhinnafondist: 50 EUR
    • II koht 30% auhinnafondist: 30 EUR
    • III koht 20% auhinnafondist: 20 EUR

Mai Igakuisel võistlusel oli vähem osalejaid kui möödunud kuudel, aga teenitud kasumite poolest oli võistluse konkurentsi tase kõrgem. Liites kõigi võistlejate kasumid või kahjumid, jäi lõppenud kuu tugevalt plusspoolele (+223.39 ühikut). Võistlusel osales 15 prooviperioodi läbinud kasutajat ja auhinnafond kasvas täpselt garanteeritud minimaalse summani ehk 100 euroni.

Juunis siirduvad mitmed suured spordiliigad ja turniirid suvepuhkusele, seega on aeg finaalideks ja otsustavateks kohtumisteks. NBA finaalid Denver Nuggetsi ja Miami Heati vahel algavad täna öösel 03:30. Käimasolev aasta teine tennise Grand Slam turniir French Open kulmineerub 10. ja 11. juunil toimuvate finaalkohtumistega. Jalgpallis on jäänud pidada LaLiga, Serie A ning Ligue 1 viimased mänguvoorud. Meistrite Liiga finaal Manchester City ning Inter Milani vahel toimub 10. juunil 22:00.

Mai võistluse võitis No Fear teenides 120.44 ühiku suuruse kasumi tulususega 37.4%. 2023 on esikoha saajale olnud edukas aasta, sest see oli juba kolmas igakuise võistluse võit. Teise koha sai Banker 98.77 ühikulise kasumi ning 7.4% tulususega. Meie lehe läbi aegade edukaim kasutaja on taas leidmas ennustamisvormi. Kolmandaks tuli ketukas 72.85 ühiku ja 97.1% tulususega. Pronksi saaja postitas kaheksa ennustusvihjet, millest tervelt seitse olid võitvad. Auhinnad väljastatakse hiljemalt 10. juuniks.

Tulemused lisati võistluse lehe arhiivi. Õnnitleme kõiki võitjaid!