• Jagunemine (kuni 20 vähemalt 5 vihjet postitanud kasutajat):
    • I koht 50% auhinnafondist: 36 EUR
    • II koht 30% auhinnafondist: 21.6 EUR
    • III koht 20% auhinnafondist: 14.4 EUR

Tegevust taasalustanud spordiliigad tõstsid mai Igakuise võistluse osalemisaktiivsust võrreldes eelnevate kuudega. Jalgpalli Saksamaa Bundesliga ja Eesti Premium liiga olid peamised valikud ennustusvihjete postitamisel. Endiselt jagus ka pandeemia ajal populaarseks saanud e-spordi panuste vihjeid. Tase võistlusel oli vaatamata piiratud võimalustele kõrge ning lõplikud poodiumikohad selguseid alles kuu viimasel päeval. Võistlusel osales kokku 14 prooviperioodi läbinud kasutajat. Auhinnafond oli 72 euro suurune.

Juuni võistlusel on taas oodata osalemisaktiivsuse tõusu ning suuremat auhinnafondi, sest hooaega on jätkamas järgmised populaarsed jalgpalli liigad:

• Hispaania La Liga 11. juunil,
  • Inglismaa Premier League 17. juunil,
  • Itaalia Serie A 20. juunil.

Mai arvestuses tuli võitjaks Limitless18, teenides 117.53 ühikut kasumit tulususega 45.9%. Aprilli võistlusel samuti esikoha saanud kasutaja kordas oma saavutust ja võttis kuuenda võidu meie igakuisetelt võistlustelt. Deja vu tunnet suurendas veelgi fakt, et Limitless18 tõusis edetabeli tippu kuu lõpus täpselt nii, nagu aprilliski. Teise koha sai Ypres 60.82 ühiku ja 36.4% tulususega. See aasta stabiilset panustamisvormi näidanud kasutaja teenis oma kolmanda medali. Paraku tuli hõbedalt eemaldada kasutaja No Fear, kuna tema 10ste panuste osakaal oli 60% kuu lõpus. Kolmanda koha saavutas Fk85 45.83 ühikulise kasumi ning 32.7% tulususega. Tema kasum pärines puhtalt e-spordi ennustusvihjetest. Auhinnarahad väljastatakse hiljemalt 10. juuniks.

Tulemused lisati võistluse lehe arhiivi. Õnnitleme kõiki võitjaid!