Lehe uuendused

Eile öösel viidi sisse mitmeid väiksemaid muudatusi, mille eesmärgiks on informatiivsema esilehe, ennustusvihjete ja kasutajate vaadete pakkumine lehe külastajatele ja kasutajatele.

Tehtud muudatused:

  • Esilehel on tagasi vahepeal ära kadunud Esitletud ennustusvihjed, mida hakatakse regulaarselt uuendama. Esilehele valitakse ennustusvihjed, mis on postitatud heas ennustamishoos kasutajate poolt, mis on hea põhjendusega või muul viisil esitlemist väärt. Kasutajad saavad selle eest lisa boonuspunkte, kui nende ennustus esilehele valitakse.
  • Spordiennustuste vihjed osa täiendati lähenevate ennustusvihjetega, mis määrati ka vaikimisi vaateks. Lähenevad vaates on ennustusvihjed reastatud sündmuse algusaja järgi eespool kõige vähem aja pärast algavad sündmused.
  • Ennustusvihjete vaadetes toimumise aeg välja on lisaks algusajale lisatud info kui palju aega on sündmuse alguseni jäänud. NB! Esileht ning ennustuste vaated laetakse vahemällu ja seega võib aega alguseni näidatada rohkem kui reaalselt on. Seda juhtub tihemini, kui vaatad lehte anonüümsena.
  • Esilehe võistluste TOP 3 vaade asendati TOP 5 vaatega, mis liigutati ennustusvihjete alla. Täiustati lisaks teised võistluste osalejate vaated.
  • Kasutaja välja erinevates kasutajate vaadetes on lisatud võimalus tellida ennustusvihjete teavitused otse oma e-mailile. Sama võimalus lisatakse peatselt kasutaja profiiilile.
  • Esilehele lisati esitletud vahendajate osa.
  • Lisaks mitmed väiksemad disainimuudatused.

Muudatuste sisseviimisega võib alati kaasneda vigu ja kui olete mõne avastanud, võtke julgesti ühedust meiega kontaktilehe kaudu. Lähipäevadel on oodata veel väiksemaid täiendusi.

Lehe uuendus

Telli uudised spordiennustuse ja kasiino kampaaniatest ning bettimine.ee lehel toimuvast otse oma e-mailile!

Pildi CAPTCHA
Sisesta pildil näidatud tähed või numbrid.
X
Laeb