• Jagunemine (kuni 20 vähemalt 5 vihjet postitanud kasutajat):
    • I koht 50% auhinnafondist: 52 EUR
    • II koht 30% auhinnafondist: 31.2 EUR
    • III koht 20% auhinnafondist: 20.8 EUR

Märtsi Igakuisel võistlusel domineerisid peamiselt osalejad, kes on pikka aega olnud meie lehe kasutajad ning tihti saavutanud auhinnalisi kohti. Peamised spordialad, millele ennustusvihjeid postitati, olid jalgpall, korvpall, tennis ja jäähoki. Lisaks klubijalgpalli ja -korvpalli liigahooaegadele toimusid rahvusvahelised turniirid, mis olid populaarsed ennustusvihjete postitajate seas. Märtsi võistlusel osales 16 prooviperioodi läbinud kasutajat. Auhinnafond kasvas 104 euro suuruseks.

Aprilli spordikõrghetkede hulka kuuluvad kindlasti järgmisel teisipäeval algavad UEFA Meistrite Liiga veerandfinaalide esimesed kohtumised ja neljapäeval toimuvad Euroopa Liiga veerandfinaalide avamängud. Korvpalli Euroliiga põhihooaeg lõppeb 9. aprillil ja playoff algab 20. aprillil. NBA põhihooaeg hakkab jõudma otsustavasse faasi.

Möödunud kuu arvestuses võitis Banker teenides 100.15 ühiku suuruse kasumi tulususega 7.4%. See oli kasutajale kolmeteistkümnes kuldmedali võit meie igakuisetelt võistlustelt teiste auhindade kõrvale ning ühtlasi tõuseb Banker esimeseks, kes meie lehelt auhinnaraha kokku teeninud üle 1000 euro (vaata tervet paremusjärjestust siit). Hõbemedali sai EkuVilxxx666 62.69 ühiku ja 5.3% tulususega. Tugev lõpuspurt kuu viimastel päevadel tõi kasutajale seitsmenda auhinnalise koha. Kolmandaks tuli risto234 61.05 ühikulise kasumi ning 14.9% tulususega. Napilt teisele kohale alla jäänud kasutaja teenis oma neljateistkümnenda poodiumikoha. Auhinnarahad väljastatakse hiljemalt 10. aprilliks.

Tulemused lisati võistluse lehe arhiivi. Õnnitleme kõiki võitjaid!