• Jagunemine (kuni 20 vähemalt 5 vihjet postitanud kasutajat):
    • I koht 50% auhinnafondist: 50 EUR
    • II koht 30% auhinnafondist: 30 EUR
    • III koht 20% auhinnafondist: 20 EUR

Eile lõppenud Igakuisele võistlusele eelnenud märtsi ning aprilli võistlusel oli tase kogutud kasumite poolest üpris madal. Mai murdis selle trendi täielikult. Möödunud kuu jäi tugevalt plusspoolele (470.07 ühikut, 11.2% tulususega) isegi kõigi osalejate lõikes. Võitja kogutud kasum oli meie lehe läbi aegade paremuselt teine tulemus igakuisetelt võistlustelt. Prooviperioodi läbinud osalejaid oli kokku 13 ning auhinnafond oli garanteeritud minimaalne ehk 100 euro suurune.

Populaarseimad klubijalgpalli liigad ja turniirid on läinud suvepuhkusele. Vaatamata sellele toimub juunis rohkelt spordisündmusi, mis peaks panustajatele ning ennustusvihjete postitajatele huvi pakkuma. NBA finaalseeria Golden State Warriorsi ja Boston Celticsi vahel algab 2. juunil (meie ajas toimub esimene mäng 3. juuni, 04:00). Suurima jäähokiliiga NHL meister selgub mitte hiljem kui 30. juunil. French Open kestab kuni 5. juunini ning kuu sisse mahub ka aasta kolmanda Grand Slam tenniseturniiri Wimbledoni algus (27. juuni). Lisaks toimub kuu jooksul palju rahvusvahelisi jalgpalli mänge erinevatel turniiridel.

Mai arvestuses võitis Banker teenides 400.20 ühiku suuruse kasumi tulususega 27.5%. Tõeliselt võimas tulemus meie lehe läbi aegade kõige edukamalt kasutajalt, kes sai oma 16. võidu sellelt võistluselt. Suurema igakuise kasumi on teeninud ainult Ypres (412.95 ühikut) möödunud aastal. Teise koha sai 77SPK0 110.79 ühikulise kasumi ning 17.8% tulususega. Hõbeda võitjale tõi edu huvitav taktika. Kõigis tema poolt postitatud ennustusvihjetes erinevate jalgpalliliigade kohtumiste kohta oli panuseks BTS (mõlemad meeskonnad löövad värava). Kolmandaks tuli karl54 103.90 ühiku ja 46.4% tulususega. Selles järgus kasumist piisab tihti võiduks, aga sel kõrge tasemega võistlusel andis see kogenud kasutajale pronksi. Auhinnarahad väljastatakse hiljemalt 10. juuniks.

Tulemused lisati võistluse lehe arhiivi. Õnnitleme kõiki võitjaid!